not valid E-mail address
Incorrect Password

Oddzwonimy!Podaj swoje dane, a nasi doradcy skontaktuj si z Toba w najbliższym czasie.

Profi-med

Urządzenie IPL+RF E-Light Shr
Urządzenie IPL+RF E-Light Shr

E-Light IPL+RF - działanie fal radiowych intensyfikuje i uzupełnia działanie IPL. Efektem współdziałania IPL i fal radiowych jest głębsza penetracja w warstwy skóry właściwej, a także szybszy efekt końcowy, co przekłada się na mniejszą ilość zabiegów, dużą rozpiętość możliwych zastosowań i satysfakcję klientów.

Cena brutto: 32 000,00
Urządzenie IPL+RF (Multi-Light Plus)
Urządzenie IPL+RF (Multi-Light Plus)

Urządzenie multi-light plus to innowacyjne urządzenie, łączące aż 5 technologii: e-light ipl+rf, ipl, fale radiowe multipolar oraz kawitacje ultradźwiekową i masaż próżniowy. Urządzenie wykorzystuje technologie służace do wykonywania zabiegów trwałego usuwania włosów, również jasnych i rudych, foto-odmładzania skóry, wygładzania drobnych zmarszczek, likwidacji rozszerzonych porów, usuwania zaburzen pigmentacji skóry, zamykania rozszerzonych naczynek krwionosnych, likwidowania trądziku i stanów zapalnych (połączona technologia ipl oraz fal radiowych rf) a także redukcji i rozbijania tkanki tłuszczowej, wyszczuplania i modelowania sylwetki, usuwania cellulitu oraz ujędrniania wiotkiej skóry ciała (połączona technologia fal radiowych oraz kawitacji ultradzwiękowej i masażu próżniowego).

Cena brutto: 39 900,00
Urządzenie Varico Laser
Urządzenie Varico Laser

Podstawą terapeutyczną działania lasera diodowego jest fototermoliza selektywna następująca pod wpływem ciepła. Światło lasera podczerwone o długości fali 980nm wnika głęboko w skórę właściwą, gdzie energia jest przekształcana w ciepło i jest wybiórczo absorbowana przez chromofory(wodę, hemoglobinę, melaninę, kolagen), w tym przypadku przez barwnik zawarty w krwi - hemoglobinę, co powoduje szybkie ogrzanie i zamknięcie naczynka.

Cena brutto: 34 000,00
Urządzenie IPL – SM
Urządzenie IPL – SM

Obecnie jedyna metoda na pozbycie się niechcianego owłosienia na stałe jest depilacja laserowa (fotoepilacja). Przeprowadzona przez wykwalifikowane osoby, z zastosowaniem odpowiedniego lasera daje oczekiwane, trwałe efekty.

Cena brutto: 15 900,00
Urządzenie IPL – B3+
Urządzenie IPL – B3+

Obecnie jedyna metoda na pozbycie się niechcianego owłosienia na stałe jest depilacja laserowa (fotoepilacja). Przeprowadzona przez wykwalifikowane osoby, z zastosowaniem odpowiedniego lasera daje oczekiwane, trwałe efekty.

Cena brutto: 17 900,00
Urządzenie IPL Erose-YB2
Urządzenie IPL Erose-YB2

Intensywne światło ipl bezinwazyjnie przenika przez skórę i jest absorbowane przez hemoglobinę (uszkodzone naczynia, rumień) lub melaninę (przebarwienia). Światło ipl dociera do komórek, a skóra rozpoczyna swój naturalny proces leczenia. Zabiegi skracają i przebudowują włókna kolagenowe, dzięki czemu skóra jest jędrniejsza, bardziej elastyczna, zmniejszają się rozszerzone pory i wygładzają drobne zmarszczki.

Cena brutto: 25 000,00
Urządzenie IPL+RF (E-Light Silver)
Urządzenie IPL+RF (E-Light Silver)

Światło urządzenia ipl emituje łagodną wiązkę promieni (nie wpływa na funkcje organizmu) przenikającą przez skórę, aż do mieszka włosowego, niszcząc bezpowrotnie cebulkę. Nie powoduje uszkodzenia skóry.

Cena brutto: 22 000,00
Urządzenie Kriolipoliza Freeze Lipo
Urządzenie Kriolipoliza Freeze Lipo

Kriolipoliza to zabieg konturowania ciała i redukcji tkanki tłuszczowej. Kriolipoliza wykonywana urządzeniem „Freeze Sculptor” w odróżnieniu od innych nieinwazyjnych metod redukujących tkankę tłuszczową, umożliwia zastosowanie zaawansowanej technologii zamrażania, która selektywnie atakuje komórki tłuszczowe skutecznie je eliminując a jednocześnie oszczędza wszystkie pozostałe tkanki. Kriolipoliza wykonywana urządzeniem „Freeze Sculptor” umożliwia zamrażanie tkanki tłuszczowej od +5 do -10 , co pozwala wykonywać zabiegi rzeźbienia na osobach lekko otyłych oraz redukcji tkanki tłuszczowej na osobach bardzo otyłych.

