https://newfacebeauty.pl/

Pomoc doradcy

Oceń nas

Zostaw Opinię

Menu

Cena

Urządzenie do twarzy

Towary kategorii: Urządzenie do twarzy

tylko dostępne
tylko promocje
Widok
Sort order
Dostępny
Bestseller!!

Urządzenie Zemits Klein RF

1 999,00 zł 1 599,20 zł
Promocja Urządzenie Zemits Klein RF 20%
Act before 21.09.2018

Zobacz więcej

Wytworzone ciepło powoduje skracanie się włókien kolagenowych, co daje natychmiastowy efekt poprawy owalu twarzy. Najważniejsze jednak jest to, że działanie termiczne pobudza fibroblasty do produkcji nowego kolagenu. Ciepło wytworzone w skórze pod wpływem działania fal radiowych wzmaga, (w zależności od czasu i mocy działania), zagęszczenie kolagenu i jego częściową denaturację. Z wiekiem kolagenu jest coraz mniej. Ulega on rozciągnięciu, a jego struktura staje się nieuporządkowana. Diatermia powoduje ponowne jego napięcie oraz stymulacją fibroblastów do nowotworzenia kolagenu i elastyny.
Dostępny

Urządzenie do peelingu kawitacyjnego NV-232A

899,00 zł

Zobacz więcej

Urządzenie do peelingu kawitacyjnego NV-232A - fachowy kosmetologiczny przyrząd dla procedury czyszczenia ultradźwiękowego. Urządzenie do peelingu kawitacyjnego jest proste w użyciu, toż podejdzie dla przeprowadzenia procedur w salonie piękności lub w domu. Aparat do peelingu kawitacyjnego NV-232A wytwarza ultradźwiękowe wibracje o określonej częstotliwości 28 kHz, które i czynią główne działanie na skórę.
Dostępny

Kombajn kosmetyczny 8w1 Zemits Verstand 8.1

6 400,00 zł

Zobacz więcej

Kombajn Zemits Verstand 8.1 to najwyższej jakości wielofunkcyjne urządzenie do profesjonalnego wykorzystania w gabinetach kosmetycznych i salonach specjalizujących się w modelowaniu sylwetki. Urządzenie łączy w sobie aż 5 niezależnych technologii zabiegowych!
Dostępny

Aparat do mikrodermabrazji diamentowej NV-60A

1 086,00 zł
3

Zobacz więcej

NV-60A to, najwyższej klasy urządzenie pozwalające wykonać powierzchowny peeling. Peeling mechaniczny jest jedną z najbardziej delikatnych i bezbolesnych metod pozbycia się "martwych" komórek oraz przyśpieszania regeneracji skóry. Zabieg ten stymuluje syntezę własnego kolagenu i elastyny, zwiększa krążenie w komórkach, a także jest skutecznym sposobem na usunięcie niewielkich blizn i rozstępów.
Dostępny

Urządzenie do bioliftingu NV-1005

899,00 zł

Zobacz więcej

Urządzenie do bioliftingu NV 1005 to profesjonalny aparat kosmetyczny, przeznaczony do wykonania zabiegów w salonie piękności lub gabinecie kosmetycznym. Działanie urządzenia polega na stymulacji impulsami prądu niskiej częstotliwości oraz sile, co sprzyja polepszeniu krążenia i unerwieniu tkanek. Dzięki swojej skuteczności oraz bezpieczeństwu, zabieg bioliftingu cieszy się wielką popularnością wśród klientów. Jest on również całkowicie bezbolesny.
Dostępny

Kombajn kosmetyczny 6w1 NV-N96

3 089,00 zł
5

Zobacz więcej

Kombajn kosmetyczny 6w1 NV-96 – to profesjonalne urządzenie kosmetyczne do zabiegów kosmetycznych. Urządzenie łączy w sobie najbardziej pożądane technologie zabiegowe, takie jak: Mikrodermabrazję diamentową Peeling kawitacyjny Ultradźwięki Stymulację termiczną Terapię mikroprądami Światłoterapię
Dostępny

Kombajn kosmetyczny 2w1 902L

1 299,00 zł

Zobacz więcej

Kombajn Kosmetyczny 2w1 Nova 902L - aparat kosmetyczny klasy PREMIUM . Aparat został wykonany we współczesnym stylowym designe, dzięki czemu doskonale się wpisze do dowolnego gabinetu kosmetycznego. Panel sterowania jest specjalnie opracowany dla maksymalnego komfortu kosmetologa podczas przeprowadzenia zabiegu.
Dostępny

