https://newfacebeauty.pl/

Pomoc doradcy

Oceń nas

Zostaw Opinię

Menu

Cena

Urządzenie do masażu próżniowego

Towary kategorii: Urządzenie do masażu próżniowego

tylko dostępne
tylko promocje
Widok
Sort order
Dostępny

Kombajn kosmetyczny 8w1 Zemits Verstand 8.1

6 400,00 zł

Zobacz więcej

Kombajn Zemits Verstand 8.1 to najwyższej jakości wielofunkcyjne urządzenie do profesjonalnego wykorzystania w gabinetach kosmetycznych i salonach specjalizujących się w modelowaniu sylwetki. Urządzenie łączy w sobie aż 5 niezależnych technologii zabiegowych!
Dostępny

Kombajn kosmetyczny 8w1 Zemits Verstand 8.2

6 999,00 zł

Zobacz więcej

Kombajn Zemits Verstand 8.2 to najwyższej jakości wielofunkcyjne urządzenie do profesjonalnego wykorzystania w gabinetach kosmetycznych i salonach specjalizujących się w modelowaniu sylwetki. Urządzenie łączy w sobie aż 5 niezależnych technologii zabiegowych!
Dostępny

Urządzenie do masażu próżniowego IB - 8080

2 379,00 zł

Zobacz więcej

Urządzenie do masażu próżniowego IB- 8080 - jest profesjonalnym urządzeniem do zabiegów modelowania sylwetki, liftingu oraz drenażu limfatycznego. Przenośny aparat zajmuje naprawdę niewiele miejsca!
Dostępny

4Fit Shape - Urządzenie Do Modelowania Sylwetki

31 999,00 zł

Zobacz więcej

4FITSHAPE - urządzenie do modelowania sylwetki. Cztery technologie w jednym urządzeniu! Сztery technologie w jednym urządzeniu: fale radiowe, fale infrared, masaż ssąco-próżniowy, masaż mechaniczny rolkami, cztery głowice zabiegowe: dwie do ciała i dwie do twarzy.
Dostępny

Masaż Próżniowy, Podciśnieniowy, Drenaż Limfatyczny

2 900,00 zł

Zobacz więcej

Funkcje urządzenia: Próżniowo – wibracyjne powiększenie piersi: powiększenie, podniesienie, ujędrnienie piersi, podniesienie mięśnia piersiowego, usunięcie problemów związanych z nieestetycznym wyglądem sutków („zapadnięty sutek”). Pielęgnacja twarzy:Lifting skóry, usuwanie trądziku i zanieczyszczeń w głębokich warstwach skóry, drenaż, poprawa krążenia, usuwanie „podwójnego podbródka” . Pielęgnacja i ujędrnienie ciała:uelastycznienie, ujędrnienie skóry, redukcja cellulitu, usuwanie toksyn, poprawa krążenia krwi, Utrata tkanki tłuszczowej: utrata wagi, wyszczuplanie, rozbijanie i spalanie tkanki tłuszczowej.
Dostępny

Urządzenia Primelle do Masażu Próżniowego, Liftingu i Mikrodermabrazji

34 950,00 zł

Zobacz więcej

W urządzeniu Primelle do tworzenia próżni wykorzystuje się wysokoobrotową turbinę. Dzięki dużej mocy i stałemu podciśnieniu możliwe jest przeprowadzenie terapii nawet głębokich tkanek, nie powodując ich uszkodzenia. Specjalnie skonstruowana ergonomiczna głowica zapewnia intensywne, skutecznie i jednocześnie bardzo delikatne i bezbolesne oddziaływanie na skórę.
Dostępny

Urządzenie Krio Endermo Beauty

45 000,00 zł

Zobacz więcej

Krio Endermo Beauty to nowoczesne urządzenie do zabiegów na ciało i twarz z 4 głowicami: Jest to innowacyjne urządzenie, posiadające zintegrowany system 4 energii w urządzeniu: Lasera 940nm Radiofrekwencji- fal radiowych bipolarnych Masażu próżniowego z metalowymi rolkami (endermologie) Kriolipolizy
Dostępny

Masaż Próżniowy - Drenaż Limfatyczny LD100

2 656,80 zł

Zobacz więcej

Aparat do usuwania cellulitu, modelowania sylwetki, odchudzania i poprawy systemu limfatycznego. Zwalczanie cellulitu - Drenaż Limfatyczny LD100
Dostępny

