not valid E-mail address
Incorrect Password

Oddzwonimy!Podaj swoje dane, a nasi doradcy skontaktuje się z Toba w najbliższym czasie.

Urządzenie do masażu próżniowego

Towary kategorii Urządzenia do masażu próżniowego:
Pokaż filtr
DO 30 KWIETNIA
Urządzenie do masażu rolkowo-próżniowego i ujędrniania ciała Zemits Leger 2.0 Urządzenie do masażu rolkowo-próżniowego i ujędrniania ciała Zemits Leger 2.0
-11% 3 700,00 zł
Cena brutto: 3 300,00
Urządzenie do endermologii i kawitacji ultradźwiękowej Zemits Bionexis Lite Urządzenie do endermologii i kawitacji ultradźwiękowej Zemits Bionexis Lite
Cena brutto: 40 800,00
Ceny schudły, a Twoi klienci? Ceny schudły, a Twoi klienci?
Cena brutto: 1,00
DO 30 KWIETNIA
Urządzenie do endermologii i kawitacji ultradźwiękowej Zemits Bionexis Pro Urządzenie do endermologii i kawitacji ultradźwiękowej Zemits Bionexis Pro
-10% 57 800,00 zł
Cena brutto: 52 000,00
DO 30 KWIETNIA
Urządzenie do masażu rolkowo-próżniowego i ujędrniania ciała Zemits CelluSpice Pro Urządzenie do masażu rolkowo-próżniowego i ujędrniania ciała Zemits CelluSpice Pro
-12% 10 990,00 zł
Cena brutto: 9 700,00
DO 30 KWIETNIA
Urządzenie do terapii próżniowej Zemits MarvelouSlim Urządzenie do terapii próżniowej Zemits MarvelouSlim
-13% 940,00 zł
Cena brutto: 815,00

Urządzenia do masażu próżniowego

 Współcześnie wiele kobiet ma problemy z cellulitem. Skórka pomarańczowa najczęściej gromadzi się na udach, pośladkach i biodrach, a nawet czasami brzuchu. Nie jest istotna budowa ciała, bowiem zdarzają się przypadki, że kobiety otyłe nie muszą zmagać się z tym problemem, zaś u kobiet wyjątkowo szczupłych cellulit występuje. 

 Istnieje jednak metoda skutecznej walki z cellulitem i jest nią masaż próżniowy. To innowacyjne rozwiązanie pozwalające pokonać cellulit! Masaż ma na celu nie tylko zniszczenie skórki pomarańczowej, ale dodatkowo zapewnia jędrność i gładkość skórze, a także smukły kontur całemu ciału. Metoda walki z cellulitem przy pomocy masażu próżniowego jest niezwykle bezpieczna, bezbolesna, czyli co za tym idzie – nieinwazyjna.

 Metoda SPM to nic innego jak masaż próżniowy i jak łatwo się można domyślić – tajemnicą działania masażu próżniowego jest właśnie… próżnia! Zastosowanie masażu ma niezwykle pozytywny wpływ na poprawienie i usprawnienie krążenia krwi i limfy. Skutkuje to bez wątpienia szybszym usuwaniem toksyn z organizmu, zwłaszcza z jego warstw podskórnych, a jak powszechnie wiadomo, to właśnie toksyny odpowiadają za tworzenie się cellulitu na skórze. 

Urządzenie do masażu próżniowego

 Warto uzbroić się w cierpliwość, ponieważ po pierwszym masażu możemy dostrzec efekt jedynie w ograniczonym zakresie. Najlepsze efekty obserwuje się natomiast po serii kilku – kilkunastu zabiegów. To jednak jeszcze nie koniec, ponieważ w celu podtrzymania uzyskanego efektu należy chodzić na zabiegi co najmniej raz w miesiącu. Takie działanie zagwarantuje nam całkowitą redukcję cellulitu (lub też w bardzo skrajnych przypadkach – redukcję cellulitu do minimum). Pamiętać należy, że na równi z zabiegiem ważna jest także profilaktyka, ponieważ niechciana, pomarańczowa skórka, może w każdej chwili powrócić do nas jak bumerang. W zależności od tego, jaki rodzaj masażu wybierzemy, wykonuje się go na całym ciele lub też tylko miejscowo. Wyglądającej pięknie wyglądające, jędrnej i młodej skóry jest jej dobre ukrwienie. Jak powszechnie wiadomo cellulit nie jest łatwy do zwalczenia, a domowe, nieinwazyjne metody zazwyczaj nie przynoszą efektu. Masaż próżniowy to znakomite rozwiązanie dla osób chcących zażegnać problem cellulitu raz na zawsze!

 

Jak przebiega masaż próżniowy?

Pierwszym etapem masażu próżniowego jest drenaż limfatyczny, za sprawą którego pobudzony zostaje przepływ krwi i limfy. Kiedy chłonka i krew szybciej krążą, następuje uwalnianie toksyn z komórek, a następnie ich sprawne usuwanie z organizmu. W miejsce toksyn dostarczone zostają cenne składniki odżywcze.

Zabieg przebiega w następujący sposób – do delikatnie naoliwionej skóry przystawiamy bańkę – urządzenie to zasysa część naszej skóry. Sprawia to, że komórki tłuszczowe znajdujące się pod skórą zostają rozbite, zaś w przestrzenie międzykomórkowe dostaje się tlen. W ten sposób niedotlenione do tej pory miejsca znajdujące się pod skórą zostają odżywione. Cały masaż zwieńczony zostaje balsamowaniem skóry preparatami wspomagającymi produkcję kolagenu – czyli takimi, które przyczynią się do ujędrnienia i wyszczuplenia naszej sylwetki. Warto także zaznaczyć, że masaż próżniowy nie jest jedyną metodą walki z cellulitem i może on być z powodzeniem stosowany również z inną metodą, taką jak np. zabieg ultradźwiękami.

Masaż próżniowy posiada liczne zalety. Wspomaga walkę z cellulitem, ale nie tylko! Przede wszystkim ujędrnia ciało, rzeźbi sylwetkę i poprawia napięcie skóry zupełnie jak po liposukcji! Masaż próżniowy to znakomita metoda oczyszczania organizmu z toksyn i co za tym idzie – lepszego dotlenienia skóry.