not valid E-mail address
Incorrect Password
Showroom w Warszawie

Oddzwonimy!Podaj swoje dane, a nasi doradcy skontaktuje się z Toba w najbliższym czasie.

Kombajn kosmetyczny H5050

Marka: Sonia
Artykuł: 30099
Cena brutto:
6 519,00 zł

Co nas wyróżnia?

Największy asortyment Szybka wysyłka Fachowe doradztwo Show-room w Warszawie
Opis Zdjęcia Dostawa i Płatności

Kombajn kosmetyczny H5050 - wielofunkcyjny sprzęt do salonu kosmetycznego. KOMBAJN H5050 ŁĄCZY W SOBIE AŻ 9 ODRĘBNYCH NARZĘDZI I TECHNIK ZABIEGOWYCH! To wystarczy aby otworzyć gabinet, pozostałe zabiegi wprowadzisz z czasem. Wielofunkcyjny, funkcjonalny, łatwy w obsłudze, mobilny, zamknięty w elegancką całość. Niezawodny, najwyższej jakości produkt!

W skład urządzenia wchodzi:

 1. Brushing jest przeznaczony do dokładnego oczyszczania twarzy! Mechaniczny peeling skóry, dobrze usuwa warstwę rogową. Można go wykorzystać przy wielu czynnościach kosmetycznych podczas zabiegu pielęgnacyjnego.
 2. Terapia próżniowa - oczyszczenie, odżywienie skóry za pomocą specjalnych nasadek i zasysającego działania próżni. Powoduje wyeliminowanie toksyn i odtrucie głębszych warstw skóry wskutek zastosowania elementów masażu próżniowego, dzieje się tak gdyż wywołujemy silne dotlenienie skóry i poprawiamy mikrokrążenie. Masaż podciśnieniowy działa ujędrniająco, poprawia kontur twarzy!
 3. Głowice ultradźwiękowe, pozwolą na wprowadzenie aktywnych substancji kosmetycznych w głąb skóry za pomocą ultradźwięku o częstotliwości 1.1 MHz. Taka funkcja doskonale łączy się z innymi zabiegami: peelingiem kawitacyjnym, mikrodermabrazją itp. Niezastąpiona metoda ułatwiająca transport substancji aktywnych w głąb skóry. Sprawdzone działanie przy leczeniu skóry naczynkowej i pierwszym stadium trądziku różowatego.
 4. Peeling kawitacyjny pozwoli przeprowadzać powierzchowne oczyszczenie skóry za pomocą ultradźwięków. Taki zabieg jest bezbolesny i ma wiele zastosowań kosmetycznych. Alternatywa dla manualnego oczyszczania skóry.
 5. Wapazon- niezastąpiony w przygotowaniu skóry do zabiegów oczyszczania manualnego. Dodatkowo nawilża, rozmiękcza, rozgrzewa skórę. Funkcja ozonowania ma działanie przeciwbakteryjne, przyspiesza gojenie. Urządzenie można wykorzystać do aromaterapii.
 6. Galwanizacja polega na działaniu na skórę prądem stałym. Galwanizacja może być stosowana jako zabieg odmładzający, ponieważ pomaga wprowadzeniu aktywnych środków kosmetycznych do głębokich warstw skóry. Za pomocą tej funkcji mogą być wykonane 2 zabiegi: oczyszczanie -dezinkrustacja (głębokie oczyszczanie-zmydlanie łoju skórnego poprzez działanie zasadą na tłuszcz) i jonoforeza.
 7. Darsonval jest niezbędnym zabiegiem końcowym po wykonaniu oczyszczania. Dodatkowe peloty mają inne zastosowanie terapeutyczne.
 8. Spray próżniowy pozwala precyzyjnie rozprowadzić środek kosmetyczny po powierzchnie skóry co sprzyja lepszemu jego wchłanianiu.
 9. Lampa-lupa - niezastąpiony sprzęt w pracy każdego kosmetologa. Właśnie to urządzenie pomoże w szczegółowej analizie skóry klienta i pozwoli zalecić odpowiedni kompleks zabiegów terapeutycznych.

Specyfikacja techniczna Н5050:

 • Napięcie: 220 V, 50 Hz;
 • Potęga: 820;
 • Wymiary opakowania: 89х29х46 cm.

W skład kombajnu kosmetycznego Н5050 wchodzą:

 1. Główny blok aparatu;
 2. Wapazon;
 3. Lampa-lupa;
 4. 2 głowice do ultradźwięków;
 5. Peeling kawitacyjny + elektroda bierna;
 6. Darsonval i 4 różne peloty;
 7. Głowica do galwanizacji;
 8. Spray próżniowy;
 9. Bańka do terapii próżniowej;
 10. 4 końcówki do brushingu+2 nasadki, gąbki do naniesienia/zdejmowania makijażu;
 11. Wąż silikonowy;
 12. Kabel zasilający.

Oferujemy dla Państwa:

 • Najwyższa jakość urządzeń kosmetycznych
 • Szczegółowa instrukcja obsługi w języku polskim
 • Bezpłatne doradztwo kosmetologiczne
 • 18-miesięczna gwarancja na urządzenia
 • Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
Kombajn kosmetyczny H5050 #1
Kombajn kosmetyczny H5050 #2
Kombajn kosmetyczny H5050 #3
Kombajn kosmetyczny H5050 #4
Kombajn kosmetyczny H5050 #5
Kombajn kosmetyczny H5050 #6
Kombajn kosmetyczny H5050 #7
Kombajn kosmetyczny H5050 #8
Kombajn kosmetyczny H5050 #9

Zamówienia zawierające artykułu ponad gabarytowe (nie mieszczące się na palecie euro) realizujemy wyłącznie po przedpłacie.

W celu potwierdzenia ostatecznej wyceny kosztu przesyłek realizowanych na palecie skontaktuje się z Tobą nasz handlowiec.

Jak uzyskać zamówienie?

Gwarantujemy szybką realizację zamówienia oraz dostawę towaru na terenie całego kraju. Usługi kurierskie „od drzwi do drzwi”. Szczegóły dotyczące warunków dostawy możecie poznać tutaj. W naszym sklepie istnieje możliwość dokonania płatności za towar w formie: Przedpłaty na konto po wystawieniu faktury pro forma; Przedpłaty przelewem on line systemem PayU; Przedpłaty za pomoca karty płatniczej systemem PayU; U kuriera, w chwili odbioru przesyłki.

 • Jak dokonać zamówienia? Przez internet lub telefon
 • Zostaw swoje dane oraz preferencje odbioru towaru.
 • Dokonać zamówienia można przez internet lub telefon (w ciągu 48 godzin skontaktujemy się z Tobą przez naszego konsultanta)
 • Istnieje możliwość zamówienia dostawy ekspresowej za dodatkową opłatą i wyboru innego sposobu dostaw.
 • Odbierz swój aparat wraz ze szczegółową instrukcją obsługi w języku polskim oraz protokołami pracy.
01
Znajdź odpowiedni towar na naszej stronie internetowej.
02
Jeśli masz trudności z wyborem i potrzebujesz konsultacji - Zadzwoń albo napisz do nas!
03
Złóż internetowe zamówienie lub dokonaj zamówienia przez telefon.
04
Dokonaj opłaty (jeśli wybrałeś opcję płatności PayU albo przelewu bankowego).
05
Dostawa towaru zostanie zrealizowana przez firmę kurierską.
06
Odbierasz swój aparat z instrukcją obsługi i kartą gwarancyjną na 18 miesięcy.