not valid E-mail address
Incorrect Password
Showroom w Warszawie

Oddzwonimy!Podaj swoje dane, a nasi doradcy skontaktuje się z Toba w najbliższym czasie.

Ayala

Myjnia Fryzjerska Techno Kompaktowa Basic
Myjnia Fryzjerska Techno Kompaktowa Basic

Wnętrze każdego szanującego się i w pełni profesjonalnego salonu fryzjerskiego powinno być bardzo komfortowe, eleganckie, funkcjonalne oraz wygodne. Mając to na uwadze przedstawiam Tobie najnowszą myjnie fryzjerską AYALA TECHNO, która jest niezwykle komfortowa i ergonomiczna. Tył myjni został tak zaprojektowany by fryzjer mógł pracować przy myjni zarówno na stojąco jak i na siedząco. Myjnia dostępna jest w kolorze białym brązowym oraz czarnym zaś misa w kolorze białym lub czarnym.

Cena brutto: 2 851,20
Fotel Fryzjerski King Lux Na Pompie Hydraulicznej
Fotel Fryzjerski King Lux Na Pompie Hydraulicznej

Wnętrze każdego salonu fryzjerskiego powinno charakteryzować się pięknem, elegancją i funkcjonalnością. Dlatego też polecam Tobie w pełni profesjonalny fotel fryzjerski Ayala KING LUX na pompie hydraulicznej, która nie wymaga od Twojego klienta podnoszenia się jeśli chcesz wyregulować wysokość. Ten znakomitej jakości fotel nawiązuje swoim stylem do charakteru klasycznych lat poprzedniego wieku. Fotel wykonany jest z drewna. Stelaż fotela może być w kolorze czarnym lub białym. Fotel nie jest dostępny do myjni fryzjerskiej.

Cena brutto: 1 621,20
Fotel Fryzjerski King Na Pompie Hydraulicznej
Fotel Fryzjerski King Na Pompie Hydraulicznej

Urządzając salon fryzjerki powinieneś mieć głównie na uwadze jego elegancję, stylowość oraz komfort swoich klientów. Dlatego polecam Tobie w pełni profesjonalny oraz niezwykle stylowy fotel fryzjerski Ayala KING który jest jedyny w swoim rodzaju. Jest to fotel w stylu retro, który wykonany został z drewna i swoim charakterem nawiązuje do stylu poprzedniej epoki. Rama oparcia fotela tapicerowana jest w wybranym skaju, a podłokietniki są drewniane. Jest to fotel na pompie hydraulicznej, dzięki której klient nie musi wstawać z fotela w celu wyregulowania wysokości.

Cena brutto: 1 380,10
Konsoleta Fryzjerska Royal II, Płyta Połysk
Konsoleta Fryzjerska Royal II, Płyta Połysk

Profesjonalne i stylowe wyposażenie salonu fryzjerskiego dodatnio wpływa na komfort i samopoczucie Twoich klientów. Mając to na uwadze przedstawiam Tobie profesjonalną konsoletę fryzjerską Ayala ROYAL II, która została wykonana z wysokiej jakości płyty meblowej z połyskiem. Konsoleta została wykonana w stylu retro i dzięki temu daje możliwość stworzenia w każdym salonie niepowtarzalnego klimatu.

Cena brutto: 2 458,70
Myjnia Fryzjerska Royal Misa Biała Z Podnóżkiem
Myjnia Fryzjerska Royal Misa Biała Z Podnóżkiem

Prowadząc salon fryzjerski musisz zadbać o eleganckie i stylowe wyposażenie swojego salonu. Mając to na uwadze oferuję Tobie profesjonalną myjnię fryzjerską kompaktową Ayala Royal dzięki której stworzysz w swoim salonie niepowtarzalny klimat bowiem myjnia została wykonana w stylu retro. Cokół myjni został wykonany z wysokiej klasy stali nierdzewnej. Ponadto istnieje możliwość podłączenia myjni z trzech stron. Myjnia dostępne w wersji z elektrycznie sterowanym podnóżkiem.

