https://newfacebeauty.pl/

Pomoc doradcy

Oceń nas

Zostaw Opinię

Menu

Cena

Darsonval

Towary kategorii: Darsonval

tylko dostępne
tylko promocje
Widok
Sort order
Dostępny

Darsonval BN-05

Urządzenie Darsonval (D'Arsonval) BN-05 spełnia bardzo istotne funkcje w zabiegach pielęgnacyjnych i odmładzających. Wybierając ten aparat masz gwarancję, że Klienci opuszczą Twój salon bardzo zadowoleni i z pewnością do niego wrócą.
Dostępny

Urządzenie do darsonwalizacji H2301

Darsonwalizacja ­ to lecznicze działanie prądem zmiennym wysokiej częstotliwości. Do darsonwalizacji używa się elektrod szklanych o różnych kształtach. Działa impulsowymi zmiennymi sinusoidalnymi prądami wysokiej częstości (110­400 kHz), wysokiego napięcia (blisko 20 kV), lecz małej siły (do 100­200 mA).
Dostępny

Basic Darsonval - High Frequency

Urządzenie kosmetyczne BASIC darsonval Urządzenie do przeprowadzania zabiegu D'arsonwalizacji. Prady D'arsonwala są to prądy wielkiej częstotliwości o gasnącym przebiegu fali, gdzie przerwa jest 500 razy dłuższa niż czas trwania impulsu. Urządzenie proste w obsłudze, niezbędne w codziennej pracy w gabinetach kosmetycznych, odnowy biologicznej, Spa czy medycznych.
Dostępny

Darsonval + Galwan BR-671

Urządzenie 2w1 Galwan, D'Arsonval BR-671 umożliwia wykonanie bardzo popularnych, specjalistycznych zabiegów na absolutnie najwyższym poziomie. Robot to niezwykle cenny nabytek dla każdego gabinetu kosmetycznego i salonu SPA. Urządzenie jest bardzo uniwersalne, a szerokie spektrum zabiegów umożliwi dywersyfikację oferty o bardzo specjalistyczne i przede wszystkim różnorodne usługi.
Dostępny

Darsonval BN-201

To małe nowoczesne urządzenie potrafi bardzo wiele. Darsonval ( D'Arsonval ) BN-201 zamieni Twój salon kosmetyczny w gabinet terapeutyczny. Jeśli chcesz powiększyć swoją ofertę o zabiegi o profilu medycznym to proponujemy wyposażyć go w aparat Darsonval BN-201. Niewielka inwestycja bardzo szybko się zwróci i pozwoli Ci zdobyć nowych Klientów!
Dostępny

Darsonval BR-667

Funkcje: Działa bakteriobójczo Uelastycznia skórę Likwiduje zaczerwienienia Ułatwia oddychanie przy przeziębieniach, obkurczając śluzówkę
Dostępny

Darsonval/Darsonwal Mobilny

Darsonval - Przenośny + 4 peloty: Urządzenie do użytku profesjonalnego oraz domowego. Prądy darsonval`a mają dezynfekujące i bakteriobójcze działanie na skórę. Najczęściej stosuje się po zabiegu oczyszczania skóry w celu dezynfekcji oraz przy łojotoku skóry twarzy i skóry owłosionej.
Dostępny

Mini Classic Darsonval - High Frequency

Pojedyncze urządzenie do przeprowadzania zabiegu D'arsonwalizacji. Prady D'arsonwala są to prądy wielkiej częstotliwości o gasnącym przebiegu fali, gdzie przerwa jest 500 razy dłuższa niż czas trwania impulsu.
Dostępny
Bestseller!!

Urządzenie Darsonval IM 096 (P-02)

159,99 zł 127,99 zł
Promocja Urządzenie Darsonval IM 096 (P-02) 20%
Act before 31.07.2018

Zobacz więcej

Darsonval - prądy o wysokiej częstotliwości. Prądy o wysokiej częstotliwości - zwane w kosmetyce prądami Darsonvala wykorzystuje się w celu pobudzenia przemiany materii, wzmocnienia przepływu krwi w skórze powodując miejscowe przekrwienie, ale przede wszystkim mają one działanie powierzchniowo dezynfekujące i antyseptyczne.
Dostępny

Urządzenie Darsonval LZ-006A

Darsonval - prądy o wysokiej częstotliwości. Prądy o wysokiej częstotliwości - zwane w kosmetyce prądami Darsonvala wykorzystuje się w celu pobudzenia przemiany materii, wzmocnienia przepływu krwi w skórze powodując miejscowe przekrwienie, ale przede wszystkim mają one działanie powierzchniowo dezynfekujące i antyseptyczne.
Dostępny

