https://newfacebeauty.pl/

Pomoc doradcy

Oceń nas

Zostaw Opinię

Menu

Cena

Urządzenie do odchudzania i modelowania sylwetki

Towary kategorii: Urządzenie do odchudzania i modelowania sylwetki

tylko dostępne
tylko promocje
Widok
Sort order
Dostępny

Kombajn kosmetyczny 8w1 Zemits Verstand 8.1

6 400,00 zł

Zobacz więcej

Kombajn Zemits Verstand 8.1 to najwyższej jakości wielofunkcyjne urządzenie do profesjonalnego wykorzystania w gabinetach kosmetycznych i salonach specjalizujących się w modelowaniu sylwetki. Urządzenie łączy w sobie aż 5 niezależnych technologii zabiegowych!
Dostępny

Kombajn kosmetyczny 8w1 Zemits Verstand 8.2

6 999,00 zł

Zobacz więcej

Kombajn Zemits Verstand 8.2 to najwyższej jakości wielofunkcyjne urządzenie do profesjonalnego wykorzystania w gabinetach kosmetycznych i salonach specjalizujących się w modelowaniu sylwetki. Urządzenie łączy w sobie aż 5 niezależnych technologii zabiegowych!
Dostępny

Urządzenie do liposukcji kawitacyjnej i RF Statur

7 363,00 zł

Zobacz więcej

Funkcje urządzenie do liposukcji kawitacyjnej i rf Statur: Kawitacja ultradźwiękowa (aż 3 tryby pracy!); RF lifting ciała; RF lifting twarzy.
Dostępny

Aparat do elektrostymulacji z nagrzewaniem NV-1002B

2 284,00 zł

Zobacz więcej

Urządzenie jest wykorzystywane w rehabilitacji, kosmetologii, gabinetach medycyny estetycznej oraz salonach modelowania sylwetki. Zabiegi z wykorzystaniem elektrostymulacji w gabinecie kosmetycznym dają niewiarygodne efekty zabiegowe na ujędrnienie i wyszczuplenie brzucha, podniesienie pośladków, lifting piersi, mikrolifting twarzy, rozbudowa i kształtowanie mięśni.
Dostępny

Koc elektryczny IB - 9003

2 279,00 zł

Zobacz więcej

Koc elektryczny IB-9003 – to profesjonalny sprzęt do przeprowadzenia zabiegów kosmetycznych na ciało. Koc ogrzewa na zasadzie działania IR – podczerwieni (Infrared). Jest niezastąpiony w Twoim gabinecie! Posiada elegancki design, jest funkcjonalny o szerokim spektrum działania.
Dostępny

Urządzenie do liposukcji ultradźwiękowej i rf SK-02

6 650,00 zł

Zobacz więcej

Urządzenie umożliwia przeprowadzenie zabiegów modelujących sylwetkę. Aparat jest prosty w obsłudze, pozwala na wykonanie bezpiecznego zabiegu na twarz i ciało. Przeprowadzenie zabiegów w serii zapewnia poprawę jędrności i elastyczności skóry, redukcję cellulitu, zmniejszenie obwodów ciała.
Dostępny

Urządzenie do liposukcji kawitacyjnej i RF Slim Systems

4 630,00 zł

Zobacz więcej

Urządzenie do liposukcji kawitacyjnej i rf LT-S03 – najwyższej jakości urządzenie do pielęgnacji ciała i twarzy. Urządzenie wykorzystuje działanie fali radiowej i ultradźwięków. Fale o częstotliwości radiowej docierają do głębszych warstw skóry i wpływają na włókna kolagenu (efekt termiczny), warstwy powierzchowne skóry pozostają niezmienione.
Dostępny

Urządzenie do masażu próżniowego IB - 8080

2 379,00 zł

Zobacz więcej

Urządzenie do masażu próżniowego IB- 8080 - jest profesjonalnym urządzeniem do zabiegów modelowania sylwetki, liftingu oraz drenażu limfatycznego. Przenośny aparat zajmuje naprawdę niewiele miejsca!
Dostępny

