https://newfacebeauty.pl/

Pomoc doradcy

Oceń nas

Zostaw Opinię

Menu

Cena

Laser ipl

Towary kategorii: Laser ipl

tylko dostępne
tylko promocje
Widok
Sort order
Dostępny

Depilator SHR Medilite II

33 000,00 zł

Zobacz więcej

MediLight TWO - technologia przyszłości! KES dokonał rewolucję w obwodzie usunięcia włosów i odmładzania. SHR, Thermal Lift - 2 funkcje w jednym korpusie. Super system chłodzenia do -20° C - powiedzieliśmy bólowi "do widzenia"
Dostępny

Urządzenie do IPL+RF KES MED-110c

23 470,00 zł

Zobacz więcej

Urządzenia do depilacji laserowej IPL+ RF MED 110c najnowszej generacji urządzeniem o szerokim spektrum działania. Wykorzystuje działanie IPL plus Fali radiowej co umożliwia osiągnięcie maksymalnego działania terapeutycznego.
Dostępny

Urządzenie ELOS do usuwania włosów i odmładzania KES MED 210

23 999,00 zł

Zobacz więcej

Wbudowane automatyczne programy pracy; Możliwość pracy w reżimie IPL i ELOS (IPL RF); Funkcja przemiennych filtrów; Potrójny system chłodzenia; Prostota korzystania i 100% efekt procedury; Spoiste rozmiary; Nowoczesny designe; Wygodna nasadka dla pracy kosmetologa; Trwała gwarancja; Bezpłatne szkolenie pracy.
Dostępny

System dla depilacji ICE SHR Medilite I

System dla depilacji ICE SHR Medilite I to innowacyjne urządzenie do usuwanie zbędnego owłosienia z każdej części ciała u kobiet i mężczyzn. Laserowa depilacja to jednej z najczęściej wykonywanych niechirurgicznych zabiegów królujących w gabinetach kosmetycznych i medycznych. Depilacja oparta jest o wykorzystaniu efektu cieplnego ­ fotodermolizy, wywoływanego przez barwnik włosa pod wpływem światła laserowego. Może on niszczyć mieszki włosowe zawierające chromofor w wyniku denaturacji białek.
Dostępny

E-Light BSB3+ IPL+RF Bi-Polar

18 950,00 zł

Zobacz więcej

Laser kosmetyczny E-Light BSB3+ to prawdziwie designerski element wystroju salonu kosmetycznego. Jest dostępny w dwóch eleganckich kolorach: klasycznej bieli i „kosmicznym” srebrnym. Oczywiście wygląd stanowi jedynie „wartość dodaną”. Największą zaletą tego zaawansowanego technologicznie lasera jest jego uniwersalność. Wykorzystując energię świetlną urządzenie wykonuje specjalistyczne zabiegi upiększające, pielęgnacyjne oraz terapeutyczne.
Dostępny

Ipl B3+ Hx /E-Light

19 950,00 zł

Zobacz więcej

Laser kosmetyczny E-Light BSB3+HX to specjalistyczny sprzęt najwyższej klasy, który sprawi, że Klienci będą wybierali właśnie Twój salon. Znakomite parametry oraz szerokie spectrum zabiegów pielęgnacyjnych i terapeutycznych gwarantują doskonałe efekty! Klientki będą zachwycone efektami spowolnienia lub cofnięcia wskazówek biologicznego zegara. Laser kosmetyczny E-Light BSB3+HX szybko i perfekcyjnie pomaga pozbyć się z powierzchni skóry wszystkich „nieproszonych gości”.
Dostępny

IPL bsb1 (SL/WH)

14 990,00 zł

Zobacz więcej

IPL BSB1 to ultranowoczesny i zaawansowany technologicznie laser kosmetyczny. Dzięki niemu powiększysz wachlarz oferowanych usług o wiele specjalistycznych zabiegów kosmetyczny i medycznych.
Dostępny

IPL bsb1 ++C (SL/WH)

