not valid E-mail address
Incorrect Password
Showroom w Warszawie

Oddzwonimy!Podaj swoje dane, a nasi doradcy skontaktuje się z Toba w najbliższym czasie.

Urządzenie Kosmetyczne Sauna Infrared Xilia

Dostępność: Dostępny
Marka: Cosnet
Artykuł: 97284
Cena brutto:
22 000,00 zł

Co nas wyróżnia?

Największy asortyment Szybka wysyłka Fachowe doradztwo Show-room w Warszawie
Opis Zdjęcia Dostawa i Płatności

Łatwe w obsłudze urządzenie profesjonalnej, cenionej w Europie włoskiej firmy Over Line, z użyciem podczerwieni służącej do przeprowadzenia zabiegu za pomocą ciepła. Posiada unikalny design doskonale pasujący do każdego gabinetu kosmetycznego, Spa & Wellness. Aparat jest wyposażony w dotykowy panel sterujący po kolei wszystkimi czynnościami.

Poprzez zwiększenie podstawowej przemiany materii, zabieg ma na celu osiągnięcie idealnej sylwetki. Składa się z jednostki centralnej komputera wyposażonego w specjalny mikroprocesor, który jest w stanie zorganizować różne automatycznie zmodyfikowane temperatury w czterech oddzielnych fazach. Na urządzeniu zostało ustawione osiem programów zabiegów, które są najczęściej używane. Dodatkowo aparat posiada kartę pamięci, która umożliwia zapamiętywanie zabiegów i spersonalizowanie ich dla każdego klienta z osobna.

Efekty zabiegu widoczne są nawet po pierwszym razie. Różnica obwodu wynosi około 0,5 cm. Urządzenie samo steruje ustawianą temperaturą, działa na zasadzie sauny. Zabieg przyjemny, daje uczucie relaksu. Nie wymaga ingerencji kosmetyczki. Po ustawieniu parametrów urządzenie praktycznie samo wykonuje zabieg, kosmetyczka jedynie nadzoruje jego pracę.

Zastosowanie:

Do przeprowadzania zabiegu ujędrnienia, zmniejszenia tkanki tłuszczowej.

Sposób użycia:

Na skórę nakładamy odpowiednio do zabiegu nasączone pończochy, następnie nakładamy folię (tworzymy okluzję). Owijamy uda, ramiona i brzuch pasami emitującymi podczerwień. Ustawiamy program, odpowiednie parametry, temperaturę i czas. Dzięki stymulacji ciepłem następuje wzrost metabolizmu tłuszczów. Dogłębne ciepło wytwarzane przez promienie podczerwone, które wchodzą w kontakt ze skórą, penetrują tkanki tłuszczowe o 5-6 centymetrów. Zabieg przyjemny, działa na zasadzie sauny (ciało lekko się nagrzewa). Po zabiegu zdejmujemy bandaże, a ciało przemywamy wodą. Zabieg trwa 30 minut.

Urządzenie wykonuje 8 programów: cellulit ( 1 etap), cellulit (2 etap), lekki cellulit (3 etap), wyszczuplanie nóg, wyszczuplenie ramion, zabieg na kapilary, wyszczuplenie ud i pośladków i światło zatorów naczyń.

Elementy składowe:

  • baza z wózkiem i półką, opcja:(szuflada), 
  • karta pamięci, 
  • pasy na brzuch, pośladki, uda, ramiona, 
  • instrukcja

Parametry techniczne:

Wymiary: długość 580mm x szerokość 490mm x wysokość 1180 mm

 

Urządzenie Kosmetyczne Sauna Infrared Xilia #1
Urządzenie Kosmetyczne Sauna Infrared Xilia #2

Zamówienia zawierające artykułu ponad gabarytowe (nie mieszczące się na palecie euro) realizujemy wyłącznie po przedpłacie.

W celu potwierdzenia ostatecznej wyceny kosztu przesyłek realizowanych na palecie skontaktuje się z Tobą nasz handlowiec.

Jak uzyskać zamówienie?

Gwarantujemy szybką realizację zamówienia oraz dostawę towaru na terenie całego kraju. Usługi kurierskie „od drzwi do drzwi”. Szczegóły dotyczące warunków dostawy możecie poznać tutaj. W naszym sklepie istnieje możliwość dokonania płatności za towar w formie: Przedpłaty na konto po wystawieniu faktury pro forma; Przedpłaty przelewem on line systemem PayU; Przedpłaty za pomoca karty płatniczej systemem PayU; U kuriera, w chwili odbioru przesyłki.

  • Jak dokonać zamówienia? Przez internet lub telefon
  • Zostaw swoje dane oraz preferencje odbioru towaru.
  • Dokonać zamówienia można przez internet lub telefon (w ciągu 48 godzin skontaktujemy się z Tobą przez naszego konsultanta)
  • Istnieje możliwość zamówienia dostawy ekspresowej za dodatkową opłatą i wyboru innego sposobu dostaw.
  • Odbierz swój aparat wraz ze szczegółową instrukcją obsługi w języku polskim oraz protokołami pracy.
01
Znajdź odpowiedni towar na naszej stronie internetowej.
02
Jeśli masz trudności z wyborem i potrzebujesz konsultacji - Zadzwoń albo napisz do nas!
03
Złóż internetowe zamówienie lub dokonaj zamówienia przez telefon.
04
Dokonaj opłaty (jeśli wybrałeś opcję płatności PayU albo przelewu bankowego).
05
Dostawa towaru zostanie zrealizowana przez firmę kurierską.
06
Odbierasz swój aparat z instrukcją obsługi i kartą gwarancyjną na 18 miesięcy.