https://newfacebeauty.pl/

Pomoc doradcy

Oceń nas

Zostaw Opinię

Menu

Cena

Urządzenie do mezoterapii bezigłowej

Towary kategorii: Urządzenie do mezoterapii bezigłowej

tylko dostępne
tylko promocje
Widok
Sort order
Dostępny

Kombajn kosmetyczny 8w1 Zemits Verstand 8.1

Kombajn Zemits Verstand 8.1 to najwyższej jakości wielofunkcyjne urządzenie do profesjonalnego wykorzystania w gabinetach kosmetycznych i salonach specjalizujących się w modelowaniu sylwetki. Urządzenie łączy w sobie aż 5 niezależnych technologii zabiegowych!
Dostępny

Kombajn kosmetyczny 8w1 Zemits Verstand 8.2

Kombajn Zemits Verstand 8.2 to najwyższej jakości wielofunkcyjne urządzenie do profesjonalnego wykorzystania w gabinetach kosmetycznych i salonach specjalizujących się w modelowaniu sylwetki. Urządzenie łączy w sobie aż 5 niezależnych technologii zabiegowych!
Dostępny

Kombajn kosmetyczny 6w1 NV-E6

Technologie zabiegowe: Peeling kawitacyjny Mikrodermabrazja diamentowa Elektroporacja Głowice hot i cold Światłoterapia Terapia mikroprądami (biolifting)
Dostępny

Mezoterapia bezigłowa ND - 9090

Kombajn kosmetyczny ND - 9090 - fachowy sprzęt, który jednoczy w sobie kilka podstawowych funkcji, niezbędnych do pracy kosmetologa. Ten aparat jest łatwy w użyciu, wyposażony dużym ekranem dla regulacji intensywności pracy i wyboru trybu.
Dostępny

Kombajn kosmetyczny Hebe 4w1

Kombajn kosmetyczny Hebe 4w1 składać się z modułów: Mezoterapia bezigłowa Peeling kawitacyjny Głowice ultradzwiękowe Prądy galwaniczne
Dostępny

Elektroporacja Na Twarz I Ciało Xilia 755

Elektroporacja to nowoczesna metoda wspomagająca przenikanie makrocząsteczek z przestrzeni międzykomórkowej do wnętrza komórek. W kosmetologii zaczyna zastępować mezoterapię, jako zabieg zupełnie bezbolesny i nieinwazyjny. Zjawisko elektroporacji zapewnia transport aktywnych składników w głąb skóry.
Dostępny

Mezoterapia bezigłowa BR-2015

Mezoterapia bezigłowa to ultranowoczesny, nieinwazyjny zabieg odmładzający i ujędrniający skórę. Podczas jego wykonywania zastosowanie mają dwa zjawiska wykorzystujące delikatnej impulsy elektryczne: elektroporacja, która powoduje zwiększenie wchłanialności skóry oraz elektroforeza, dzięki której substancje czynne rozprowadzane są w głąb naskórka. Decydując się już dziś na zaopatrzenie swojego salonu w urządzenie BR-2015, zostawiasz w tyle swoją konkurencję, a swoim Klientkom możesz zaoferować najskuteczniejsze i zawansowane technologicznie zabiegi redukcji zmarszczek, cellulitu i rozstępów. Efekty zaskoczą Ciebie i Twoje klientki ponieważ już po pierwszej sesji skóra jest bardziej napięta i jędrna.
Dostępny

Mini Classic Ultradźwięki - Ultrasound 6w1

6w1: ultradźwięki, galwanizacja, mezoterapia bezigłowa, elektrostymulacja, fototerapia, masaż wibracyjny.
Dostępny

Sonoforeza Cube

Najnowsze urządzenie dedykowane do nowych gabinetów kosmetycznych, a także tych które wraz z rozwojem wymieniają zużyte już sprzęty na te nowszej generacji.
Dostępny

Urządzenie Kosmetyczne Classic Mezoterapia

W skład zestawu wchodzą: baza głowica chłodząca głowica do ultrasonic głowica do mezoterapii - twarz głowica do mezoterapii - ciało przewód zasilający instrukcja gwarancja
Dostępny