15 490,00 zł

Zobacz więcej

IPL BSB1++C to wzmocniona wersja najpopularniejszego IPL na rynku BSB1. Ultranowoczesny i zaawansowany technologicznie laser kosmetyczny. Dzięki niemu powiększysz wachlarz oferowanych usług o wiele specjalistycznych zabiegów kosmetyczny i medycznych.
Dostępny

IPL BSB1++ (White)

15 490,00 zł

Zobacz więcej

Efektywność lasera kosmetycznego IPL BSB1++ została potwierdzona w badaniach naukowych i udokumentowana certyfikatem medycznym CE. Dwuletnia gwarancja i wsparcie techniczne umożliwi Ci optymalną eksploatację urządzenia zapewni Twoim Klientom najwyższy standard usług. Jeżeli chcesz, aby Twój Salon SPA lub gabinet medycyny estetycznej wyróżnił się na tle konkurencji i powiększył ofertę zabiegową, to koniecznie przeczytaj szczegółowe informacje dotyczące lasera IPL BSB1++.
Dostępny

IPL E-LIGHT BSB3 (Silver)

18 990,00 zł

Zobacz więcej

Laser kosmetyczny E-Light BSB3 to nowoczesne oraz bardzo skuteczne urządzenie, które zagwarantuje Twoim Klientom w pełni bezpieczne i bardzo skuteczne specjalistyczne usługi. Laser, dzięki końcówkom (kryształom) o różnej długości fal umożliwia wykonywanie wielu zabiegów pielęgnacyjnych, terapeutycznych i medycznych. Zakup dodatkowej głowicy pozwoli Ci powiększyć ofertę salonu o ekskluzywny Terma-Lifting skóry.
Dostępny

IPL E-LIGHT BSB3+ (White)

18 950,00 zł

Zobacz więcej

Laser kosmetyczny E-Light BSB3+ to prawdziwie designerski element wystroju salonu kosmetycznego. Jest dostępny w dwóch eleganckich kolorach: klasycznej bieli i „kosmicznym” srebrnym. Oczywiście wygląd stanowi jedynie „wartość dodaną”. Największą zaletą tego zaawansowanego technologicznie lasera jest jego uniwersalność. Wykorzystując energię świetlną urządzenie wykonuje specjalistyczne zabiegi upiększające, pielęgnacyjne oraz terapeutyczne.
Dostępny

IPL E-LIGHT BSB6 (Silver)

19 990,00 zł

Zobacz więcej

Laser kosmetyczny E-Light BSB6, dzięki zaawansowanej technologii i doskonałym parametrom gwarantuje szybki efekt zabiegów. Wykonywane za pomocą lasera zabiegi upiększające i medyczne są całkowicie bezinwazyjne i bezbolesne. Klienci nie są narażeni na żadne „nieprzyjemności”. Z czystym sumieniem i pewnością siebie możesz obiecywać swoim Klientom 100 % komfort podczas zabiegów. Laser kosmetyczny E-Light BSB6 zmieni Twój Salon w nowoczesne centrum nowoczesnej terapii falami radiowymi i IPL.
Dostępny

IPL EROSE-YB6 E-Light

26 950,00 zł

Zobacz więcej

Jeżeli chcesz, aby Twój salon SPA lub gabinet medycyny estetycznej oferował zabiegi pielęgnacyjne i terapeutyczne z najwyższej półki to z pewnością zainteresuje Cię laser kosmetyczny E-Light EROSE BSYB6. To zaawansowane technologicznie i bardzo nowoczesne urządzenie o dwóch głowicach gwarantuje wykonywanie bardzo skutecznych zabiegów. Laser wykonany jest z najwyższej jakości materiałów i posiada aż dwuletnią gwarancję. Sprawdź, jakie zabiegi zaproponujesz swoim Klientom, jeśli zdecydujesz się na wybór lasera E-Light EROSE BSYB6.
Dostępny

