not valid E-mail address
Incorrect Password

Oddzwonimy!Podaj swoje dane, a nasi doradcy skontaktuje się z Toba w najbliższym czasie.

Laser do usuwania tatuażu

Towary kategorii Laser do usuwania tatuażu:
Pokaż filtr
DO 30 CZERWCA
Laser neodymowy do usuwania tatuaży i peelingu węglowego Zemits OgmaLaze Laser neodymowy do usuwania tatuaży i peelingu węglowego Zemits OgmaLaze
-6% 19 990,00 zł
Cena brutto: 18 700,00
Laser frakcyjny Adonyss CarbonFrax CO2 Laser frakcyjny Adonyss CarbonFrax CO2
Cena brutto: 107 800,00

Laser YAG do usuwania tatuaży- to jedno z najnowszych osiągnięć kosmetologii estetycznej. Stare metody bazowały się na bezpośrednim usunięciu obszaru z tatuażem, a to mogło doprowadzić do powstania blizn. Podczas usuwania tatuażu laserem nie powstają żadne skutki uboczne, a w efekcie mamy czystą, gładką i zdrową skórę. Można powiedzieć,  że laserowe usuwanie tatuażu nie tylko pomaga pozbyć się tatuażu, lecz eliminuje ryzyko pojawiania się blizn pozabiegowych.

Laser Q-Switch

Laser Q-Switch - nowość w usuwaniu tatuaży. Moda na dużą ilość tatuaży i makijaż permanentny minęła. Obecnie wiele osób chce się pozbyć swoich "błędów młodości". Oferujemy innowacyjne urządzenia kosmetyczne - laser do usuwania tatuaży. To profesjonalne narzędzie działa wyłącznie na pigment tatuaży i makijażu permanentnego, nie uszkadzając przy tym leżących obok tkanek naskórka. Czarny tatuaż można usunąć podczas 1-3 zabiegów (w zależności od wielkości), a w przypadku kolorowego potrzeba już 4-6 zabiegów. Kolejną zaletą tego lasera jest to, że po usunięciu tatuażu czy makijażu permanentnego, a okres regeneracyjny trwa zaledwie kilka dni.

Laser do usuwania tatuażu

Zakupu innowacyjnego urządzenia do usuwania tatuaży i makijażu permanentnego można dokonać w naszym sklepie!