https://newfacebeauty.pl/

Pomoc doradcy

Oceń nas

Zostaw Opinię

Menu

Cena

Aparat do ultradźwięków

Towary kategorii: Aparat do ultradźwięków

tylko dostępne
tylko promocje
Widok
Sort order
Dostępny

Kombajn kosmetyczny 6w1 NV-N96

Kombajn kosmetyczny 6w1 NV-96 – to profesjonalne urządzenie kosmetyczne do zabiegów kosmetycznych. Urządzenie łączy w sobie najbardziej pożądane technologie zabiegowe, takie jak: Mikrodermabrazję diamentową Peeling kawitacyjny Ultradźwięki Stymulację termiczną Terapię mikroprądami Światłoterapię
Dostępny

Aparat do sonoforezy NV-802X

Aparat do sonoforezy NV-802X - urządzenie kosmetyczne do zabiegów terapii ultradźwiękowej. Ten przyrząd idealne podejdzie jak dla domowego, tak i dla fachowego użycia. Zasada pracy jest oparta na wprowadzeniu aktywnych ingredientów kosmetyki do głębokich warstw skóry za pomocą ultradźwięku. Ultradźwiękowe działanie na skórę twarzy, które generuje urządzeniе ultradźwiękowe NV-802X, stymuluje hydratacji naskórka, aktywizuje syntezę w dermie własnych kolagenowych i elastynowych włókien, zwiększa napięcie mięśni i sprężystość skóry.
Dostępny

Aparat do sonoforezy NV-A02

Aparat do sonoforezy NV-A02 - fachowy kosmetyczny aparat ultradźwiękowej terapii. Taki przyrząd pozwoli wprowadzać aktywne substancje środków kosmetycznych do głębokich warstw skóry za pomocą ultradźwięku i w ten sposób, czynić szeroki spektrum działania. Zasada pracy sonoforeza urządzenia NV-A02 polega na tym, że pod wpływem ultradźwięku, molekuły substancji przez pory skóry przenikają do powierzchownych warstw i formują tam długotrwały pracującą "remizę" substancji. Przy czym powłoki skóry zostają nieuszkodzonymi, procedura jest bezbolesna.
Dostępny

Kombajn kosmetyczny 4w1 NV-N93

Kombajn kosmetyczny 4w1 NV-N93 - doskonałe urządzenie do profesjonalnego użytku w salonie piękności lub gabinecie kosmetycznym. Zaletą tego urządzenia jest to, że ono łączy w sobie kilka funkcji do kompleksowej pielęgnacji skóry. Kombajn kosmetyczny - 4w1 NV-N93 pozwoli rozwiązać wiele estetycznych problemów skóry waszych klientów, jest łatwy w użyciu i nie zajmie dużo miejsca!
Dostępny

Kombajn kosmetyczny 5w1 NV-N95

Kombajn kosmetyczny 5w1 NV-95 to urządzenie przeznaczone do profesjonalnego użytku w salonach piękności i gabinetach kosmetycznych. Urządzenie NV 95 to doskonałe połączenie wszystkich niezbędnych metod kosmetologii aparatowej, pomocnych w pracy każdego kosmetologa.
Dostępny

Aparat do sonoforezy 2101

Aparat do sonoforezy 2101 - fachowy kosmetologiczny przyrząd, który pozwoli każdemu kosmetologowi rozstrzygnąć wiele estetycznych problemów z skórą swoich klientów. Z takim aparatem potraficie zaproponować nowe procedury, dodatkowo zapracować, a także zwiększyć status waszego salonu. W ostatnim czasie metodyki ultradźwiękowej pielęgnacji skóry stają są coraz bardziej popularne, dlatego koszt urządzenia do terapii ultradźwiękowej 2101 opłaci się bardzo szybko.
Dostępny

Kombajn kosmetyczny Hebe 4w1

Kombajn kosmetyczny Hebe 4w1 składać się z modułów: Mezoterapia bezigłowa Peeling kawitacyjny Głowice ultradzwiękowe Prądy galwaniczne
Dostępny