SHR BSYB1 Multi-Light Plus

28 950,00 zł

Zobacz więcej

Urządzenie SHR BSYB1 Multi-Light Plus to nowość na rynku kosmetologicznym i rewolucyjne odkrycie w kwestii trwałego usuwania włosów. Jego działanie bazuje na odpowiednim wykorzystaniu i sprofilowaniu dwóch metod depilacji wykorzystywanych do tej pory oddzielnie: wiązek światła i lasera. Dzięki optymalnie wyregulowanym ustawieniom tych dwóch czynników cebulki włosów usuwane są w temperaturze, która nie uszkadza komórek skóry wokół włoska, a jednocześnie urządzenie działa na tyle intensywnie by skutecznie i permanentnie usunąć mieszki włosowe.
Dostępny

SHR BSYB2 Multi-Light Plus

31 950,00 zł

Zobacz więcej

Urządzenie SHR BSYB2 Multi-Light Plus to nowość na rynku kosmetologicznym i rewolucyjne odkrycie w kwestii trwałego usuwania włosów. Jego działanie bazuje na odpowiednim wykorzystaniu i sprofilowaniu dwóch metod depilacji wykorzystywanych do tej pory oddzielnie: wiązek światła i lasera. Dzięki optymalnie wyregulowanym ustawieniom tych dwóch czynników cebulki włosów usuwane są w temperaturze, która nie uszkadza komórek skóry wokół włoska, a jednocześnie urządzenie działa na tyle intensywnie by skutecznie i permanentnie usunąć mieszki włosowe.
Dostępny

Urządzenie Ipl E-Light VNS05

24 900,00 zł

Zobacz więcej

Oryginalne urządzenie E-LIGHT (IPL+RF Bipolarny) spełniające wszystkie wymogi europejskie. IPL (Intense Pulse Light), jest to skoncentrowana spójna wiązka światła monochromatycznego (o jednej określonej długości fali). Działanie IPL polega na produkcji szerokiego spektrum niespójnych fal świetlnych, które w związku z ich różną długością mogą być absorbowane przez określone chromofory zawarte w tkankach (melanina, hemoglobina). Tkanki zawierające poszczególne chromofory zostają uszkodzone w efekcie zjawiska fototermolizy selektywnej, czyli bez uszkadzania sąsiednich tkanek. Potrzebną do danej terapii długość fal świetlnych uzyskuje się poprzez zastosowanie specjalnych, wymiennych filtrów. RF Bipolarny (Fale Radiowe Bipolarne), jest to fala elektromagnetyczna o częstotliwości radiowej, której działaniem biologicznym jest wytworzenie diatermii w obrębie skóry właściwej. W wyniku działania ciepła fibroblasty zostają pobudzone do produkcji kolagenu, a obecne włókna kolagenowe ulegają regeneracji, dając efekt liftu skóry.
Dostępny

Urządzenie ipl s-100

16 399,99 zł

Zobacz więcej

LASER IPL S 100 to nowoczesne, zaawansowane technologicznie urządzenie, wykorzystujące energię świetlną w zabiegach kosmetycznych i medycznych. Dzięki małym wymiarom i wadze , jest urządzeniem przenośnym, daje możliwość zabiegów u klienta w domu, czego żaden inny IPL nie zapewni.
Dostępny

Urządzenie Kosmetyczne Ipl Depilacja Elite

57 000,00 zł

Zobacz więcej

IPL światło pulsacyjne - jest skutecznym rozwiązaniem dla niechcianych włosów, nadaje się do wszystkich rodzajów skóry i każdej części ciała. Działa nawet w najtrudniejszych i najbardziej delikatnych miejscach, takich jak twarz, pachy i pachwiny. To bezpieczne urządzenie pracuje na zasadzie selektywnej fototermolizy: wygenerowane impulsy świetlne, hamują komórki odpowiedzialne za rozwój włosów, a następnie zmniejszają wzrost włosów. Impuls światła emitowany przez źródło światła umieszczone w specjalnej rękojeści, która posiada liczne reduktory umożliwiające pracę na różnych częściach ciała. Urządzenie wyposażone jest w dwa filtry: czerwony, dla ciemnej lub opalonej skóry i pomarańczowy, dla jasnej karnacji. Zastosowany układ chłodzenia powietrzem skutecznie chroni przed ciepłem emitowanym podczas powstawania impulsów świetlnych.
Dostępny

