not valid E-mail address
Incorrect Password
Showroom w Warszawie

Oddzwonimy!Podaj swoje dane, a nasi doradcy skontaktuje się z Toba w najbliższym czasie.

HS 959A MicroRoller™

Dostępność: Dostępny
Marka: HS
Artykuł: 100105
Cena brutto:
3 799,00 zł

Co nas wyróżnia?

Największy asortyment Szybka wysyłka Fachowe doradztwo Show-room w Warszawie
Opis Zdjęcia Dostawa i Płatności

Mezoterapia to ogólne określenie nieinwazyjnych zabiegów wspomagających leczenie schorzeń skórnych oraz podskórnej aplikacji m.in. leków i kosmetyków wspomagających procesy leczenia, regeneracji i profilaktyki zarówno w medycynie estetycznej jak i kosmetologii. W zależności od wykorzystanych procesów mechanicznych i konstrukcji urządzeń zabiegowych rozróżnia się mezoterapię bezigłową, igłową lub najnowszą technologię Mezoterapii Mikroigłowej.

-

MicroRoller to nowoczesne, profesjonalne urządzenie, znajdujące zastosowanie zarówno w medycynie jak i kosmetologii. Wykorzystując sterowaną procesorem komputerowym, wibrującą, obrotową nakładkę z precyzyjnie ułożonymi zestawami mikroigieł zabiegowych. Dzięki zainstalowanej w rękojeści ampułce urządzenie pozwala na wyjątkowo sprawną i precyzyjną aplikację preparatu zabiegowego.

Dzięki możliwości indywidualnego ustawienia głębokości penetracji igieł, częstotliwości uderzenia głowicy (10-o stopniowa gradacja) oraz ergonomicznemu kształtowi rękojeści, MicroRoller staje się wyjątkowo precyzyjnym narzędziem zabiegowym.

Idealnie prostopadłe ustawienie i prowadzenie wiązki igieł zabiegowych czyni zabieg prawie bezbolesnym, a wykorzystanie srebra, jako materiału, z którego wykonane są mikroigły powoduje perfekcyjne, płynne i bezbolesne nakłucie, gwarantując zarazem szybsze i lepsze gojenie po zabiegu.

Ergonomiczna i lekka rękojeść zabiegowa szczególnie dobrze sprawdza się przy precyzyjnych zabiegach w delikatnych, wrażliwych strefach (okolice nosa, oczu, itp).

Mezoterapia Mikroigłowa

To wyjątkowy zabieg o wszechstronnych i uzupełniających się cechach. Wprowadzając w tkankę skórną wiązkę mikroigieł pozwala z jednej strony na starannie dobraną aplikację preparatu zabiegowego, z drugiej strony wywołuje naturalne procesy lecznicze i regeneracyjne skóry. Płytsze nakłucia stymulują precyzyjne, podskórnie wprowadzenie preparatu zabiegowego. Głębsze (powyżej 1,0mm) nakłucia prowokują komórki skórne do uruchomienia naturalnych procesów regeneracyjnych, poprawiając kondycję, odbudowując i wzmacniając włókna kolagenu oraz poprawiając częstotliwość podziałów mitotycznych fibroblastów.

W niektórych przypadkach, uderzający efekt zastosowania Mezoterapii Mikroigłowej może być porównywany do efektów działania lasera frakcyjnego. 
W zależności od stref zabiegowych, interfejs urządzenia pozwala na indywidualny dobór głębokości działania wiązki mikroigieł i optymalne wykorzystanie efektu zabiegu. Zakresy stosowanych najczęściej ustawień dają pełną możliwość dostosowania parametrów pracy MicroRoller do potrzeb pacjenta.

Zalecane, ogólne ustawienia dają osobom przeprowadzającym zabieg  wyjątkowo szeroki zakres do dyspozycji.

W przypadku zabiegów na skórze głowy zalecany zakres pracy głębokości wiązki igieł to od 0,2mm do 0,5mm; na czole od 0,5mm do 0,8mm; w okolicy nosa i oczu od 0,7mm do 1,0mm; policzki od 0,8mm do 1,5mm; okolice ust od 0,5mm do 0,8mm; broda od 0,5mm do 1,0mm

W urządzeniu HS 959A zainstalowano aplikator (w postaci ampułki, umieszczonej na rękojeści), który przed zabiegiem wypełnić można wybranym preparatem zabiegowym. To nowoczesne rozwiązanie ułatwia i pozwala na niespotykaną dotąd kontrolę nad wprowadzanym podskórnie w trakcie zabiegu preparatem.


informacje techniczne MicroRoller

- dziesięciostopniowy system ustawienia częstotliwości uderzeń wiązki mikroigieł

- długość igieł 0,5mm lub 1,5mm (w zależności od użytej nakładki zabiegowej)

- wymienne, jednorazowe nakładki z wiązką mikroigłową

- unikalny system wibracji obrotowej wiązki igieł, poprawiający penetrację naskórka oraz wstrzykiwanie preparatu zabiegowego

- poręczna, ergonomiczna rękojeść (tzw. DermaPen) poprawiająca precyzję wykonania zabiegu w trudno dostępnych miejscach

Opis

Długość: 26cm
Szerokość: 28cm
Wysokość: 19cm
Masa całkowita: 1,2kg
Zasilanie: 230V / 50Hz
Maksymalne zużycie energii elektrycznej: 20W
HS 959A MicroRoller™ #1

Zamówienia zawierające artykułu ponad gabarytowe (nie mieszczące się na palecie euro) realizujemy wyłącznie po przedpłacie.

W celu potwierdzenia ostatecznej wyceny kosztu przesyłek realizowanych na palecie skontaktuje się z Tobą nasz handlowiec.

Jak uzyskać zamówienie?

Gwarantujemy szybką realizację zamówienia oraz dostawę towaru na terenie całego kraju. Usługi kurierskie „od drzwi do drzwi”. Szczegóły dotyczące warunków dostawy możecie poznać tutaj. W naszym sklepie istnieje możliwość dokonania płatności za towar w formie: Przedpłaty na konto po wystawieniu faktury pro forma; Przedpłaty przelewem on line systemem PayU; Przedpłaty za pomoca karty płatniczej systemem PayU; U kuriera, w chwili odbioru przesyłki.

  • Jak dokonać zamówienia? Przez internet lub telefon
  • Zostaw swoje dane oraz preferencje odbioru towaru.
  • Dokonać zamówienia można przez internet lub telefon (w ciągu 48 godzin skontaktujemy się z Tobą przez naszego konsultanta)
  • Istnieje możliwość zamówienia dostawy ekspresowej za dodatkową opłatą i wyboru innego sposobu dostaw.
  • Odbierz swój aparat wraz ze szczegółową instrukcją obsługi w języku polskim oraz protokołami pracy.
01
Znajdź odpowiedni towar na naszej stronie internetowej.
02
Jeśli masz trudności z wyborem i potrzebujesz konsultacji - Zadzwoń albo napisz do nas!
03
Złóż internetowe zamówienie lub dokonaj zamówienia przez telefon.
04
Dokonaj opłaty (jeśli wybrałeś opcję płatności PayU albo przelewu bankowego).
05
Dostawa towaru zostanie zrealizowana przez firmę kurierską.
06
Odbierasz swój aparat z instrukcją obsługi i kartą gwarancyjną na 18 miesięcy.