Kombajn kosmetyczny 6w1 NV-E6

3 989,00 zł

Zobacz więcej

Technologie zabiegowe: Peeling kawitacyjny Mikrodermabrazja diamentowa Elektroporacja Głowice hot i cold Światłoterapia Terapia mikroprądami (biolifting)
Dostępny

Urządzenie do mikrodermabrazji diamentowej NV-109

827,00 zł

Zobacz więcej

Najczęściej wybieranym przez kosmetologów zabiegiem złuszczania naskórka jest mikrodermabrazja! Mikrodermabrazja diamentowa to bezpieczna metoda znana od ponad 20 lat. Głowice zabiegowe pokryte są powłoką pyłu diamentowego. Zabieg z wykorzystaniem mikrodermabrazji jest absolutnie bezbolesnym zabiegiem.
Dostępny

Kombajn kosmetyczny 4w1 NV-N93

1 889,00 zł

Zobacz więcej

Kombajn kosmetyczny 4w1 NV-N93 - doskonałe urządzenie do profesjonalnego użytku w salonie piękności lub gabinecie kosmetycznym. Zaletą tego urządzenia jest to, że ono łączy w sobie kilka funkcji do kompleksowej pielęgnacji skóry. Kombajn kosmetyczny - 4w1 NV-N93 pozwoli rozwiązać wiele estetycznych problemów skóry waszych klientów, jest łatwy w użyciu i nie zajmie dużo miejsca!
Dostępny

Aparat do sonoforezy NV-A02

489,00 zł

Zobacz więcej

Aparat do sonoforezy NV-A02 - fachowy kosmetyczny aparat ultradźwiękowej terapii. Taki przyrząd pozwoli wprowadzać aktywne substancje środków kosmetycznych do głębokich warstw skóry za pomocą ultradźwięku i w ten sposób, czynić szeroki spektrum działania. Zasada pracy sonoforeza urządzenia NV-A02 polega na tym, że pod wpływem ultradźwięku, molekuły substancji przez pory skóry przenikają do powierzchownych warstw i formują tam długotrwały pracującą "remizę" substancji. Przy czym powłoki skóry zostają nieuszkodzonymi, procedura jest bezbolesna.
Dostępny

Kombajn kosmetyczny 5w1 NV-N95

3 189,00 zł

Zobacz więcej

Kombajn kosmetyczny 5w1 NV-95 to urządzenie przeznaczone do profesjonalnego użytku w salonach piękności i gabinetach kosmetycznych. Urządzenie NV 95 to doskonałe połączenie wszystkich niezbędnych metod kosmetologii aparatowej, pomocnych w pracy każdego kosmetologa.
Dostępny

Aparat do sonoforezy NV-802X

889,00 zł

Zobacz więcej

Aparat do sonoforezy NV-802X - urządzenie kosmetyczne do zabiegów terapii ultradźwiękowej. Ten przyrząd idealne podejdzie jak dla domowego, tak i dla fachowego użycia. Zasada pracy jest oparta na wprowadzeniu aktywnych ingredientów kosmetyki do głębokich warstw skóry za pomocą ultradźwięku. Ultradźwiękowe działanie na skórę twarzy, które generuje urządzeniе ultradźwiękowe NV-802X, stymuluje hydratacji naskórka, aktywizuje syntezę w dermie własnych kolagenowych i elastynowych włókien, zwiększa napięcie mięśni i sprężystość skóry.
Dostępny

Brushing LW-019

299,00 zł

Zobacz więcej

Brushing LW-019 - przenośne urządzenie do użytku domowego. To urządzenie jest przeznaczone do przeprowadzenia mikromasażu z jednoczesnym oczyszczeniem skóry od zrogowaciałej warstwy naskórka. Brusher działa na skórę kosztem szczotek, obracających się w różnych kierunkach i zrobionych ze specjalnego miękkiego materiału. Brushing jest prostą metodą bezpieczną dla zdrowia i prawie nie mającą przeciwwskazań, co pomogło mu zdobyć wielką popularność. Po zabiegu na skórze nie pozostaje żadnych śladów i zaczerwienień, ponieważ działanie szczotek brushera nie niszczy żywych klatek niżej leżących warstw skóry.
Dostępny

