https://newfacebeauty.pl/

Pomoc doradcy

Oceń nas

Zostaw Opinię

Menu

Cena

Kombajn kosmetyczny

Towary kategorii: Kombajn kosmetyczny

tylko dostępne
tylko promocje
Widok
Sort order
Dostępny

Kombajn kosmetyczny 8w1 Zemits Verstand 8.1

Kombajn Zemits Verstand 8.1 to najwyższej jakości wielofunkcyjne urządzenie do profesjonalnego wykorzystania w gabinetach kosmetycznych i salonach specjalizujących się w modelowaniu sylwetki. Urządzenie łączy w sobie aż 5 niezależnych technologii zabiegowych!
Dostępny

Kombajn kosmetyczny 8w1 Zemits Verstand 8.2

Kombajn Zemits Verstand 8.2 to najwyższej jakości wielofunkcyjne urządzenie do profesjonalnego wykorzystania w gabinetach kosmetycznych i salonach specjalizujących się w modelowaniu sylwetki. Urządzenie łączy w sobie aż 5 niezależnych technologii zabiegowych!
Dostępny

Kombajn kosmetyczny 6w1 NV-N96

Kombajn kosmetyczny 6w1 NV-96 – to profesjonalne urządzenie kosmetyczne do zabiegów kosmetycznych. Urządzenie łączy w sobie najbardziej pożądane technologie zabiegowe, takie jak: Mikrodermabrazję diamentową Peeling kawitacyjny Ultradźwięki Stymulację termiczną Terapię mikroprądami Światłoterapię
Dostępny

Urządzenie do mikrodermabrazji diamentowej NV-08A

Działanie mikrodermabrazji NV-60A oparte jest o mechaniczne ścieranie powierzchownych warstw skóry. Aparat pozwala w sposób kontrolowany i bezpieczny regulować głębokość ścierania warstwy po warstwie podczas zabiegu. Obserwacja wzrokowa, siła podciśnienia, powtarzalność procedury oraz element ścierający decyduje o efektywności zabiegu. Urządzenie usuwa naskórek dzięki specjalnym końcówkom ścierającym, wykonanym z surowca o wysokiej trwałości. Złuszczone fragmenty naskórka zasysane są na specjalny jednorazowy filtr.
Dostępny

Kombajn kosmetyczny 2w1 902L

Kombajn Kosmetyczny 2w1 Nova 902L - aparat kosmetyczny klasy PREMIUM . Aparat został wykonany we współczesnym stylowym designe, dzięki czemu doskonale się wpisze do dowolnego gabinetu kosmetycznego. Panel sterowania jest specjalnie opracowany dla maksymalnego komfortu kosmetologa podczas przeprowadzenia zabiegu.
Dostępny

Kombajn kosmetyczny 4w1 NV-N92

Kombajn kosmetyczny 4w1 NV-92 – umożliwi wykonanie aż 4 niezależnych zabiegów kosmetycznych. Są to najbardziej popularne zabiegi wśród kosmetologów. Urządzenie w swojej budowie posiada: Peeling kawitacyjny Sonoforezę Mikrodermabrazję diamentową Terapię światłem
Dostępny

Kombajn kosmetyczny 4w1 NV-N93

Kombajn kosmetyczny 4w1 NV-N93 - doskonałe urządzenie do profesjonalnego użytku w salonie piękności lub gabinecie kosmetycznym. Zaletą tego urządzenia jest to, że ono łączy w sobie kilka funkcji do kompleksowej pielęgnacji skóry. Kombajn kosmetyczny - 4w1 NV-N93 pozwoli rozwiązać wiele estetycznych problemów skóry waszych klientów, jest łatwy w użyciu i nie zajmie dużo miejsca!
Dostępny