Urządzenie do liposukcji ultradźwiękowej i rf Venus Cube

4 199,00 zł

Zobacz więcej

Urządzenie umożliwia przeprowadzenie zabiegów modelujących sylwetkę.
Dostępny

Urządzenie do liposukcji kawitacyjnej i rf Venus Grot

4 199,00 zł

Zobacz więcej

Urządzenie umożliwia przeprowadzenie zabiegów modelujących sylwetkę.
Dostępny

4Fit Shape - Urządzenie Do Modelowania Sylwetki

31 999,00 zł

Zobacz więcej

4FITSHAPE - urządzenie do modelowania sylwetki. Cztery technologie w jednym urządzeniu! Сztery technologie w jednym urządzeniu: fale radiowe, fale infrared, masaż ssąco-próżniowy, masaż mechaniczny rolkami, cztery głowice zabiegowe: dwie do ciała i dwie do twarzy.
Dostępny

Bezprzewodowe Urządzenie Do Treningu Ultra Fit

34 500,00 zł

Zobacz więcej

Urządzenie ULTRA FIT to nowatorskie rozwiązanie zapewniające kompleksowy trening personalny. Urządzenie ULTRA FIT zapewnia jednoczesny trening na różnych partiach mięśni.
Dostępny

Elektrostymulacja Classic 5 Programów 10 Obwodów

1 699,00 zł

Zobacz więcej

Łatwe w obsłudze urządzenie do przeprowadzania zabiegów wyszczuplających, ujędrniających oraz do drenażu limfatycznego z kontrolą tempa i intensywności. Program może być stosowany automatycznie lub po ustawieniu czasu.
Dostępny

Elektrostymulacja Vital Slim

5 200,00 zł

Zobacz więcej

VITAL SLIM to profesjonalne urządzenie z doskonałymi rezultatami stosowane w kosmetyce, zabiegach SPA & Wellness, a także rehabilitacji i medycynie sportowej. VITAL SLIM posiada bardzo szeroki wachlarz zastosowań dzięki czemu idealnie można dopasować ofertę zabiegową do charakteru swojego ośrodka, a przede wszystkim indywidualnie dobrać terapię nawet dla najbardziej wymagających klientów.
Dostępny

Elite Base Line Endermologia

28 700,00 zł

Zobacz więcej

Endermologia ELITE BASE LINE, to profesjonalne urządzenie kosmetyczne najwyższej jakości. Produkowane przez cenioną w Europie włoską firmę Overline, pod ścisłym nadzorem naukowców z uniwersytetu Medycznego w Ferrarze, z zachowaniem najwyższych norm bezpieczeństwa. Urządzenie to zostało zaprojektowane w oparciu o zaawansowane technologie. Idealnie dobrane parametry urządzenia oraz przeznaczone do zabiegów kosmetyki ISOL w pełni ze sobą współgrają, umożliwiając w ten sposób pracę na najwyższym poziomie.
Dostępny

Elite Base Line Endermologia RF Ultradzwięki

62 300,00 zł

Zobacz więcej

Urządzenie Elite Base Line zostało zaprojektowane w oparciu o zaawansowane technologie, skupia w sobie trzy najnowsze zabiegi: Radio Frequency, Ultradźwięki oraz Masaż Endodermiczny. To rozwiązanie, doskonale usuwa różnego rodzaju niedoskonałości występujące na różnych głębokościach skóry i uzyskuje widoczne efekty w bardzo krótkim czasie. Warto podkreślić, że zabiegi są całkowicie bezboleśnie i nieinwazyjnie oraz gwarantują doskonałe wyniki.
Dostępny

Elite Base Line Masaż Endermologiczny Ultradźwięki

38 899,99 zł

Zobacz więcej

Urządzenie Elite Base Line zostało zaprojektowane w oparciu o zaawansowane technologie, skupia w sobie trzy najnowsze zabiegi: Ultradźwięki oraz Masaż Endodermiczny. To rozwiązanie, doskonale usuwa różnego rodzaju niedoskonałości występujące na różnych głębokościach skóry i uzyskuje widoczne efekty w bardzo krótkim czasie. Warto podkreślić, że zabiegi są całkowicie bezboleśnie i nieinwazyjnie oraz gwarantują doskonałe wyniki.
Dostępny