Kombajn kosmetyczny z mikrodermabrazją NV-902

1 599,00 zł

Zobacz więcej

Kombajn kosmetyczny łączący w sobie 2 technologie, mikrodermabrazję i peeling kawitacyjny.
Dostępny

Urządzenie do mikrodermabrazji diamentowej NV-08A

1 289,00 zł

Zobacz więcej

Działanie mikrodermabrazji NV-60A oparte jest o mechaniczne ścieranie powierzchownych warstw skóry. Aparat pozwala w sposób kontrolowany i bezpieczny regulować głębokość ścierania warstwy po warstwie podczas zabiegu. Obserwacja wzrokowa, siła podciśnienia, powtarzalność procedury oraz element ścierający decyduje o efektywności zabiegu. Urządzenie usuwa naskórek dzięki specjalnym końcówkom ścierającym, wykonanym z surowca o wysokiej trwałości. Złuszczone fragmenty naskórka zasysane są na specjalny jednorazowy filtr.
Dostępny

Aparat do mikrodermabrazji diamentowej NV-60L

1 299,00 zł

Zobacz więcej

Mikrodermabrazja jest jednym z najbardziej popularnych zabiegów wśród klientów. Badania z 2011 roku potwierdziły, że jest to również jedna z najczęściej wykonywanych metod złuszczania przez kosmetologów. Urządzenie do mikrodermabrazji diamentowej NV-60L – to wysokiej jakości, profesjonalny sprzęt klasy premium. Urządzenie jest przeznaczone do przeprowadzenia zabiegów mechanicznego peelingu skóry. Aparat ma oryginalny design, który będzie zdobił każde wnętrze gabinetu kosmetycznego.
Dostępny

Kombajn kosmetyczny z mikrodermabrazją 3w1 NV-E3

3 399,00 zł

Zobacz więcej

Kombajn łączy w sobie 3 technologie zabiegowe o szerokim spektrum działania: Peeling kawitacyjny Mikrodermabrazję diamentową Elektroporację
Dostępny

Sprzęt fale radiowe NV L-90

2 699,00 zł

Zobacz więcej

Wykorzystanie fal radiowych w kosmetologii zapewnia poprawę owalu twarzy, wypłycanie zmarszczek oraz redukcję obrzęków bez użycia skalpela. Fale działają w skórze właściwej a wytwarzane ciepło wywołuje efekt termiczny. Działanie fal radiowych działa głębiej niż lasery a nie uszkadza przy tym naskórka. Wytworzone ciepło powoduje skracanie się włókien kolagenowych, co daje natychmiastowy efekt poprawy owalu twarzy. Najważniejsze jednak jest to, że działanie termiczne pobudza fibroblasty do produkcji nowego kolagenu. Ciepło wytworzone w skórze pod wpływem działania fal radiowych wzmaga, (w zależności od czasu i mocy działania), zagęszczenie kolagenu i jego częściową denaturację. Z wiekiem kolagenu jest coraz mniej. Ulega on rozciągnięciu, a jego struktura staje się nieuporządkowana. Diatermia powoduje ponowne jego napięcie oraz stymulacją fibroblastów do nowotworzenia kolagenu i elastyny.
Dostępny

Kombajn kosmetyczny 4w1 NV-N92

2 799,00 zł

Zobacz więcej

Kombajn kosmetyczny 4w1 NV-92 – umożliwi wykonanie aż 4 niezależnych zabiegów kosmetycznych. Są to najbardziej popularne zabiegi wśród kosmetologów. Urządzenie w swojej budowie posiada: Peeling kawitacyjny Sonoforezę Mikrodermabrazję diamentową Terapię światłem
Dostępny

Urządzenie do galwanizacji H2401

699,00 zł

Zobacz więcej

Urządzenie do galwanizacji H2401 przeznaczone jest do profesjonalnego użytku w salonach kosmetycznych i pozwala na wykonanie 2 zabiegów: jonoforezy oraz czystki galwanicznej. Metodyka galwanizacji polega na dobroczynnym działaniu na organizm człowieka stałego prądu elektrycznego małej intensywności i niskiego napięcia.
Dostępny

