https://newfacebeauty.pl/

Pomoc doradcy

Oceń nas

Zostaw Opinię

Menu

Cena

Urządzenie fale radiowe

Towary kategorii: Urządzenie fale radiowe

tylko dostępne
tylko promocje
Widok
Sort order
Dostępny
Bestseller!!

Urządzenie Zemits Klein RF

1 999,00 zł 1 599,20 zł
Promocja Urządzenie Zemits Klein RF 20%
Act before 21.09.2018

Zobacz więcej

Wytworzone ciepło powoduje skracanie się włókien kolagenowych, co daje natychmiastowy efekt poprawy owalu twarzy. Najważniejsze jednak jest to, że działanie termiczne pobudza fibroblasty do produkcji nowego kolagenu. Ciepło wytworzone w skórze pod wpływem działania fal radiowych wzmaga, (w zależności od czasu i mocy działania), zagęszczenie kolagenu i jego częściową denaturację. Z wiekiem kolagenu jest coraz mniej. Ulega on rozciągnięciu, a jego struktura staje się nieuporządkowana. Diatermia powoduje ponowne jego napięcie oraz stymulacją fibroblastów do nowotworzenia kolagenu i elastyny.
Dostępny

Sprzęt fale radiowe NV L-90

2 699,00 zł

Zobacz więcej

Wykorzystanie fal radiowych w kosmetologii zapewnia poprawę owalu twarzy, wypłycanie zmarszczek oraz redukcję obrzęków bez użycia skalpela. Fale działają w skórze właściwej a wytwarzane ciepło wywołuje efekt termiczny. Działanie fal radiowych działa głębiej niż lasery a nie uszkadza przy tym naskórka. Wytworzone ciepło powoduje skracanie się włókien kolagenowych, co daje natychmiastowy efekt poprawy owalu twarzy. Najważniejsze jednak jest to, że działanie termiczne pobudza fibroblasty do produkcji nowego kolagenu. Ciepło wytworzone w skórze pod wpływem działania fal radiowych wzmaga, (w zależności od czasu i mocy działania), zagęszczenie kolagenu i jego częściową denaturację. Z wiekiem kolagenu jest coraz mniej. Ulega on rozciągnięciu, a jego struktura staje się nieuporządkowana. Diatermia powoduje ponowne jego napięcie oraz stymulacją fibroblastów do nowotworzenia kolagenu i elastyny.
Dostępny

Fale radiowe urządzenie L-90C

3 099,00 zł

Zobacz więcej

Urządzenie L-90C to najwyższej jakości profesjonalny aparat kosmetyczny przeznaczony do wykorzystania w gabinetach kosmetycznych, medycyny estetycznej czy ośrodkach SPA. Urządzenie daje niechirurgiczny lifting twarzy oraz modeluje sylwetkę. Pożądany efekt widać już po pierwszym zabiegu i z czasem pogłębia się. Ostateczny lifting twarzy widoczny jest po około 6 miesiącach od ostatniego zabiegu serii zabiegowej i utrzymuje się do 2 lat.
Dostępny

Bielenda Zestaw Mini RF + Mezoterapia Bezigłowa 2w1

799,00 zł

Zobacz więcej

PODSTAWOWE INFORMACJE O URZĄDZENIU: urządzenie multifunkcyjne łączy działanie RF i mezoterapii bezigłowej zastosowanie w zabiegach na twarz i ciało -głowica do mezoterapii bezigłowej dodatkowo emituje światło LED (długość światła – 415-450 nm), które intensyfikuje działanie urządzenia.
Dostępny

Fale radiowe urządzenie Q 31

6 950,00 zł

Zobacz więcej

Urządzenie do fal radiowych Q 31 - to profesjonalne wyposażenie gabinetu kosmetycznego. Zabieg pozwoli na niechirurgiczny lifting twarzy i liposukcję bez skalpela!
Dostępny

4Fit Shape - Urządzenie Do Modelowania Sylwetki

31 999,00 zł

Zobacz więcej

4FITSHAPE - urządzenie do modelowania sylwetki. Cztery technologie w jednym urządzeniu! Сztery technologie w jednym urządzeniu: fale radiowe, fale infrared, masaż ssąco-próżniowy, masaż mechaniczny rolkami, cztery głowice zabiegowe: dwie do ciała i dwie do twarzy.
Dostępny