Jonosonic MG200 - mezoterapia bezigłowa

Mezoterapia bezigłowa - zabieg kosmetyczny polegający na wprowadzaniu w głąb skóry (do mezodermy) preparatów z aktywnymi substancjami terapeutycznymi. Przeprowadzając zabiegi urządzeniem można korzystać z programów gotowych z ustawionymi odpowiednio parametrami lub wybrać tryb manualny i samemu dobrać parametry.
Dostępny

Jonosonic MG200 PLUS - mezoterapia bezigłowa

Mezoterapia bezigłowa - zabieg kosmetyczny polegający na wprowadzaniu w głąb skóry (do mezodermy) preparatów z aktywnymi substancjami terapeutycznymi. Przeprowadzając zabiegi urządzeniem można korzystać z programów gotowych z ustawionymi odpowiednio parametrami lub wybrać tryb manualny i samemu dobrać parametry.
Dostępny

Urządzenie do mezoterapii bezigłowej Hebe

Mezoterapia bezigłowa to zabieg polegający na wprowadzaniu substancji aktywnych do skóry w wyniku zjawiska elektroporacji. Mechanizm ten wykorzystuje transdermalny system terapeutyczny tts polegający na wprowadzaniu określonej substancji leczniczej do organizmu przez warstwę naskórka i skóry właściwej z wykorzystaniem optymalnego połączenia sonoterapii (sonoforeza) z impulsami prądowymi (jonoforeza). Mezoterapia bezigłowa hebe stanowi doskonałą alternatywę dla mezoterapii igłowej.
Dostępny

Hebe Multi - Zadaniowy Kombajn Kosmetyczny

Multi - Zadaniowy Kombajn Kosmetyczny to nowoczesny i jedyny na rynku kosmetycznym kombajn z możliwością indywidualnego doboru funkcji aparatu. Przy komponowaniu multizadaniowego kombajnu dobiera się dowolną ilość funkcji, obudowę - dużą lub małą, oraz wyświetlacz mały tradycyjny lub dotykowy ekran graficzny.
Dostępny

Kombajn Hebe 3w1

Kombajn kosmetyczny Hebe 3w1 składać się z modułów: mezoterapia bezigłowa; fale radiowe bipolarne; głowica zimno. Jest możliwość dodania funkcji albo jej zmiany w urządzeniu, a nawet całej obudowy w zależności od ilości wybranych funkcji.
Dostępny

Kombajn Kosmetyczny Mobilny Hb - Mezoterapia, Mikrodermabrazja, Peeling, Galwan, Liposukcja, Ultradźwięki, Vacuum

Funkcje: peeling kawitacyjny (plus laser), mikrodermabrazja diamentowa (9 głowic), ultradźwięki - sonoforeza (2 głowice), galwan - jonoforeza, mezoterapia bezigłowa (2 głowice, możliwość dokupienia głowicy "do włosów"), liposukcja ultradźwiękowa, głowica rozgrzewająca IR, masaż podciśnieniowy - vacuum - głowice z rolkami,
Dostępny

Kombajn Kosmetyczny Mobilny Hb - Mezoterapia, Mikrodermabrazja, Peeling, Galwan, Rf, Ultradźwięki, Vacuum

Funkcje: peeling kawitacyjny (plus laser), mikrodermabrazja diamentowa (9 głowic), ultradźwięki - sonoforeza (2 głowice), galwan - jonoforeza, mezoterapia bezigłowa (2 głowice, możliwość dokupienia głowicy "do włosów"), fale radiowe - RF - radio frequency (2 lub 3 głowice + laser), fale radiowe z masażem vacuum - głowica łącząca w sobie RF oraz masaż podciśnieniowy - vaccum, masaż podciśnieniowy - vacuum - głowice z rolkami,
Dostępny

Kombajn Kosmetyczny Mobilny Hb - Mezoterapia, Mikrodermabrazja, Peeling, Galwan, Ultradźwięki, Vacuum