Basic Ultradźwięki - Ultrasound

Ultradźwięki wykorzystują fale dźwiękowe niesłyszalne dla ucha ludzkiego, działa milion razy na sekundę (1 MHz). Fala ultradźwiękowa może pobudzić tkanki skóry i poprawić przepuszczalność błony, zmniejszenie zmarszczek. Zabiegi z wykorzystaniem ultradźwięków dają znakomite rezultaty widoczne już po pierwszym zastosowaniu, przez co są najchętniej wybieranymi zabiegiem w gabinetach kosmetycznych, ośrodkach Spa czy medycyny estetycznej.
Dostępny

Mini Classic Ultradźwięki - Ultrasound 6w1

6w1: ultradźwięki, galwanizacja, mezoterapia bezigłowa, elektrostymulacja, fototerapia, masaż wibracyjny.
Dostępny

Sonoforeza Cube

Najnowsze urządzenie dedykowane do nowych gabinetów kosmetycznych, a także tych które wraz z rozwojem wymieniają zużyte już sprzęty na te nowszej generacji.
Dostępny

Ultradźwięki BR-627

Sprzęt do gabinetów kosmetycznych marki Beauty System zapewnia perfekcyjne wykonywanie specjalistycznych zabiegów pielęgnacyjnych. Urządzenie kosmetyczne Ultradźwięki BR-627 to znakomity i zaawansowany technologicznie aparat o bardzo zjawiskowym designie. Elegancka biało - czarna kolorystyka nada Twojemu gabinetowi styl i klasę. Funkcja ultradźwiękowa. Wykorzystanie wibracji ultradźwiękowych o częstotliwości miliona drgań na sekundę (1 MHz). Fala ultradźwiękowa stymuluje tkankę i poprawia przenikalność błon dla kolagenu, wygładzając zmarszczki, eliminując linie i ujędrniając skórę, co nadaje jej młodszy i zdrowszy wygląd. Ultradźwięki wytwarzają ciepło pochodzące z tarcia, które poprawia cyrkulację krwi, odpręża mięśnie i pomaga rozbijać cellulit, usuwając nadmiar tłuszczu. Urządzenie z 2 sondami umożliwia bezinwazyjny lifting, wygładza i wzmacnia skórę przy użyciu wibracji ultradźwiękowych.
Dostępny

Ultradźwięki BR-627II + Zamykanie naczynek

Proponujemy Ci profesjonalny sprzęt kosmetyczny Ultradźwięki + Zamykanie naczynek BR-627II wykonujące dwa atrakcyjne zabiegi ultradźwięcków oraz zamykanie naczynek krwionośnych. Zaawansowana technologia urządzenia kosmetycznego oraz jego znakomite parametry techniczne gwarantują satysfakcjonujące efekty pielęgnacyjne i terapeutyczne zabiegów. Aparat skutecznie leczy cellulit i rozstępy, poprawia ukrwienie skóry, zamyka powiększone naczynka i usuwa zmiany pigmentacyjne. Biało – czarna kolorystyka i eleganckie detale sprawiają, że urządzenie kosmetyczne prezentuje się bardzo atrakcyjnie. Funkcjonalny panel sterowniczy i dwuletnia gwarancja zapewniają komfortową eksploatację.
Dostępny

Ultradźwięki i zamykanie naczyń BR-629II

Proponujemy Ci profesjonalny sprzęt kosmetyczny Ultradźwięki + Zamykanie naczynek BR-629 II wykonujące dwa atrakcyjne zabiegi ultradźwięcków oraz zamykanie naczynek krwionośnych. Zaawansowana technologia urządzenia kosmetycznego oraz jego znakomite parametry techniczne gwarantują satysfakcjonujące efekty pielęgnacyjne i terapeutyczne zabiegów. Aparat skutecznie leczy cellulit i rozstępy, poprawia ukrwienie skóry, zamyka powiększone naczynka i usuwa zmiany pigmentacyjne. Biało – różowa kolorystyka i eleganckie detale sprawiają, że urządzenie kosmetyczne prezentuje się bardzo atrakcyjnie. Funkcjonalny panel sterowniczy i dwuletnia gwarancja zapewniają komfortową eksploatację.
Dostępny