Wapozon H1101

557,00 zł

Zobacz więcej

Wapazon H1101 to profesjonalny aparat przeznaczony do pracy w salonie piękności, ośrodkach SPA, gabinecie kosmetycznym lub w domu. Wytwarza parę wodną z podgrzanej (uprzednio wlanej) wody. Wapozon wyposażony jest w dodatkową funkcję ozonowania. Po jej włączeniu para wodna jest zagęszczona, ozon ma działanie antybakteryjne i przyspiesza gojenie.
Dostępny

Peeling kawitacyjny ES - 9988

1 510,00 zł

Zobacz więcej

Peeling kawitacyjny ES - 9988 - fachowy aparat dla pracy w gabinecie estetycznej kosmetologii. Z takim sprzętem potraficie przeprowadzać czystkę ultradźwiękowa twarzy, która rozwiązuje wiele problemów ze skórą: nierówny i mdły kolor oblicza, zaskórniki, zrogowaciała skóra, etc
Dostępny

Kombajn kosmetyczny H5050

6 519,00 zł

Zobacz więcej

Kombajn kosmetyczny H5050 - wielofunkcyjny sprzęt do salonu kosmetycznego. KOMBAJN H5050 ŁĄCZY W SOBIE AŻ 9 ODRĘBNYCH NARZĘDZI I TECHNIK ZABIEGOWYCH! To wystarczy aby otworzyć gabinet, pozostałe zabiegi wprowadzisz z czasem. Wielofunkcyjny, funkcjonalny, łatwy w obsłudze, mobilny, zamknięty w elegancką całość. Niezawodny, najwyższej jakości produkt!
Dostępny

Kombajn kosmetyczny 5w1 H4535

1 889,00 zł

Zobacz więcej

Kombajn kosmetyczny 5w1 H4535- najlepszy aparat do profesjonalnego użytku. Kombajn łączy w sobie wszystkie podstawowe funkcje, niezbędne do pracy w salonie kosmetycznym. Polecany przez kosmetologów.
Dostępny

Kombajn kosmetyczny H4534

1 489,00 zł

Zobacz więcej

Kombajn kosmetyczny H4534 zawiera wszystkie podstawowe funkcje niezbędne w skutecznej pielęgnacje skóry twarzy. Kupując ten kombajn oszczędzacie Państwo miejsce, otrzymując urządzenie o szerokim spektrum zastosowań, które nadaje się na przykład do wykonania zabiegów czystki twarzy, wygładzania zmarszczek, podwyższenia sprężystości skóry i aktywności mięśni.
Dostępny

Aparat terapii ultradźwiękowej z darsonwalem H4530

999,00 zł

Zobacz więcej

Kombaj łączący w sobie dwie niezależne technologie zabiegowe: sonoforezę i darsonwalizację.
Dostępny

Kombajn kosmetyczny H4532

1 799,00 zł

Zobacz więcej

Kombajn kosmetyczny, który powstał z myślą o kompleksowej pielęgnacji skóry twarzy, szyi i dekoltu. Jest bezpieczny, bezinwazyjny, funkcjonalny, zajmuje mało miejsca.
Dostępny

Urządzenie rf 4w1 High Class 092 R

4 499,00 zł

Zobacz więcej

Urządzenie rf 4w1 High Class 092 R to wysokiej klasy urządzenie, przeznaczone do przeprowadzenia zabiegów bioliftingu i RF liftingu. Wyprodukowany w Niemczech z niemiecką precyzyjną! Urządzenie jest proste w obsłudze i zajmuje niewiele miejsca. Efektywnie działa na skórę twarzy, szyi i dekoltu. Powstało z myślą o zahamowaniu naturalnego procesu starzenia się skóry.
Dostępny

Aparat do sonoforezy 2101

1 059,00 zł

Zobacz więcej

Aparat do sonoforezy 2101 - fachowy kosmetologiczny przyrząd, który pozwoli każdemu kosmetologowi rozstrzygnąć wiele estetycznych problemów z skórą swoich klientów. Z takim aparatem potraficie zaproponować nowe procedury, dodatkowo zapracować, a także zwiększyć status waszego salonu. W ostatnim czasie metodyki ultradźwiękowej pielęgnacji skóry stają są coraz bardziej popularne, dlatego koszt urządzenia do terapii ultradźwiękowej 2101 opłaci się bardzo szybko.
Dostępny