Urządzenie Kosmetyczne Ipl Depilacja Imodel

73 000,00 zł

Zobacz więcej

IModel to najbardziej zaawansowane urządzenia kosmetyczne produkowane przez włoskiego producenta. Urządzenia IModel zaprojektowane zostały w taki sposób aby prowadzić operatora poprzez następne fazy zabiegów, ułatwiając obsługę i dobór odpowiednich ustawień spersonalizowanych do konkretnego Klienta. IModel doskonale sprawdzają się w gabinetach medycyny estetycznej oraz w najbardziej ekskluzywnych salonach kosmetycznych i gabinetach odnowy biologicznej, gdzie Klienci oczekują najwyższej jakości świadczonych usług. Najwyższą jakość i niezawodność potwierdza dwuletnia gwarancja. Przed dokonaniem zakupu możliwy jest pokaz możliwości urządzenia, a po zakupie zapewniamy szkolenie u Klienta.
Dostępny

Urządzenie Kosmetyczne Ipl Fotoodmładzanie Elite

62 000,00 zł

Zobacz więcej

IPL światło pulsacyjne - jest skutecznym rozwiązaniem dla niechcianych włosów, nadaje się do wszystkich rodzajów skóry i każdej części ciała. Działa nawet w najtrudniejszych i najbardziej delikatnych miejscach, takich jak twarz, pachy i pachwiny. To bezpieczne urządzenie pracuje na zasadzie selektywnej fototermolizy: wygenerowane impulsy świetlne, hamują komórki odpowiedzialne za rozwój włosów, a następnie zmniejszają wzrost włosów.
Dostępny

Urządzenie Kosmetyczne Ipl Zamykanie Nacz. Elite

67 000,00 zł

Zobacz więcej

IPL światło pulsacyjne - jest skutecznym rozwiązaniem dla niechcianych włosów, nadaje się do wszystkich rodzajów skóry i każdej części ciała. Działa nawet w najtrudniejszych i najbardziej delikatnych miejscach, takich jak twarz, pachy i pachwiny. To bezpieczne urządzenie pracuje na zasadzie selektywnej fototermolizy: wygenerowane impulsy świetlne, hamują komórki odpowiedzialne za rozwój włosów, a następnie zmniejszają wzrost włosów. Impuls światła emitowany przez źródło światła umieszczone w specjalnej rękojeści, która posiada liczne reduktory umożliwiające pracę na różnych częściach ciała. Urządzenie wyposażone jest w trzy filtry: czerwony, dla ciemnej lub opalonej skóry i pomarańczowy, dla jasnej karnacji, żółty do zabiegu fotoodmładzania skóry, niebieski do leczenia trądziku oraz do zamykania naczynek. Zastosowany układ chłodzenia powietrzem skutecznie chroni przed ciepłem emitowanym podczas powstawania impulsów świetlnych.
Dostępny

Urządzenie Kosmetyczne Ipl Zamykanie Nacz. Imodel

80 000,00 zł

Zobacz więcej

IModel to najbardziej zaawansowane urządzenia kosmetyczne produkowane przez włoskiego producenta. Urządzenia IModel zaprojektowane zostały w taki sposób aby prowadzić operatora poprzez następne fazy zabiegów, ułatwiając obsługę i dobór odpowiednich ustawień spersonalizowanych do konkretnego Klienta. IModel doskonale sprawdzają się w gabinetach medycyny estetycznej oraz w najbardziej ekskluzywnych salonach kosmetycznych i gabinetach odnowy biologicznej, gdzie Klienci oczekują najwyższej jakości świadczonych usług. Najwyższą jakość i niezawodność potwierdza dwuletnia gwarancja. Przed dokonaniem zakupu możliwy jest pokaz możliwości urządzenia, a po zakupie zapewniamy szkolenie u Klienta.
Dostępny