Kombajn kosmetyczny 5w1 NV-N95

Kombajn kosmetyczny 5w1 NV-95 to urządzenie przeznaczone do profesjonalnego użytku w salonach piękności i gabinetach kosmetycznych. Urządzenie NV 95 to doskonałe połączenie wszystkich niezbędnych metod kosmetologii aparatowej, pomocnych w pracy każdego kosmetologa.
Dostępny

Kombajn kosmetyczny 6w1 NV-E6

Technologie zabiegowe: Peeling kawitacyjny Mikrodermabrazja diamentowa Elektroporacja Głowice hot i cold Światłoterapia Terapia mikroprądami (biolifting)
Dostępny

Kombajn kosmetyczny 7w1 NV-N97

Funkcje kombajnu kosmetycznego 7w1 NV-N97: Peeling kawitacyjny Ultrasonoforeza Mikrodermabrazja Stymulacja termiczna Terapia mikroprądami (BioLifting) Światłoterapia
Dostępny

Kombajn kosmetyczny z mikrodermabrazją 3w1 NV-E3

Kombajn łączy w sobie 3 technologie zabiegowe o szerokim spektrum działania: Peeling kawitacyjny Mikrodermabrazję diamentową Elektroporację
Dostępny

Kombajn kosmetyczny z mikrodermabrazją NV-902

Kombajn kosmetyczny łączący w sobie 2 technologie, mikrodermabrazję i peeling kawitacyjny.
Dostępny

Urządzenie diamond 3w1 BT1010 (mikrodermabrazja i mezoterapia tlenowa)

Urządzenie diamond 3w1 BT1010 (mikrodermabrazja i mezoterapia tlenowa) zaletą takiego urządzenia jest jego wszechstronna funkcjonalność, jedna aparatura wykorzystuje aż trzy funkcje zabiegowe. Kompaktowe i wydajne urządzenie BT1010 będzie wykonywać najbardziej przełomowe procedury w kosmetologii.
Dostępny

Aparat terapii ultradźwiękowej z darsonwalem H4530

Kombaj łączący w sobie dwie niezależne technologie zabiegowe: sonoforezę i darsonwalizację.
Dostępny

Urządzenie rf 4w1 High Class 092 R

Urządzenie rf 4w1 High Class 092 R to wysokiej klasy urządzenie, przeznaczone do przeprowadzenia zabiegów bioliftingu i RF liftingu. Wyprodukowany w Niemczech z niemiecką precyzyjną! Urządzenie jest proste w obsłudze i zajmuje niewiele miejsca. Efektywnie działa na skórę twarzy, szyi i dekoltu. Powstało z myślą o zahamowaniu naturalnego procesu starzenia się skóry.
Dostępny

Bielenda Zestaw Mini RF + Mezoterapia Bezigłowa 2w1

PODSTAWOWE INFORMACJE O URZĄDZENIU: urządzenie multifunkcyjne łączy działanie RF i mezoterapii bezigłowej zastosowanie w zabiegach na twarz i ciało -głowica do mezoterapii bezigłowej dodatkowo emituje światło LED (długość światła – 415-450 nm), które intensyfikuje działanie urządzenia.
Dostępny

Kombajn kosmetyczny Hebe 4w1

Kombajn kosmetyczny Hebe 4w1 składać się z modułów: Mezoterapia bezigłowa Peeling kawitacyjny Głowice ultradzwiękowe Prądy galwaniczne
Dostępny

Mikrodermabrazja + dermomasaż BN-606

Funkcje: Mikrodermabrazja diamentowa- w zestawie 2 pióra, 8 końcówek diamentowych oraz jedna gładka do masażu. Dermomasaż
Dostępny

Mikrodermabrazja diamentowa Hebe

Mikrodermabrazja diamentowa to zabieg w pełni kontrolowanego złuszczania warstwy rogowej naskórka za pomocą głowic diamentowych o różnej gradacji z płynną regulacją podciśnienia. W efekcie uzyskujemy odświeżenie skóry i stymulację podciśnieniem w procesie wytwarzania kolagenu.
Dostępny

