not valid E-mail address
Incorrect Password

Oddzwonimy!Podaj swoje dane, a nasi doradcy skontaktuje się z Toba w najbliższym czasie.

Urządzenie do elektrokoagulacji

Towary kategorii Urządzenie do elektrokoagulacji:
Pokaż filtr
Elektrokoagulator Zemits Foriginexx Elektrokoagulator Zemits Foriginexx
Cena brutto: 1 400,00
Raty od ceny ze znizka! Tylko w czerwcu! Podwójna korzysc + Raty Raty od ceny ze znizka! Tylko w czerwcu! Podwójna korzysc + Raty
Cena brutto: 1,00

Urządzenie do elektrokoagulacji

 Zabieg wykonany przy użyciu sprzętu do elektrokoagulacji polega na ścinaniu białka zmian skórnych, poprzez działanie na nie prądem o wysokiej częstotliwości. W trakcie generowania i działania prądem wytwarzane zostaje ciepło powodujące usunięcie białek zlokalizowanych w tkance, m.in. włókniaków, brodawek łojotokowych, brodawek płaskich, punktów rubinowych i naczyniaków gwiaździstych.
Temperatura powstała w trakcie zabiegu osiąga 200 stopni C. Do zabiegu używa się aparatu zaopatrzonego w metalową elektrodę. Elektrody te podlegają sterylizacji po każdym użyciu.

Zmiany skórne kwalifikujące się do wykonania zabiegu elektrokoagulacji to:

  • brodawki płaskie, 
  • włókniaki miękkie, 
  • brodawki łojotokowe, 
  • naczyniaki gwiaździste.
Starsza aparatura do wykonania elektrokoagulacji wymagała bolesnego wkłuwania się w zmianę skórną. Obecnie zabieg ten polega wyłącznie na przyłożeniu elektrody do zmiany skórnej, co zdecydowanie pozytywnie wpływa na wykonywanie zabiegu.
Usuwanie wszelkich zmian skórnych trwa niezwykle krótko, bowiem czas usuwania jednej zmiany do kilkanaście sekund do około minuty.

Elektrokoagulacja jest zabiegiem całkowicie bezbolesnym. Zwłaszcza małe, drobne i liczne zmiany nie wymagają znieczulenia, usuwa się je szybko, bez odczucia dyskomfortu.