Elite Base Line Presomasaż 12 Sektorów

25 900,00 zł

Zobacz więcej

Seria profesjonalnych urządzeń Elite Base Line to efekt długoletnich doświadczeń włoskiej firmy Technology i odpowiedź na wysokie wymagania i oczekiwania Klientów na całym świecie. Oferowane urządzenia umożliwiają wykonanie zabiegów kosmetycznych na najwyższym poziomie z zachowaniem bezpieczeństwa Klienta. Urządzenia kosmetyczne Elite posiadają 10 calowy kolorowy wyświetlacz dotykowy, który umożliwia konfigurację urządzenia oraz w czytelny sposób prowadzi przez kolejne fazy zabiegów. Wysoką jakość produktów potwierdza dwuletnia gwarancja.
Dostępny

Elite Base Line Presomasaż 8 Sektorów

22 400,00 zł

Zobacz więcej

Seria profesjonalnych urządzeń Elite Base Line to efekt długoletnich doświadczeń włoskiej firmy Technology i odpowiedź na wysokie wymagania i oczekiwania Klientów na całym świecie. Oferowane urządzenia umożliwiają wykonanie zabiegów kosmetycznych na najwyższym poziomie z zachowaniem bezpieczeństwa Klienta. Urządzenia kosmetyczne Elite Base Line posiadają 10 calowy kolorowy wyświetlacz dotykowy, który umożliwia konfigurację urządzenia oraz w czytelny sposób prowadzi przez kolejne fazy zabiegów. Wysoką jakość produktów potwierdza dwuletnia gwarancja.
Dostępny

Kapsuła SPA Neoqi Atlantic

77 400,00 zł

Zobacz więcej

Profesjonalna kapsuła SPA do zastosowań kosmetycznych. Oferuje szeroki zakres funkcji i jest odpowiednim wyborem dla każdego gabinetu kosmetycznego. Oferuje wysoki komfort zabiegów, przestronność oraz wysoką funkcjonalność. Umożliwia przeprowadzanie zabiegów na całym ciele, w tym na plecach. Daje możliwość wykorzystania preparatów kosmetycznych(algi, błota itp.). W części dolnej wyposażona jest w wannę, która może służyć do balneoterapii lub zastąpić prysznic.
Dostępny

Kapsuła SPA Neoqi Balance

41 280,00 zł

Zobacz więcej

3 emitery promieniowania podczerwonego IR, funkcja sauny parowej, ergonomicznie profilowana 150 litrowa akrylowa wanna, wszystkie dysze chromowane. Wanna ma 4 strefy masażu: 6 mini dysz na plecy, 2 super dysze na stopy, 6 super dysz na boki ciała, 10 dysz magic na spodzie wanny, koloroterapia 3 lampy LED, aromaterapia kuwetkowa, pokrywa otwierana do góry, prysznic ręczny, 2 panele sterowania. W wyposażeniu standardowym system MP3 z dwu-godzinną sesją muzyki relaksacyjnej.
Dostępny

Kapsuła SPA Neoqi Dream

56 760,00 zł

Zobacz więcej

Profesjonalna kapsuła SPA do zastosowań kosmetycznych. Oferuje szeroki zakres funkcji do wykorzystania nie tylko w kosmetyce, ale także w przypadku terapii niektórych schorzeń. Prawdziwy kombajn w gabinecie kosmetycznym.
Dostępny

Kapsuła SPA Neoqi Elegance

41 280,00 zł

Zobacz więcej

Uniwersalna kapsuła SPA do zastosowań kosmetycznych. Kuszący design z przeszkloną pokrywą sprawia, że kapsuła wygląda niezwykle atrakcyjnie. Stanowi unikalne połączenie bogatego wyposażenia oraz atrakcyjnej ceny. To sprawia, że kapsuła jest chętnie kupowana do hoteli, a nawet domów prywatnych – jako wanna SPA.
Dostępny

