not valid E-mail address
Incorrect Password
Showroom w Warszawie

Oddzwonimy!Podaj swoje dane, a nasi doradcy skontaktuje się z Toba w najbliższym czasie.

Karboksyterapia CellQCarbo™

Dostępność: Dostępny
Marka: HS
Artykuł: 100087
Cena brutto:
26 900,00 zł

Co nas wyróżnia?

Największy asortyment Szybka wysyłka Fachowe doradztwo Show-room w Warszawie
Opis Zdjęcia Dostawa i Płatności

Lecznicze, pozytywne działanie i wpływ dwutlenku węgla (CO2) zostało określone i po raz pierwszy zastosowane z sukcesem już w latach '30, XX w. we Francji. Wówczas, wykorzystując kontrolowaną i precyzyjnie dozowaną dawkę CO2 zastosowano karboksyterapię u pacjentów ze schorzeniami tętniczymi. Zabieg dał wyjątkowo szybki i trwały efekt, zaskakując nawet największych entuzjastów nowej terapii.

Od tego czasu medycyna znalazła znacznie szersze pole do stosowania tego bardzo bezpiecznego, opartego na naturalnych procesach i mechanizmach metabolicznych organizmu zabiegu. Równolegle, w wielu ośrodkach medycznych na świecie naukowcy i lekarze z sukcesami przeprowadzili serię klinicznych testów, w efekcie coraz częściej stosując karboksyterapię jako skuteczną, bezpieczną i bardzo wszechstronną kurację.

Wielokierunkowe badania, obserwacje i szybki rozwój najnowocześniejszych technologii medycznych potwierdziły wyjątkową skuteczność karboksyterapii w usuwaniu i leczeniu cellulitu, rozstępów, blizn, usuwania złogów tłuszczowych, poprawy ukrwienia i redukcji zmarszczek. To terapia wskazana także w leczeniu i poprawie kondycji w przypadku wiotkiej skóry, cieni wokół oczu, trudno gojących się ran, łuszczycy czy zaburzeń krążenia obwodowego i niewydolności żylnej.

Zabieg polega na precyzyjnym, podskórnym wstrzykiwaniu, dokładnie określonych dawek CO2. W efekcie, wstrzyknięty gaz zaczyna oddziaływać na okoliczne komórki, wywołując w nich naturalny proces usuwania pojawiającego się dwutlenku węgla. Komórki w błyskawicznym tempie (już w kilka minut) wykazują poprawione ukrwienie, a CO2 jest usuwany poprzez proces oddychania i naturalną wymianę powietrza przez płuca. Wpływ miejscowego wstrzyknięcia dwutlenku węgla powoduje naturalne, bezpieczne procesy oczyszczające, odżywcze oraz wspomagające odbudowę kolagenu komórek skórnych, dając wyraźny i trwały efekt ujędrnienia i poprawy elastyczności naskórka. Jednocześnie wyraźnie poprawia się ukrwienie miejsc poddanych terapii w wyniku naturalnego rozrostu naczyń krwionośnych, spowodowanych obronną reakcją organizmu na punktowe działanie CO2Poprawa ukrwienia i wzrost aktywności układu krążenia skutkują także podwyższeniem poziomu hemoglobiny we krwi pacjenta.

Efektem procesów wywołanych przez zastosowanie CO2 jest wzmocnienie napięcia skóry i zwiększenie jej grubości. Pacjent obserwuje, w zależności od leczonego obszaru, zmniejszenie ilości drobnych zmarszczek, podwyższenie napięcia skóry opadającego podbródka czy szyi, coraz mniej widoczne rozstępy i blizny. Jeżeli chcemy osiągnąć zmniejszenie cellulitu i objętości lokalnej tkanki tłuszczowej, konieczne jest użycie nieco większej ilości CO2. Jest on wprowadzany do tkanki tłuszczowej, co powoduje rozbicie komórek tłuszczowych, stymuluje poprawę krążenia miejscowego, zwiększa drenaż limfatyczny, a tym samym prowadzi do wydalenia nagromadzonych toksyn i skutecznie eliminuje "pomarańczową skórkę".