Urządzenie Kosmetyczne Ultradźwięki Imodel

IModel to najbardziej zaawansowane urządzenia kosmetyczne produkowane przez włoskiego producenta. Urządzenia IModel zaprojektowane zostały w taki sposób aby prowadzić operatora poprzez następne fazy zabiegów, ułatwiając obsługę i dobór odpowiednich ustawień spersonalizowanych do konkretnego Klienta. IModel doskonale sprawdzają się w gabinetach medycyny estetycznej oraz w najbardziej ekskluzywnych salonach kosmetycznych i gabinetach odnowy biologicznej, gdzie Klienci oczekują najwyższej jakości świadczonych usług. Najwyższą jakość i niezawodność potwierdza dwuletnia gwarancja. Przed dokonaniem zakupu możliwy jest pokaz możliwości urządzenia, a po zakupie zapewniamy szkolenie u Klienta.
Dostępny

Urządzenie Kosmetyczne Ultradźwięki RF Imodel

IModel to najbardziej zaawansowane urządzenia kosmetyczne produkowane przez włoskiego producenta. Urządzenia IModel zaprojektowane zostały w taki sposób aby prowadzić operatora poprzez następne fazy zabiegów, ułatwiając obsługę i dobór odpowiednich ustawień spersonalizowanych do konkretnego Klienta. IModel doskonale sprawdzają się w gabinetach medycyny estetycznej oraz w najbardziej ekskluzywnych salonach kosmetycznych i gabinetach odnowy biologicznej, gdzie Klienci oczekują najwyższej jakości świadczonych usług. Najwyższą jakość i niezawodność potwierdza dwuletnia gwarancja. Przed dokonaniem zakupu możliwy jest pokaz możliwości urządzenia, a po zakupie zapewniamy szkolenie u Klienta.
Dostępny

Urządzenie Sonia Ultrasonic H2101

Profesjonalne urządzenie kosmetyczne służące wykonywaniu zabiegów za pomocą ultradźwięków. Pomocne między innymi w likwidowaniu zmarszczek, blizn, i rozstępów wtłaczając substancje aktywne zawarte np. w ampułkach. Urządzenia emituje fale ultradźwiękowe przerywane oraz ciągłe.
Dostępny

Urządzenie Ultrasonic F-702

Profesjonalne urządzenie kosmetyczne służące wykonywaniu zabiegów za pomocą ultradźwięków. Pomocne między innymi w likwidowaniu zmarszczek, blizn, i rozstępów. Urządzenia emituje fale ultradźwiękowe przerywane oraz ciągłe. W skład urządzenia wchodzą dwie głowice: stożkowa oraz płaska a także baza urządzenia.
Dostępny

Megasonic MS200 - sonoforeza

Aparat posiada system zabezpieczający przed uszkodzeniem w przypadku wyjęcia głowicy z gniazda lub jej uszkodzenia. Aparat posiada procesor, który dostraja automatycznie głowice ultradźwiękowe, aby pracowały wydajnie w każdych warunkach. Aparat służy do wprowadzania preparatów do twarzy i ciała za pomocą ultradźwięków (1 MHz). Wspomaga leczenie między innymi: cellulit, rozstępy, artretyzm, nerwobóle, odmrożenia, zapalenia nerwów.
Dostępny

Ultradźwięki Sonoforeza Seria R Mobilne

Kompaktowy aparat do ultrradźwięków (sonoforezy - wprowadzania preparatów), charakteryzujący się dużą mocą przy jednocześnie niewielkich gabarytach. Dzięki temu jest idealnie dopasowany również do gabinetów mobilnych. Ultradźwięki (sonoforeza) - 2 głowice: mała pod oczy oraz duża do ciała - działanie mechaniczne - mikromasaż - zmiany ciśnienia w tkankach; działanie termiczne i biologiczne - wytworzenie ciepła w tkankach, co powoduje lepszą przepuszczalność skóry, podwyższone krążenie krwi, rozbicie złogów tłuszczowych wzrost przekrwienia w warstwach naskórka i skóry właściwej, poprawa lokalnego metabolizmu wzrost przepuszczalności membran komórek - poprawia wymianę komórkowa i lepsze wchłanianie płynów. Tym samym powoduje, że skóra odzyskuje jędrność, elastyczność a także zostaje dotleniona. Temperatura ciała podnoszona jest do 40-45 stopni C. Ultradźwięki 1 MHz wnikają do 6 centymetrów wgłąb tkanki. Doskonałe do wprowadzania preparatów.
Dostępny