Urządzenie Kosmetyczne Laser Diodowy Depilacja

165 000,00 zł

Zobacz więcej

Laser diodowy Elite to najskuteczniejsze urządzenie do usuwania owłosienia. Zabieg jest bezpieczny, skuteczny i bezbolesny. Bardzo wysoka skuteczność w leczeniu, uzyskana jest dzięki spowolnieniu wzrostu a następnie stopniowego zaniku niepożądanego owłosienia. Laser Diodowy Elite ma bardzo dużą wydajność i pozwala na oddanie 10 000 000 „strzałów” co w przeliczeniu na cenę wynosi zaledwie 1,5gr (0,015pln) za „strzał” Technologia lasera diodowego do usuwania włosów jest oparta na selektywnej dynamice światła i ciepła. Laser przechodzi przez powierzchnię skóry w celu osiągnięcia korzenia mieszka włosowego. Urządzenie laserowe Elite używa długości fali świetlnej 808nm, szczególnie skutecznej na melanocyty mieszków włosowych. Spójne światło lasera jest w stanie dokładnie dotrzeć do mieszków włosowych bez uszkodzenia otaczających tkanek. Skuteczność laserowego usuwania włosów zależy wielkości i pigmentacji włosów. Zadowalające wyniki są już po około sześciu sesjach co oznacza redukcję 80% niechcianych włosów. Następnie, może być konieczne kilka okazjonalnych sesji, ale to zależy od fizjologicznej reakcji każdego pacjenta. Laserowe usuwanie włosów pozostawia skórę miękką i lśniącą.
Dostępny

Urządzenie Kosmetyczne Mobilne Ipl Depilacja Over

34 900,00 zł

Zobacz więcej

Innowacyjne urządzenie do usuwania owłosienia w przenośnej walizce. Łatwe do przemieszczania. Urządzenie wyposażone jest w filtr o kolorze czerwonym i pomarańczowym. Nadaje się do wszystkich rodzajów skór i jest w stanie pracować przy trudnych i delikatnych częściach ciała takich jak twarz, pachy, pachwiny. Daje dobre wyniki szybko i skutecznie. Urządzenie włoskiej marki Over Line. Marka ta jest znaną i cenioną firmą na rynku w Europie. W pełni profesjonalna, daje satysfakcję zadowolenia z pracy na aparacie. Urządzenie powinno znaleźć się w każdym gabinecie Spa, odnowy biologicznej. Wykorzystuje pulsacyjne światło(IPL) i selektywną fototermolizę: światło jest absorbowane w zależności od koncentracji melaniny, więc im ciemniejsze i mocniejsze włosy, tym bardziej będzie on absorbować energię i lepszy wynik będzie zauważalny. Urządzenie posiada metodę powietrza chłodzącego, aby zapobiec zaczerwienieniu skóry lub uszkodzenia powierzchni przez emitowane ciepło.
Dostępny

Laser E-Light Z Technologią Shr Najszybszy

16 999,00 zł

Zobacz więcej

Urządzenie stosujemy w następujących zabiegach: Usuwanie owłosienia Odmładzanie skóry Usuwanie trądziku Terapia na naczynka Terapia na przebarwienia
Dostępny

Okulary ochronne do ipl

399,00 zł

Zobacz więcej

OKULARY OCHRONNE DO IPL Uniwersalne, ochronne okulary do zabiegów epilacji urządzeniami IPL oraz E-light. W zestawie dodatkowo znajduje się pokrowiec i ściereczka do czyszczenia okularów.
Dostępny

Urządzenie IPL Erose-YB2

25 000,00 zł

Zobacz więcej

Intensywne światło ipl bezinwazyjnie przenika przez skórę i jest absorbowane przez hemoglobinę (uszkodzone naczynia, rumień) lub melaninę (przebarwienia). Światło ipl dociera do komórek, a skóra rozpoczyna swój naturalny proces leczenia. Zabiegi skracają i przebudowują włókna kolagenowe, dzięki czemu skóra jest jędrniejsza, bardziej elastyczna, zmniejszają się rozszerzone pory i wygładzają drobne zmarszczki.
Dostępny

