not valid E-mail address
Incorrect Password
Showroom w Warszawie

Oddzwonimy!Podaj swoje dane, a nasi doradcy skontaktuje się z Toba w najbliższym czasie.

Karboksyterapia aparat mobilny

Dostępność: Dostępny
Marka: HS
Artykuł: 100089
Cena brutto:
5 990,00 zł

Co nas wyróżnia?

Największy asortyment Szybka wysyłka Fachowe doradztwo Show-room w Warszawie
Opis Zdjęcia Dostawa i Płatności

Lecznicze, pozytywne działanie i wpływ dwutlenku węgla (CO2) zostało określone i po raz pierwszy zastosowane z sukcesem już w latach '30, XX w. we Francji. Wówczas, wykorzystując kontrolowaną i precyzyjnie dozowaną dawkę CO2 zastosowano karboksyterapię u pacjentów ze schorzeniami tętniczymi. Zabieg dał wyjątkowo szybki i trwały efekt, zaskakując nawet największych entuzjastów nowej terapii.

Od tego czasu medycyna znalazła znacznie szersze pole do stosowania tej bardzo bezpiecznej, opartej na naturalnych procesach i mechanizmach metabolicznych terapii. Równolegle, w wielu ośrodkach medycznych na świecie naukowcy i lekarze z sukcesami przeprowadzili serię klinicznych testów i coraz częściej zaczęli stosować karboksyterapię jako skuteczną, bezpieczną i bardzo wszechstronną kurację.

Wielokierunkowe badania, obserwacje i szybki rozwój najnowocześniejszych technologii medycznych potwierdziły wyjątkową skuteczność karboksyterapii w usuwaniu i leczeniu cellulitu, rozstępów, blizn, usuwania złogów tłuszczowych, poprawy ukrwienia i redukcji zmarszczek. To terapia wskazana także w leczeniu i poprawie kondycji w przypadku wiotkiej skóry, cieni wokół oczu, trudno gojących się ran, łuszczycy czy zaburzeń krążenia obwodowego i niewydolności żylnej.

Zabieg polega na precyzyjnym, podskórnym wstrzykiwaniu, dokładnie określonych dawek CO2. W efekcie, wstrzyknięty gaz zaczyna oddziaływać na okoliczne komórki, wywołując w nich naturalny proces usuwania pojawiającego się dwutlenku węgla. Komórki w błyskawicznym tempie (już w kilka minut) wykazują poprawione ukrwienie, a CO2 jest usuwany poprzez proces oddychania i naturalną wymianę powietrza przez płuca. Wpływ punktowego wstrzyknięcia dwutlenku węgla powoduje naturalne, bezpieczne procesy oczyszczające, odżywcze, wspomagające odbudowę kolagenu komórek skórnych, dając wyraźny i trwały efekt ujędrnienia i poprawy elastyczności naskórka. Jednocześnie wyraźnie poprawia się ukrwienie miejsc poddanych terapii w wyniku naturalnego rozrostu naczyń krwionośnych, spowodowanych obronną reakcją organizmu na punktowe działanie CO2Poprawa ukrwienia i wzrost aktywności układu krążenia skutkują także podwyższeniem poziomu hemoglobiny we krwi pacjenta.

Karboksyterpia jest naturalnym i bardzo bezpiecznym zabiegiem, nie powoduje żadnych komplikacji, pacjent nie wymaga rekonwalescencji ani okresu gojenia, a efekty są prawie natychmiastowe. Ewentualny dyskomfort może wynikać jedynie z konieczności wykonania nakłucia i chwilowego naciągnięcia powierzchni skóry, wywołanego wstrzykiwaną podskórnie dawką gazu. Może pojawiać się zaczerwienienie okolic nastrzykiwanych, które jednak w ciągu kilkunastu godzin znika bez śladu.

Zwykle stosowane są serie od 5 do 20 zabiegów.

-

Zestaw HS 0077 sprzedawany jest w dwóch wersjach:

w medycznym zestawie CarbOxy™:

- aplikator z korektorem dozowania i ciśnienia

- reduktor ciśnienia

- 3szt. butli z gazem o masie 76gr.

- 50szt. igieł zabiegowych

- 20szt. filtrów

-

w kosmetologicznym zestawie CarbOxy™:

- aplikator z korektorem dozowania i ciśnienia

- 2szt. butli z gazem o masie 12gr.

- 50szt. igieł zabiegowych

- 20szt. filtrów

-

najważniejszymi przeciwwskazaniami dla stosowania Karboksyterapii są:

- ciężka niewydolność płuc, nerek i serca

- terapia inhibitorami anhydrozy węglanowej

Karboksyterapia aparat mobilny #1
Karboksyterapia aparat mobilny #2
Karboksyterapia aparat mobilny #3
Karboksyterapia aparat mobilny #4
Karboksyterapia aparat mobilny #5
Karboksyterapia aparat mobilny #6

Zamówienia zawierające artykułu ponad gabarytowe (nie mieszczące się na palecie euro) realizujemy wyłącznie po przedpłacie.

W celu potwierdzenia ostatecznej wyceny kosztu przesyłek realizowanych na palecie skontaktuje się z Tobą nasz handlowiec.

Jak uzyskać zamówienie?

Gwarantujemy szybką realizację zamówienia oraz dostawę towaru na terenie całego kraju. Usługi kurierskie „od drzwi do drzwi”. Szczegóły dotyczące warunków dostawy możecie poznać tutaj. W naszym sklepie istnieje możliwość dokonania płatności za towar w formie: Przedpłaty na konto po wystawieniu faktury pro forma; Przedpłaty przelewem on line systemem PayU; Przedpłaty za pomoca karty płatniczej systemem PayU; U kuriera, w chwili odbioru przesyłki.

 • Jak dokonać zamówienia? Przez internet lub telefon
 • Zostaw swoje dane oraz preferencje odbioru towaru.
 • Dokonać zamówienia można przez internet lub telefon (w ciągu 48 godzin skontaktujemy się z Tobą przez naszego konsultanta)
 • Istnieje możliwość zamówienia dostawy ekspresowej za dodatkową opłatą i wyboru innego sposobu dostaw.
 • Odbierz swój aparat wraz ze szczegółową instrukcją obsługi w języku polskim oraz protokołami pracy.
01
Znajdź odpowiedni towar na naszej stronie internetowej.
02
Jeśli masz trudności z wyborem i potrzebujesz konsultacji - Zadzwoń albo napisz do nas!
03
Złóż internetowe zamówienie lub dokonaj zamówienia przez telefon.
04
Dokonaj opłaty (jeśli wybrałeś opcję płatności PayU albo przelewu bankowego).
05
Dostawa towaru zostanie zrealizowana przez firmę kurierską.
06
Odbierasz swój aparat z instrukcją obsługi i kartą gwarancyjną na 18 miesięcy.