Hebe Multi - Zadaniowy Kombajn Kosmetyczny

Multi - Zadaniowy Kombajn Kosmetyczny to nowoczesny i jedyny na rynku kosmetycznym kombajn z możliwością indywidualnego doboru funkcji aparatu. Przy komponowaniu multizadaniowego kombajnu dobiera się dowolną ilość funkcji, obudowę - dużą lub małą, oraz wyświetlacz mały tradycyjny lub dotykowy ekran graficzny.
Dostępny

Kombajn Kosmetyczny 3W1 AM07

Urządzenie kosmetyczne AM 07 - 3 w 1 mikrodermabrazja głowica ciepło-zimno ultradźwięki
Dostępny

Kombajn Kosmetyczny F-812 Multi 2w1 Darsonval+Ultrasonic

Profesjonalne dwufuncyjne urządzenie wykorzystujące ultradźwięki i prądy D'arsonvala. Ultradźwięki działają zmiękczająco na naskórek, przyspieszają absorpcje preparatów kosmetycznych jak również zwiększają metabolizm i krążenie krwi. Darsonval wykorzystuje prądy D'arsonvala są to prądy o wielkiej częstotliwości, których działanie oddziaływuje przede wszystkim na naczynia krwionośne. Podczas wykonywania zabiegu wydziela się ozon, który ma silne właściwości dezynfekujące.
Dostępny

Kombajn Kosmetyczny 2w1 BN-N91

Funkcje: Ultradźwięki / ultrasonoforeza, Skin Scrubber (peeling kawitacyjny)
Dostępny

Kombajn Kosmetyczny 2w1 BR-666

Funkcja ultradźwiękowa. Wykorzystanie wibracji ultradźwiękowych o częstotliwości miliona drgań na sekundę (1,5 MHz). Fala ultradźwiękowa stymuluje tkankę i poprawia przenikalność błon dla kolagenu, wygładzając zmarszczki, eliminując linie i ujędrniając skórę, co nadaje jej młodszy i zdrowszy wygląd. Ultradźwięki wytwarzają ciepło pochodzące z tarcia, które poprawia cyrkulację krwi, odpręża mięśnie i pomaga rozbijać cellulit, usuwając nadmiar tłuszczu. Urządzenie z 2 sondami umożliwia bezinwazyjny lifting, wygładza i wzmacnia skórę przy użyciu wibracji ultradźwiękowych.
Dostępny

Kombajn Kosmetyczny 3w1 Bc605 Mikrodermabrazja Ultradźwięki Ciepło Zimno

Funkcje: mikrodermabrazja (na twarz, na ciało), w komplecie 9 głowic o różnych wielkościach i gradacjach, ultradźwięki, sonoforeza (dwie głowice - na twarz i na ciało, 2 tryby pracy - ciągły i przerywany), głowica ciepło/zimno - tzw. młotek.
Dostępny

Kombajn Kosmetyczny 3w1 BN-903L

Funkcje: Mikrodermabrazja diamentowa, w zestawie 2 pióra, 8 końcówek diamentowych oraz jedna gładka do masażu, Ultradźwięki / ultrasonoforeza, Skin Scrubber (peeling kawitacyjny),
Dostępny

Kombajn Kosmetyczny 4 W 1 Multi Tower

Segment 4 w 1 to wielofunkcyjne, profesjonalne urządzenie do zabiegów kosmetycznych. Segment jest samodzielnym urządzeniem do zestawienia z multi urządzeniem MULTI TOWER. Urządzenie posiada: MIKRODERMOBRAZJA PEELING KAWITACYJNY ULTRADŹWIĘKI COLD & HOT HAMMER
Dostępny