Urządzenie F-806 Darsonval - High Frequency

Profesjonalne urządzenie do zabiegów z użyciem prądów o wielkiej częstotliwości- prądy d'Aarsonval'a Darsonval wykorzystuje prądy o wielkiej częstotliwości, których działanie oddziaływuje przede wszystkim na naczynia krwionośne. Podczas wykonywania zabiegu wydziela się ozon, który ma silne właściwości dezynfekujące, pobudzające skórę. Darsonval możemy również zastosowac w przypadku cer tłustych, ziemistych, słabo ukrwionych.
Dostępny

Urządzenie Kosmetyczne Darsonval Xilia

Prady D'arsonwala są to prądy wielkiej częstotliwości o gasnącym przebiegu fali, gdzie przerwa jest 500 razy dłuższa niż czas trwania impulsu. Darsonwalizacja to zabieg działający uspokajająco, za pomocą urządzenia i szklanych pelot, wypełnionych gazem szlachetnym. W skład urządzenia wchodzą cztery peloty, które wybieramy w zależności od miejsca zabiegu. Pobudza krążenie oraz działa dezynfekująco. Posiada pokrętła z przodu aparatu, co znacząco ułatwia pracę.
Dostępny

Darsonval HF08 z 1 pelotą

Prosta budowa i obsługa nie wymaga szczególnych kwalifikacji od wykonującego zabieg w specjalistycznym gabinecie. Darsonval jest elektronicznym urządzeniem do masażu i terapii z wykorzystaniem tzw. prądów d`Arsonvala. Prądy d'Arsonvala to prądy o wysokiej częstotliwości i długości fali od 1000 do 600 m. Generatorem jest transformator zwiększający napięcie prądu sieciowego połączony z układem kondensatorów i obwodem czynnym, który przekazuje wytworzone drgania, do ciała. Zabieg wykonywany jest za pomocą elektrod zawierających gaz szlachetny. W kontakcie peloty ze skórą powstaje, wyładowanie elektryczne i wytworzenie ozonu, o silnych właściwościach dezynfekujących i antybakteryjnych.
Dostępny

Darsonval HF08 z 4 pelotami

Darsonval jest elektronicznym urządzeniem do masażu i terapii z wykorzystaniem tzw. prądów d`Arsonvala. Prądy d'Arsonvala to prądy o wysokiej częstotliwości i długości fali od 1000 do 600 m. Generatorem jest transformator zwiększający napięcie prądu sieciowego połączony z układem kondensatorów i obwodem czynnym, który przekazuje wytworzone drgania, do ciała. Zabieg wykonywany jest za pomocą elektrod zawierających gaz szlachetny. W kontakcie peloty ze skórą powstaje, wyładowanie elektryczne i wytworzenie ozonu, o silnych właściwościach dezynfekujących i antybakteryjnych.
Dostępny

Darsonval Biomak

Darsonval jest elektronicznym urządzeniem do masażu i terapii z wykorzystaniem tzw. prądów d`Arsonvala. Ma działanie bakteriobójcze i rozgrzewające, przyspiesza przemianę materii, a tym samym zwiększa absorpcję substancji leczniczych zawartych w preparatach kosmetycznych. Wytworzony w czasie zabiegu ozon ,działa antybakteryjnie jednocześnie hamując ich rozwój. Przyspiesza gojenie się stanów zapalnych. Używany w celu zwalczania trądziku, łupieżu. Wspomaga gojenie się opryszczki.
Dostępny

Darsonval Mini Biomak Hf100

Darsonval jest elektronicznym urządzeniem do masażu i terapii z wykorzystaniem tzw. prądów d`Arsonvala. Ma działanie bakteriobójcze i rozgrzewające, przyspiesza przemianę materii, a tym samym zwiększa absorpcję substancji leczniczych zawartych w preparatach kosmetycznych.
Dostępny

Darsonval Mini Z 4 Pelotami Kd

Darsonval jest elektronicznym urządzeniem do masażu i terapii z wykorzystaniem tzw. prądów d`Arsonvala. Ma działanie bakteriobójcze i rozgrzewające, przyspiesza przemianę materii, a tym samym zwiększa absorpcję substancji leczniczych zawartych w preparatach kosmetycznych.
Dostępny

Darsonval Seria R Mobilny, Przenośny

Kompaktowy aparat darsonval'a, charakteryzujący się dużą mocą przy jednocześnie niewielkich gabarytach. Dzięki temu jest idealnie dopasowany również do gabinetów mobilnych. W zestawie 3 peloty o różnych kształtach. Darsonval jest elektronicznym urządzeniem do masażu i terapii z wykorzystaniem tzw. prądów d`Arsonvala. Prądy d'Arsonvala to prądy o wysokiej częstotliwości i długości fali od 1000 do 600 m. Generatorem jest transformator zwiększający napięcie prądu sieciowego połączony z układem kondensatorów i obwodem czynnym, który przekazuje wytworzone drgania, do ciała. Zabieg wykonywany jest za pomocą elektrod zawierających gaz szlachetny. W kontakcie peloty ze skórą powstaje, wyładowanie elektryczne i wytworzenie ozonu, o silnych właściwościach dezynfekujących i antybakteryjnych.