Mobilny kombajn kosmetyczny, zamknięty w bardzo niewielkich wymiarach, ale oferujacy wiele najnowszych i najbardziej poszukiwanych funkcji w kosmetologii. Walizka jest stosunkowo lekka, dzięki dołączanemu stelażowi z kółkami można ją w bardzo łatwy sposób transportować. Menu w jezyku polskim, dotykowy ekran LCD, intuicyjna obsługa oraz możliwość doboru określonych funkcji to kolejne jego zalety.
Dostępny

Kombajn Kosmetyczny Mobilny Hb - Rf, Mezoterapia, Mikrodermabrazja, Peeling, Liposukcja, Ultradźwięki, Vacuum, Galwan

Mobilny kombajn kosmetyczny, zamknięty w bardzo niewielkich wymiarach, ale oferujacy wiele najnowszych i najbardziej poszukiwanych funkcji w kosmetologii. Walizka jest stosunkowo lekka, dzięki dołączanemu stelażowi z kółkami można ją w bardzo łatwy sposób transportować. Menu w jezyku polskim, dotykowy ekran LCD, intuicyjna obsługa oraz możliwość doboru określonych funkcji to kolejne jego zalety.
Dostępny

Kombajn kosmetyczny 29w1 gio mezo

​Funkcje kombajnu giovanni 29w1 mezo: mikrodermabrazja diamentowa na twarz, mikrodermabrazja diamentowa na ciało, ultradźwięki na twarz, ultradźwięki na ciało, d'arsonwal, dezynfekcja, mikromasaż, darsonwal zabiegi pielęgnacyjne, peeling kawitacyjny, sonoforeza, sonoforeza + mikromasaż, głowica ciepło, głowica zimno, galwanizacja-prąd stały Anodowa galwanizacja - pąd stały Katodowa jonoforeza, mezoterapia na twarz, mezoterapia na ciało vacuum- masaż próżniowy, spray - przyjemna tonizacja, wapozon ze szklanym pojemnikiem ozonoterapia, aromaterapia, ziołolecznictwo, lampa Wooda - perfekcyjna diagnostyka cery, lampa LED, lupa, podgrzewanie ręczników , dezynfekcja narzędzi metodą UV-C,
Dostępny

Kombajn Kosmetyczny Gio 15w1 White Mezo Led - 27 Funkcji Zabiegowych

Funkcje: mikrodermabrazja (na twarz, na ciało), w komplecie 9 głowic o różnych wielkościach i gradacjach, w kombajnie zamontowano czytelny miernik podciśnienia (manometr), peeling kawitacyjny (3 tryby, ciągły i 2 przerywane), mezoterapia (na twarz i na ciało) - w komplecie 2 głowice, mała do zabiegów na twarzy i w trudno dostępnych miejscach oraz głowica duża z podświetleniem LED i zbiorniczkiem do automatycznego dozowania substancji wprowadzanych, ultradźwięki, sonoforeza (dwie głowice - na twarz i na ciało, 4 tryby pracy - ciągły i 3 przerywane), darsonvall (w komplecie peloty o różnych kształtach - przeznaczone do różnych miejsc), jonoforeza - galwan, anodowy i katodowy (+ oraz -), vacuum - w komplecie różne ssawki - możliwośc wykonywania pełnego masażu podciśnieniwego, również stosowania głowic z obracanymi rolkami, baniek itd, spray - nanoszenie substancji - w komplecie 2 zbiorniczki, głowica ciepło/zimno - tzw. młotek, lampa lupa LED - najnowsza lampa w technologii ledowej - ok 100 jasnych diód zapewni bardzo dobre podświetlenie przy wyjątkowo niskim poborze prądu oraz dużej żywotności, lampa Wooda, wapozon - nawilżacz, lampa ozonowa, aromaterapia, ziołoterapia, elektrokoagulacja - usuwanie zmian skórnych.
Dostępny

Kombajn Kosmetyczny Hb - Oksybrazja, Mezoterapia Igłowa I Bezigłowa, Mikrodermabrazja, Peeling, Permanentny