Kombajn Kosmetyczny 4w1 BN-904L

Funkcje: Mikrodermabrazja diamentowa, w zestawie 2 pióra, 8 końcówek diamentowych oraz jedna gładka do masażu, Ultradźwięki / ultrasonoforeza, Skin Scrubber (peeling kawitacyjny), Cold
Dostępny

Kombajn Kosmetyczny 4w1 BN-908

To bardzo nowoczesne i zaawansowane technologicznie urządzenie zamieni salon kosmetyczny lub SPA w centrum pielęgnacji na najwyższym poziomie. Robot posiada aż 4 funkcje: mikrodermabrazję diamentowę, ultradźwięki (ultrasonoforeza), Skin Scrubber (peeling kawitacyjny) oraz Hot-Cold.
Dostępny

Kombajn kosmetyczny 4w1 BN-N94

Funkcje: Mikrodermabrazja diamentowa, w zestawie 2 pióra, 8 końcówek diamentowych oraz jedna gładka do masażu, Ultradźwięki / ultrasonoforeza, Skin Scrubber (peeling kawitacyjny), Hot-Cold.
Dostępny

Kombajn Kosmetyczny 4w1 BR-2007

Kombajn kosmetyczny BR-2007 – jedno urządzenie = 4 zabiegi. Kompleksowa pielęgnacja w wersji kompaktowej.
Dostępny

Kombajn Kosmetyczny 4w1 BR-2011

Urządzenie BR-2011 – funkcje: Dermabrazja diamentowa Ultradźwięki Peeling kawitacyjny (Skin scrubber) Hot-Cold
Dostępny
Bestseller!!

Kombajn kosmetyczny 4W1 F-332 SKIN+MIKRO+SONIC+HAMER

3 299,99 zł 2 969,99 zł
Promocja Kombajn kosmetyczny 4W1 F-332 SKIN+MIKRO+SONIC+HAMER 10%
Act before 31.07.2018

Zobacz więcej

Mikrodermabrazja wykorzystuje naturalne właściwości złuszczające diamentów zawartych w głowicach dzięki temu szybko i bezboleśnie wykonamy zabieg przeciwzmarszczkowy. Peeling kawitacyjny wykorzystuje wielokierunkowe działanie technologii ultradźwiękowej. Już po pierwszym zabiegu z użyciem sprzętu widać rozpromienienie, odmłodzenie skóry. Przy użyciu szpatuły od peelingu kawitacujengo można również wykonać sonoforezę, czyli wtłaczanie substancji aktywnych za pomocą ultradźwięków w komórki naskórka. Zabieg z użyciem ultradźwięków działa stymulująco na procesy regeneracji w skórze. Fale dźwiękowe pobudzają fibroblasty do produkcji kolagenu i innych ważnych włókien, będących rusztowaniem skóry. Przyspieszają także metabolizm i poprawiają napięcie skóry. Ultradźwięki dają rewelacyjne efekty w walce ze zmarszczkami oraz bliznami, nie tylko potrądzikowymi, ale także pooperacyjnymi (np. po cesarskim cięciu). Związane jest to z dużym wpływem ultradźwięków na tkankę łączną.
Dostępny

Kombajn kosmetyczny 4w1 SLIM AM609

Urządzenie kosmetyczne AM 609 - 4 w 1 mikrodermabrazja głowica ciepło-zimno peeling kawitacyjny ultradźwięki
Dostępny

Kombajn Kosmetyczny BN-233L

Peeling Kawitacyjny + Ultradźwięki 2w1 BN-233L to nowoczesne urządzenie wykonujące dwa popularne, specjalistyczne zabiegi: Skin Scrubber (peeling kawitacyjny) oraz Ultradźwięki (ultrasonoforeza).
Dostępny