Mikrodermabrazja Diamentowa+Korundowa Multi Tower

Mikrodermabrazja diamentowa wykorzystuje naturalne właściwości złuszczające diamentów zawartych w głowicach dzięki temu szybko i bezboleśnie wykonamy zabieg. W zależności od rodzaju cery stosujemy głowice o różnej średnicy i gradacji. Pożądane efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu- skóra staję się gładka w dotyku, odświeżona. Z kolejnymi zabiegami usuwane są przebarwienia, blizny, niwelowane są zmarszczki i rozstępy. Pomimo powierzchniowego oddziaływania mikrodermbrazji, zmiany histologiczne- czyli na poziome komórkowym- obserwowane w mikroskopie elektronowym dotyczą nie tylko naskórka ale również skóry właściwej. Naskórek ulega pogrubieniu, fibroblasty pobudzane zostają do produkcji kolagenu oraz elastyny. Dzięki temu metoda ta znalazła szerokie zastosowanie w zabiegach mających na celu odmładzanie skóry, korekcję zmarszczek i blizn, usuwanie przebarwień.
Dostępny

Urządzenie Infuzja Tlenowa RF Mikrodermabrazja

Piękna, nawilżona i odmłodzona skóra? Tak, teraz jest to możliwe dzięki innowacyjnemu zastosowaniu tlenu w kosmetyce w postaci zabiegu jakim jest INFUZJA TLENOWA. Jest to nowoczesny zabieg wykorzystujący czysty tlen dla osiągnięcia widocznych i trwałych efektów już po pierwszej aplikacji. Zabiegi infuzji tlenowej nie są jeszcze rozpowszechnione w Polsce, natomiast 97% Salonów Piękności, które zdecydowały się na zakup urządzeń Overline zawierających infuzję tlenową notują wzrost liczby klientów o 70% co potwierdzają opinie użytkowników potwierdzają.
Dostępny

4Fit Shape - Urządzenie Do Modelowania Sylwetki

4FITSHAPE - urządzenie do modelowania sylwetki. Cztery technologie w jednym urządzeniu! Сztery technologie w jednym urządzeniu: fale radiowe, fale infrared, masaż ssąco-próżniowy, masaż mechaniczny rolkami, cztery głowice zabiegowe: dwie do ciała i dwie do twarzy.
Dostępny

Basic 2w1 Darsonval+Ultradźwięki

Urządzenie kosmetyczne BASIC 2w1 darsonval, ultradźwięki Urządzenie do przeprowadzania zabiegu D'arsonwalizacji. Prady D'arsonwala są to prądy wielkiej częstotliwości o gasnącym przebiegu fali, gdzie przerwa jest 500 razy dłuższa niż czas trwania impulsu. Urządzenie proste w obsłudze, niezbędne w codziennej pracy w gabinetach kosmetycznych, odnowy biologicznej, Spa czy medycznych.
Dostępny

Basic 2w1 Kawitacja+Ultradźwięki

Urządzenie do kawitacji BASIC 2w1 peeling kawitacyjny, ultradźwięki Kawitacja - Peeling kawitacyjny stosowany jest do oczyszczania skóry z zanieczyszczeń, poprawia mikro-krążenie za pomocą technologii ultradźwiękowej. Jest doskonałą alternatywą dla manualnego oczyszczania. Aparat do kawitacji można stosować jako samodzielny zabieg lub jako dodatek do pełniejszych zabiegów kosmetycznych.
Dostępny

Basic 2w1 Mikrodermabrazja+Kawitacja

Urządzenie kosmetyczne BASIC 2w1 mikrodermabrazja, peeling kawitacyjny
Dostępny

Basic 3w1 Mikrodermabrazja+Kawitacja+Ultradźwieki

Urządzenie kosmetyczne BASIC 3w1 mikrodermabrazja, peeling kawitacyjny, ultradźwięki
Dostępny