Funkcje: oksybrazja - możliwość zamówienia również z przygotowanym podłączeniem pod butlę z czystym tlenem (tlenoterapia - zabieg z czystym tlenem), peeling kawitacyjny (plus laser), mikrodermabrazja diamentowa (9 głowic), ultradźwięki - sonoforeza (2 głowice), galwan - jonoforeza, mezoterapia bezigłowa (2 głowice, możliwość dokupienia głowicy "do włosów"), mezoterapia igłowa - głowica dermapen na cartdrige jedno i wieloigłowe, głowica do makijażu permanetnego z możliwością zamontowania także lasera biostymulacyjnego, podana cena dotyczy wersji z wszystkimi powyższymi funkcjami oraz kompletnymi głowicami do pracy, 24 miesiące gwarancji.
Dostępny

Kombajn Kosmetyczny Hb - Oksybrazja, Rf, Mezoterapia, Mikrodermabrazja, Peeling, Liposukcja, Ultradźwięki, Vacuum

Kombajn kosmetyczny zabudowany w eleganckiej dużej obudowie typu "wieża/tower" oferujacy wiele najnowszych i najbardziej poszukiwanych funkcji w kosmetologii. Całość jest na dużych kółkach zapewniających mobilność. Menu w jezyku polskim, dotykowy ekran LCD, intuicyjna obsługa oraz możliwość doboru określonych funkcji to kolejne jego zalety.
Dostępny

Kombajn Kosmetyczny Hb - Rf, Mezoterapia, Mikrodermabrazja, Peeling, Liposukcja, Ultradźwięki, Vacuum

Funkcje: peeling kawitacyjny (plus laser), mikrodermabrazja diamentowa (9 głowic), ultradźwięki - sonoforeza (2 głowice), galwan - jonoforeza, mezoterapia bezigłowa (2 głowice, możliwość dokupienia głowicy "do włosów"), liposukcja ultradźwiękowa, głowica rozgrzewająca IR, fale radiowe - RF - radio frequency (2 lub 3 głowice + laser), fale radiowe z masażem vacuum - głowica łącząca w sobie RF oraz masaż podciśnieniowy - vaccum, masaż podciśnieniowy - vacuum - głowice z rolkami, podana cena dotyczy wersji z wszystkimi powyższymi funkcjami oraz głowicami, 24 miesiące gwarancji.
Dostępny

Kombajn Kosmetyczny Hb - Rf, Mezoterapia, Mikrodermabrazja, Peeling, Ultradźwięki

Funkcje: peeling kawitacyjny (plus laser), mikrodermabrazja diamentowa (9 głowic), ultradźwięki - sonoforeza (2 głowice), galwan - jonoforeza, mezoterapia bezigłowa (2 głowice, możliwość dokupienia głowicy "do włosów"), fale radiowe - RF - radio frequency (2 lub 3 głowice + laser), podana cena dotyczy wersji z wszystkimi powyższymi funkcjami oraz głowicami, 24 miesiące gwarancji.
Dostępny

Kombajn kosmetyczny Hebe 6w1

Kombajn kosmetyczny Hebe 6w1 składać się z modułów: Mezoterapia bezigłowa Peeling kawitacyjny Głowice ultradzwiękowe Mikrodermabrazja diamentowa Dermomasażer Prądy galwaniczne
Dostępny

Kombajn kosmetyczny Hebe 9w1

Funkcje kombajnu kosmetycznego Hebe 9w1 Oxybrazja Mikrodermabrazja diamentowa Mezoterapia mikroigłowa Peeling kawitacyjny Głowice ultradźwiękowe Fale radiowe z laserem Mezoterapia bezigłowa Dermomasażer Liposukcja Ultradzwiekowa
Dostępny
Bestseller!!

Kombajn Kosmetyczny Redline ERL03 5W1 M+S+Mezo+U+H

3 799,99 zł 3 374,10 zł
Promocja Kombajn Kosmetyczny Redline ERL03 5W1 M+S+Mezo+U+H 11%
Act before 31.07.2018

Zobacz więcej

Urządzenie kosmetyczne 5w1: mezoterapia - 2 głowice ultradźwięki - 3 głowice peeling kawitacyjny , sooforeza, mikromasaż, głowica ciepło - zimno, mikrodermabrazja
Dostępny
Bestseller!!

