not valid E-mail address
Incorrect Password
Showroom w Warszawie

Oddzwonimy!Podaj swoje dane, a nasi doradcy skontaktuje się z Toba w najbliższym czasie.

HiFU eClip™

Dostępność: Dostępny
Marka: HS
Artykuł: 100091
Cena brutto:
44 950,00 zł

Co nas wyróżnia?

Największy asortyment Szybka wysyłka Fachowe doradztwo Show-room w Warszawie
Opis Zdjęcia Dostawa i Płatności

Od ponad dwóch lat z sukcesami wprowadzamy na polski rynek jedno z rewolucyjnych urządzeń liftingujących wykorzystujących technologię HiFU (High Intensity Focused Ultrasound), przeznaczonych wyłącznie dla profesjonalnych gabinetów medycyny estetycznej. Urządzenie ITC eClip, południowokoreańskiej firmy ITC to najnowsza propozycja z tej serii urządzeń.

Od pewnego czasu  technologia Skupionych Fal Ultradźwiękowych o Dużym Natężeniu z powodzeniem stosowana jest w leczeniu raka mózgu, prostaty, sutka czy rozbijaniu kamieni nerkowych.

Jej największą zaletą jest bezinwazyjność, bardzo niewielka ilość przeciwwskazań oraz brak powikłań i niepożądanych skutków ubocznych przy potwierdzonej, ogromnej skuteczności tej metody. Po pewnych modyfikacjach dotyczących głębokości penetracji wiązki, HiFU od niedawna błyskawicznie podbija także branżę medycyny estetycznej.

Cechą charakterystyczną skupionej wiązki ultradźwiękowej jest jej specyficzny kształt i możliwość bardzo dokładnego programowania punktu docelowego. Dzięki temu HiFU oddziałuje bardzo precyzyjnie i na konkretnie określonej głębokości w tkance poddanej zabiegowi.

Promień ultradźwiękowy docierając do celowanych komórek skóry właściwej wywołuje w nich efekt przegrzania i koagulacji. Ten proces powoduje bezbolesne uszkodzenie komórek, na które działała wiązka HIFU, powodując natychmiastowe zagęszczenie tkanki i stymulując organizm do naturalnych procesów regeneracji, gojenia i odbudowy uszkodzonej zabiegiem struktury. Zastosowana w zabiegach liftingujących technologia HIFU wyjątkowo skutecznie pobudza odbudowę kolagenu, co skutkuje wyraźnie zauważalnym efektem poprawy kondycji skóry, który poprzez naturalne efekty regeneracji dodatkowo pogłębia się i utrzymuje przez kolejne miesiące. Dzięki swoim cechom zabiegi Skupioną Wiązką Fali Ultradźwiękowej mogą być jednorazowe, a ich efekty są uderzające i wyjątkowo trwałe.

W medycynie estetycznej HIFU doskonale sprawdza się w zabiegach liftingujących (twarzy i ciała), redukcji zmarszczek i usuwania tkanki tłuszczowej, dając gwarantowany, natychmiastowy efekt, widoczny już w kilkadziesiąt minut po zabiegu, dodatkowo pogłębiany na przestrzeni kolejnych kilkunastu tygodni.

zestaw zawiera:

- urządzenie z głowicą zabiegową

- filtry zabiegowe o trzech zakresach długości generowanej wiązki (1,5mm; 3,0mm; 4,5mm)

-

parametry urządzenia ITC eClip HiFU:

- moc generowanej wiązki do 3,1 J

- wysokość skoku impulsu (spacing) 1,2mm, 1,5mm  do 1,8mm

- długość impulsu (length) 15mm-25mm

- wyświetlacz dotykowy LCD 8"

- prosty w obsłudze, czytelny, prosty w obsłudze interface

- eClip HiFU posiada europejski certyfikat medyczny CE

- 24 miesiące gwarancji na urządzenie

Opis

Długość: 44cm
Szerokość: 37cm
Wysokość: 100cm
Masa całkowita: 23kg
Zasilanie: 230V / 50Hz
HiFU eClip™ #1
HiFU eClip™ #2

Zamówienia zawierające artykułu ponad gabarytowe (nie mieszczące się na palecie euro) realizujemy wyłącznie po przedpłacie.

W celu potwierdzenia ostatecznej wyceny kosztu przesyłek realizowanych na palecie skontaktuje się z Tobą nasz handlowiec.

Jak uzyskać zamówienie?

Gwarantujemy szybką realizację zamówienia oraz dostawę towaru na terenie całego kraju. Usługi kurierskie „od drzwi do drzwi”. Szczegóły dotyczące warunków dostawy możecie poznać tutaj. W naszym sklepie istnieje możliwość dokonania płatności za towar w formie: Przedpłaty na konto po wystawieniu faktury pro forma; Przedpłaty przelewem on line systemem PayU; Przedpłaty za pomoca karty płatniczej systemem PayU; U kuriera, w chwili odbioru przesyłki.

  • Jak dokonać zamówienia? Przez internet lub telefon
  • Zostaw swoje dane oraz preferencje odbioru towaru.
  • Dokonać zamówienia można przez internet lub telefon (w ciągu 48 godzin skontaktujemy się z Tobą przez naszego konsultanta)
  • Istnieje możliwość zamówienia dostawy ekspresowej za dodatkową opłatą i wyboru innego sposobu dostaw.
  • Odbierz swój aparat wraz ze szczegółową instrukcją obsługi w języku polskim oraz protokołami pracy.
01
Znajdź odpowiedni towar na naszej stronie internetowej.
02
Jeśli masz trudności z wyborem i potrzebujesz konsultacji - Zadzwoń albo napisz do nas!
03
Złóż internetowe zamówienie lub dokonaj zamówienia przez telefon.
04
Dokonaj opłaty (jeśli wybrałeś opcję płatności PayU albo przelewu bankowego).
05
Dostawa towaru zostanie zrealizowana przez firmę kurierską.
06
Odbierasz swój aparat z instrukcją obsługi i kartą gwarancyjną na 18 miesięcy.