Basic 4w1 Mikro+Kawitacja+Ultradźwięki+Młotek

Urządzenie kosmetyczne BASIC 4w1 mikrodermabrazja, peeling kawitacyjny, ultradźwięki, młotek ciepło-zimno
Dostępny

Basic 5w1 Mikro+Kawitacja+Ultradźwięki+Młotek+Phot

Urządzenie kosmetyczne BASIC 5w1 mikrodermabrazja, peeling kawitacyjny, ultradźwięki, młotek ciepło-zimno, koloroterapia
Dostępny

Elite Base Line Infuzja RF Mikro Maska Świetlna

Infuzja tlenowa, fala radiowa, mikrodermabrazja diamentowa, maska świetlna led ELITE BASE LINE, to profesjonalne urządzenie kosmetyczne najwyższej jakości. Produkowane przez cenioną w Europie włoską firmę Overline, pod ścisłym nadzorem naukowców z uniwersytetu Medycznego w Ferrarze, z zachowaniem najwyższych norm bezpieczeństwa. Urządzenie to zostało zaprojektowane w oparciu o zaawansowane technologie. Idealnie dobrane parametry urządzenia oraz przeznaczone do zabiegów kosmetyki ISOL w pełni ze sobą współgrają, umożliwiając w ten sposób pracę na najwyższym poziomie.
Dostępny

I Hydro Hydradermabrazja 4w1

Urządzenie wyposażone w delikatną głowice do zabiegów hydrodermabrazji -czyli zabiegu usuwania naskórka za pomocą wody z tlenem wyrzucanej pod ciśnieniem, w efekcie dochodzi do rozmiękczenia naskórka i delikatnego usunięcia.Zabiegi hydrodermabrazji pozwalają na bardzo głębokie złuszczanie bez podrażnień.
Dostępny

Kawitacja + Mikrodermabrazja Multi Tower

Prezentowany segment to wielofunkcyjne, profesjonalne urządzenie do zabiegów kosmetycznych. Segment jest samodzielnym urządzeniem do zestawienia z z multi urządzeniem MULTI TOWER.
Dostępny

Makijaż Permanentny + Mezoterapia Mikroigłowa

Nowoczesny aparat do makijażu permanentnego + mezoterapii mikroigłowej z laserem biostymulacyjnym. Gwarantuje precyzyjną i stabilną pracę z dokładną regulacją wysunięcia igły. Dzięki temu nie ma obawy, że barwnik wprowadzony zostanie za głęboko i pozostawi nierówny makijaż. Umożliwia wykonanie konturu wraz z cieniowaniem.
Dostępny

Mini Digital 3w1

Przenośne urządzenie kosmetyczne dla gabinetów mobilnych MINI DIGITAL 3w1. Małe urządzenie kosmetyczne 3w1 idealne do gabinetu mobilnego lub do zabiegów domowych . Za pomocą tego urządzenia można wykonać następujące zabiegi: mezoterapia bezigłowa, bio-prądy, fototerapia.
Dostępny

Mini Digital 4w1

Przenośne urządzenie kosmetyczne dla gabinetów mobilnych MINI DIGITAL 4w1. Małe urządzenie kosmetyczne 4w1 idealne do gabinetu mobilnego lub do zabiegów domowych . Za pomocą tego urządzenia można wykonać następujące zabiegi: mezoterapia bezigłowa, jonoforeza, fototerapia, masaż wibracyjny.
Dostępny

Mobile 2w1 Peeling Kawitacyjny+Ultradźwięki

Peeling kawitacyjny to zabieg kosmetyczny wykonywany jest przez wykwalifikowane kosmetyczki. Na początku skóra jest lekko zwilżana, ponieważ ultradźwięki działają dopiero, gdy jest wilgotna. Nie wolno przykładać szpatułki do suchej skóry! Następnie przy użyciu specjalnego aparatu jest poddawana wibracjom. Fale ultradźwiękowe wędrują po twarzy, szyi i dekolcie za pomocą szpatułki.
Dostępny

