not valid E-mail address
Incorrect Password
Showroom w Warszawie

Oddzwonimy!Podaj swoje dane, a nasi doradcy skontaktuje się z Toba w najbliższym czasie.

Aparat Elight (Ipl + Rf) Med 220 Med 230 - 6 Funkcyjny

Dostępność: Dostępny
Marka: Kosmed
Artykuł: 97644
Cena brutto:
28 900,00 zł

Co nas wyróżnia?

Największy asortyment Szybka wysyłka Fachowe doradztwo Show-room w Warszawie
Opis Zdjęcia Dostawa i Płatności

Urządzenie MED 230 to aparat Elight - łączący w sobie zaawansowany system IPL z jednoczesnym wspomaganiem za pomocą RF (radio frequency). Wersja MED 230 to najnowsza odmiana poprzedniego, bardzo dobrze znanego, sprzedanego w wielu egzemplarzach modelu MED 220. Nowe wydanie odznacza się ciekawym włoskim design.

Model MED230 posiada 2 głowice - głowicę E-light oraz dodatkowo osobną głowicę RF pozwalająca na osobne wykonywanie tylko zabiegu RF. Urządzenie najwyższej klasy, oferujące większą moc niż w tzw. aparatach przenośnych oraz o wiele lepsze parametry chłodzenia wpływające na możliwość znacznie dłuższej pracy bez przerwy.

Moc: 2000W (RF 250W). Energia IPL: 10-60J. Sekwencja impulsów: 1-15. Opóźnienie: 1-100ms, długość pojedynczego impulsu: 0,5-15ms. Potrójne chłodzenie: woda, powietrze oraz półprzewodniki. Kolorowy wyświetlacz LCD - 8,4'', menu po polsku. Możliwość zamównienia wersji z kartami użytkowników.

Standardowa wielkość obszaru roboczego 15*35mm, możliwość zamówienia również 15*50mm.

Rączka Elight z wymiennymi filtrami zapewnia możliwość wykonywania nie tylko fotodepilacji, ale także innych zabiegów (usuwanie zmian skórnych, trądzik, fotoodmładzanie, zmniejszanie zmian naczyniowych itd.). W komplecie zestaw wymiennych filtrów odcinających odpowiednie długości fali świetlnej.

Waga ok. 50kg. VAT 8% - jest to sprzęt medyczny, posiada specjalny certyfikat medyczny oraz jest zgłoszony do Urzędu Wyrobów Medycznych.

Oferujemy sprzedaż ratalną i leasingową.

Przy zakupie aparatu oferujemy w cenie szkolenie.

Prowadzimy również pełen serwis urządzeń IPL i Elight - nie jesteśmy tylko firmą handlową, posiadamy pełne zaplecze techniczne i serwisowe.

Aparat Elight (Ipl + Rf) Med 220 Med 230 - 6 Funkcyjny #1
Aparat Elight (Ipl + Rf) Med 220 Med 230 - 6 Funkcyjny #2

Zamówienia zawierające artykułu ponad gabarytowe (nie mieszczące się na palecie euro) realizujemy wyłącznie po przedpłacie.

W celu potwierdzenia ostatecznej wyceny kosztu przesyłek realizowanych na palecie skontaktuje się z Tobą nasz handlowiec.

Jak uzyskać zamówienie?

Gwarantujemy szybką realizację zamówienia oraz dostawę towaru na terenie całego kraju. Usługi kurierskie „od drzwi do drzwi”. Szczegóły dotyczące warunków dostawy możecie poznać tutaj. W naszym sklepie istnieje możliwość dokonania płatności za towar w formie: Przedpłaty na konto po wystawieniu faktury pro forma; Przedpłaty przelewem on line systemem PayU; Przedpłaty za pomoca karty płatniczej systemem PayU; U kuriera, w chwili odbioru przesyłki.

  • Jak dokonać zamówienia? Przez internet lub telefon
  • Zostaw swoje dane oraz preferencje odbioru towaru.
  • Dokonać zamówienia można przez internet lub telefon (w ciągu 48 godzin skontaktujemy się z Tobą przez naszego konsultanta)
  • Istnieje możliwość zamówienia dostawy ekspresowej za dodatkową opłatą i wyboru innego sposobu dostaw.
  • Odbierz swój aparat wraz ze szczegółową instrukcją obsługi w języku polskim oraz protokołami pracy.
01
Znajdź odpowiedni towar na naszej stronie internetowej.
02
Jeśli masz trudności z wyborem i potrzebujesz konsultacji - Zadzwoń albo napisz do nas!
03
Złóż internetowe zamówienie lub dokonaj zamówienia przez telefon.
04
Dokonaj opłaty (jeśli wybrałeś opcję płatności PayU albo przelewu bankowego).
05
Dostawa towaru zostanie zrealizowana przez firmę kurierską.
06
Odbierasz swój aparat z instrukcją obsługi i kartą gwarancyjną na 18 miesięcy.