Kombajn kosmetyczny H5050

Kombajn kosmetyczny H5050 - wielofunkcyjny sprzęt do salonu kosmetycznego. KOMBAJN H5050 ŁĄCZY W SOBIE AŻ 9 ODRĘBNYCH NARZĘDZI I TECHNIK ZABIEGOWYCH! To wystarczy aby otworzyć gabinet, pozostałe zabiegi wprowadzisz z czasem. Wielofunkcyjny, funkcjonalny, łatwy w obsłudze, mobilny, zamknięty w elegancką całość. Niezawodny, najwyższej jakości produkt!
Dostępny

Kombajn Kosmetyczny Mobilny Hb - Mezoterapia, Mikrodermabrazja, Peeling, Galwan, Liposukcja, Ultradźwięki, Vacuum

Funkcje: peeling kawitacyjny (plus laser), mikrodermabrazja diamentowa (9 głowic), ultradźwięki - sonoforeza (2 głowice), galwan - jonoforeza, mezoterapia bezigłowa (2 głowice, możliwość dokupienia głowicy "do włosów"), liposukcja ultradźwiękowa, głowica rozgrzewająca IR, masaż podciśnieniowy - vacuum - głowice z rolkami,
Dostępny

Kombajn Kosmetyczny Mobilny Hb - Mezoterapia, Mikrodermabrazja, Peeling, Galwan, Rf, Ultradźwięki, Vacuum

Funkcje: peeling kawitacyjny (plus laser), mikrodermabrazja diamentowa (9 głowic), ultradźwięki - sonoforeza (2 głowice), galwan - jonoforeza, mezoterapia bezigłowa (2 głowice, możliwość dokupienia głowicy "do włosów"), fale radiowe - RF - radio frequency (2 lub 3 głowice + laser), fale radiowe z masażem vacuum - głowica łącząca w sobie RF oraz masaż podciśnieniowy - vaccum, masaż podciśnieniowy - vacuum - głowice z rolkami,
Dostępny

Kombajn Kosmetyczny Mobilny Hb - Mezoterapia, Mikrodermabrazja, Peeling, Galwan, Ultradźwięki, Vacuum

Mobilny kombajn kosmetyczny, zamknięty w bardzo niewielkich wymiarach, ale oferujacy wiele najnowszych i najbardziej poszukiwanych funkcji w kosmetologii. Walizka jest stosunkowo lekka, dzięki dołączanemu stelażowi z kółkami można ją w bardzo łatwy sposób transportować. Menu w jezyku polskim, dotykowy ekran LCD, intuicyjna obsługa oraz możliwość doboru określonych funkcji to kolejne jego zalety.
Dostępny

Kombajn Kosmetyczny Mobilny Hb - Mikrodermabrazja, Peeling, Galwan, Ultradźwięki, Liposukcja Ultradźwiękowa

Mobilny kombajn kosmetyczny, zamknięty w bardzo niewielkich wymiarach, ale oferujacy wiele najnowszych i najbardziej poszukiwanych funkcji w kosmetologii. Walizka jest stosunkowo lekka, dzięki dołączanemu stelażowi z kółkami można ją w bardzo łatwy sposób transportować. Menu w jezyku polskim, dotykowy ekran LCD, intuicyjna obsługa oraz możliwość doboru określonych funkcji to kolejne jego zalety.
Dostępny

Kombajn Kosmetyczny Mobilny Hb - Rf, Mezoterapia, Mikrodermabrazja, Peeling, Liposukcja, Ultradźwięki, Vacuum, Galwan

Mobilny kombajn kosmetyczny, zamknięty w bardzo niewielkich wymiarach, ale oferujacy wiele najnowszych i najbardziej poszukiwanych funkcji w kosmetologii. Walizka jest stosunkowo lekka, dzięki dołączanemu stelażowi z kółkami można ją w bardzo łatwy sposób transportować. Menu w jezyku polskim, dotykowy ekran LCD, intuicyjna obsługa oraz możliwość doboru określonych funkcji to kolejne jego zalety.
Dostępny