Kapsuła SPA Neoqi Flamingo

74 820,00 zł

Zobacz więcej

Profesjonalna kapsuła SPA do zabiegów kosmetycznych. Niezwykle atrakcyjna ze względu na bardzo korzystny układ możliwości do ceny. Oferuje najszerszy zakres funkcji z wszystkich kapsuł „bezwannowych” dostępnych na rynku, przestronność oraz wysoką funkcjonalność, a także system oszczędzania wody. Niezwykły design, intryguje i przyciąga wzrok, a jednocześnie zapewnia nieograniczony dostęp do klientki pozwalający na przeprowadzenie dodatkowych zabiegów masujących. Dzięki zastosowaniu nowej technologii infrared kapsuła osiąga gotowość do zabiegu już w ciągu kilkudziesięciu sekund od zaprogramowania. Hitem kapsuły jest rewelacyjny system przeciwstarzeniowy „ANTYAGING EFEKT LIGHT”. Czerwone światło emitowane przez promienniki Infrared Light dociera do skóry pobudzając kolagen do samoleczenia oraz tworzenia nowych komórek, co w konsekwencji prowadzi do przywrócenia skórze sprężystości i likwidację zmarszczek.
Dostępny

Kapsuła SPA Neoqi Mediq

98 040,00 zł

Zobacz więcej

Profesjonalna kapsuła SPA do zastosowań kosmetyczno rehabilitacyjnych. Oferuje szeroki zakres funkcji do wykorzystania nie tylko w kosmetyce, ale także w przypadku terapii niektórych schorzeń. Prawdziwy Mercedes w gabinecie kosmetycznym. Oferuje wysoki komfort zabiegów, przestronność oraz wysoką funkcjonalność. Umożliwia przeprowadzanie zabiegów na całym ciele, w tym na plecach. Daje możliwość wykorzystania preparatów kosmetycznych (algi, błota, itp.), które umożliwiają zwiększenie efektywności zabiegów.
Dostępny

Kapsuła SPA Neoqi Pro

87 720,00 zł

Zobacz więcej

Profesjonalna kapsuła SPA do zastosowań kosmetycznych. Oferuje szeroki zakres funkcji i jest odpowiednim wyborem dla każdego gabinetu kosmetycznego. Oferuje wysoki komfort zabiegów, przestronność oraz wysoką funkcjonalność. Umożliwia przeprowadzanie zabiegów na całym ciele, w tym na plecach. Daje możliwość wykorzystania preparatów kosmetycznych(algi, błota itp.). W części dolnej wyposażona jest w wannę, która może służyć do balneoterapii lub zastąpić prysznic.
Dostępny

Kapsuła SPA Neoqi Relax

37 840,00 zł

Zobacz więcej

Uniwersalna kapsuła SPA, jedyna na polskim rynku. Stanowi doskonałe uzupełnienie wyposażenia salonu kosmetycznego, a ponadto łączy w sobie 3 zasadnicze cechy: wysoką jakość, atrakcyjną cenę, oraz nowoczesny design. Zabiegi w kapsule Relax wspomagają procesy odchudzania i korekcji figury, usuwają cellulit, poprawiają trawienie, odprężają ciało, nadają skórze blask oraz wspomagają leczenie stanów bólowych i reumatycznych. Funkcje: sauna parowa, sauna na podczerwień, aromaterapia oraz koloroterapia, system MP3 z dwugodzinną sesją muzyki relaksacyjnej
Dostępny

Koc Elektryczny

199,00 zł

Zobacz więcej

Uniwersalny koc grzewczy, elektryczny. Dane techniczne: dwie strefy grzewcze z dwoma stopniami ciepła, zasilanie: 230V, pobór: 60W, zabezpieczenie przed przegrzaniem, wymiary: 150x80cm, materiał: poliester, waga: 1kg.
Dostępny

Koc Infrared + dermomasażer BR-2001

2 190,00 zł

Zobacz więcej

Dermomasażer + Sauna - koc Infrared BR-2001 – łatwa i skuteczna redukcja tkanki tłuszczowej.
Dostępny

Koc Infrared BR-669B

1 629,00 zł

Zobacz więcej

Koc – sauna wykorzystując ciepło podczerwone skutecznie pomaga pozbyć się zbędnych kilogramów oraz modelować zgrabną sylwetkę.
Dostępny

