not valid E-mail address
Incorrect Password
Showroom w Warszawie

Oddzwonimy!Podaj swoje dane, a nasi doradcy skontaktuje się z Toba w najbliższym czasie.

Aparat do liftingu twarzy 3 w 1 1206b

Marka: Newface
Artykuł: 30355

Co nas wyróżnia?

Największy asortyment Szybka wysyłka Fachowe doradztwo Show-room w Warszawie
Opis Zdjęcia Dostawa i Płatności

Bezkonkurencyjne urządzenie do użytku domowego jeśli chodzi o walkę ze zmarszczkami! Aparat 3w1 11206b łączy w sobie aż 3 technologie zabiegowe dla uzyskania maksymalnych efektów terapeutycznych: prądy galwaniczne, terapię mikroprądową i specjalną głowicę zakończoną tak, aby działała bezpośrednio na korekcję zmarszczek (idealna alternatywa do zmarszczek głębokich tj. bruzdy nosowo­wargowe, zmarszczki na czole i zmarszczki w okolicach oczu). Zatrzymaj czas z Aparatem do liftingu waży! Innowacyjność urządzenia polecana jest przez ekspertów na całym świecie. Technologia urządzenia opiera się o działanie prądów stałych w tym mikroprądów. Urządzenie stosowane jest w renomowanych gabinetach kosmetycznych a jednak jego parametry techniczne umożliwiają jego dostępność jako pielęgnację domową! To idealne rozwiązanie do redukcji zmarszczek i zachowania młodego wyglądu bez wychodzenia z domu.

Urządzenie ma elegancki design więc będzie perfekcyjnym prezentem na wszelkie okazje.

Urządzenie 3w1 1206b łączy w sobie aż 3 głowice zabiegowe:

 • Galwanoterapia

Galwanoterapia – jest technika, która powoduje, to że na skórę działają prądy dodatniej i ujemnej polaryzacji. Taki proces wpływa na pobudzenie fibroblastów do syntezy kolagenu i elastyny. Kolagen i elastyna, są to białka odpowiadające za młody wygląd skóry. To dzięki tym białkom skóra jest elastyczna i jędrna. Z czasem kolagen staję się mało uporządkowany a jego włókna ulegają wydłużeniu. Zabieg wpływając na nowotworzenie się kolagenu poprawia owal twarzy, nawilża skórę, wpływa na jej elastyczność i jędrność, redukuje zmarszczki. Dodatkowo głowica umożliwia głęboką penetrację produktów aktywnych. Dzięki temu serum, które zostanie zaaplikowane na skórę będzie w stanie pokonać barierę naskórkową aby przedostać się do jej głębszych warstw.

 • Mikroprądowa terapia

Mikroprądy mają bezpośredni wpływ na mięśnie, wykonując zabieg mikroprądy mają bezpośredni wpływ na wygląd skóry. Terapia mikroprądowej redukuje brak jędrności i elastyczności mięśni, dzięki temu twarz przybierze młody i świeży wygląd. Najbardziej zaskakujące są efekty w okolicach kącika ust i oczu, widać je od razu po skończonej serii zabiegowej. Mikroprądy wpływają na regenerację skóry na poziomie komórkowym, co dodatkowo pobudza skórę do szybszej jej odnowy. Ponadto mikroprądy działają na zasadzie drenażu limfatycznego, co skutkuje udrożnieniem cyrkulacji krwi i limfy. Możesz zapomnieć o „workach” i cieniach pod oczami. Skóra okolic oczu wygląda naprawdę perfekcyjnie.

 • Ridoliz ­ "wypełniacz zmarszczek"

Ridoliz ­ korekta z najgłębszych i najbardziej trwałych zmarszczek za pomocą mikroprądów. Ta innowacyjna końcówka zabiegowa stworzona została z myślą o redukcji głębokich zmarszczek do których ciężko „dotrzeć” mając standardową głowicę zabiegową. Ta końcówka jest wąska, niczym ostrze noża, co kształtem umożliwia bezpośrednie działanie na wgłębienia w skórze – zmarszczki. Urządzenie pobudza skórę do odnowy biologicznej i nowotworzenia włókien kolagenowych, tak aby wypełnił on zagłębienia spowodowane upływem czasu. Dodatkowo nawilża, pobudza metabolizm komórkowy, przywraca prawidłowe pH skórze, poprawia ukrwienie.