Brusher kosmetyczny H2601

559,00 zł

Zobacz więcej

Brusher kosmetyczny H2601 do pielęgnacji twarzy wykonuje miękki masaż wibracyjny, który nie rozciąga i nie deformuje skóry. Ten przeznaczony do profesjonalnego użytku sprzęt stanie się idealnym pomocnikiem każdej kosmetyczki. Masażowe działanie wzmacnia przepływ krwi i limfy, polepsza procesy zamienne, stymuluje wyrabianie kolagenu i elastyny (tzw. ""białka młodości"" skóry). Brusher kosmetyczny H2601 ma właściwości budowy, co zabezpiecza odporność urządzenia na wilgoć i chroni go przed przypadkowym zachlapaniem i uszkodzeniami, dzięki czemu może on być wykorzystywany również w pokojach wilgotnych.
Dostępny

Darsonval BN-05

105,00 zł

Zobacz więcej

Urządzenie Darsonval (D'Arsonval) BN-05 spełnia bardzo istotne funkcje w zabiegach pielęgnacyjnych i odmładzających. Wybierając ten aparat masz gwarancję, że Klienci opuszczą Twój salon bardzo zadowoleni i z pewnością do niego wrócą.
Dostępny

Depilator IPL KES MED 100

12 999,00 zł

Zobacz więcej

Urządzenie IPL KES MED 100 to profesjonalne urządzenie kosmetologiczne. Aparat wykorzystywany jest do depilacji laserowej, redukcji przebarwień, redukcji trądziku, fotoodmładzania, usuwania naczynek.
Dostępny

Fale radiowe urządzenie L-90C

3 099,00 zł

Zobacz więcej

Urządzenie L-90C to najwyższej jakości profesjonalny aparat kosmetyczny przeznaczony do wykorzystania w gabinetach kosmetycznych, medycyny estetycznej czy ośrodkach SPA. Urządzenie daje niechirurgiczny lifting twarzy oraz modeluje sylwetkę. Pożądany efekt widać już po pierwszym zabiegu i z czasem pogłębia się. Ostateczny lifting twarzy widoczny jest po około 6 miesiącach od ostatniego zabiegu serii zabiegowej i utrzymuje się do 2 lat.
Dostępny

Urządzenie do depilacji E-light KES MED-100С

22 479,00 zł

Zobacz więcej

Urządzenie dla SHR depilacji KES MED­100c to innowacyjne urządzenie do profesjonalnego użytkowania w celu redukcji i leczenie niedoskonałości skóry twarzy i ciała. Zabiegi z wykorzystaniem urządzenie są bezpieczne i trwałe. Aparat łączy w sobie działanie IPL (Intense Pulse Light) z najnowszą technologią SHR (Super Hair Removal) oraz RF (Radio frequency). Dzięki połączeniu tych trzech innowacyjnych technologii możliwe jest wykonywanie zabiegów takich jak: usuwanie owłosienia trądzik aktywny redukcja przebarwień zamykanie naczynek krwionośnych fotoodmładzanie (poprawa napięcia skóry, redukcja zmarszczek, zamykanie rozszerzonych porów, wyrównanie kolorytu skóry)
Dostępny

Wapozon H1102

489,00 zł

Zobacz więcej

Wapazon H1102 to profesjonalny aparat przeznaczony do pracy w salonie piękności, ośrodkach SPA, gabinecie kosmetycznym lub w domu. Wytwarza parę wodną z podgrzanej (uprzednio wlanej) wody. Wapozon wyposażony jest w dodatkową funkcję ozonowania. Ma elegancki design, jest lekki i mobilny.
Dostępny

Wapozon H1104

778,00 zł

Zobacz więcej

Wapazon H1104 to profesjonalny aparat przeznaczony do pracy w salonie piękności, ośrodkach SPA, gabinecie kosmetycznym lub w domu. Wytwarza parę wodną z podgrzanej (uprzednio wlanej) wody. Wapozon wyposażony jest w dodatkową funkcję ozonowania. Po jej włączeniu odczuwalny jest zapach ozonu, który ma działanie antybakteryjne i przyspiesza gojenie.
Dostępny

Wapozon H1105

698,00 zł

Zobacz więcej

Wapazon H1105 to niezbędny aparat przeznaczony do pracy w salonie piękności, ośrodkach SPA, gabinecie kosmetycznym lub w domu w eleganckiej obudowie. Wytwarza parę wodną z podgrzanej (uprzednio wlanej) wody. Wapozon wyposażony jest w dodatkową funkcję ozonowania. Po jej włączeniu odczuwalny jest zapach ozonu, który ma działanie antybakteryjne i przyspiesza gojenie.
Dostępny