Cena brutto: 8 215,20
Recepcja Royal II, Płyta Zwykła
Recepcja Royal II, Płyta Zwykła

Jako zawodowy stylista prowadzący profesjonalny salon fryzjerski musisz zadbać o stylowe i komfortowe wyposażenie swojego salonu. Mając to na względzie oferuję Tobie profesjonalną recepcją Ayala Royal II, która stanowi idealną propozycję do tych salonów, które swoim stylem chcą nawiązać do stylu retro. Nóżki recepcji dostępne są wg próbnika Ayala. Istnieje możliwość zamontowania zamka w szufladzie lub drzwiczkach recepji.

Cena brutto: 4 039,40
Recepcja Obsession II, Płyta Zwykła
Recepcja Obsession II, Płyta Zwykła

Chcąc prowadzić profesjonalny salon fryzjerski musisz zadbać o stylowe i eleganckie wyposażenie swojego salonu. Mając to na względzie polecam Tobie profesjonalną recepcję Ayala OBSESSION II z płyty meblowej z połyskiem, która fantastycznie się sprawdzi w Twoim salonie. Recepcja cechuje się unikatowym designem, dzięki czemu nada wnętrzu salonu niepowtarzalnego klimatu. Na życzenie istnieje możliwość montażu zamka w szufladzie.

Cena brutto: 5 099,60
Fotel Fryzjerski Obsession 01 Na Pompie Hydraulicznej
Fotel Fryzjerski Obsession 01 Na Pompie Hydraulicznej

Eleganckie oraz nowoczesne wnętrze salonu fryzjerskiego to wyzwanie przed którym stoi każdy profesjonalny stylista. Żeby ułatwić Tobie to przedsięwzięcie przedstawiam niezwykle wytworny oraz niebywale elegancki fotel fryzjerski Ayala OBSESSION na pompie hydraulicznej. Ten fotel to prawdziwe cudo, ozdobiony został kryształkami Swarovski Elements, dzięki czemu jest niesamowicie wytworny. Masz możliwość tapicerowania fotela w jednym kolorze w zależności od Twoich upodobań i charakteru wnętrza Twojego salonu. Fotel nie jest dostępny w wersji do myjni.

Cena brutto: 2 570,70
Myjnia Fryzjerska Yoko Wolnostojąca Do Konfiguracja
Myjnia Fryzjerska Yoko Wolnostojąca Do Konfiguracja

Pragnąc prowadzić profesjonalny zakład fryzjerski musisz zadbać o stylowe i komfortowe wyposażenie swojego salonu. Mając to na względzie przedstawiam Tobie profesjonalną myjnię fryzjerską wolnostojącą Ayala Yoko Inox, która rewelacyjnie się sprawdzi w Twoim salonie. Myjnia posiada głęboką umywalkę dostępną w dwóch kolorach białym lub czarnym. Obudowa myjni została wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej Inox. Myjnię można łączyć z następującymi fotelami:

Cena brutto: 2 954,50
Fotel Fryzjerski Yoko Na Pompie Hydraulicznej
Fotel Fryzjerski Yoko Na Pompie Hydraulicznej

Eleganckie, funkcjonalne i ujmujące wnętrze salonu fryzjerskiego to źródło wielu wrażeń estetycznych dla Twoich klientów. Dlatego tez powinieneś maksymalnie zatroszczyć się o wystrój swojego salonu. Z tą myślą oferuję niezwykle nowoczesny a przy tym bardzo elegancki fotel fryzjerski Ayala Yoko na pompie hydraulicznej, która zapewni bardzo duży komfort Twojemu klientowi, gdyż możesz regulować wysokość wraz z siedzącym na fotelu klientem. Fotel posiada podłokietnik z polerowanego aluminium, który dodaje jemu niezwykłej elegancji. Obicia fotela zostały wykonane z najwyższej klasy materiału oraz przystosowane są do dezynfekcji. Wąskie oparcie fotela zapewnia fryzjerowi większą wygodę oraz wyższy komfort pracy.

Cena brutto: 1 758,90
Myjnia Fryzjerska Rialto Misa Biała Z Podnóżkiem
Myjnia Fryzjerska Rialto Misa Biała Z Podnóżkiem

Komfortowe i jednocześnie ekskluzywne wnętrze salonu fryzjerskiego to podstawa zadowolenia Twoich klientów. Mając to na uwadze przedstawiam Tobie niezwykle ekskluzywną myjnię fryzjerską AYALA RIALTO z ruchomym podnóżkiem, która zapewni Twoim klientom maksimum wygody oraz komfortu. Misa myjni, która jest osadzona na wahaczu może być w kolorze białym lub czarnym w zależności od Twoich upodobań.