Koc Infrared IR-3d

1 900,00 zł

Zobacz więcej

modeluje i odchudza; poprawia strukturę skóry i tkanki łącznej; ujędrnia skórę zmniejsza bóle reumatyczne; odpręża mięśnie poprawia samopoczucie; oczyszcza organizm; poprawia krążenie; poprawia pracę układu immunologicznego.
Dostępny

Kombinezon Masaż Ciśnieniowy 12 Sektorów Cover

10 000,00 zł

Zobacz więcej

Kombinezon NEW CONCEPT do urządzeń pressomasażu. Znanej marki Overline dzieli się na sekcje na nogi, talię oraz ramiona. Stymuluje on krążenie krwi oraz limfy, a także zmniejsza cellulit i usuwa nadmiar płynów z organizmu, działa również przy zastojach naczyń chłonnych.
Dostępny

Kombinezon Masaż Ciśnieniowy 8 Sektorów Cover

6 900,00 zł

Zobacz więcej

Kombinezon DE LUX do urządzeń z presso massage. Znanej marki Over Line dzieli się na sekcje na nogi i talię. Stymuluje on krążenie krwi oraz limfy, a także zmniejsza cellulit i usuwa nadmiar płynów z organizmu, działa również przy zastojach naczyń chłonnych. Powietrze wytworzone w kombinezonnie masuje po kolei od stóp poprzez łydki, uda w górę. Dodatkowo w kombinezonie DE LUX jest podwójny pas na talię. Wykonany z wyskiej jakości materiału, łatwy w utrzymaniu czystości. Spodnie kombinezonu i pas zapinane na zatrzaski.
Dostępny

Kostium zabiegowy Primelle

Kostium zabiegowy Primelle. Kolor: biały, szary, czarny.
Dostępny

Kriolipoliza Criomax

20 000,00 zł

Zobacz więcej

KRIOLIPOLIZA + 2 GŁOWICE ZABIEGOWE Urządzenie wysokiej jakości DWIE GŁOWICE MOGĄ PRACOWAĆ W JEDNYM CZASIE!!! Kolorowy ekran dotykowy jest bardzo wygodny w obsłudze , zsynchronizowany został z oprogramowaniem maszyny i głowicami. Głowica zabiegowa posiada miernik temperatury, pomiar temperatury następuje na bieżąco w trakcie zabiegu.
Dostępny

Lipolaser BN-L650

4 650,00 zł

Zobacz więcej

Lipolaser BN-L650 - urządzenie do frakcyjnej redukcji tranki tłuszczowej, wykorzystujące technologię laserów diodowych. Rewekacyjny wybór dla osób które chcą zgubić zbędne centymetry. Zaopatrz swój gabinet w urządzenie BN-L650 już dziś, a gwarantujemy, że zadowoleni klienci będą Ciebie polecać znajomym.
Dostępny

Lipolaser Duo Medika

12 800,00 zł

Zobacz więcej

Lipolaser Duo jest doskonałym rozwiązaniem jeśli Twoje pacjentki chcą zredukować centymetry w obwodzie. W tym urządzeniu została zastosowana innowacyjna technologia redukcji tkanki tłuszczowej. Do wiązki laserowej o długości 650 nm dodaliśmy podczernień 940 nm, która wspomaga i wzmacnia efekt. Lipolaser wymodeluje sylwetkę, zredukuje tkankę tłuszczową oraz cellulit. Nowoczesny design doda Twojemu salonowi piękności uroku, na jaki zasługuje. Obudowa z Corianu idealnie współgra z otoczeniem, jest trwała i łatwa w czyszczeniu oraz konserwacji. Ponadto zakupy u producenta, to najlepszy i najtańszy wybór, szybkie serwisowanie oraz bezpośredni kontakt.
Dostępny

Liposukcja Ultradźwiękowa BSH-02

3 600,00 zł

Zobacz więcej

Aparat to nowość na rynku – wykonuje profesjonalny zabieg liposukcji ultradźwiękiem. Jest to metoda nowej generacji zapewniająca znakomite rezultaty. Ten bezpieczny, nieinwazyjna i bezbolesny zabieg redukuje cellulit oraz eliminuje zbędne kilogramy. Szybkie i trwałe efekty gwarantują pełną satysfakcję klientów. Ultranowoczesna stylistyka nada salonowi urody lub gabinetowi rehabilitacyjnemu elegancji, a funkcjonalny panel sterowniczy zapewni komfortową i łatwą eksploatację urządzenia. Zainwestuj w sprzęt kosmetyczny najwyższej klasy.
Dostępny