Czy można łączyć karboksyterapię z innymi metodami leczenia?

Karboksyterapię z powodzeniem łączy się z innymi metodami leczenia cellulitu czy lokalnego nadmiaru tkanki tłuszczowej. Łączenie karboksyterapii z mezoterapią, leczeniem falami akustycznymi (LIPO-SHOCK), uzupełnione dietą i aktywnością fizyczną pomoże osiągnąć w ciągu 2-6 miesięcy znaczną poprawę miejscowego krążenia, przebudowę kolagenu, a w rezultacie poprawę wyglądu i kondycji skóry.Karboksyterapię można bezpiecznie łączyc z mezoterapią, peelingami, IPL i laseroterapią w leczeniu wiotkości skóry, blizn i rozstępów. Daje doskonałe efekty zastosowana wspólnie z mezoterapią w celu stymulacji wzrostu włosów u osób, które mają problem z łysieniem. Karboksyterapia może być stosowana pomocniczo do leczenia farmakologicznego, w leczeniu łuszczycy i zaburzeń krążenia obwodowego, a także w leczeniu trudno gojących się ran.

Przebieg zabiegu

W czasie zabiegu można się spodziewać małego dyskomfortu związanego z ukłuciem i wprowadzaniem gazu pod skórę. Skóra i tkanka podskórna ulegają rozwarstwieniu, więc może to powodować lekkie i chwilowe uczucie pieczenia. Leczony obszar może być przez krótki czas nieco zaczerwieniony, a tuż po zabiegu daje się wyczuwać "trzaski" pod skórą spowodowane obecnością gazu, jak po każdym zastrzyku mogą pojawić się małe zasinienia związane z ukłuciami, które zanikaja bez śladu po kilku dniach. Dwutlenek węgla jest 20 krotnie bardziej rozpuszczalny w porównaniu z tlenem, co powoduje, że wprowadzony do tkanek gaz już po kilku minutach jest całkowicie wchłaniany i wydalany wraz z wydychanym powietrzem przez płuca.

W dniu zabiegu w miejsce leczone  nie należy wcierać żadnych kremów, ani korzystać z pływalni. Pacjent natychmiast po leczeniu może powrócić do normalnej aktywności. Zwykle planujemy od kilku (5-8) do kilkunastu (12-18) zabiegów.

Karboksyterpia jest bardzo bezpieczna, nie powoduje żadnych komplikacji, pacjent nie wymaga rekonwalescencji ani okresu gojenia, a pierwsze efekty są widoczne i wyczuwalne prawie natychmiast.

Urządzenie QCarbo™ wyposażone jest w unikalną instalację podgrzewającą wstrzykiwany gaz do temperatury 25°C-35°C. Dzięki temu, zabieg jest  prawie zupełnie bezbolesny. Podgrzanie gazu eliminuje największy dotychczasowy mankament karboksyterapii, jakim było do tej pory stosowanie gazu o niskiej temperaturze (w naturalnych warunkach skompresowany dwutlenek węgla ma po wyjściu z dyszy bardzo niską temperaturę) co powodowało, że wielu pacjentów skarżyło się na nieprzyjemny ból w trakcie wstrzykiwania.