Darsonval w kosmetologii

Technika darsonwalizacji, wynaleziona w 1891 roku, jest szeroko stosowana w medycynie i kosmetologii. Opiera się na oddziaływaniu na organizm za pomocą impulsowych prądów o niskiej mocy i wysokiej częstotliwości. Darsonval to urządzenie, które przyda się w każdym salonie kosmetycznym, ponieważ  ten zabieg jest dość popularny wśród klientów.

Jest to małe urządzenie składające się z transformatora, generatora i elektrod, które działają na skórę w sposób kontaktowy lub bezkontaktowy.

Darsonwalizacja to popularny zabieg we współczesnej kosmetologii

Zastosowanie Darsonvala

Dziś Darsonval jest szeroko stosowany w kosmetologii sprzętowej. Podstawowe problemy, z którymi pomaga on walczyć, to:

 • Problemowa skóra, trądzik, trądzik młodzieńczy.
 • Wypadanie włosów.
 • Żylaki.
 • Uszkodzenia skóry – siniaki, zadrapania, blizny.
 • Zapalenia na skórze.
 • Choroby jamy ustnej – zapalenie jamy ustnej, zapalenie dziąseł.
 • Normalizuje równowagę tłuszczu.

Zalety stosowania Darsonvala

To urządzenie do fizjoterapii ma wiele zalet. Wśród nich – uniwersalność i szeroki zakres stosowania, łatwość obsługi, małe wymiary urządzenia. Zastosowanie Darsonvala ma następujące pozytywne skutki:

 • Rozszerza naczynia krwionośne i wzmacnia krążenie krwi.
 • Przyspiesza metabolizm i regenerację tkanek.
 • Odżywia tkanki.
 • Zwiększa tonus skóry i oddychalność.
 • Zmniejsza wrażliwość receptorów bólowych, dzięki czemu może mieć łatwy efekt przeciwbólowy.
 • Poprawia działalność układu nerwowego.
 • Zwiększa odporność.
 • Poprawia porost włosów.

Darsonval – doskonałe narzędzie do wzmacniania włosów

Warto zaznaczyć, że nie zaleca się stosowania Darvonsala w czasie ciąży, w przypadku niewydolności serca, arytmii, gruźlicy, zakrzepowego zapalenia żył, epilepsji, chorobach psychicznych, w przypadku występowania nowotworu, stosowania rozrusznika serca lub jeśli naczynia są blisko skóry.

Jak wybrać Darsonval

Darsonval – urządzenie dość proste, ale ponieważ ma bezpośredni wpływ na stan zdrowia człowieka, do jego wyboru należy podchodzić poważnie. Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na parametry techniczne – częstotliwość przemiennego prądu impulsowego, natężenie prądu, napięcie. Częstotliwość prądu musi wynosić co najmniej 110 kHz. Napięcie zazwyczaj waha się między 2 a 15 kW. Do różnego typu zabiegów stosuje się różne napięcie.

Ważne jest, aby Darsonval miał wygodny regulator mocy – może być suwakowy lub obrotowy. Pokrętło zapewnia bardziej precyzyjną regulację mocy.

Rodzaje Darsonvala

W sprzedaży można znaleźć trzy rodzaje urządzeń:

 • Stacjonarne. Takie urządzenia są mocniejsze i szybciej się ładują. Są często używane w salonach, jeśli nie ma potrzeby częstego przemieszczania urządzenia.
 • Przenośne. Są to niewielkie urządzenia nadające się do użytku w biurze i do świadczenia usług w przypadku dojazdu do klientów. Mogą być używane w domu.
 • Kombinowane. Są to urządzenia z dodatkowymi funkcjami, na przykład z funkcją galwanizacji.

Peloty są istotną częścią Darsonvala, im więcej pelot, tym bardziej uniwersalne jest urządzenie.

Zestaw Darsonvala

Zestaw podstawowy, z reguły, zawiera 3-4 elektrody peloty – grzybek, punktowa do akcji punktowych i grzebień do zastosowania na skórze głowy. Można kupić i inne peloty – do pielęgnacji nosa, uszy, brodawek, dziąseł, łukowe. Do salonu najprawdopodobniej potrzebny będzie duży uniwersalny zestaw elektrod.

Dostawa i Płatności

Gwarancja

12, 18, 24 miesięcy gwarancji na wszystkie urządzenia w zależności od artykułu

Opłata

przelew bankowy

NEWFACE w sieciach społecznościowych

Zapraszamy w godzinach

poń – czwartek 8.oo – 18.oo piątek 8.oo – 16.oo sobota nieczynne

Dostarczamy we wszystkich miastach Polski:  Warszawa Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, ... [ Pokaż wszystko ]

NEWFACE GROUP Sp. z o.o. Warszawa Infolinia: (22) 102 19 45

TA STRONA UŻYWA COOKIE

Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookiew przeglądarce.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.