Hot Instrument RF BR-826

4 290,00 zł

Zobacz więcej

Funkcjonalność i precyzja urządzenia to tylko najważniejsze argumenty na liście atutów, które charakteryzują model Hot Instrument RF BR-826. Warto zwrócić uwagę na designerski projekt, efektowny wygląd i jakość wykończenia aparatu. Prezentuje się bardzo zjawiskowo i na pewno będzie doskonale prezentowała się w twoim salonie SPA lub gabinecie medycznym. Rewelacyjne parametry techniczne, przejrzysty panel sterowniczy wyposażony w ekran ledowy oraz dwuletnia gwarancja to kolejne argumenty przemawiające na korzyść aparatu Hot Instrument RF BR-826.
Dostępny

Kawitacja Radiofrekwencja RF Vacum

11 000,00 zł

Zobacz więcej

RF dostarczając energię cieplną w głąb tkanki podskórnej powoduje podgrzanie włókien kolagenowych, co wywołuje ich natychmiastowe kurczenie i napinanie, dzięki czemu następuje proces regeneracji. Przyspieszony zostaje również drenaż limfatyczny oraz eliminacja toksyn z organizmu. Zwiększa się gęstość, elastyczność, napięcie skóry oraz zostaje poprawiony owal twarzy i kolor cery.
Dostępny

Kombajn Hebe 3w1

4 800,00 zł

Zobacz więcej

Kombajn kosmetyczny Hebe 3w1 składać się z modułów: mezoterapia bezigłowa; fale radiowe bipolarne; głowica zimno. Jest możliwość dodania funkcji albo jej zmiany w urządzeniu, a nawet całej obudowy w zależności od ilości wybranych funkcji.
Dostępny

Mikroigłowy System Frakcyjnego RF Pinxel

25 000,00 zł

Zobacz więcej

Rewolucyjne urządzenie, które za pomocą mikroigiełek przesyła falę radiową na odpowiednią głębokość skóry, dając efekt równomiernego i precyzyjnego podgrzania wszystkich struktur skóry. Jest to połączenie metody nakłuwania skóry mikroigiełkami (frakcjonowania) w połączeniu z ogrzewaniem tkanek za pomocą prądu o częstotliwości radiowej - fali radiowej.
Dostępny

Mini RF Radio Frequency BN-CR200

1 659,00 zł

Zobacz więcej

Proponujemy Ci nowość na rynku – profesjonalnyprzenośny sprzęt kosmetyczny do zabiegów elektromagnetycznych RF Radio Frequency BN-CR200. Wyposażenie salonów urody musi spełniać kryteria, które wyznacza rynek. Urządzenie kosmetyczne RF Radio Frequency BN-CR200 spełnia najwyższe standardy techniczne i gwarantuje doskonałe efekty zabiegów kosmetycznych. Aparat RF Radio Frequency BN-CR200 wykonuje m.in. lifting skóry piersi, modeluje pośladki i kształt nóg oraz wygładza skórę dłoni.
Dostępny

Mini RF Radio Frequency BN-CR300

895,00 zł

Zobacz więcej

Urządzenie kosmetyczne RF Radio Frequency BN-CR300 spełnia najwyższe standardy techniczne i gwarantuje doskonałe efekty zabiegów kosmetycznych. Aparat RF Radio Frequency BN-CR300 wykonuje m.in. lifting skóry piersi, modeluje pośladki i kształt nóg oraz wygładza skórę dłoni.
Dostępny

Mobile RF Fale Radiowe Z Laserem

6 890,00 zł

Zobacz więcej

Urządzenie emitujące falę elektromagnetyczną o częstotliwości radiowej, której działaniem biologicznym jest wytworzenie diatermi w obrębie skóry właściwej. W wyniku działania ciepła fibroblasty zostają pobudzone do produkcji kolagenu, a obecne włókna kolagenowe ulegają regeneracji, dając efekt liftu skóry.
Dostępny

Radio Frequency RF BN-300

2 990,00 zł

Zobacz więcej

Proponujemy Ci nowość na rynku – profesjonalny sprzęt kosmetyczny do zabiegów elektromagnetycznych RF Radio Frequency BN-300. Wyposażenie salonów urody musi spełniać kryteria, które wyznacza rynek. Urządzenie kosmetyczne RF Radio Frequency BN-300 spełnia najwyższe standardy techniczne i gwarantuje doskonałe efekty zabiegów kosmetycznych. Aparat RF Radio Frequency BN-300 wykonuje m.in. lifting skóry piersi, modeluje pośladki i kształt nóg oraz wygładza skórę dłoni. Biało – czarna stylistyka jest bardzo elegancka, a materiał, z którego wykonano aparat jest najwyższej jakości.
Dostępny