Zastosowanie:

 • Redukcja zmarszczek,
 • Poprawa owalu twarzy,
 • Dotlenienie i nawilżenie skóry,
 • Poprawa kolorytu skóry i jej ogólnego stanu,
 • Nowotworzenie włókien kolagenowych i elastynowych,
 • Poprawa jędrności i elastyczności skóry,
 • Redukcja worków i cieni pod oczami.

To przenośne urządzenie powinna posiadać, każda dbająca o siebie kobieta. Efekty zabiegu widoczne są po skończonej serii zabiegowej i utrzymują się na długo. Aparat umożliwi Ci domową pielęgnację nie wychodzą z domu. Zaoszczędzisz na tym dużo pieniędzy, ponieważ już nie będziesz musiała płacić za ten zabieg w gabinecie.

W skład urządzenie 3w1 1206b wchodzą:

 • 3 wymienne końcówki zabiegowe,
 • Blok aparatu.

Oferujemy dla Państwa:

 • Najwyższą jakość urządzeń kosmetycznych
 • Szczegółową instrukcję obsługi w języku polskim
 • Bezpłatne doradztwo kosmetologiczne
 • 18­miesięczną gwarancję na urządzenia
 • Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
 • Certyfikat CE
Aparat do liftingu twarzy 3 w 1 1206b #1
Aparat do liftingu twarzy 3 w 1 1206b #2
Aparat do liftingu twarzy 3 w 1 1206b #3
Aparat do liftingu twarzy 3 w 1 1206b #4
Aparat do liftingu twarzy 3 w 1 1206b #5
Aparat do liftingu twarzy 3 w 1 1206b #6

Zamówienia zawierające artykułu ponad gabarytowe (nie mieszczące się na palecie euro) realizujemy wyłącznie po przedpłacie.

W celu potwierdzenia ostatecznej wyceny kosztu przesyłek realizowanych na palecie skontaktuje się z Tobą nasz handlowiec.

Jak uzyskać zamówienie?

Gwarantujemy szybką realizację zamówienia oraz dostawę towaru na terenie całego kraju. Usługi kurierskie „od drzwi do drzwi”. Szczegóły dotyczące warunków dostawy możecie poznać tutaj. W naszym sklepie istnieje możliwość dokonania płatności za towar w formie: Przedpłaty na konto po wystawieniu faktury pro forma; Przedpłaty przelewem on line systemem PayU; Przedpłaty za pomoca karty płatniczej systemem PayU; U kuriera, w chwili odbioru przesyłki.

 • Jak dokonać zamówienia? Przez internet lub telefon
 • Zostaw swoje dane oraz preferencje odbioru towaru.
 • Dokonać zamówienia można przez internet lub telefon (w ciągu 48 godzin skontaktujemy się z Tobą przez naszego konsultanta)
 • Istnieje możliwość zamówienia dostawy ekspresowej za dodatkową opłatą i wyboru innego sposobu dostaw.
 • Odbierz swój aparat wraz ze szczegółową instrukcją obsługi w języku polskim oraz protokołami pracy.
01
Znajdź odpowiedni towar na naszej stronie internetowej.
02
Jeśli masz trudności z wyborem i potrzebujesz konsultacji - Zadzwoń albo napisz do nas!
03
Złóż internetowe zamówienie lub dokonaj zamówienia przez telefon.
04
Dokonaj opłaty (jeśli wybrałeś opcję płatności PayU albo przelewu bankowego).
05
Dostawa towaru zostanie zrealizowana przez firmę kurierską.
06
Odbierasz swój aparat z instrukcją obsługi i kartą gwarancyjną na 18 miesięcy.