not valid E-mail address
Incorrect Password
Showroom w Warszawie

Oddzwonimy!Podaj swoje dane, a nasi doradcy skontaktuje się z Toba w najbliższym czasie.

Fotel Ergonomiczny Zero Gravity Zerog Black

Dostępność: Dostępny
Marka: Spa&Wellness
Artykuł: 903373
Cena brutto:
5 999,00 zł

Co nas wyróżnia?

Największy asortyment Szybka wysyłka Fachowe doradztwo Show-room w Warszawie
Opis Zdjęcia Dostawa i Płatności

Przedstawiamy nowatorski fotel dla osób pracujących w pozycji siedzącej. ZeroG jest tak skonstruowany aby zniwelować bóle pleców, drętwienie karku czy nóg i zapewnić komfort i wygodę.

Projektując stanowisko ZeroG wykorzystaliśmy badania NASA , które wskazały dążenie w konstrukcji mebli do pozycji "zero gravity", jako najlepszego sposóbu uniknięcia złych skutków długotrwałego siedzenia.

Problem negatywnych skutków pracy w pozycji siedzącej jest powszechny. Wynikają one głównie z nieprawidłowej pozycji ciała na co wpływ mają często nieodpowiednio wyprofilowane fotele. ZeroG ułatwia zachowanie prawidłowego, zdrowego ułożenia ciała.

Jest dużo foteli ergonomicznych, ale tylko ZeroG gwarantuje zdrową pozycję dodatkowo zapobiegając bezwiednemu garbieniu się lub pochylaniu w stronę monitora.

Konstrukcja jest trwała i elegancka. Nasz fotel to nie tylko ulga dla kręgosłupa ale i szansa na posiadanie wyjątkowego elementu wyposażenia biura lub pracowni.

Fotel zapewnia:

  •  uzyskanie pozycji "zero gravity"
  •  równomierne rozłożenie ciężaru ciała
  •  odpowiednie podparcie dla ramion, szyi i nóg
  •  obieg powietrza
  •  bezpieczne rozwiązania konstrukcyjne

Konstrukcja :

Konstrukcja to wytrzymała ram stalowa (nierdzewna lub malowana) wsparta na specjalnie wyprofilowanej podstawie z litego drewna. Poduszki wypełnione pianką tapicerską i obszyte wytrzymałym i estetycznym materiałem, wzmocnione materiałem drewnianym. Elementy mocujące oraz regulacja za pomocą specjalnych mocowań, zapewniających długą żywotność i wygodę używania. Podstawa fotela z litego drewna łączy piękny, niepowtarzalny kształt z wytrzymałością. Elementy stalowe fotela mają łagodną linię i dają wrażenie lekkości. W modelu z ramą ze stali nierdzewnej zastosowano wykończenie satynowe. Jest eleganckie i niekrzykliwe. Podobnie jak wykończenie wersji w kolorze czarnym. Możliwość regulacji zagłówka oraz podnóżka.

Działanie :

Stanowisko robocze jest tak zaprojektowane aby wymusić idealną, neutralną pozycję ciała. Konstrukcja oparta jest o zasadę biernego odciążenia organizmu, i nie ma na celu wzmocnienia mięśni odpowiedzialnych za utrzymanie nienagannej prawidłowej postawy. Ma natomiast zapewnić pozycję relaksu dla całego ciała. Pozwala pracować przez długie godziny, nie pozwalając na bezwiedne przybieranie niewłaściwej postawy i drażnienie bolących części ciała. Pomocny jest w tym brak regulacji środkowej części fotela.

Fotel Ergonomiczny Zero Gravity Zerog Black #1
Fotel Ergonomiczny Zero Gravity Zerog Black #2

Zamówienia zawierające artykułu ponad gabarytowe (nie mieszczące się na palecie euro) realizujemy wyłącznie po przedpłacie.

W celu potwierdzenia ostatecznej wyceny kosztu przesyłek realizowanych na palecie skontaktuje się z Tobą nasz handlowiec.

Jak uzyskać zamówienie?

Gwarantujemy szybką realizację zamówienia oraz dostawę towaru na terenie całego kraju. Usługi kurierskie „od drzwi do drzwi”. Szczegóły dotyczące warunków dostawy możecie poznać tutaj. W naszym sklepie istnieje możliwość dokonania płatności za towar w formie: Przedpłaty na konto po wystawieniu faktury pro forma; Przedpłaty przelewem on line systemem PayU; Przedpłaty za pomoca karty płatniczej systemem PayU; U kuriera, w chwili odbioru przesyłki.

  • Jak dokonać zamówienia? Przez internet lub telefon
  • Zostaw swoje dane oraz preferencje odbioru towaru.
  • Dokonać zamówienia można przez internet lub telefon (w ciągu 48 godzin skontaktujemy się z Tobą przez naszego konsultanta)
  • Istnieje możliwość zamówienia dostawy ekspresowej za dodatkową opłatą i wyboru innego sposobu dostaw.
  • Odbierz swój aparat wraz ze szczegółową instrukcją obsługi w języku polskim oraz protokołami pracy.
01
Znajdź odpowiedni towar na naszej stronie internetowej.
02
Jeśli masz trudności z wyborem i potrzebujesz konsultacji - Zadzwoń albo napisz do nas!
03
Złóż internetowe zamówienie lub dokonaj zamówienia przez telefon.
04
Dokonaj opłaty (jeśli wybrałeś opcję płatności PayU albo przelewu bankowego).
05
Dostawa towaru zostanie zrealizowana przez firmę kurierską.
06
Odbierasz swój aparat z instrukcją obsługi i kartą gwarancyjną na 18 miesięcy.