not valid E-mail address
Incorrect Password
Showroom w Warszawie

Oddzwonimy!Podaj swoje dane, a nasi doradcy skontaktuje się z Toba w najbliższym czasie.

Lampa UV Led 2w1 Na 4 Żarówki Promed Biała

Dostępność: Dostępny
Marka: Kosmed
Artykuł: 97796
Cena brutto:
390,00 zł

Co nas wyróżnia?

Największy asortyment Szybka wysyłka Fachowe doradztwo Show-room w Warszawie
Opis Zdjęcia Dostawa i Płatności

Najnowocześniejsza lampa LED firmy Promed. Specjalne żarówki montowane w miejsce klasycznych świetlówek 9W, są jednak żarówkami opartymi na technologii LED (każda żarówka składa się z wielu małych diód LED w technologii SMD). Największą ich zaletą w porównaniu do wielu lamp UV LED jest świecenie w dwóch długościach światłą - popularnej długości z klasycznych świetlówek czyli ok. 365nm oraz nowoczesnej stosowanej w niektórych lampach ok. 405nm. Pozwala to na utwardzanie szerokiego spektrum żeli od różnych producentów.

 • lampa UV LED Promed do utwardzania żelu, na 4 żarówki (w komplecie), z wyłącznikiem czasowym (2 czasy (90 lub 120 sekund) oraz czas ciągły - 30 min.) - timerem,
 • lampa wyłożona dobrej klasy odbłyśnikiem z każdej strony (nie tylko od góry czy z 2 stron), z wysuwanym dnem (łatwiejsze czyszczenie, wymiana żarówek),
 • klasyczny, niezawodny system zasilania oparty na dużych "cewkach indukcyjnych" - waga lampy ok. 1,5kg,
 •  zasilanie 220-230V, 50-60Hz,
 • 4 żarówki w komplecie, mocowanie G23,  żywotność diód w żarówkach LED to aż ok. 10 000 godzin, na każdej żarówce jest 12 punktów świetlnych w których są ulokowane pary diód.
 • kolor biały (dostępna również różówa i czarna),
 • gwarancja 24 miesiące (nasza firma prowadzi renomowany serwis marki PROMED w Polsce, zarówno gwarancyjny jak i pogwarancyjny) - nie dotyczy żarówek.

Firma PROMED to znany niemiecki producent frezarek do manicure i pedicure, frezów, lamp i wielu innych produktów. Od wielu lat dostarcza wysokiej jakości produkty zarówno dla profesjonalnych gabinetów kosmetycznych i podologicznych, szkół kosmetycznych, ale także urządzenia do użytku pół profesjonalnego lub domowego. PROMED to również marka znana od dziesiątek lat na całym świecie - klienci tej firmy są zlokalizowani w kilkudziesięciu krajach na wszystkich kontynentach. Swoją wysoką pozycję zawdzięczają niemieckiej technologii (tzw. know-how), trwałości oraz gwarantowanej jakości. Wszystkie profesjonalne modele PROMED są na 24 miesięcznej gwarancji, a dla Państwa wygody nasza firma prowadzi autoryzowany serwis tej marki w Polsce (Poznań) - zarówno gwarancyjny jak i pogwarancyjny.

Lampa UV Led 2w1 Na 4 Żarówki Promed Biała #1

Zamówienia zawierające artykułu ponad gabarytowe (nie mieszczące się na palecie euro) realizujemy wyłącznie po przedpłacie.

W celu potwierdzenia ostatecznej wyceny kosztu przesyłek realizowanych na palecie skontaktuje się z Tobą nasz handlowiec.

Jak uzyskać zamówienie?

Gwarantujemy szybką realizację zamówienia oraz dostawę towaru na terenie całego kraju. Usługi kurierskie „od drzwi do drzwi”. Szczegóły dotyczące warunków dostawy możecie poznać tutaj. W naszym sklepie istnieje możliwość dokonania płatności za towar w formie: Przedpłaty na konto po wystawieniu faktury pro forma; Przedpłaty przelewem on line systemem PayU; Przedpłaty za pomoca karty płatniczej systemem PayU; U kuriera, w chwili odbioru przesyłki.

 • Jak dokonać zamówienia? Przez internet lub telefon
 • Zostaw swoje dane oraz preferencje odbioru towaru.
 • Dokonać zamówienia można przez internet lub telefon (w ciągu 48 godzin skontaktujemy się z Tobą przez naszego konsultanta)
 • Istnieje możliwość zamówienia dostawy ekspresowej za dodatkową opłatą i wyboru innego sposobu dostaw.
 • Odbierz swój aparat wraz ze szczegółową instrukcją obsługi w języku polskim oraz protokołami pracy.
01
Znajdź odpowiedni towar na naszej stronie internetowej.
02
Jeśli masz trudności z wyborem i potrzebujesz konsultacji - Zadzwoń albo napisz do nas!
03
Złóż internetowe zamówienie lub dokonaj zamówienia przez telefon.
04
Dokonaj opłaty (jeśli wybrałeś opcję płatności PayU albo przelewu bankowego).
05
Dostawa towaru zostanie zrealizowana przez firmę kurierską.
06
Odbierasz swój aparat z instrukcją obsługi i kartą gwarancyjną na 18 miesięcy.