Cena brutto: 7 474,80
Recepcja Rialto Mini, Płyta Zwykła
Recepcja Rialto Mini, Płyta Zwykła

Wysoki poziom oferowanych usług w salonie fryzjerskim to nie wszystko na co zwraca uwagę klient. Równie ważne jest wnętrze salonu fryzjerskiego, które powinno być eleganckie, gustowne oraz funkcjonalne. Z tą myślą przedstawiam bardzo elegancka i nowoczesną recepcję fryzjerską Ayala RIALTO Mini, która perfekcyjnie sprawdzi się w tych salonach w których jest niewiele miejsca.

Cena brutto: 1 043,10
Myjnia Fryzjerska Reflection Misa Biała Z Podnóżkiem
Myjnia Fryzjerska Reflection Misa Biała Z Podnóżkiem

Ta najwyższej jakości myjnia fryzjerska niewątpliwie jest niebywale ekskluzywna. Posiada obudowę wykonaną z najwyższej klasy tworzyw sztucznych. Misa regulowana myjni dostępna w kolorze białym lub czarnym. Myjnia jest znacznie wyższa niż standardowe modele, dzięki czemu zapewni Tobie maksymalny komfort poprzez zachowanie wyprostowanej sylwetki. W celu zapewnienia klientom relaksu, myjnia posiada ruchomy podnóżek.

Cena brutto: 9 301,30
Fotel Fryzjerski Aurum Na Pompie Hydraulicznej
Fotel Fryzjerski Aurum Na Pompie Hydraulicznej

Chcąc prowadzić profesjonalny salon fryzjerski musisz zadbać o stylowe i komfortowe wyposażenie swojego salonu. Mając to na uwadze przedstawiam Tobie profesjonalny fotel fryzjerski na pompie hydraulicznej Ayala AURUM 01, który idealnie się sprawdzi w Twoim salonie. Siedzisko fotela zostało wykonane z wylewki poliuretanowej. Fotel stanowi idealne połączenie designu i komfortu.

Cena brutto: 1 893,00
Fotel Fryzjerski Carmen Na Pompie Hydraulicznej
Fotel Fryzjerski Carmen Na Pompie Hydraulicznej

Wystrój wnętrza salonu fryzjerskiego powinien dostarczać Twoim klientom wielu wrażeń i doznań estetycznych. Dlatego też przedstawiam niezwykle funkcjonalny i jednocześnie bardzo stylowy fotel fryzjerski Ayala CARMEN na pompie hydraulicznej, która pozwala na regulację wysokości wraz z siedzącym klientem. Niesamowitego stylu dodaje fotelowi podłokietnik, który został wykonany z polerowanego aluminium.

Cena brutto: 1 236,20
Konsoleta Fryzjerska Amelia, Dwustanowiskowa, Lustro Z Podświetleniem, Płyta Zwykła
Konsoleta Fryzjerska Amelia, Dwustanowiskowa, Lustro Z Podświetleniem, Płyta Zwykła

Eleganckie i nowoczesne wnętrze salonu fryzjerski zapewni Twoim klientom maksymalny komfort oraz będzie źródłem wielu doznań estetycznych. Dlatego też oferuję Tobie w pełni profesjonalną i bardzo elegancką konsoletę Ayala AMELIA. Jest to konsoleta dwustanowiskowa z bocznymi szafkami, które są niezwykle przydatne. Lustro z podświetleniem dodaje konsolecie niezwykłego uroku oraz elegancji. Maksymalna długość lustra wynosi 220 cm.

Cena brutto: 5 548,60
Konsoleta Fryzjerska Bona Czarna W 48h
Konsoleta Fryzjerska Bona Czarna W 48h

Prowadząc profesjonalny salon fryzjerski musisz pamiętać o eleganckim i funkcjonalnym wyposażeniu swojego lokalu. Dlatego też przedstawiam Tobie bardzo wytworną konsoletę fryzjerską Ayala Bona, dostępną w 48 H.