Mobile 3w1 Mezoterapia+Kawitacja+Ultradźwięki

Mezoterapia bezigłowa to zabieg polegający na wprowadzaniu substancji aktywnych do skóry w wyniku zjawiska elektroporacji. Mechanizm ten wykorzystuje TRANSDERMALNY SYSTEM TERAPEUTYCZNY TTS polegający na wprowadzaniu określonej substancji leczniczej do organizmu przez warstwę naskórka i skóry właściwej z wykorzystaniem optymalnego połączenia sonoterapii (sonoforeza) z impulsami prądowymi (jonoforeza). Mezoterapia bezigłowa stanowi doskonałą alternatywę dla mezoterapii igłowej.
Dostępny

Mobile 4w1 Mikrodermabrazja+Liposukcja+RF+Dermomas

Przenośne urządzenie kosmetyczne dla gabinetów mobilnych MOBILE 4w1 mikrodermabrazja diamentowa, liposukcja ultradźwiękowa, fale radiowe RF, dermomasaż
Dostępny

Mobile 7w1 Mikro+Lipo+RF+Dermo+Mezo+Kawi+Ultra

Mikrodermabrazja diamentowa - to zabieg w pełni kontrolowanego złuszczania warstwy rogowej naskórka za pomocą głowic diamentowych o różnej gradacji z płynną regulacją podciśnienia. W efekcie uzyskujemy odświeżenie skóry i stymulację podciśnieniem w procesie wytwarzania kolagenu.
Dostępny

Oksybrazja + Tlenoterapia Omega Cool Injection

OMEGA COOL INJECTION urządzenie do zabiegu tlenoterapii i oksybrazji. Podstawową funkcją urządzenia koreańskiej produkcji Omega Cool Injection jest Terapia Nano-Tlenowa.
Dostępny

Urządzenia Primelle do Masażu Próżniowego, Liftingu i Mikrodermabrazji

W urządzeniu Primelle do tworzenia próżni wykorzystuje się wysokoobrotową turbinę. Dzięki dużej mocy i stałemu podciśnieniu możliwe jest przeprowadzenie terapii nawet głębokich tkanek, nie powodując ich uszkodzenia. Specjalnie skonstruowana ergonomiczna głowica zapewnia intensywne, skutecznie i jednocześnie bardzo delikatne i bezbolesne oddziaływanie na skórę.
Dostępny

Urządzenie D-Finitive Evo

Efekty Zabiegowe: eliminacja tkanki tłuszczowej; eliminacja cellulitu; intensywne ujędrnianie skóry; rozjaśnianie blizn i rozstępów; eliminacja zmarszczek; poprawa owalu twarzy; poprawa kolorytu skóry.

Dobry kombajn kosmetyczny to optymalizacja pracy salonu urody

Dziś przemysł kosmetyczny oferuje wiele różnych zabiegów pielęgnacji skóry. W przypadku niektórych operacji kosmetycznych potrzebny jest specjalistyczny sprzęt. A jeśli salon specjalizuje się w takich zabiegach kosmetycznych jak między innymi wyrównywanie powierzchni skóry, odkurzanie skóry i innych, to bez kombajnu kosmetycznego będzie trudno sobie poradzić. To urządzenie łączy w sobie kilka funkcji jednocześnie, zastępując kilka urządzeń „jednozadaniowych”. Istnieją zarówno małe kombajny z trzema funkcjami, jak i duże z 15 lub więcej funkcjami.

Dlaczego warto kupić kombajn kosmetyczny?

 • Z reguły są to zaawansowane technologicznie urządzenia stworzone z uwzględnieniem najnowszych osiągnięć kosmetologii.
 • Wygoda i oszczędność miejsca. Kupując kombajny wielofunkcyjne, właściciele gabinetów kosmetycznych rozwiązują problem małych powierzchni swoich lokali.
 • Oszczędność pieniędzy. Ponieważ kombajny kosmetyczne są ukierunkowane na dostarczanie szerokiej gamy usług diagnostyki i pielęgnacji skóry twarzy i ciała, bardzo szybko się opłacają, dlatego cena do pewnego stopnia nie odgrywa tak ważnej roli.
 • Stylowy wygląd. Kombajn kosmetyczny nadaje salonowi bardziej profesjonalny wygląd.