Kombajn Kosmetyczny 10w1 BR-9900F

Kombajn kosmetyczny 10w1 BR-9900F to specjalistyczny sprzęt dla salonów SPA i gabinetów medycyny estetycznej, który wykonuje aż 10 zaawansowanych zabiegów pielęgnacyjnych, oraz terapeutycznych. Aparat wykonuje m.in. profesjonalny zabieg ujędrniania biustu, który bije rekordy popularności. Urządzenia kosmetyczne dla salonów muszą spełniać najwyższe standardy bezpieczeństwa, Kombajn kosmetyczny 10w1 BR-9900F posiada certyfikat medyczny CE, który gwarantuje Twoim Klientom 100% komfort oraz wysoką skuteczność zabiegów.
Dostępny

Kombajn Kosmetyczny 11w1 BR-9900H

Funkcje: Ultradźwięki - ultrasonoforeza, High-Frequency - elektroterapia, Galwan, Wapozon z ozonem – nawilżacz, Lampa z lupą, Vacuum, Spray, Ujędrnianie biustu Remove spot, Brush, Lampa Wooda,
Dostępny

Kombajn kosmetyczny 17 funkcji BR-8800I

Przegląd funkcji: 1. Mikrodermabrazja 2. Ultradźwięki 3. Peeling kawitacyjny 4. Vacum 5. Spray 6. D'arsonval / High-frequency / elektroterapia 7. Brush 8. Galwan z funkcją jonoforezy 9. Hot-Cold 10. Wapozon 11. Aktywny Ozon 12. Aromaterapia 13. Ziołolecznictwo 14. Lampa z lupą 8dpi 15. Lampa Wooda 16. Dezynfekcja narzędzi metodą UV-C 17. Hot Cabinet - podgrzewacz ręczników
Dostępny

Kombajn kosmetyczny 17w1 BN-1608C

Krótki przegląd funkcji urządzenia: Mikrodermabrazja Ultradźwięki Peeling kawitacyjny Vacum Spray d'arsonval / High-frequency / elektroterapia Brush Galwan z funkcją jonoforezy Bio Face Lifting Hot-Cold Wapozon Aktywny Ozon Aromaterapia Lampa z lupą 8dpi Photon - światłoterapia Hot Cabinet - podgrzewacz ręczników Sterylizator UV

Urządzenie do sonoforezy

Urządzenie do ultradźwięków to obowiązkowy element wyposażenia każdego gabinetu kosmetycznego. Tylko i wyłącznie od wiedzy kosmetyczki zależeć będzie, czy wykorzysta ona w sposób właściwy dobrodziejstwo płynące z używania fal ultradźwiękowych.

Czym są ultradźwięki?

Ultradźwięki to nic innego jak drgania mechaniczne o częstotliwości przekraczającej granicę słyszalności ludzkiego ucha. Zastosowanie ultradźwięków do celów leczniczo - kosmetycznych zapoczątkowane zostało pod koniec dziewiętnastego wieku, kiedy to bracia Curie – Piotr i Jakub odkryli zjawisko piezoelektryczne. W roku 1951 fale ultradźwiękowe zostały na stałe wdrożone do lecznictwa.

Zabiegi oparte na falach ultradźwiękowych są stałym elementem oferty licznych gabinetów kosmetycznych. Wyróżnia się przede wszystkim trzy główne zabiegi, których wykonanie możliwe jest właśnie przy użyciu ultradźwięków, są to:

  • Fonoforeza,
  • Sonoforeza,
  • Peeling kawitacyjny.

Jakie działanie na tkanki wykazują fale ultradźwiękowe?

Ultradźwięki przede wszystkim polepszają mikrokrążenie, co skutkuje zmniejszeniem bólu. Zwiększają również przepuszczalność błon komórkowych, co niweluje wszelkie stany zapalne. Za sprawą ultradźwięków przyspieszona zostaje przemiana materii, usunięte zostają martwe komórki, co skutkuje znakomitym oczyszczeniem skóry, ponadto zmniejszona zostaje kwasowość tkanek, co dodatkowo usprawnia ich regenerację.

Jeżeli chodzi o miejscowy wpływ fal ultradźwiękowych na tkanki, mają one przede wszystkim działanie mechaniczne, w postaci kawitacji oraz wibrowania akustycznego. Nie bez znaczenia pozostaje również ich działanie termiczne, początkujące transport konwekcyjny.