Cena brutto: 599,00
Fotel Fryzjerski Godot Na Pompie Hydraulicznej
Fotel Fryzjerski Godot Na Pompie Hydraulicznej

Fotel prezentuje się niezwykle dostojnie i posiada tapicerowane podłokietniki lub z drewnianą nakładką w zależności od Twoich preferencji. Zdecydowanie częściej jest on wybierany do salonów w których przeważa męska klientela. Cena fotela dotyczy standardowej bazy chromowej, możesz wybrać stópki bądź kółka. Poza tym masz możliwość zakupu fotela na bazie dysku lub kwadratu.

Cena brutto: 1 406,00
Myjnia Fryzjerska Boom Misa Biała, Płyta Zwykła
Myjnia Fryzjerska Boom Misa Biała, Płyta Zwykła

Salon fryzjerski powinien dostarczać swoim klientom maksimum wrażeń estetycznych oraz zapewniać najwyższy poziom komfortu. Mając to na uwadze polecam Tobie najwyższej jakości podwójną myjnię fryzjerską Ayala BOOM, która charakteryzuje się niesamowitą ergonomią i ujmującym wzornictwem. Misa myjni dostępna jest zarówno w kolorze białym jak i czarnym, natomiast kolumna występuje w kilkunastu kolorach płyty meblowej.

Cena brutto: 5 425,60
Fotel Fryzjerski Hip Hop Na Pompie Hydraulicznej
Fotel Fryzjerski Hip Hop Na Pompie Hydraulicznej

Wystrój salonu fryzjerskiego powinien ujmować swoich klientów niesamowitą elegancją oraz funkcjonalnością. Mając to na uwadze polecam oryginalny i jedyny w swoim rodzaju, profesjonalny fotel fryzjerski Ayala HIP HOP na pompie hydraulicznej. Owa pompa zapewni klientowi większy komfort gdyż klient nie musi wstawać z fotela jeśli chcesz wyregulować jego wysokość. Ten niezwykle urokliwy fotel na pewno docenią Twoi klienci.

Cena brutto: 1 820,40
Fotel Fryzjerski Dziecięcy Kid, Baza Czarna
Fotel Fryzjerski Dziecięcy Kid, Baza Czarna

Jako stylista, który prowadzi profesjonalny salon fryzjerski musisz zadbać o komfort i bezpieczeństwo swoich najmłodszych klientów. Mając to na uwadze przedstawiam Tobie profesjonalny fotel fryzjerski dziecięcy Ayala Kid, który idealnie się sprawdzi w Twoim salonie. Fotel dostępny jest na pompie gazowej, baza pięcioramienna czarna lub chromowana.

Cena brutto: 777,40
Fotel Fryzjerski Pako Czarny Dostępny W 48h
Fotel Fryzjerski Pako Czarny Dostępny W 48h

Ten w pełni profesjonalny fotel fryzjerski charakteryzuje się bardzo solidnym wykonaniem. Tapicerka fotela w kolorze czarnym - skaj POLSKI P – 47 (taki jak na zdjęciu). Fotel posiada chromowane podłokietniki i umocowany na pompie hydraulicznej. Baza pięcioramienna, stopki czarne.

Cena brutto: 896,00
Fotel Fryzjerski Partner Baza Pająk W 48h
Fotel Fryzjerski Partner Baza Pająk W 48h

Ten znakomity fotel cechuje się wysoką jakością wykonania oraz nowoczesnym designem. Fotel posiada aluminiowe podłokietniki oraz został osadzony na pompie hydraulicznej. Dodatkowo fotel posiada bazę pięcioramienną z czarnymi stopkami. Fotel dostępny w kolorze czarnym - skaj POLSKI P-47 (konfiguracja na zdjęciu). Fotel perfekcyjnie się sprawdzi w nowoczesnych oraz klasycznych wnętrzach.

Cena brutto: 949,00
Fotel Fryzjerski Pik Czarny W 48h
Fotel Fryzjerski Pik Czarny W 48h

Wnętrze salonu fryzjerskiego powinno być eleganckie i funkcjonalne. Dlatego też oferuję Tobie profesjonalny fotel fryzjerski Ayala Pik czarny dostępny w 48H.

Cena brutto: 799,00
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 22