Wapozon H1106

549,00 zł

Zobacz więcej

Wapozon H1106– aparat kosmetyczny do użytku profesjonalnego. Wapozon H1106 jest nieodłączną częścią wyposażenia każdego gabinetu kosmetycznego. Jego działanie stosowane jest jako zabieg wprowadzający, za pomocą którego skórę przygotowuje się do następnych zabiegów kosmetycznych, np. peelingu lub czystki ultradźwiękowej.
Dostępny

Bielenda Zestaw Mini RF + Mezoterapia Bezigłowa 2w1

799,00 zł

Zobacz więcej

PODSTAWOWE INFORMACJE O URZĄDZENIU: urządzenie multifunkcyjne łączy działanie RF i mezoterapii bezigłowej zastosowanie w zabiegach na twarz i ciało -głowica do mezoterapii bezigłowej dodatkowo emituje światło LED (długość światła – 415-450 nm), które intensyfikuje działanie urządzenia.
Dostępny

Urządzenie do peelingu kawitacyjnego 2202

1 189,00 zł

Zobacz więcej

Urządzenie do peelingu kawitacyjnego 2202 - profesjonalny, kosmetyczny aparat do ultradźwiękowego peelingu skóry.
Dostępny

Derma Roller Do Mezoterapii 0.25 Mm

Dermo - Roller to profesjonalne urządzenie do mezoterapii mikroigłowej, która jest jedną z alternatyw dla zabiegów laserowych i chirurgii plastycznej, a także głębokich peelingów chemicznych.
Dostępny
Bestseller!!

Sonobella Dermaroller 540 igieł 0,2mm

29,00 zł 18,89 zł
Promocja Sonobella Dermaroller 540 igieł 0,2mm 35%
Act before 30.06.2018

Zobacz więcej

Profesjonalne wyposażenie salonów urody nareszcie można zabrać ze sobą do domu! Urządzenie do mezoterpaii Sonobella Dermaroller 540 igieł to niewielkich rozmiarów profesjonalne urządzenie kosmetyczne, które zapewnia znakomite efekty.
Dostępny
Bestseller!!

Sonobella Dermaroller 540 igieł 0,75mm

29,00 zł 18,89 zł
Promocja Sonobella Dermaroller 540 igieł 0,75mm 35%
Act before 30.06.2018

Zobacz więcej

Profesjonalne wyposażenie salonów urody nareszcie można zabrać ze sobą do domu! Urządzenie do mezoterpaii Sonobella Dermaroller 540 igieł to niewielkich rozmiarów profesjonalne urządzenie kosmetyczne, które zapewnia znakomite efekty.
Dostępny

Kombajn kosmetyczny IB - 6002

1 999,00 zł

Zobacz więcej

Kombajn kosmetyczny IB - 6002 łączy w sobie wszystkie niezbędne funkcje, które pozwolą kosmetologowi usunąć wiele problemów skórnych swoich klientów.
Dostępny

Kombajn kosmetyczny 14w1 1008

5 989,00 zł

Zobacz więcej

Kombajn kosmetyczny 14w1 1008- jednoczy w sobie wszystkie bazowe funkcje konieczne dla pracy kosmetologa. Ten aparat łączy w sobie możliwości kilku urządzeń. Z nim potraficie zaoszczędzić przyzwoitą sumę na kupnie oddzielnych przyrządów i nie zagracać obszar gabinetu kosmetycznego. Nie zważając na dużą ilość funkcji, aparat jest prosty do praci i problemów z jego eksploatacją nie powstanie.
Dostępny

Kombajn kosmetyczny 17w1 BioTek M1001

7 789,00 zł

Zobacz więcej

Kombajn kosmetyczny 17w1 BioTek M1001 – aparat kosmetyczny dla fachowego użycia w salonie piękności czy gabinecie kosmetycznym. Ten aparat jednoczy wszystkie funkcje, które będą potrzebne w pracy kosmetyczkie. Teraz wam nie zdarzy się bankrutować na kupnie oddzielnych aparatów dla każdej procedury: w kombajnie kosmetycznym 17w1 BioTek M1001 oni już są wbudowane!
Dostępny