-

Wskazania do leczenia w kosmetologii i medycynie estetycznej:

- wiotka, mało napięta skóra

- cienie wokół oczu

- cellulit

- nadmiar tkanki tłuszczowej

- rozstępy i blizny

- zaburzenia krążenia obwodowego, wspomagająco w niewydolności żylnej

- objaw Raynauda

- wspomagająco w łuszczycy

- trudno gojące się rany

--
Dermatologia:

- zespół Raynauda

- zanikowe blizny

- blizny po obrażeniach lub poparzeniach

- łuszczyca skóry

- nieprawidłowości i zmiany skórne po liposukcji

-
Angiologia:

- zespół Raynauda

- niedokrwienie kończyn

- stymulacja u diabetyków i cukrzyków

- wrzody, blizny, obrzęk limfatyczny

-

Reumatologia:

- ból stawów

-

Neurologia:

- szczególnie uporczywe bóle neurologiczne

--

Najważniejsze przeciwwskazania:

- ciężka niewydolność płuc

- ciężka niewydolność serca

- ciężka niewydolność nerek

- terapia inhibitorami anhydrozy węglanowej

- zaburzenia krzepnięcia krwi

- niekontrolowana cukrzyca

- nieleczona niska odporność organizmu (ryzyko infekcji)

- duże skłonności do bliznowców (wypukłych)

- możliwość wystąpienia zakrzepicy żylnej w obszarze zabiegowym

- ciąża

- zakażenia bakteryjne, wirusowe czy grzybicze (przeciwwskazania czasowe)

-

Specyfikacja urządzenia QCarbo™:

- urządzenie z dotykowym panelem sterowania

- reduktor ciśnienia w zakresie 0Bar - 5,1Bar (urządzenie pracuje w zakresie do 2Bar do 3Bar)

- 100 igieł i 100 filtrów zabiegowych w zestawie podstawowym

- 2 linie aplikacji gazu (możliwość rozbudowy do 3 lub 4 linii, tzw. kaniul)

- podstawa urządzenia posiada specjalne miejsce na butlę z gazem

Opis

Masa całkowita: 27kg
Zasilanie: 230V / 50Hz
Maksymalne zużycie energii elektrycznej: 270W
Karboksyterapia CellQCarbo™ #1
Karboksyterapia CellQCarbo™ #2
Karboksyterapia CellQCarbo™ #3
Karboksyterapia CellQCarbo™ #4
Karboksyterapia CellQCarbo™ #5
Karboksyterapia CellQCarbo™ #6

Zamówienia zawierające artykułu ponad gabarytowe (nie mieszczące się na palecie euro) realizujemy wyłącznie po przedpłacie.

W celu potwierdzenia ostatecznej wyceny kosztu przesyłek realizowanych na palecie skontaktuje się z Tobą nasz handlowiec.

Jak uzyskać zamówienie?

Gwarantujemy szybką realizację zamówienia oraz dostawę towaru na terenie całego kraju. Usługi kurierskie „od drzwi do drzwi”. Szczegóły dotyczące warunków dostawy możecie poznać tutaj. W naszym sklepie istnieje możliwość dokonania płatności za towar w formie: Przedpłaty na konto po wystawieniu faktury pro forma; Przedpłaty przelewem on line systemem PayU; Przedpłaty za pomoca karty płatniczej systemem PayU; U kuriera, w chwili odbioru przesyłki.

  • Jak dokonać zamówienia? Przez internet lub telefon
  • Zostaw swoje dane oraz preferencje odbioru towaru.
  • Dokonać zamówienia można przez internet lub telefon (w ciągu 48 godzin skontaktujemy się z Tobą przez naszego konsultanta)
  • Istnieje możliwość zamówienia dostawy ekspresowej za dodatkową opłatą i wyboru innego sposobu dostaw.
  • Odbierz swój aparat wraz ze szczegółową instrukcją obsługi w języku polskim oraz protokołami pracy.
01
Znajdź odpowiedni towar na naszej stronie internetowej.
02
Jeśli masz trudności z wyborem i potrzebujesz konsultacji - Zadzwoń albo napisz do nas!
03
Złóż internetowe zamówienie lub dokonaj zamówienia przez telefon.
04
Dokonaj opłaty (jeśli wybrałeś opcję płatności PayU albo przelewu bankowego).
05
Dostawa towaru zostanie zrealizowana przez firmę kurierską.
06
Odbierasz swój aparat z instrukcją obsługi i kartą gwarancyjną na 18 miesięcy.