Kombajn kosmetyczny H4532

1 799,00 zł

Zobacz więcej

Kombajn kosmetyczny, który powstał z myślą o kompleksowej pielęgnacji skóry twarzy, szyi i dekoltu. Jest bezpieczny, bezinwazyjny, funkcjonalny, zajmuje mało miejsca.
Dostępny

Kombajn kosmetyczny H5050

6 519,00 zł

Zobacz więcej

Kombajn kosmetyczny H5050 - wielofunkcyjny sprzęt do salonu kosmetycznego. KOMBAJN H5050 ŁĄCZY W SOBIE AŻ 9 ODRĘBNYCH NARZĘDZI I TECHNIK ZABIEGOWYCH! To wystarczy aby otworzyć gabinet, pozostałe zabiegi wprowadzisz z czasem. Wielofunkcyjny, funkcjonalny, łatwy w obsłudze, mobilny, zamknięty w elegancką całość. Niezawodny, najwyższej jakości produkt!
Dostępny

Kombajn kosmetyczny 14w1 1008

5 989,00 zł

Zobacz więcej

Kombajn kosmetyczny 14w1 1008- jednoczy w sobie wszystkie bazowe funkcje konieczne dla pracy kosmetologa. Ten aparat łączy w sobie możliwości kilku urządzeń. Z nim potraficie zaoszczędzić przyzwoitą sumę na kupnie oddzielnych przyrządów i nie zagracać obszar gabinetu kosmetycznego. Nie zważając na dużą ilość funkcji, aparat jest prosty do praci i problemów z jego eksploatacją nie powstanie.
Dostępny

Kombajn kosmetyczny 17w1 BioTek M1001

7 789,00 zł

Zobacz więcej

Kombajn kosmetyczny 17w1 BioTek M1001 – aparat kosmetyczny dla fachowego użycia w salonie piękności czy gabinecie kosmetycznym. Ten aparat jednoczy wszystkie funkcje, które będą potrzebne w pracy kosmetyczkie. Teraz wam nie zdarzy się bankrutować na kupnie oddzielnych aparatów dla każdej procedury: w kombajnie kosmetycznym 17w1 BioTek M1001 oni już są wbudowane!

Urządzenia Primelle do Masażu Próżniowego

23 950,00 zł

Zobacz więcej

Zabieg Masażu Próżniowego urządzeniem Primelle jest jednym z najlepszych sposobów zwalczania cellulitu i modelowania sylwetki. Dzięki działaniu podciśnienia i mechanicznej stymulacji skóry za pomocą rolek, już po kilku zabiegach wyraźnie poprawia się kształt ciała: zmniejsza się miejscowe nagromadzenie tłuszczu, polepsza się elastyczność skóry i napięcie mięśni, blizny i rozstępy stają się mniej widoczne. Drenaż limfatyczny aktywuje pracę układu żylnego i limfatycznego, powodując usunięcie toksyn oraz zalegających płynów z organizmu, zmniejszając obrzęki kończyn dolnych. Masaż próżniowy ma również szerokie zastosowanie w terapiach fizjoterapeutycznych. Zabieg jest wykonywany w specjalnym kostiumie, aby nie dopuścić do uszkodzenia skóry i zapewnić równomierny poślizg rolek.

Urządzenie do masażu próżniowego ES - 8080

2 789,00 zł

Zobacz więcej

Urządzenie do masażu próżniowego ES- 8080 - jest profesjonalnym urządzeniem do zabiegów modelowania sylwetki, liftingu oraz drenażu limfatycznego. Przenośny aparat zajmuje naprawdę niewiele miejsca!
Oferta specjalna

Współcześnie wiele kobiet ma problemy z cellulitem. Skóra pomarańczowa najczęściej gromadzi się na udach, pośladkach i biodrach, a nawet czasami brzuchu. Nie jest istotna budowa ciała, bowiem zdarzają się przypadki, że kobiety otyłe nie muszą zmagać się z tym problemem, zaś u kobiet wyjątkowo szczupłych cellulit występuje i rozrasta się do niebagatelnych rozmiarów.

Istnieje jednak metoda skutecznej walki z cellulitem i jest nią masaż próżniowy. To innowacyjne rozwiązanie pozwalające pokonać cellulit! Masaż ma na celu nie tylko zniszczenie skórki pomarańczowej, ale dodatkowo zapewnia jędrność i gładkość skórze, a także smukły kontur całemu ciału. Metoda walki z cellulitem przy pomocy masażu próżniowego jest niezwykle bezpieczna, bezbolesna, czyli co za tym idzie – nieinwazyjna.

