not valid E-mail address
Incorrect Password

Oddzwonimy!Podaj swoje dane, a nasi doradcy skontaktuje się z Toba w najbliższym czasie.

Laser diodowy

Towary kategorii Laser diodowy:
Pokaż filtr
Laser diodowy do usuwania włosów Zemits Quidion 808 Laser diodowy do usuwania włosów Zemits Quidion 808
Cena brutto: 89 600,00
Przenośny laser diodowy do usuwania włosów Adonyss DioLite Przenośny laser diodowy do usuwania włosów Adonyss DioLite
Cena brutto: 53 222,00
Pobierz nasz wyjątkowy cennik targowy! Pobierz nasz wyjątkowy cennik targowy!
Cena brutto: 1,00
DO 30 WRZEŚNIA
Laser diodowy do usuwania włosów Adonyss DioPulse 808 Laser diodowy do usuwania włosów Adonyss DioPulse 808
-7% 85 680,00 zł
Cena brutto: 80 000,00
DO 30 WRZEŚNIA
Żel przewodzący do depilacji laserowej Zemits AquaTenzer Żel przewodzący do depilacji laserowej Zemits AquaTenzer
-17% 119,00 zł
Cena brutto: 99,00

Laser diodowy jest szeroko wykorzystywany do usunięcia włosów różnej gęstości i grubości na dowolnym obszarze ciała oraz do usunięcia teleangiektazji , przebarwień i w celu polepszenia turgoru skóry, w leczeniu trądziku. Zabieg sprzyja również odmładzaniu skóry: odbywa się utworzenie nowych kolagenowych włókien i synteza macierzy pozakomórkowej. Nieablacyjne odmładzanie laserem diodowym  sprzyja usunięciu wtórnych oznak wiekowej przemiany skóry (teleangiektazje, powierzchowna depigmentacja, hirsutyzm).

Lasery diodowe

 Zasada działania laserów diodowych jest następująca: Światło lasera wchłania się melaniną zawartą w mieszkach włosowych oraz plamach pigmentowych w wskutek czego powstaje ciepło owe tkanki niszczące. Takim czynem skuteczność usuwania niepożądanego owłosienia oraz plam pigmentowych jest proporcjonalna ilości barwników którą one zawierają. Warto również zauważyć, że fale świetlne lasera działają w sposób celowy, zatem nie szkodząc tkankom leżącym dookoła, co jest niewątpliwą zaletą tego typu urządzeń. Działanie lasera w żaden sposób nie jest szkodliwe dla zdrowia, znalazł on dość szerokie zastosowanie zarówno w zabiegach fotoepilacji jak i w usunięciu powierzchownych plam pigmentowych oraz teleangiektazji, zabiegach odmładzających, może być również stosowany jako część kompleksowej terapii w leczeniu trądziku.

Zakupić laser diodowy do usuwania owłosienia możecie Państwo w naszym sklepie. Oferujemy aparaty w najlepszej cenie! Jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące obsługi lub specyfikacji urządzenia, chętnie na nie odpowiemy telefonicznie.Zapraszamy również do odwiedzenia hali wystawowej w naszym biurze.

Laser diodowy do depilacji