not valid E-mail address
Incorrect Password

Oddzwonimy!Podaj swoje dane, a nasi doradcy skontaktuje się z Toba w najbliższym czasie.

O nas

NewFace to firma, która zajmuje się się fachową obsługą właścicieli salonów piękności, lekarzy, kosmetologów, masażystów oraz wszystkich innych amatorów kosmetologii i medycyny, dbających o siebie w zaciszu domostwa. Podążając z duchem czasu nieustannie poszerzamy asortyment oferowanych towarów, aby sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów.

Działamy już od 2010 roku, przez cały czas sukcesywnie zwiększając swoje wpływy na rynku. Obecnie jesteśmy jedną z czołowych firm, zajmujących się sprzedażą sprzętu kosmetycznego, wyposażenia do gabinetów, a także kosmetyków. Jak nikt inny znamy rynek kosmetyczny, zatem wiemy doskonale, które sprzęty cieszą się największą popularnością, a przy tym są wykonane z najwyższą starannością. To właśnie taki sprzęt znajduje się w ciągłej sprzedaży, przyciągając klientów swoją atrakcyjną ceną i niezawodną jakością.

Wszystkie nasze sprzęty spełniają najwyższe europejskie standardy, co potwierdzają odpowiednie certyfikaty (ISO 9001:2000(E); ISO 140001 oraz CE, UL, TUV), wskazujące tym samym na profesjonalną produkcję, zgodną z wymaganiami rynku europejskiego. Współpracujemy z producentem światowej klasy, który posiada 10-letnie doświadczenie, a także cieszy się wspaniałą renomą. Produkcja oferowanego przez nas towaru odbywa się na terenie Chin, zatem za naszą sprawą na polskim rynku kosmetycznym znajdują się najnowocześniejsze urządzenia kosmetyczne oraz elementy wyposażenia gabinetów, łączące w sobie popularność i innowacyjność. Mając na uwadze troskę o naszych klientów zapewniamy 18-sto miesięczną gwarancję, która za dodatkową opłatą może zostać wydłużona jeszcze o kolejne 12 miesięcy.

Grono naszych wyspecjalizowanych doradców z przyjemnością opowie o funkcjach i obsłudze wybranego urządzenia, a także pomoże wybrać sprzęt idealnie dopasowany do potrzeb klienta. Co istotne, każdy produkt opatrzony jest dodatkową instrukcją obsługi w języku polskim, aby ułatwić efektywne korzystanie z zakupionych produktów.

Zależy nam na tym, aby klient, który dokonał u nas zakupu był z niego maksymalnie zadowolony, dlatego też zapewniamy kompleksowe wsparcie techniczne przez telefon lub w salonie, na wypadek wszelkich pytań czy wątpliwości. Strona internetowa została stworzona w przejrzysty sposób, aby kupujący bez problemu mógł znaleźć dokładny opis produktu, a także zdjęcia i prezentację wideo.

Zaufanie jest dla nas nadrzędną wartością, dlatego oferujemy wyłącznie nowy, oryginalny i najwyższej klasy sprzęt, który klient może obejrzeć w naszym showroomie oraz sprawdzić w obecności kuriera, przy sprzedaży wysyłkowej.

Nasz salon prowadzi sprzedaż nie tylko internetową, ale także stacjonarną. Jest nam niezmiernie miło, gdy możemy powitać klientów w naszym salonie sprzedaży, w którym to kupujący ma okazję obejrzeć, a nawet przetestować nasze produkty.

Największą gratyfikacją jest dla nas wierność klienta, dlatego posiadamy programy lojalnościowe, które mają na celu udoskonalenie relacji salonu NewFace ze stałymi odbiorcami naszego asortymentu.

Siedziba naszej firmy znajduje się w dobrze usytuowanym miejscu, czyli na pograniczu Warszawy i Łomianek. Pamiętaj, jeżeli chciałbyś zwrócić sprzęt, który kupiłeś w NewFace, możesz to zrobić ciągu 14 dni od zakupu.

NewFace to nie tylko sprzęt kosmetyczny, wyposażenie gabinetów czy też kosmetyki, to przede wszystkim grono ludzi z pasją, którzy kochają to, co robią, dlatego gorąco zachęcamy do składania zamówień w naszym sklepie. Czekamy właśnie na Ciebie!

Pozdrawiamy,

zespół NewFace Group