Czym jest metoda SPM?

Metoda SPM to nic innego jak masaż próżniowy i jak łatwo się można domyślić – tajemnicą działania masażu próżniowego jest właśnie… próżnia! Zastosowanie masażu ma niezwykle pozytywny wpływ na poprawienie i usprawnienie krążenia krwi i limfy. Skutkuje to bez wątpienia szybszym usuwaniem toksyn z organizmu, zwłaszcza z jego warstw podskórnych, a jak powszechnie wiadomo, to właśnie toksyny odpowiadają za tworzenie się warstwy cellulitowej na skórze. 

Urządzenie do masażu próżniowego

 Warto uzbroić się w cierpliwość, ponieważ po pierwszym masażu możemy dostrzec efekt jedynie w ograniczonym zakresie. Najlepsze efekty obserwuje się natomiast po serii kilku – kilkunastu zabiegów. To jednak jeszcze nie koniec, ponieważ w celu podtrzymania uzyskanego efektu należy chodzić na zabiegi co najmniej raz w miesiącu. Takie działanie zagwarantuje nam całkowitą redukcję cellulitu (lub też w bardzo skrajnych przypadkach – redukcję cellulitu do minimum). Pamiętać należy, że na równi z zabiegiem ważna jest także profilaktyka, ponieważ niechciana, pomarańczowa skórka, może w każdej chwili powrócić do nas jak bumerang. W zależności od tego, jaki rodzaj masażu wybierzemy, wykonuje się go na całym ciele lub też tylko miejscowo. Podstawą pięknie wyglądające, jędrnej i młodej skóry jest jej dobre ukrwienie. Jak powszechnie wiadomo cellulit nie jest łatwy do zwalczenia, a domowe, nieinwazyjne metody zazwyczaj nie przynoszą efektu. Masaż próżniowy to znakomite rozwiązanie dla osób chcących zażegnać problem cellulitu raz na zawsze!

Jak przebiega masaż próżniowy?

Pierwszym etapem masażu próżniowego jest drenaż limfatyczny, za sprawą którego pobudzony zostaje przepływ krwi i limfy. Kiedy chłonka i krew szybciej krążą, następuje uwalnianie toksyn z komórek, a następnie ich sprawne wypłukiwanie z organizmu. W miejsce toksyn dostarczone zostają cenne składniki odżywcze.

Zabieg przebiega w następujący sposób – do skóry posmarowanej żelem czy też specjalistycznym balsamem przykładane jest urządzenie wytwarzające próżnię – urządzenie to po prostu zasysa część naszej skóry. Sprawia to, że komórki tłuszczowe znajdujące się pod skórą zostają rozbite, zaś w przestrzenie międzykomórkowe dostaje się tlen. W ten sposób niedotlenione do tej pory miejsca znajdujące się pod skórą zostają odżywione. Cały masaż zwieńczony zostaje balsamowaniem skóry preparatami wspomagającymi produkcję kolagenu – czyli takimi, które przyczynią się do ujędrnienia i wyszczuplenia naszej sylwetki. Warto także zaznaczyć, że masaż próżniowy nie jest jedyną metodą walki z cellulitem i może on być z powodzeniem stosowany również z inną metodą, taką jak np. zabieg ultradźwiękami.

Masaż próżniowy posiada liczne zalety. Wspomaga walkę z cellulitem, ale nie tylko! Przede wszystkim ujędrnia ciało, rzeźbi sylwetkę i poprawia napięcie skóry zupełnie jak po liposukcji! Masaż próżniowy to znakomita metoda oczyszczania organizmu z toksyn i co za tym idzie – lepszego dotlenienia skóry.

Dostawa i Płatności

Gwarancja

12, 18, 24 miesięcy gwarancji na wszystkie urządzenia w zależności od artykułu

Opłata

przelew bankowy

NEWFACE w sieciach społecznościowych

Zapraszamy w godzinach

poń – czwartek 8.oo – 18.oo piątek 8.oo – 16.oo sobota nieczynne

Dostarczamy we wszystkich miastach Polski:  Warszawa Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, ... [ Pokaż wszystko ]

NEWFACE GROUP Sp. z o.o. Warszawa Infolinia: (22) 102 19 45

TA STRONA UŻYWA COOKIE

Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookiew przeglądarce.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.