not valid E-mail address
Incorrect Password
Showroom w Warszawie

Oddzwonimy!Podaj swoje dane, a nasi doradcy skontaktuje się z Toba w najbliższym czasie.

Oxy i Hydrabrazja Oxy-Pro™

Dostępność: Dostępny
Marka: HS
Artykuł: 100099
Cena brutto:
13 900,00 zł

Co nas wyróżnia?

Największy asortyment Szybka wysyłka Fachowe doradztwo Show-room w Warszawie
Opis Zdjęcia Dostawa i Płatności

Błyskawiczny rozwój technologii i rozwiązań stosowanych w urządzeniach kosmetologicznych dotyczy także zabiegów abrazyjnych. Nieprzemijająca popularność i skuteczność zabiegów mikrodermabrazji diamentowej i korundowej była impulsem do poszukiwań technologii pozwalającej w szerszym i bardziej wszechstronnym zakresie zastosować zabieg peelingu mechanicznego.

Oxybrazja

Zabiegi mikrodermabrazji diamentowej jak i korundowej obarczone są silnymi ograniczeniami. Stosowanie tych zabiegów u osób ze skórą naczynkowąwrażliwą i trądzikową było wysoce niewskazane, a w pozostałych przypadkach mogło powodować zaczerwienienia skóry, przez co efekt zabiegu nie zawsze był od razu satysfakcjonujący.

Powyższe zastrzeżenia spowodowały naturalny proces poszukiwania nowego rozwiązania, które pozwoliłoby stosować zabieg peelingu bardziej powszechnie, nie powodując efektów ubocznych. Odpowiedzią jest zabieg Oxybrazji, nazywany także często potocznie mikrodermabrazją wodno-tlenową.

Naukowcy wychodząc naprzeciw oczekiwaniom licznej grupy pacjentów, dla których dotychczas znane metody z różnych przyczyn nie były dostępne, w rewolucyjny sposób podeszli do poszukiwania nowego narzędzia abrazyjnego. Wykorzystując czysty tlen, jako nośnik oraz sól fizjologiczną jako materiał peelingujący otrzymali intrygujące i zaskakujące efekty.

Tlen jest jednym z najbardziej fundamentalnych, życiodajnych składników, pozytywnie wpływa na regenerację włókien kolagenowych i naczyń włoskowatych, skutecznie zwalcza bakterie beztlenowe i propionowe, powstrzymuje rozwój trądziku, poprawia metabolizm komórkowy.

W połączeniu z tlenem, materiałem peelingującym  stosowanym w oxybrazji jest czysta sól fizjologiczną (0,9% stężenie NaCl). Będąc idealnym odpowiednikiem płynów fizjologicznych w organizmie człowieka stanowi obojętny dla organizmu, niealergizujący, oczyszczający i odżywczy składnik zabiegu.

Oxybrazję wykonuje się urządzeniem wyposażonym w specjalnie skonstruowaną dyszę, do której pompowany jest pod wysokim ciśnieniem tlen oraz roztwór soli fizjologicznej. Głowica (dysza) zabiegowa, zbliżona do powierzchni skóry powoduje nacisk ciśnienia strumienia tlenu na powierzchnię skóry, w efekcie przestrzenie międzykomórkowe rozszerzają się, pory skóry mechanicznie otwierają się, a silny strumień roztworu soli fizjologicznej uzyskuje ułatwiony dostęp do głębszych partii skóry, usuwając zanieczyszczenia, zrogowacenia i wierzchnią warstwę naskórka, jednocześnie odżywiając i oczyszczając głębsze warstwy skórne.

Zastosowanie tej metody jest absolutnie bezpieczne dla wszystkich zastrzeżonych do tej pory przypadków, doskonale sprawdza się u osób, których skóra wykazuje cechy tłuste, łojotokowe, trądzikowe i mieszane. Może być z powodzeniem stosowany na całym ciele, w przypadkach skóry alergicznej, z trądzikiem różowatym i  rumieniem. Daje wyjątkowe efekty  u pacjentów, którzy wymagają opróżnienia zatkanych ujść gruczołów łojowych. Zastosowanie oxybrazji daje nie tylko wyśmienite rezultaty złuszczające, ale także oczyszczające i revitalizujące. Wszechstronność tego zabiegu powoduje, że jest on zalecany w wielu dermatologicznie trudnych przypadkach, w których doskonale zwalcza efekty niepożądanego rogowacenia skóry, daje uderzające efekty na skórze suchej, odwodnionej i nadmiernie łuszczącej się. Stosowany w seriach, wydatnie wpływa na redukcję blizn potrądzikowych, rozjaśnia skórę i podkreśla jej żywy kolor. Aplikowany w połączeniu z zabiegami pielęgnacyjnymi poprawia ich wydajność i efektywność. Bardzo ważną cechą oxybrazji jest zupełny brak skutków ubocznych i fakt, że od razu po zabiegu skóra wygląda świeżo, zdrowo i naturalnie.

