not valid E-mail address
Incorrect Password
Showroom w Warszawie

Oddzwonimy!Podaj swoje dane, a nasi doradcy skontaktuje się z Toba w najbliższym czasie.

Newface

Lampa Lupa 6020 3D LED (70xLED)
Lampa Lupa 6020 3D LED (70xLED)

Bezcieniowa Lampa Lupa 6020 3D Led zapewnia komfort i higienę pracy nie obciążając narządu wzroku. Znajduje zastosowanie w gabinetach kosmetycznych, fryzjerskich, weterynaryjnych, jubilerskich i wielu innych branżach. Lampa ma nowoczesny design, charakteryzuje się funkcjonalnością i wysoką jakością wykonania. Umożliwia precyzyjną pracę i diagnozę skóry w gabinetach dermatologicznych i kosmetycznych. Lampa liczy aż 70 diod Led. Certyfikat CE.

Cena brutto: 359,00
Lampa Lupa 6025 5D LED (80 led )
Lampa Lupa 6025 5D LED (80 led )

Bezcieniowa Lampa 6025 5D Led posiada aż 80 diod ledowych, co umożliwia pracę przy idealnym oświetleniu. Źródło światła nie nadwyręża i nie obciąża narządu wzroku. Pozwala to zachować komfort i najwyższą jakość pracy. Lampa posiada lupę o powiększeniu 5 dioptrii. Pozwala to na precyzję w wykonywaniu drobnych prac lub pozwoli na trafną diagnozę skóry. Dzięki temu dobierzesz odpowiedni tok leczenia. Do każdej lampy istnieje możliwość dokupienia statywu, co umożliwi jej mobilność. Gwarancja 18 miesięcy oraz certyfikat CE.

Cena brutto: 283,00
Lampa Lupa 6015 3D LED ( 90 led)
Lampa Lupa 6015 3D LED ( 90 led)

Bezcieniowa Lampa Lupa 6015 3D Led jest niezastąpiona w pracy kosmetologa czy dermatologa. Powiększenie lupy w połączeniu z ledowym oświetleniem umożliwia trafną diagnostykę skóry. Lampa sprawdzi się również w pracy przy manicure, pedicure, makijażu permanentnym, wykonywaniu tatuażu itp. Lampa wykonana jest z najwyższą precyzją. Gwarantuje długotrwałą gwarancję jakości z jednoczesnym zachowaniem komfortu i higieny pracy. Posiada 18 miesięcy gwarancji i certyfikat CE.

Cena brutto: 299,00
Urządzenie do peelingu kawitacyjnego NV-232A
Urządzenie do peelingu kawitacyjnego NV-232A

Urządzenie do peelingu kawitacyjnego NV-232A - fachowy kosmetologiczny przyrząd dla procedury czyszczenia ultradźwiękowego. Urządzenie do peelingu kawitacyjnego jest proste w użyciu, toż podejdzie dla przeprowadzenia procedur w salonie piękności lub w domu. Aparat do peelingu kawitacyjnego NV-232A wytwarza ultradźwiękowe wibracje o określonej częstotliwości 28 kHz, które i czynią główne działanie na skórę.

Cena brutto: 699,00
Kombajn kosmetyczny 6w1 NV-E6
Kombajn kosmetyczny 6w1 NV-E6

Technologie zabiegowe: Peeling kawitacyjny Mikrodermabrazja diamentowa Elektroporacja Głowice hot i cold Światłoterapia Terapia mikroprądami (biolifting)

Cena brutto: 3 189,00
Kombajn kosmetyczny 4w1 NV-N93
Kombajn kosmetyczny 4w1 NV-N93

Kombajn kosmetyczny 4w1 NV-N93 - doskonałe urządzenie do profesjonalnego użytku w salonie piękności lub gabinecie kosmetycznym. Zaletą tego urządzenia jest to, że ono łączy w sobie kilka funkcji do kompleksowej pielęgnacji skóry. Kombajn kosmetyczny - 4w1 NV-N93 pozwoli rozwiązać wiele estetycznych problemów skóry waszych klientów, jest łatwy w użyciu i nie zajmie dużo miejsca!

Cena brutto: 1 989,00
Kombajn kosmetyczny 5w1 NV-N95
Kombajn kosmetyczny 5w1 NV-N95

Kombajn kosmetyczny 5w1 NV-95 to urządzenie przeznaczone do profesjonalnego użytku w salonach piękności i gabinetach kosmetycznych. Urządzenie NV 95 to doskonałe połączenie wszystkich niezbędnych metod kosmetologii aparatowej, pomocnych w pracy każdego kosmetologa.