Wielofunkcyjny kombajn kosmetyczny to nieodzowny element salonu urody

Wybierając kombajn kosmetyczny, należy zwrócić uwagę na następujące opcje:

 • Częstotliwość użycia. Przy wyborze należy wziąć pod uwagę planowaną przepustowość salonu, i już na jej podstawie zakupić kombajny kosmetyczne o właściwej mocy i w odpowiedniej ilości.
 • Funkcjonalność. Przed zakupem określ, jakie funkcje urządzenie musi posiadać. Nie przepłacaj za model z 20 funkcjami, jeśli planujesz aktywnie korzystać tylko z 3-5.
 • Koszt. Należy zauważyć, że jakościowa technologia nie jest tania. Z reguły producenci obliczają techniczne możliwości produkowanych towarów, więc cena w większości przypadków jest wskaźnikiem jakości.
 • Niezawodność i producent. Lepiej wybrać kombajn godnych zaufania marek, ponieważ od sprawności jednego urządzenia zależy wykonywanie wielu zabiegów.
 • Komplektacja. Zależy od rodzaju i funkcji urządzenia. Na przykład przenośne kombajny są często wyposażone w wygodną walizkę.
 • Rozmiar. Kwestia wymiarów urządzenia jest szczególnie ważna w przypadku niewielkich salonów.

Istnieją następujące rozmiary kombajnów kosmetycznych:

 • Stacjonarne duże modele. Są to stojaki podłogowe z mnóstwem funkcji i dodatkowych szczegółów – pudełkami, podgrzewanymi wieszakami na ręczniki, sterylizatorami.
 • Modele stacjonarne. Takie kombajny są optymalne dla niewielkiego gabinetu.
 • Modele mobilne. Są to ultra-kompaktowe urządzenia, które łączą 2-3 funkcje – na przykład fototerapię, mezoterapię bez igieł, bioprąd. Mogą być używane przy wyjeździe lub nawet do użytku domowego.

Mobilny kombajn kosmetyczny

Mobilny kombajn kosmetyczny to kompaktowe rozwiązanie dla małych pomieszczeń

Zastanówmy się dokładniej nad najważniejszym parametrem wyboru. Jak wspomniano powyżej, kombajny kosmetyczne mogą spełniać do 20 różnych funkcji, a najczęstsze to:

 • Mikrodermabrazja.
 • Darsonwalizacja.
 • Czyszczenie ultradźwiękowe.
 • Galwanizacja.
 • Peeling kawitacyjny.
 • Aromaterapia.
 • Terapia Ozonem.
 • Sonoforeza.
 • Parownik.
 • Krioterapia.
 • Sterylizator UV
 • Spray próżniowy.

Wybierając kombajn kosmetyczny do własnego salonu, właściciel może liczyć na profesjonalne konsultacje od naszych menedżerów, przeczytać recenzje i porady od praktykujących kosmetologów oraz porównać różne modele w sklepach internetowych.

 

Dostawa i Płatności

Gwarancja

12, 18, 24 miesięcy gwarancji na wszystkie urządzenia w zależności od artykułu

Opłata

przelew bankowy

NEWFACE w sieciach społecznościowych

Zapraszamy w godzinach

poń – czwartek 8.oo – 18.oo piątek 8.oo – 16.oo sobota nieczynne

Dostarczamy we wszystkich miastach Polski:  Warszawa Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, ... [ Pokaż wszystko ]

NEWFACE GROUP Sp. z o.o. Warszawa Infolinia: (22) 102 19 45

TA STRONA UŻYWA COOKIE

Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookiew przeglądarce.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.