MINI DIGITAL Wapozon

239,00 zł

Zobacz więcej

Mini wapozon kosmetyczny idealny do pracy w każdym gabinecie kosmetycznym oraz w mobilnych usługach kosmetycznych. Lekki, funkcjonalny, z regulowanym ramieniem. Wyjmowany pojemnik z tworzywa sztucznego. Dostępne w biało - niebieskim kolorze.
Dostępny

Wapozon OPTIMA 4

649,00 zł

Zobacz więcej

Wapazon H1105 to profesjonalny aparat przeznaczony do pracy w salonie piękności, ośrodkach SPA, gabinecie kosmetycznym lub w domu w eleganckiej obudowie. Wytwarza parę wodną z podgrzanej (uprzednio wlanej) wody. Wapozon wyposażony jest w dodatkową funkcję ozonowania. Po jej włączeniu odczuwalny jest zapach ozonu, który ma działanie antybakteryjne i przyspiesza gojenie.
Dostępny

Wapozon PLUS

299,00 zł

Zobacz więcej

Wapazon H1105 to profesjonalny aparat przeznaczony do pracy w salonie piękności, ośrodkach SPA, gabinecie kosmetycznym lub w domu w eleganckiej obudowie. Wytwarza parę wodną z podgrzanej (uprzednio wlanej) wody.

Urządzenia do pielęgnacji twarzy są nieodłączną częścią każdego gabinetu kosmetycznego i salonu piękności. Dziś, w związku ze swoją skutecznością, coraz bardziej popularne stają się urządzenia kosmetyczne, dzięki którym można pozbyć się problemów skórnych i wymodelować kontur twarzy. W związku z tym, coraz częściej otwierane są gabinety kosmetologii aparatowej. W trosce o Państwa klientów oferujemy szeroki wybór sprzętu kosmetycznego wysokiej jakości.

Urządzenie do czyszczenia twarzy

Urządzenie do czyszczenia twarzy pozwalają przeprowadzać szereg zabiegów, w zależności od funkcji w które jest wyposażony. Przenośne modele urządzeń kosmetycznych, będą niezastąpione w domowej pielęgnacji oraz w przypadku wyjazdowej pracy kosmetologa. Natomiast dla tych, którzy myślą o otwarciu własnego gabinetu kosmetycznego, dobrym rozwiązaniem stanie się kupno wielofunkcyjnego kombajnu kosmetycznego. W swojej ofercie posiadamy kombajny kosmetyczne, które łączą w sobie niezbędne funkcje do użytku profesjonalnego. Elektroporacja czy sonoforeza, a może mikrodermabrazja diamentowa, peeling kawitacyjny i inne? - U nas każdy znajdzie coś dla siebie!
Wybierając sprzęt kosmetyczny warto zwracać uwagę na rozmiary gabinetu kosmetycznego: dla niewielkich gabinetów najlepszym wyborem będą stołowe i przenośne aparaty, natomiast dla dużych salonów wysokiej klasy możemy również  zaproponować kombajny montowane na stojaku. Wybór właściwego sprzętu zależy także od zapotrzebowania, szczegółowa analiza rynku pomoże wyznaczyć listę usług które cieszą się największą popularnością wśród klientów, a to przyniesie salonowi dodatkowy zysk.

Urządzenie do twarzy

Pielęgnacja twarzy

Wybór urządzenia kosmetycznego do pielęgnacji twarzy, które by odpowiadało wszystkim naszym wymogom i zapotrzebowaniom nie jest łatwe! To jeden z najważniejszych etapów, który wpłynie na późniejszy sukces. -Doradzimy w wyborze sprzętu który będzie jak najbardziej odpowiadał właśnie Państwa warunkom pracy oraz preferencjom! Wszystkie nasze urządzenia są certyfikowane i odpowiadają najwyższym europejskim standardom jakości.

Dostawa i Płatności

Gwarancja

12, 18, 24 miesięcy gwarancji na wszystkie urządzenia w zależności od artykułu

Opłata

przelew bankowy

NEWFACE w sieciach społecznościowych

Zapraszamy w godzinach

poń – czwartek 8.oo – 18.oo piątek 8.oo – 16.oo sobota nieczynne

Dostarczamy we wszystkich miastach Polski:  Warszawa Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, ... [ Pokaż wszystko ]

NEWFACE GROUP Sp. z o.o. Warszawa Infolinia: (22) 102 19 45

TA STRONA UŻYWA COOKIE

Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookiew przeglądarce.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.