Urządzenie IPL+RF (Multi-Light Plus)

39 900,00 zł

Zobacz więcej

Urządzenie multi-light plus to innowacyjne urządzenie, łączące aż 5 technologii: e-light ipl+rf, ipl, fale radiowe multipolar oraz kawitacje ultradźwiekową i masaż próżniowy. Urządzenie wykorzystuje technologie służace do wykonywania zabiegów trwałego usuwania włosów, również jasnych i rudych, foto-odmładzania skóry, wygładzania drobnych zmarszczek, likwidacji rozszerzonych porów, usuwania zaburzen pigmentacji skóry, zamykania rozszerzonych naczynek krwionosnych, likwidowania trądziku i stanów zapalnych (połączona technologia ipl oraz fal radiowych rf) a także redukcji i rozbijania tkanki tłuszczowej, wyszczuplania i modelowania sylwetki, usuwania cellulitu oraz ujędrniania wiotkiej skóry ciała (połączona technologia fal radiowych oraz kawitacji ultradzwiękowej i masażu próżniowego).
Dostępny

Urządzenie IPL+RF E-Light Shr

32 000,00 zł

Zobacz więcej

E-Light IPL+RF - działanie fal radiowych intensyfikuje i uzupełnia działanie IPL. Efektem współdziałania IPL i fal radiowych jest głębsza penetracja w warstwy skóry właściwej, a także szybszy efekt końcowy, co przekłada się na mniejszą ilość zabiegów, dużą rozpiętość możliwych zastosowań i satysfakcję klientów.
Dostępny

Aparat Ipl Med 100 - 6 Funkcyjny

14 900,00 zł

Zobacz więcej

Urządzenie MED 100 to aparat IPL. Najbardziej kompaktowy model aparatu IPL, dzięki przystępnej cenie jego popularność jest bardzo duża. Najwyższej jakości głowice i podzespoły jednostki głównej zapewniają efekty jak przy urządzeniach nawet dwukrotnie droższych.
Dostępny

Aparat Ipl Med 110C - 6 Funkcyjny

14 900,00 zł

Zobacz więcej

Urządzenie MED 100 to aparat IPL. Najbardziej kompaktowy model aparatu IPL, dzięki przystępnej cenie jego popularność jest bardzo duża. Najwyższej jakości głowice i podzespoły jednostki głównej zapewniają efekty jak przy urządzeniach nawet dwukrotnie droższych.

Urządzenie do depilacji laserowej Elos KES Med-160C

Urządzenie do depilacji laserowej Elos KES Med-160C - lepszy sprzęt dla gabinetu kosmetycznego. Ten aparat jednoczą w sobie kilku funkcji, toż pozwoli zwiększyć spektrum proponowanych usług w waszym salonie.

Urządzenie do IPL depilacji MED – 150c

Urządzenie do IPL depilacji MED 150c czyni działanie energetyczne światłem IPL. Na aparacie można przeprowadzać depilację włosów dla różnego typu.

Urządzenie do usuwania włosów i odmładzania ELOS KES MED-230

Urządzenie do usuwania włosów i odmładzania ELOS KES MED-230 - Sprzęt professionvalnoe dla salonó wurody, przecież pozwoli przeprowadzać procedury depilacji włosów i odmładzania skóry, łączy w sobie innowacyjne techniki Elos.

Lasery ipl

Laser ipl depilacja

Dostawa i Płatności

Gwarancja

12, 18, 24 miesięcy gwarancji na wszystkie urządzenia w zależności od artykułu

Opłata

przelew bankowy

NEWFACE w sieciach społecznościowych

Zapraszamy w godzinach

poń – czwartek 8.oo – 18.oo piątek 8.oo – 16.oo sobota nieczynne

Dostarczamy we wszystkich miastach Polski:  Warszawa Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, ... [ Pokaż wszystko ]

NEWFACE GROUP Sp. z o.o. Warszawa Infolinia: (22) 102 19 45

TA STRONA UŻYWA COOKIE

Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookiew przeglądarce.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.