Zabieg jest przyjemny i zupełni e bezinwazyjny. Zastosowanie tlenu i roztworu soli fizjologicznej powoduje uczucia kojące, chłodzące i wyciszające skórę. W rezultacie oxybrazja nie zostawia żadnych niepożądanych śladów, dając natychmiastowy, wyraźny efekt, nie wymagający żadnej rekonwalescencji, wywołując jedynie poczucie lekkiego pieczenia, które naturalnie ustępuje już po 2-3h.

 

zestaw Oxy-Pro obejmuje:

- głowicę do peelingu wodno-tlenowego

- głowicę do infuzji tlenowej

- głowicę do ciśnieniowej, tlenowej aplikacji preparatów leczniczych

- maska tlenoterapii (baru tlenowego)


efekty oxybrazji:

- nawilżenie, dotlenienie a jednocześnie oczyszczenie i dezynfekcja skóry (peeling płytki i głęboki)

- wzmocnienie i hartowanie ścian naczyń krwionośnych

- wspomaganie leczenia trądziku różowatego

- łagodzenie objawy trądziku (eliminacja bakterii beztlenowych)

- łagodzenie stanów zapalnych skóry

- zmniejszenie blizn potrądzikowych oraz przebarwienia

- redukcja cellulitu i rozstępy (hydrodynamiczny, zimny masaż)

- ograniczenie łojotoku (stabilizacja pracy gruczołów łojowych)

- poprawa kolorytu skóry

- spłycenie zmarszczek

- revitalizacja, odżywienie skóry

- aparat generuje mieszankę o stężeniu tlenu do 99%

- max prędkość przepływu tlenu: 5l/min

- ciśnienie wyjściowe: do 6 bar

- prędkość wyrzutu preparatu: do 220m/s

- urządzenie ma wbudowany kompresor

Opis

Długość: 40cm
Szerokość: 48cm
Wysokość: 80cm
Masa całkowita: 29kg
Zasilanie: 220V-240V / 50Hz
Maksymalne zużycie energii elektrycznej: 150W
Oxy i Hydrabrazja Oxy-Pro™ #1
Oxy i Hydrabrazja Oxy-Pro™ #2

Zamówienia zawierające artykułu ponad gabarytowe (nie mieszczące się na palecie euro) realizujemy wyłącznie po przedpłacie.

W celu potwierdzenia ostatecznej wyceny kosztu przesyłek realizowanych na palecie skontaktuje się z Tobą nasz handlowiec.

Jak uzyskać zamówienie?

Gwarantujemy szybką realizację zamówienia oraz dostawę towaru na terenie całego kraju. Usługi kurierskie „od drzwi do drzwi”. Szczegóły dotyczące warunków dostawy możecie poznać tutaj. W naszym sklepie istnieje możliwość dokonania płatności za towar w formie: Przedpłaty na konto po wystawieniu faktury pro forma; Przedpłaty przelewem on line systemem PayU; Przedpłaty za pomoca karty płatniczej systemem PayU; U kuriera, w chwili odbioru przesyłki.

  • Jak dokonać zamówienia? Przez internet lub telefon
  • Zostaw swoje dane oraz preferencje odbioru towaru.
  • Dokonać zamówienia można przez internet lub telefon (w ciągu 48 godzin skontaktujemy się z Tobą przez naszego konsultanta)
  • Istnieje możliwość zamówienia dostawy ekspresowej za dodatkową opłatą i wyboru innego sposobu dostaw.
  • Odbierz swój aparat wraz ze szczegółową instrukcją obsługi w języku polskim oraz protokołami pracy.
01
Znajdź odpowiedni towar na naszej stronie internetowej.
02
Jeśli masz trudności z wyborem i potrzebujesz konsultacji - Zadzwoń albo napisz do nas!
03
Złóż internetowe zamówienie lub dokonaj zamówienia przez telefon.
04
Dokonaj opłaty (jeśli wybrałeś opcję płatności PayU albo przelewu bankowego).
05
Dostawa towaru zostanie zrealizowana przez firmę kurierską.
06
Odbierasz swój aparat z instrukcją obsługi i kartą gwarancyjną na 18 miesięcy.