Urządzenie Kombajn 27w1 Redline

5 999,99 zł 5 639,99 zł
Promocja Urządzenie Kombajn 27w1 Redline 6%
Act before 31.07.2018

Zobacz więcej

W skład urządzenia wchodzi: wapozon- para wodna ozon- dezynfekcja wysoka częstotliwość prądy darsonwala dezynfekcja prądy wysokiej częstotliwości masaż relaksujący mezoterapia na twarz mezoterapia na ciało galwanizacja anodowa galwanizacja katodowa jonoforeza ultradźwięki na twarz ultradźwięki na ciało wtłaczanie substancji ultradźwiękami vacum - masaż próżniowy spray - tonizacja głowica zimno głowica ciepło lampa lupa lampa woods'a mikrodermabrazja na twarz mikrodermabrazja na ciało drenaż limfatyczny elektrokoagulacja - usuwanie zmian skórnych peeling kawitacyjny sonoforeza masaż wibracyjny

Urządzenia do mezoterapii bezigłoweji i krioterapii Young - in Ultra Lift 025c

Urządzenie do mezoterapii bezigłoweji i krioterapii Young - in Ultra Lift 025c - wprowadzenie technologii mezoterapii bezigłoweji zrobiło możliwym pojawienie metodyk elektromezoterapii i biorevitalisation elektrycznej, co połączyło w sobie wszystkie przewagi klasycznych procedur, pozbawione ich wad.

Mezoterapii bezigłowej pozwoli szybko polepszyć stan skóry twarzy i ciała, unikając jakichkolwiek efektów ubocznych. Praca aparatu polega na nieinwazyjnym wprowadzeniu bioaktywnych substancji i kosmetyków wgłąb komórek skóry. Zależnie od modelu aparatu, odbywa się to za pomocą tlenu lub działania impulsów elektrycznych.

Urządzenie do mezoterapii bezigłowej

Urządzenie do mezoterapii bezigłowej nie wywołują nacieków i nie powodują urazu skóry podczas przeprowadzania zabiegów. Po zabiegu takim aparatem procesy regeneracji komórek odbywają się szybciej, dzięki czemu hiperpigmentacja znika, a koloryt twarzy się wyrównuje. Urządzenie do mezoterapii bezigłowej idealnie nadaje się dо profesjonalnego użycia w salonie kosmetycznym. Szczęśliwy posiadacz tego sprzętu ma możliwość pomoc swoim klientom  w rozwiązaniu takich problemów skóry jak zmarszczki, rozstępy, cellulit. Urządzenie również doskonale się spisuje w przypadku sińców i worków  pod oczami, zbyt suchej/tłustej skóry oraz w leczeniu trądziku.

 

Urządzenie do mezoterapii bezigłowej

 

Sprzęt do mezoterapii bezigłowej

Sprzęt do mezoterapii bezigłowej kupić - otrzymać profesjonalny sprzęt dla salonu piękności. Zabiegi  tym aparatem cieszą się wielką popularnością, przecież robi skórę piękną i prężną bez zbędnych wysiłków. Na naszej stronie internetowej możecie państwo wybrać przenośne modele aparatów mezoterapii bezigłowej dla użycia w warunkach domowych . W tej kategorii również są przedstawione stacjonarne aparaty do mezoterapii bezigłowej z dodatkowymi funkcjami dla profesjonalnego użycia w salonie piękności lub gabinecie kosmetycznym. Nauczyć się obsługi naszych urządzeń jest bardzo łatwo, ponieważ każdy nasz aparat posiada szczegółową instrukcję w języku polskim.

 

Dostawa i Płatności

Gwarancja

12, 18, 24 miesięcy gwarancji na wszystkie urządzenia w zależności od artykułu

Opłata

przelew bankowy

NEWFACE w sieciach społecznościowych

Zapraszamy w godzinach

poń – czwartek 8.oo – 18.oo piątek 8.oo – 16.oo sobota nieczynne

Dostarczamy we wszystkich miastach Polski:  Warszawa Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, ... [ Pokaż wszystko ]

NEWFACE GROUP Sp. z o.o. Warszawa Infolinia: (22) 102 19 45

TA STRONA UŻYWA COOKIE

Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookiew przeglądarce.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.