not valid E-mail address
Incorrect Password
Showroom w Warszawie

Oddzwonimy!Podaj swoje dane, a nasi doradcy skontaktuje się z Toba w najbliższym czasie.

Urządzenie do mezoterapii bezigłowej HS 9090

Marka: HS
Artykuł: 100106
Cena brutto:
2 499,00 zł

Co nas wyróżnia?

Największy asortyment Szybka wysyłka Fachowe doradztwo Show-room w Warszawie
Opis Zdjęcia Dostawa i Płatności

Zestaw narzędzi do profesjonalnych zabiegów Mezoterapii Bezigłowej.

 

wskazania i zastosowanie:

 - redukcja zmarszczek i drobnych linii, poprawienie napięcia skóry 

 - skóra sucha, odwodniona: poprawienie nawilżenia i odżywienia skóry

 - usuwanie piegów i zmian pigmentacyjnych. rozjaśnianie skóry

 - trądzik: redukcja poziomu wydzielania sebum, stymulacja odnowy skóry

 - redukcja tkanki tłuszczowej, redukcja cellulit

  

Mezoterapia bezigłowa:

Mezoterapia bezigłowa jest bardzo efektywnym, bezpiecznym zabiegiem nie pozostawiającym śladów ani zmian na skórze pacjenta. Dzięki tej właściwości stała się ona doskonałym zastępstwem klasycznej mezoterapii rozumianej jako iniekcje podskórne. Mezoterapia bezigłowa wykorzystuje zjawisko elektroporacji i elektroosmozy, aby dostarczyć komórkom położonym nawet w głębi tkanki właściwy poziom odżywienia. Połączenie efektów elektroporacji i elektroosmozy poprawia metabolizm komórkowy, stymuluje przepływ krwi i limfy (dając efekt drenażu limfatycznego), dzięki czemu wyjątkowo skutecznie niweluje zmarszczki i drobne linie, rozjaśnia skórę, poprawia poziom jej nawilżenia, a także redukuje tkankę tłuszczową i cellulitis. Same preparaty kosmetyczne penetrują tylko warstwę epidermy, a zatem ich skuteczność jest ograniczona. Wykorzystanie mezoterapii bezigłowej poprawia poziom penetracji komórek danym preparatem, poprzez rozprowadzanie i rozpuszczanie niesionych substancji terapeutycznych nie tylko w warstwie epidermy, ale głęboko we wszystkich komórkach tkanki. Skóra poddana takiej terapii absorbuje dużo więcej preparatu leczniczego, dzięki czemu okres terapii wyraźnie się skraca, a efekty są nieporównywalnie lepsze.

 

Elektroporacja:

Oddziałuje bezpośrednio na skórę poprawiając poziom penetracji komórek substancjami odżywczymi i leczniczymi. Generując efekt elektroszoku elektroporacja nie tylko otwiera pory skóry, ale przede wszystkim tworzy mikrootwory w warstwie lipidowej skóry dzięki czemu możliwe jest przetransportowanie preparatów leczniczych i substancji odżywczych wgłąb tkanki. Wskutek powstania mikrootworów skóra absorbuje taką ilość preparatu leczniczego, jakiej normalnie nie byłaby w stanie wchłonąć. Po upływie oddziaływania elektroszoku pory skóry naturalnie domykają się zachowując wysoki poziom odżywienia i nawilżenia tkanki.

 

Elektroosmoza:

Oddziałuje na substancje lecznicze pomagając tym substancjom rozpadać się na molekuły i stymulować ich rozpraszanie i rozprzestrzenianie się w tkankach. W dalszej fazie procesu elektroosmozy bodziec elektryczny „wpycha” molekuły preparatu leczniczego w komórki zapewniając maksymalny poziom ich odżywienia / nawilżenia.

