not valid E-mail address
Incorrect Password

Oddzwonimy!Podaj swoje dane, a nasi doradcy skontaktuje się z Toba w najbliższym czasie.

Laser kosmetyczny

Laser kosmetyczny pozwoli Państwu poszerzyć gamę oferowanych przez salon usług o nowe innowacyjne zabiegi : laserowe odmładzanie, epilacja oraz laserowe usuwanie teleangiektazji i tatuaży.

Lasery kosmetyczne

Dlaczego warto kupić laser do salonu kosmetycznego? Niewątpliwą zaletą zabiegów przeprowadzanych za pomocą laserów kosmetycznych  jest to, że ich wyniki są natychmiastowe, co pozwala na szybkie osiągniecie wymarzonego rezultatu. Zazwyczaj rekomenduje się serię z 3-5 zabiegów (zależy to od celu przeprowadzenia zabiegu oraz obszaru działania), ale już po pierwszym zabiegu da się zauważyć niesamowite wyniki, co nie może nie satysfakcjonować klientów. Okres regeneracyjny w przypadku zabiegów wykonywanych za pomocą współczesnych aparatów jest krótki, a lista przeciwwskazań oraz możliwych skutków ubocznych niewielka. Należy także zaznaczyć, że lasery kosmetyczne nie wymagają dodatkowego zakupu materiałów eksploatacyjnych, a ich efektywność znacznie przewyższa efektywność analogicznego sprzętu. Kupując laser kosmetyczny, otrzymujecie Państwo aparat z wysoką efektywnością i niskim poziomem kosztów eksploatacyjnych.

Gdzie kupić urządzenia do kosmetologii laserowej?

-U nas! Wiemy, że przed zakupem dowolnego sprzętu kosmetycznego długo się Państwo zastanawiacie, czy na pewno właśnie ten model jest tym którego szukacie, tym który będzie pasował idealnie. Czasem aby się upewnić warto go zobaczyć ! Zapraszamy do odwiedzenia hali wystawowej w naszym biurze w Łomiankach. Nasi menedżerowie chętnie odpowiedzą na każde pytanie dotyczące naszego sprzętu oraz jego obsługi. Poradę można uzyskać również telefonicznie, dzwoniąc pod numer podany na naszej stronie.

Laser kosmetyczny

DO 31 LIPCA
Laser diodowy do usuwania włosów Zemits Quidion 808 Laser diodowy do usuwania włosów Zemits Quidion 808
-12% 89 600,00 zł
Cena brutto: 79 000,00
Laser diodowy do usuwania włosów Adonyss DioPulse 808 Laser diodowy do usuwania włosów Adonyss DioPulse 808
Cena brutto: 85 700,00
DO 31 LIPCA
Przenośny laser diodowy do usuwania włosów Adonyss DioLite Przenośny laser diodowy do usuwania włosów Adonyss DioLite
-14% 53 200,00 zł
Cena brutto: 46 000,00