Cena brutto: 2 699,00
Urządzenie do mikrodermabrazji diamentowej NV-08A
Urządzenie do mikrodermabrazji diamentowej NV-08A

Działanie mikrodermabrazji NV-60A oparte jest o mechaniczne ścieranie powierzchownych warstw skóry. Aparat pozwala w sposób kontrolowany i bezpieczny regulować głębokość ścierania warstwy po warstwie podczas zabiegu. Obserwacja wzrokowa, siła podciśnienia, powtarzalność procedury oraz element ścierający decyduje o efektywności zabiegu. Urządzenie usuwa naskórek dzięki specjalnym końcówkom ścierającym, wykonanym z surowca o wysokiej trwałości. Złuszczone fragmenty naskórka zasysane są na specjalny jednorazowy filtr.

Cena brutto: 1 289,00
Aparat do elektrostymulacji z nagrzewaniem NV-1002B
Aparat do elektrostymulacji z nagrzewaniem NV-1002B

Urządzenie jest wykorzystywane w rehabilitacji, kosmetologii, gabinetach medycyny estetycznej oraz salonach modelowania sylwetki. Zabiegi z wykorzystaniem elektrostymulacji w gabinecie kosmetycznym dają niewiarygodne efekty zabiegowe na ujędrnienie i wyszczuplenie brzucha, podniesienie pośladków, lifting piersi, mikrolifting twarzy, rozbudowa i kształtowanie mięśni.

Cena brutto: 1 659,00
Urządzenie do bioliftingu NV-1005
Urządzenie do bioliftingu NV-1005

Urządzenie do bioliftingu NV 1005 to profesjonalny aparat kosmetyczny, przeznaczony do wykonania zabiegów w salonie piękności lub gabinecie kosmetycznym. Działanie urządzenia polega na stymulacji impulsami prądu niskiej częstotliwości oraz sile, co sprzyja polepszeniu krążenia i unerwieniu tkanek. Dzięki swojej skuteczności oraz bezpieczeństwu, zabieg bioliftingu cieszy się wielką popularnością wśród klientów. Jest on również całkowicie bezbolesny.

Cena brutto: 899,00
Aparat do mikrodermabrazji diamentowej NV-60A
Aparat do mikrodermabrazji diamentowej NV-60A

NV-60A to, najwyższej klasy urządzenie pozwalające wykonać powierzchowny peeling. Peeling mechaniczny jest jedną z najbardziej delikatnych i bezbolesnych metod pozbycia się "martwych" komórek oraz przyśpieszania regeneracji skóry. Zabieg ten stymuluje syntezę własnego kolagenu i elastyny, zwiększa krążenie w komórkach, a także jest skutecznym sposobem na usunięcie niewielkich blizn i rozstępów.

Cena brutto: 1 086,00
Urządzenie do bioliftingu NV-A04
Urządzenie do bioliftingu NV-A04

Urządzenie do bioliftingu NV-A04 - aparat kosmetyczny przeznaczony do profesjonalnego użytku w salonie piękności lub gabinecie kosmetycznym. Aparat generuje impulsy prądu elektrycznego małej siły i niskiej częstotliwości. Terapia mikroprądami obecnie jest uważana za jedną z najbardziej efektywnych metod fizjoterapeutycznych, działających na poziomie komórkowym.

Cena brutto: 989,00
Aparat do mikrodermabrazji diamentowej NV-60L
Aparat do mikrodermabrazji diamentowej NV-60L

Mikrodermabrazja jest jednym z najbardziej popularnych zabiegów wśród klientów. Badania z 2011 roku potwierdziły, że jest to również jedna z najczęściej wykonywanych metod złuszczania przez kosmetologów. Urządzenie do mikrodermabrazji diamentowej NV-60L – to wysokiej jakości, profesjonalny sprzęt klasy premium. Urządzenie jest przeznaczone do przeprowadzenia zabiegów mechanicznego peelingu skóry. Aparat ma oryginalny design, który będzie zdobił każde wnętrze gabinetu kosmetycznego.

Cena brutto: 550,00
Aparat do sonoforezy NV-802X
Aparat do sonoforezy NV-802X

Aparat do sonoforezy NV-802X - urządzenie kosmetyczne do zabiegów terapii ultradźwiękowej. Ten przyrząd idealne podejdzie jak dla domowego, tak i dla fachowego użycia. Zasada pracy jest oparta na wprowadzeniu aktywnych ingredientów kosmetyki do głębokich warstw skóry za pomocą ultradźwięku. Ultradźwiękowe działanie na skórę twarzy, które generuje urządzeniе ultradźwiękowe NV-802X, stymuluje hydratacji naskórka, aktywizuje syntezę w dermie własnych kolagenowych i elastynowych włókien, zwiększa napięcie mięśni i sprężystość skóry.

Cena brutto: 889,00
Aparat do sonoforezy NV-A02
Aparat do sonoforezy NV-A02

Aparat do sonoforezy NV-A02 - fachowy kosmetyczny aparat ultradźwiękowej terapii. Taki przyrząd pozwoli wprowadzać aktywne substancje środków kosmetycznych do głębokich warstw skóry za pomocą ultradźwięku i w ten sposób, czynić szeroki spektrum działania. Zasada pracy sonoforeza urządzenia NV-A02 polega na tym, że pod wpływem ultradźwięku, molekuły substancji przez pory skóry przenikają do powierzchownych warstw i formują tam długotrwały pracującą "remizę" substancji. Przy czym powłoki skóry zostają nieuszkodzonymi, procedura jest bezbolesna.