 

Sonoforeza / Ultradźwięki:

Sonoforeza może być stosowana w przypadku wszystkich znanych problemów skórnych. Jest to proste i łatwe w obsłudze urządzenie powszechnie wykorzystywane przez kosmetyczki na całym świecie, które wykorzystuje fakt, że ciało ludzkie reaguje na sonoforezę zamieniając ultradźwięki w energię cieplną. Dzięki temu sonoforeza stymuluje proces odnowy i regeneracji skóry, przyspiesza metabolizm komórkowy, poprawia krążenie krwi i limfy, wzmacnia ściany komórek, kapilary naczyń krwionośnych i wzmacnia układ odpornościowy. Sonoforeza pomaga redukować przebarwienia i skazy. Dzięki efektowi masażu pomaga lepiej wchłaniać aplikowane preparaty nawilżające czy odżywcze. Poprawia krążenie krwi i indukuje metabolizm komórkowy. Upłynnia podskórne złogi tłuszczowe, przyspiesza ich wchłanianie. Wywołuje rozkład zakumulowanych nadmiarów wody i tłuszczu i reguluje strukturę skóry. Stymuluje procesy leczenia skóry trądzikowej. Efekt cieplny działania ultradźwięków koi i łagodzi podrażnienia.  

 

Głowica Hot-Cold:

Głowica ciepło-zimno, często wykorzystywana jako rozwinięcie ultradźwięków jest dobrze znana dzięki swoim właściwościom wyciszania zaczerwienień skóry, zwężania rozszerzonych i popękanych naczynek krwionośnych, a także wygładzania zmarszczek. Urządzenie to wspomaga odnowę komórkową: podnosi aktywność komórek i poprawia krążenie; jednocześnie relaksuje zmęczone mięśnie i wycisza stany zapalne. Posiada ono także funkcję mikromasażu (wibracje o częstotliwości 1 miliona na sekundę), który usuwa toksyny i stymuluje oczyszczanie komórek. Dzięki temu preparaty nawilżające i odżywcze mogą głębiej penetrować skórę.

Opis

Zasilanie: 230V / 50Hz
Urządzenie do mezoterapii bezigłowej HS 9090 #1

Zamówienia zawierające artykułu ponad gabarytowe (nie mieszczące się na palecie euro) realizujemy wyłącznie po przedpłacie.

W celu potwierdzenia ostatecznej wyceny kosztu przesyłek realizowanych na palecie skontaktuje się z Tobą nasz handlowiec.

Jak uzyskać zamówienie?

Gwarantujemy szybką realizację zamówienia oraz dostawę towaru na terenie całego kraju. Usługi kurierskie „od drzwi do drzwi”. Szczegóły dotyczące warunków dostawy możecie poznać tutaj. W naszym sklepie istnieje możliwość dokonania płatności za towar w formie: Przedpłaty na konto po wystawieniu faktury pro forma; Przedpłaty przelewem on line systemem PayU; Przedpłaty za pomoca karty płatniczej systemem PayU; U kuriera, w chwili odbioru przesyłki.

  • Jak dokonać zamówienia? Przez internet lub telefon
  • Zostaw swoje dane oraz preferencje odbioru towaru.
  • Dokonać zamówienia można przez internet lub telefon (w ciągu 48 godzin skontaktujemy się z Tobą przez naszego konsultanta)
  • Istnieje możliwość zamówienia dostawy ekspresowej za dodatkową opłatą i wyboru innego sposobu dostaw.
  • Odbierz swój aparat wraz ze szczegółową instrukcją obsługi w języku polskim oraz protokołami pracy.
01
Znajdź odpowiedni towar na naszej stronie internetowej.
02
Jeśli masz trudności z wyborem i potrzebujesz konsultacji - Zadzwoń albo napisz do nas!
03
Złóż internetowe zamówienie lub dokonaj zamówienia przez telefon.
04
Dokonaj opłaty (jeśli wybrałeś opcję płatności PayU albo przelewu bankowego).
05
Dostawa towaru zostanie zrealizowana przez firmę kurierską.
06
Odbierasz swój aparat z instrukcją obsługi i kartą gwarancyjną na 18 miesięcy.