Radiofrekwencja Multi Tower

3 600,00 zł

Zobacz więcej

RF radiofrekwencja to NOWA REWOLUCYJNA technologia wykorzystująca diatermię czyli objętościowe podgrzewanie skóry właściwej i tkanki podskórnej na głębokość 0,3-1 cm. Głowica emitująca fale radiowe, wytwarza w skórze głębokie ciepło. Dochodzi do ogrzania kolagenu, co powoduje jego regenerację i mocne napięcie oraz odnowę struktury. Ponadto metoda ta poprawia krążenie krwi i funkcjonowanie komórek skóry oraz łagodzi ból. RF to najnowsza i najskuteczniejsza obecnie, nieinwazyjna technologia, której skuteczność potwierdzono badaniami naukowymi w Stanach Zjednoczonych.
Dostępny

Urządzenie Classic RF

2 999,00 zł

Zobacz więcej

Efekty po zabiegu lift skóry twarzy oraz szyi poprawa owalu twarzy redukcja zmarszczek lift skóry piersi i poprawa ich kształtu poprawa wyglądu skóry talii i nóg podnoszenie i poprawa kształtu pośladków wygładzanie skóry dłoni redukcja rozstępów redukcja celulitu spłycenie blizn
Dostępny

Urządzenie D-Finitive Evo

85 000,00 zł

Zobacz więcej

Efekty Zabiegowe: eliminacja tkanki tłuszczowej; eliminacja cellulitu; intensywne ujędrnianie skóry; rozjaśnianie blizn i rozstępów; eliminacja zmarszczek; poprawa owalu twarzy; poprawa kolorytu skóry.
Dostępny

Urządzenie Kosmetyczne Fale Radiowe Exential 744

14 900,00 zł

Zobacz więcej

Exential 744 – urządzenie RF produkcji renomowanej włoskiej firmy Technology. Jest to podstawowe urządzenie do wykonywania zabiegów na ciało. Zawiera bipolarną głowicę pozwalającą na skuteczne wnikanie fal radiowych w głąb skóry.
Dostępny

Urządzenie Kosmetyczne Fale Radiowe RF Xilia 823

7 399,00 zł

Zobacz więcej

XILIA 823 – urządzenie RF produkcji renomowanej włoskiej firmy Technology. Jest to podstawowe urządzenie do wykonywania zabiegów na twarz. Zawiera bipolarną głowicę pozwalającą na skuteczne wnikanie fal radiowych w głąb skóry. Fale radiowe stymulują zarówno tkanki powierzchowne jak i głębsze warstwy skóry przez co poprawia ich dotlenienie, odżywienie oraz mikrocyrkulację.
Dostępny

Urządzenie kosmetyczne GIOVANNI CLASSIC

2 999,00 zł

Zobacz więcej

Efekty po zabiegu lift skóry twarzy oraz szyi poprawa owalu twarzy redukcja zmarszczek lift skóry piersi i poprawa ich kształtu poprawa wyglądu skóry talii i nóg podnoszenie i poprawa kształtu pośladków wygładzanie skóry dłoni redukcja rozstępów redukcja celulitu spłycenie blizn
Dostępny

Urządzenie Krio Endermo Beauty

45 000,00 zł

Zobacz więcej

Krio Endermo Beauty to nowoczesne urządzenie do zabiegów na ciało i twarz z 4 głowicami: Jest to innowacyjne urządzenie, posiadające zintegrowany system 4 energii w urządzeniu: Lasera 940nm Radiofrekwencji- fal radiowych bipolarnych Masażu próżniowego z metalowymi rolkami (endermologie) Kriolipolizy
Dostępny
Bestseller!!