Cena brutto: 489,00
Urządzenie do mikrodermabrazji w domu NV-17
Urządzenie do mikrodermabrazji w domu NV-17

Urządzenie do mikrodermabrazji umożliwia wykonanie mechanicznego peelingu warstwy rogowej naskórka. Działanie urządzenia opiera się na jednoczesnej pracy podciśnienia z głowicą pokrytą diamentową warstwą ścierną, czasem zamiast diamentowych głowic wykorzystywany jest korund do dermabrazji.

Cena brutto: 549,00
Brushing LW-019
Brushing LW-019

Brushing LW-019 - przenośne urządzenie do użytku domowego. To urządzenie jest przeznaczone do przeprowadzenia mikromasażu z jednoczesnym oczyszczeniem skóry od zrogowaciałej warstwy naskórka. Brusher działa na skórę kosztem szczotek, obracających się w różnych kierunkach i zrobionych ze specjalnego miękkiego materiału. Brushing jest prostą metodą bezpieczną dla zdrowia i prawie nie mającą przeciwwskazań, co pomogło mu zdobyć wielką popularność. Po zabiegu na skórze nie pozostaje żadnych śladów i zaczerwienień, ponieważ działanie szczotek brushera nie niszczy żywych klatek niżej leżących warstw skóry.

Cena brutto: 199,00
Aparat do mikrodermabrazji w domu z frezem obrotowym Diamond Peel 15
Aparat do mikrodermabrazji w domu z frezem obrotowym Diamond Peel 15

Aparat posiada funkcję regulacji głębokości i szybkości obiegu frezy ścierającej. Zabieg mikrodermabrazji jest bezinwazyjną, bezbolesną i bezpieczną metodą złuszczania. Jedna z najczęstszych procedur zabiegowych wykonywanych w gabinetach kosmetologicznych.

Cena brutto: 1 065,00
Darsonval Pelota
Darsonval Pelota

Dysza darsonvalya "Direct" — mała dysza do rozwiązania szeregu problemów estetycznych. Prosta końcówka zaprojektowana do punktowego stosowania.

Cena brutto: 35,00
Urządzenie do mikrodermabrazji diamentowej NV-109
Urządzenie do mikrodermabrazji diamentowej NV-109

Najczęściej wybieranym przez kosmetologów zabiegiem złuszczania naskórka jest mikrodermabrazja! Mikrodermabrazja diamentowa to bezpieczna metoda znana od ponad 20 lat. Głowice zabiegowe pokryte są powłoką pyłu diamentowego. Zabieg z wykorzystaniem mikrodermabrazji jest absolutnie bezbolesnym zabiegiem.

Cena brutto: 827,00
Lampa Lupa 6025 3D LED (80 led )
Lampa Lupa 6025 3D LED (80 led )

Bezcieniowa Lampa Lupa 6025 3D Led jest bezkonkurencyjna w pracy kosmetycznej, medycznej, zdobniczej czy jubilerskiej. Pozwoli wykonać perfekcyjny makijaż permanentny, przedłużyć rzęsy, zdiagnozować skórę i wiele więcej. Lampa wykonana jest z wysokiej jakości materiałów zapewniając jej trwałość, funkcjonalność i opływowy elegancki kształt. Gwarantuje higienę i komfort pracy nie obciążając narządu wzroku. Do każdej lampy istnieje możliwość dokupienia statywu, co umożliwi jej mobilność. Zapewniany gwarancję 18 miesięcy, serwis pogwarancyjny, certyfikat CE.

Cena brutto: 256,00
Lampa Lupa 6025 5D fluorescencyjna
Lampa Lupa 6025 5D fluorescencyjna

Lampa Lupa 6025 umożliwia perfekcyjną pracę i diagnozę skóry w powiększeniu 5 dioptrii. Lampa i oświetlenie zapewnia odpowiednią higienę pracy nie obciążając wzroku co pozwoli na wykonanie zamierzonej pracy.

Cena brutto: 239,00
Lampa Lupa 6020 5D LED (70xLED)
Lampa Lupa 6020 5D LED (70xLED)

Bezcieniowa Lampa Lupa 6020 5D Led zapewnia komfort i higienę pracy nie obciążając narządu wzroku. Znajduje zastosowanie w gabinetach kosmetycznych, fryzjerskich, weterynaryjnych, jubilerskich i wielu innych branżach. Lampa ma nowoczesny design, charakteryzuje się funkcjonalnością i wysoką jakością wykonania. Umożliwia precyzyjną pracę i diagnozę skóry w gabinetach dermatologicznych i kosmetycznych. Lampa liczy aż 70 diod Led. Certyfikat CE.

Cena brutto: 389,00
Lupa nagłowna z oświetleniem 288
Lupa nagłowna z oświetleniem 288
Cena brutto: 99,00
1 2