Masaż Próżniowy, Podciśnieniowy, Drenaż Limfatyczny

2 900,00 zł

Zobacz więcej

Funkcje urządzenia: Próżniowo – wibracyjne powiększenie piersi: powiększenie, podniesienie, ujędrnienie piersi, podniesienie mięśnia piersiowego, usunięcie problemów związanych z nieestetycznym wyglądem sutków („zapadnięty sutek”). Pielęgnacja twarzy:Lifting skóry, usuwanie trądziku i zanieczyszczeń w głębokich warstwach skóry, drenaż, poprawa krążenia, usuwanie „podwójnego podbródka” . Pielęgnacja i ujędrnienie ciała:uelastycznienie, ujędrnienie skóry, redukcja cellulitu, usuwanie toksyn, poprawa krążenia krwi, Utrata tkanki tłuszczowej: utrata wagi, wyszczuplanie, rozbijanie i spalanie tkanki tłuszczowej.
Dostępny

Mini Classic Ultradźwięki - Ultrasound 6w1

399,00 zł

Zobacz więcej

6w1: ultradźwięki, galwanizacja, mezoterapia bezigłowa, elektrostymulacja, fototerapia, masaż wibracyjny.
Dostępny

Mobile Liposukcja Ultradźwiękowa

5 190,00 zł

Zobacz więcej

Poprzez działanie ultradźwiękami o określonej, niskiej częstotliwości wpływamy na powstanie zjawiska kawitacji. Wytworzona energia powoduje rozbicie komórki tłuszczowej, a uwolnione w ten sposób tłuszcze (wolne kwasy tłuszczowe i glicerol) są głównie transportowane przez układ naczyniowy i limfatyczny do wątroby, gdzie ulegają przemianie materii i stają się źródłem energii. W ten sposób można przyśpieszyć efekt redukcji nadmiaru tkanki tłuszczowej z „trudnych” obszarów, np. ud, pośladków, talii, bioder czy ramion. Urządzenie posiada również głowicę na podczerwień IR – ogrzanie partii przed jej nadźwiękowieniem, sprzyja „upłynnieniu tkanki tłuszczowej” i głębszemu wnikaniu fali ultradźwiękowej. Połączenie tych dwóch bodźców sprawia, że efekty kuracji są bardzo widoczne a zabieg jest doskonałą alternatywą dla interwencji chirurgicznych
Dostępny
Bestseller!!

Panda Myjnia Fryzjerska Galaxy Black

2 773,65 zł 2 496,29 zł
Promocja Panda Myjnia Fryzjerska Galaxy - 10%
Act before 31.07.2018

Zobacz więcej

Futurystyczna elegancja zamknięta w miękko zaokrąglonych kształtach. Fotel i myjnia są ultra-wytrzymałe i stanowią jednolite bryły. Obudowa jest zrobiona z tworzywa sztucznego metodą rotomouldingu, dopełnieniem całości są miękkie poduchy. Pozostała część kolekcji to meble wykonane z połyskliwej płyty MDF.
Dostępny

Presoterapia Exclusive Line

4 200,00 zł

Zobacz więcej

Presoterapia Exclusive Line jest wielofunkcyjnym urządzeniem, które wspomaga odchudzanie, likwidację toksyn z organizmu i masaż. Jest to bardzo popularny sprzęt, mający szerokie zastosowanie w pielęgnacji ciała w gabinetach kosmetycznych, jak i prywatnych gabinetach lekarskich. Urządzenie to ma wpływ na wewnętrzny układ krążenia, trawienia, w tkance mięśniowej i tłuszczowej. Presoterapia polega na oddziaływaniu, w odpowiednich sekwencjach, na skórę i podskórną tkankę łączną, poprzez stosowanie masażu mechanicznego z równoczesnym wykorzystaniem ciśnienia. Dzięki naciskowi wywieranemu na tkanki umożliwia wykonanie skutecznego drenażu, który pomaga usunąć rozbitą tkankę tłuszczową i inne szkodliwe produkty przemiany materii.
Dostępny