Urządzenie Premium RF F-333

2 579,00 zł 2 321,10 zł
Promocja Urządzenie Premium RF F-333 10%
Act before 30.06.2018

Zobacz więcej

Fale radiowe są rewolucyjną technologią do pielęgnacji twarzy i ciała pozwalająca uzyskać długotrwałe efekty. Zasada działania opiera się przede wszytskim na wpływie generowanych przez sprzęt fal radiowych na strukturę kolagenu.
Dostępny

Urządzenie Redline ERL-RF

3 599,89 zł

Zobacz więcej

Urządzenie kosmetyczne REDLINA ERL - RF do liftu skóry Efekty po zabiegu lift skóry twarzy oraz szyi poprawa owalu twarzy redukcja zmarszczek lift skóry piersi i poprawa ich kształtu poprawa wyglądu skóry talii i nóg podnoszenie i poprawa kształtu pośladków wygładzanie skóry dłoni redukcja rozstępów redukcja celulitu spłycenie blizn
Dostępny

Urządzenie RF lifting MBT-CR7+

25 000,00 zł

Zobacz więcej

Urządzenie RF lifting MBT-CR7+ to wysokiej klasy urządzenie, przeznaczone do przeprowadzenia zabiegów RF liftingu. Urządzenie jest proste w obsłudze i zajmuje niewiele miejsca. Efektywnie działa na skórę twarzy, szyi i dekoltu. Powstało z myślą o zahamowaniu naturalnego procesu starzenia się skóry.
Dostępny

Fale radiowe urządzenie Hebe

5 000,00 zł

Zobacz więcej

RF HEBE to urządzenie emitujące falę elektromagnetyczną o częstotliwości radiowej, której działaniem biologicznym jest wytworzenie diatermi w obrębie skóry właściwej. W wyniku działania ciepła fibroblasty zostają pobudzone do produkcji kolagenu, a obecne włókna kolagenowe ulegają regeneracji, dając efekt liftu skóry. Urządzenie RF HEBE wyposażone jest w 3 głowice specjalnie dostosowane do różnych powierzchni zabiegowych: okolice oczu, twarz, szyja, dekolt, ramiona, brzuch, pośladki i uda.
Dostępny

Urządzenie Fale Radiowe RF 300

25 000,00 zł

Zobacz więcej

Fale radiowe (promieniowanie radiowe) są falami elektromagnetycznymi wytwarzanymi przez prąd. Jeszcze kilka lat temu fale radiowe kojarzone były tylko i wyłącznie z odbiornikami grającymi, obecnie jednak są już szeroko rozpowszechnione w kosmetyce, fizjoterapii i medycynie. Działanie kosmetyczne fal radiowych polega na termolizie (diatermii) przy pomocy prądu szybkozmiennego o wysokim napięciu. Zmiana energii powoduje wytwarzanie ciepła, które rozgrzewa ośrodek (naskórek, skórę właściwą, tkankę podskórną), a w przypadku fizjoterapii - mięśnie i stawy. Urządzenia wykorzystujące zjawisko fal radiowych do zabiegów kosmetycznych istnieją od niedawna. Obecnie pojawia się ich coraz więcej, bo i zapotrzebowanie na nie rośnie.
Dostępny

Urządzenie Laser Shape

37 900,00 zł

Zobacz więcej

Ujędrnienie skóry oraz redukcja zmarszczek Działanie lasera oraz energia fal radiowych prowadzi do rozgrzania tkanki w głebokiej warstwie skóry. Efektem podniesionej temperatury jest wzmożona produkcja kolagenu oraz poprawa krążenia krwi, co prowadzi do ujędrnienia skóry i redukcji zmarszczek.
Dostępny

RF Bio Curve Radio Frequency

3 500,00 zł

Zobacz więcej

Aparat do radio frekwencji (radio frequency). Za pomocą fal specjalnej częstotliwości urządzenie podgrzewa tkanke co wpływa pozytywnie na jej właściwości. Jest to urządzenie emitujące falę elektromagnetyczną o częstotliwości radiowej, której działaniem biologicznym jest wytworzenie diatermi w obrębie skóry właściwej. W wyniku działania ciepła fibroblasty zostają pobudzone do produkcji kolagenu, a obecne włókna kolagenowe ulegają regeneracji, dając efekt liftu skóry.
Dostępny

Rf Gio Radio Frequency

2 899,00 zł

Zobacz więcej

Aparat do radio frekwencji (radio frequency). Za pomocą fal specjalnej częstotliwości urządzenie podgrzewa tkanke co wpływa pozytywnie na jej właściwości. Jest to urządzenie emitujące falę elektromagnetyczną o częstotliwości radiowej, której działaniem biologicznym jest wytworzenie diatermi w obrębie skóry właściwej. W wyniku działania ciepła fibroblasty zostają pobudzone do produkcji kolagenu, a obecne włókna kolagenowe ulegają regeneracji, dając efekt liftu skóry.
Dostępny

Urządzenie RadioCut

Precyzyjne medyczne urządzenie do cięcia i koagulacji tkanek wykorzystujące fale radiową wysokiej częstotliwości 4MHZ.

