not valid E-mail address
Incorrect Password
Showroom w Warszawie

Oddzwonimy!Podaj swoje dane, a nasi doradcy skontaktuje się z Toba w najbliższym czasie.

Frezarka Promed 5040 Sx Spray Wodny

Dostępność: Dostępny
Marka: Kosmed
Artykuł: 97728
Cena brutto:
7 890,00 zł

Co nas wyróżnia?

Największy asortyment Szybka wysyłka Fachowe doradztwo Show-room w Warszawie
Opis Zdjęcia Dostawa i Płatności

Frezarka renomonwanej niemieckiej firmy PROMED. Model 5040 SX to bardzo zaawansowana frezarka z doskonałą rączką pracująca w tzw. wodnym spray'u - praca w takim środowisku jest sterylna i higieniczna. Użycie specjalnych płynów o działaniu bakteriobójczym pozwala na jeszcze lepsze efekty szczególnie przy zabiegach podologicznych.

Firma PROMED to znany niemiecki producent frezarek do manicure i pedicure, frezów, lamp i wielu innych produktów. Od wielu lat dostarcza wysokiej jakości produkty zarówno dla profesjonalnych gabinetów kosmetycznych i podologicznych, szkół kosmetycznych, ale także urządzenia do użytku pół profesjonalnego lub domowego. PROMED to również marka znana od dziesiątek lat na całym świecie - klienci tej firmy są zlokalizowani w kilkudziesięciu krajach na wszystkich kontynentach. Swoją wysoką pozycję zawdzięczają niemieckiej technologii (tzw. know-how), trwałości oraz gwarantowanej jakości. Wszystkie profesjonalne modele PROMED są na 24 miesięcznej gwarancji, a dla Państwa wygody nasza firma prowadzi autoryzowany serwis tej marki w Polsce (Poznań) - zarówno gwarancyjny jak i pogwarancyjny.

Cechy i dane techniczne:

 • bardzo wysokiej klasy ergonomiczna rączka o wyjątkowo dużej mocy - 100 W, obroty prawe i lewe, duża moc również przy niskich obrotach, maksymalna prędkość obrotowa: 40 tys. obr./min., zabezpieczenie przed chwilowym przeciążeniem,
 • cicha i wydajna pompa wodna, łatwo wyciągalny zbiornik na płyn o pojemności ok. 410ml, wydajność ok. 6ml/min, ciśnienie: ok. 550mbar,
 • sterowanie za pomocą intuicyjnie dobranych przycisków, regulacja prędkości obrotowej, kierunku obrotów oraz intensywności natrysku wodnego, dodatkowo 3 programowalne pamięci ustawień,
 • zasilanie 115-230V, 50-60Hz, 
 • wymiary: ok. 207*163*245mm, waga ok. 3,2kg,
 • produkt zgodny z dyrektywą o wyrobach medycznych,
 • stosunkowo niewielka waga oraz wymiary pozwalają na wygodne transportowanie frezarki,
 • możliwość dokupienia sterowania nożnego.
Frezarka Promed 5040 Sx Spray Wodny #1
Frezarka Promed 5040 Sx Spray Wodny #2

Zamówienia zawierające artykułu ponad gabarytowe (nie mieszczące się na palecie euro) realizujemy wyłącznie po przedpłacie.

W celu potwierdzenia ostatecznej wyceny kosztu przesyłek realizowanych na palecie skontaktuje się z Tobą nasz handlowiec.

Jak uzyskać zamówienie?

Gwarantujemy szybką realizację zamówienia oraz dostawę towaru na terenie całego kraju. Usługi kurierskie „od drzwi do drzwi”. Szczegóły dotyczące warunków dostawy możecie poznać tutaj. W naszym sklepie istnieje możliwość dokonania płatności za towar w formie: Przedpłaty na konto po wystawieniu faktury pro forma; Przedpłaty przelewem on line systemem PayU; Przedpłaty za pomoca karty płatniczej systemem PayU; U kuriera, w chwili odbioru przesyłki.

 • Jak dokonać zamówienia? Przez internet lub telefon
 • Zostaw swoje dane oraz preferencje odbioru towaru.
 • Dokonać zamówienia można przez internet lub telefon (w ciągu 48 godzin skontaktujemy się z Tobą przez naszego konsultanta)
 • Istnieje możliwość zamówienia dostawy ekspresowej za dodatkową opłatą i wyboru innego sposobu dostaw.
 • Odbierz swój aparat wraz ze szczegółową instrukcją obsługi w języku polskim oraz protokołami pracy.
01
Znajdź odpowiedni towar na naszej stronie internetowej.
02
Jeśli masz trudności z wyborem i potrzebujesz konsultacji - Zadzwoń albo napisz do nas!
03
Złóż internetowe zamówienie lub dokonaj zamówienia przez telefon.
04
Dokonaj opłaty (jeśli wybrałeś opcję płatności PayU albo przelewu bankowego).
05
Dostawa towaru zostanie zrealizowana przez firmę kurierską.
06
Odbierasz swój aparat z instrukcją obsługi i kartą gwarancyjną na 18 miesięcy.