Strój profesjonalny Do Masażu – Zabiegu Kosmetycznego np. Spa (endomassage - masaż próżniowy), Rozmiar L

Współczesny klient salonów urody i spa ceni sobie skuteczność zabiegów, ich nowoczesność, ale także komfort i przyjemne doznania. Specjalny strój, który zakłada się podczas zabiegów wyszczuplających i antycellulitowych (endomassage - masaż próżniowy) z wykorzystaniem urządzeń kosmetycznych, gwarantuje wygodę i brak nieprzyjemnych odczuć, które mogłyby popsuć dobre wrażenia podczas zabiegu.

Urządzenie do pielęgnacji ciała - jedno z najgłównych urządzeń w salonie piękności, które znacznie zwiększy frekwencji ruchu klientów i zyski waszego salonu. Dlaczego? To dla tego, że zbędna waga - kluczowy problem dla wielu ludzi. Każdy chce pozbywać od zbędnych kilogramów szybko i bez wysiłków. Toż dziś w kosmetologii coraz większego znaczenia nabywają aparatne metodyki odchudzania.Bądźcie pierwszym salonem wśród waszych konkurentów, który zaproponuje swoim klientom unikalne metodyki walki z zbędną wagą, korekcji zarysów ciała i programu leczenia cellulitu.

Odchudzanie

Odchudzanie aparaty, przedstawione na naszej stronie internetowej, opracowane po unikalnych technologiach, które pozwolą kosmetyczkam efektywnie walczyć z usterkami figury swoich klientów. Na przykład, procedura z aparatem kawitacji ultradźwiękowej pozwoli zmniejszyć tłuszczową objętość waszych klientów, a kurs procedur z sprzętem do drenażu limfatycznego - doskonały wariant dla leczenia cellulitu. Te metodyki można jednoczyć, że z kolei, pozwoli waszemu salonowi więcej zarobić na jednej procedurze, a klientowi - dosięgnąć lepszych wyników w procesie odchudzania.

 

Urządzenia do ciała

Kupić urządzenie do pielęgnacji ciała

Kupić urządzenie do pielęgnacji ciała, pomyśliecie z którą metodyką będziecie pracowały. Niektórzy kosmetyczki preferują kupić aparaty dla korekcji z kilku funkcjami, żeby proponować klientom kompleksowe zabiegi. Z reguły, szybkie zmniejszenie tłuszczowych odkładań może doprowadzić do obwisania skóry, toż od razu możecie kupić aparat dla korekcji figury nie tylko z kawitacja, ale i dodatkową funkcją RF liftingu - dla podciągania i odmładzania skóry.

Śmiało dzwonicie nam, jeśli rozstrzygnęły kupić urządzenia do modelowania kształtu sylwetki do Waszego salonu czy chcecie otrzymać konsultację o upatrzonym sobie modelu dowolnego aparatu. Zostawajcie zapotrzebowanie, jeśli nie chcecie dzwonić - nasi managerzy skontaktuje się z wami, żeby uściślić terminy dostawy i warunku opłaty. Nawiasem mówiąć, trudności z eksploatacją naszego sprzętu u was nie powstanie, przecież na każdy aparat nadajemy dokładną instrukcję w języku polskim.

Dostawa i Płatności

Gwarancja

12, 18, 24 miesięcy gwarancji na wszystkie urządzenia w zależności od artykułu

Opłata

przelew bankowy

NEWFACE w sieciach społecznościowych

Zapraszamy w godzinach

poń – czwartek 8.oo – 18.oo piątek 8.oo – 16.oo sobota nieczynne

Dostarczamy we wszystkich miastach Polski:  Warszawa Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, ... [ Pokaż wszystko ]

NEWFACE GROUP Sp. z o.o. Warszawa Infolinia: (22) 102 19 45

TA STRONA UŻYWA COOKIE

Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookiew przeglądarce.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.