Fale radiowe do użytku domowego RF - 010a

Fale radiowe do użytku domowego RF - 010a to profesjonalny lifting twarzy, szyi i dekoltu w warunkach domowych! Modelowanie owalu twarzy i odmładzanie bez iniekcji - to naprawdę możliwe! Funkcje sprzętu Fale radiowe RF-010a do pielęgnacji domowej.

Urządzenie do liftingu falami radiowymi i mezoterapii Young-in Pro 017c

Urządzenie kosmetyczne łączące w sobie 3 technologie zabiegowe do kompleksowej pielęgnacji twarzy, szyi i dekoltu. Kombajn zajmuje niewiele miejsca, pozwoli na wykonanie zabiegu z wykorzystaniem fali radiowej, mezoterapii bezigłowej i krioterapii.

Białka strukturalne produkowane są przez fibroblasty. Makrocząsteczki białka łączą się we włókna. W procesie starzenia, dochodzi do zmian w procesach fizykochemicznych włókien (rozplątują się i skracają), powodując zmiany w wyglądzie skóry. Przeciętnie tracimy 1 % kolagenu rocznie w wyniku jego degradacji i zmniejszonej syntezy. Odpowiedzią na ten problem jest wykorzystanie fal radiowych. Fale o częstotliwości radiowej docierają do głębszych warstw skóry i wpływają na włókna kolagenu (efekt termiczny), a warstwy powierzchowne skóry pozostają niezmienione.

Lokalne, kontrolowane przegrzanie sprzyja:

  • modelowaniu sylwetki
  • redukcji tkanki tłuszczowej,
  • redukcji cellulitu,
  • ujędrnia, poprawia elastyczność skóry,
  • spłyca zmarszczki i podnosi owal twarzy

RF jest uważany przez lekarzy medycyny estetycznej za nieinwazyjną i nieoperacyjną metodę usuwania zmarszczek i ujędrniania skóry przy krótkim nakładzie czasu oraz z długim efektem leczniczym.

Działanie kosmetyczne fal radiowych polega na diatermii przy pomocy prądu szybkozmiennego o wysokim napięciu. Główne działanie biologiczne polega na przegrzewaniu włókien kolagenowych. Pod wpływem ciepła ulegają skurczeniu, a wtórnie napięciu. Sprzyja to, pobudzeniu fibroblastów do syntetyzowania białek niezbędnych do produkcji kolagenu i elastyny. Dzięki temu zjawisku uzyskuje się efekt zwiększonego napięcia skóry oraz poprawy jej elastyczności. Emitowana energia nie powoduje ablacji ale generuje w tkance energię cieplną zdolną do spowodowania zmian konformacyjnych we włóknach kolagenu. Jest to ciepło endogenne ­ wytwarzane wewnątrz tkanek. Pod wpływem zewnętrznego pola elektrycznego następuje w atomach i cząsteczkach przesunięcie ładunku, zwane polaryzacją.

Energia elektryczna zmieniona w energię cieplną sprzyja:

  • głębokiemu działaniu (do skóry właściwej),
  • podnosi temperaturę,
  • przyśpiesza cyrkulację krwi,
  • stymuluje regenerację włókien kolagenowych, (redukcja zmarszczek, ujędrnienie).

Dla uzyskania jak najlepszych efektów leczniczych zabiegi przeprowadza się w serii około 6 zabiegów co 10­15 dni.

Dostawa i Płatności

Gwarancja

12, 18, 24 miesięcy gwarancji na wszystkie urządzenia w zależności od artykułu

Opłata

przelew bankowy

NEWFACE w sieciach społecznościowych

Zapraszamy w godzinach

poń – czwartek 8.oo – 18.oo piątek 8.oo – 16.oo sobota nieczynne

Dostarczamy we wszystkich miastach Polski:  Warszawa Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, ... [ Pokaż wszystko ]

NEWFACE GROUP Sp. z o.o. Warszawa Infolinia: (22) 102 19 45

TA STRONA UŻYWA COOKIE

Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookiew przeglądarce.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.