not valid E-mail address
Incorrect Password

Oddzwonimy!Podaj swoje dane, a nasi doradcy skontaktuje się z Toba w najbliższym czasie.

Laser frakcyjny

Towary kategorii Lasery Frakcyjne CO2:
Pokaż filtr
DO 28 CZERWCA
Laser frakcyjny Adonyss CarbonFrax CO2 Laser frakcyjny Adonyss CarbonFrax CO2
-12% 107 800,00 zł
Cena brutto: 95 000,00
Raty od ceny ze znizka! Tylko w czerwcu! Podwójna korzysc + Raty Raty od ceny ze znizka! Tylko w czerwcu! Podwójna korzysc + Raty
Cena brutto: 1,00

Laser frakcyjny jest urządzeniem niezbędnym w przeprowadzaniu zabiegów skierowanych na usunięcie blizn i rozstępów, odmładzanie skóry, przywrócenie jej jędrności oraz redukcję zmian pigmentowych. Stosowanie współczesnych laserów pomaga  maksymalnie skrócić okres regeneracji po zabiegu oraz wykonać zabieg prawie bezbolesnym dla pacjenta.

Laser CO2

 Jak działa laser CO2? Laser frakcyjny СО2 emituje fale o długości 10,6 mikronów, które powodują ogrzanie głębokich warstw skóry.Wiązka lasera dociera do komórek skóry właściwej, a nawet tkanki podskórnej, mimo to działanie urządzenia jest bardzo delikatne, nie powoduje oparzeń, lecz skutecznie pobudza tkanki do regeneracji. Światło lasera  podgrzewa włókna kolagenowe, co wpływa na aktywację procesów odmładzania w sposób zwiększenia produkcji kolagenu i elastyny, wygładzania blizn, cellulitu. Po wykonanym zabiegu poprawia się ukrwienie, aktywują się naturalne procesy gojenia, co wspomaga poprawę niedoskonałości struktury skóry, czyniąc jej powierzchnię bardziej elastyczną, równą i gładką.

Zaletą zabiegu jest to, że jego wynik jest długotrwały, ponieważ stymulowana jest własna produkcja kolagenu.

Laser frakcyjny CO2

Laser frakcyjny CO2 jest dostępny u nas! Nasi menedżerowie chętnie doradzą co do wyboru odpowiedniego sprzętu i odpowiedzą na każde Państwa pytanie. Zapraszamy również do odwiedzenia hali wystawowej w naszym biurze.