Jakie są wskazania do zastosowania ultradźwięków w kosmetologii?

Przede wszystkim ultradźwięki odnajdą swoje zastosowanie w przypadku zanieczyszczonej i problematycznej skóry, która wymaga natychmiastowego i dogłębnego oczyszczenia. Ultradźwięki mogą okazać się także przydatne w przypadku redukcji cellulitu, rozstępów oraz blizn znajdujących się na całym ciele. Jeżeli chodzi o obszar twarzy ultradźwięki doskonale sprawdzą się przy zmarszczkach, przebarwieniach skóry, zmianach trądzikowych. Powszechne jest również stosowanie ultradźwięków przed operacjami plastycznymi.

Jakie są przeciwwskazania do zastosowania ultradźwięków?

Przeciwwskazaniami są nowotwory oraz stany po ich operacyjnym usunięciu. Nie wskazane jest wykonywanie zabiegów ultradźwiękami w trakcie ostrych procesów i stanów zapalnych oraz stanów gorączkowych. Ultradźwięki nie uleczą pacjenta jeżeli jego stan określić można jako ciężki, zaś jego organizm jest skrajnie wyniszczony. Przeciwwskazaniami objęte są również wszelkie niewydolności krążenia i zaburzenia rytmu serca, a także zakrzepowe zapalenie żył. Z zastosowaniem ultradźwięków powinny ponadto wstrzymać się osoby posiadające rozrusznik serca lub inne implanty elektroniczne, a także kobiety w ciąży czy też karmiące piersią.

Najpopularniejsze zabiegi wykonywane przy użyciu ultradźwięków to: Fonoforeza oraz sonoforeza

Jest to innowacyjna metoda, za sprawą której możliwe jest prowadzenie w głąb skóry leków i substancji aktywnych. Wszystko to odbywa się właśnie przy pomocy strumienia ultradźwięków.

Za sprawą fonoforezy oraz sonoforezy w warstwie rogowej naskórka utworzone zostają specjalne kanały umożliwiające przenikanie w głąb skóry dobroczynnych substancji aktywnych. Zabiegi te zwiększają płynność cementyu międzykomórkowego, ponadto ułatwiają i przyspieszają transport substancji aktywnych w głąb skóryo. Za sprawą fonoforezy oraz sonoforezy możliwe jest także wprowadzenie do organizmu substancji niepolarnych i nierozpuszczalnych w wodzie.

Peeling kawitacyjny

Zabieg ten umożliwia w sposób bezdotykowy i bezbolesny głębokie oczyszczanie skóry, poprzez wykorzystanie zjawiska kawitacji.

Peeling kawitacyjny jest niezwykle przyjazny i łatwy w wykonaniu, z tej też przyczyny zabieg ten wykonać można zarówno w gabinecie kosmetycznym jak i w domu.

Co daje nam zastosowanie peelingu kawitacyjnego?

Przede wszystkim bezbolesne i bardzo dokładne oczyszczenie skóry, za sprawą usunięcia martwych komórek naskórka, zaskórników, wągrów i pozostałości kosmetyków. Przy pomocy tego zabiegu pozbyć się również można licznych przebarwień naskórkowych. Spłycone zostają blizny, zaś poprawie ulega struktura skóry, która to skóra zostaje znakomicie zregenerowana.

Dostawa i Płatności

Gwarancja

12, 18, 24 miesięcy gwarancji na wszystkie urządzenia w zależności od artykułu

Opłata

przelew bankowy

NEWFACE w sieciach społecznościowych

Zapraszamy w godzinach

poń – czwartek 8.oo – 18.oo piątek 8.oo – 16.oo sobota nieczynne

Dostarczamy we wszystkich miastach Polski:  Warszawa Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, ... [ Pokaż wszystko ]

NEWFACE GROUP Sp. z o.o. Warszawa Infolinia: (22) 102 19 45

TA STRONA UŻYWA COOKIE

Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookiew przeglądarce.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.