Cena brutto: 29 900,00
Urządzenie Kriolipoliza Freeze Scupltor Z 2 Głowicami
Urządzenie Kriolipoliza Freeze Scupltor Z 2 Głowicami

Kriolipoliza to zabieg konturowania ciała i redukcji tkanki tłuszczowej. Kriolipoliza wykonywana urządzeniem freeze lipo w odróżnieniu od innych nieinwazyjnych metod redukujących tkankę tłuszczową, umożliwia zastosowanie zaawansowanej technologii zamrażania do -10 st. Celsiusza, która selektywnie atakuje komórki tłuszczowe skutecznie je eliminując a jednocześnie oszczędza wszystkie pozostałe tkanki.

Cena brutto: 36 900,00
Urządzenie RF Frakcyjny Mikroigłowy
Urządzenie RF Frakcyjny Mikroigłowy

Radiofrekwencja frakcyjna mikroigłowa to jednoczesne działanie znanych wcześniej zabiegów - radiofrekwencji (RF) i mikronakłuwania.

Cena brutto: 16 900,00
Urządzenie Laser Shape
Urządzenie Laser Shape

Ujędrnienie skóry oraz redukcja zmarszczek Działanie lasera oraz energia fal radiowych prowadzi do rozgrzania tkanki w głebokiej warstwie skóry. Efektem podniesionej temperatury jest wzmożona produkcja kolagenu oraz poprawa krążenia krwi, co prowadzi do ujędrnienia skóry i redukcji zmarszczek.

Cena brutto: 37 900,00
Urządzenie Fale Radiowe RF 300
Urządzenie Fale Radiowe RF 300

Fale radiowe (promieniowanie radiowe) są falami elektromagnetycznymi wytwarzanymi przez prąd. Jeszcze kilka lat temu fale radiowe kojarzone były tylko i wyłącznie z odbiornikami grającymi, obecnie jednak są już szeroko rozpowszechnione w kosmetyce, fizjoterapii i medycynie. Działanie kosmetyczne fal radiowych polega na termolizie (diatermii) przy pomocy prądu szybkozmiennego o wysokim napięciu. Zmiana energii powoduje wytwarzanie ciepła, które rozgrzewa ośrodek (naskórek, skórę właściwą, tkankę podskórną), a w przypadku fizjoterapii - mięśnie i stawy. Urządzenia wykorzystujące zjawisko fal radiowych do zabiegów kosmetycznych istnieją od niedawna. Obecnie pojawia się ich coraz więcej, bo i zapotrzebowanie na nie rośnie.

Cena brutto: 25 000,00
Urządzenie Cellu-Med
Urządzenie Cellu-Med

Cellu-Med - System do: redukcji celulitu wyszczuplania ciała usuwania zmarszczek liftingu twarzy; odmładzanie skóry wokół oczu redukcji worków pod oczami; napinania skóry twarzy i ciała; zwiększanie elastyczności skóry.

Cena brutto: 34 900,00
Urządzenie Laser Q-Switch Pro-Medis
Urządzenie Laser Q-Switch Pro-Medis

Laser q-switch pro-medis kumuluje energię w ultrakrótkim impulsie w efekcie czego cząsteczki barwnika ulegają rozbiciu bez nadmiernego przegrzania tkanek. Dzięki zastosowaniu unikalnych parametrów zabiegi są bardzo skuteczne i charakteryzują się niewielkimi efektami ubocznymi, jedynym przejściowym efektem pozabiegowym są przebarwienia, które najczęściej ustępują samoistnie.

Cena brutto: 31 000,00
Urządzenie Laser Q-Switch SM
Urządzenie Laser Q-Switch SM

Laser q-switch sm charakteryzuje się bardzo krótkim, nanosekundowym impulsem, który absorbowany jest w zależności od długości światła, przez określone kolory. I tak długość światła pochłania kolor czarny i granatowy, a kolor czerwony absorbuje światło o innej długości. Mechanizm usunięcia barwnika zdeponowanego w tkankach jest reakcją rozbijającą cząsteczki barwnika na drobinki, które usuwane są przez komórki układu immunologicznego organizmu. Zabieg zazwyczaj trzeba powtórzyć kilkakrotnie, zależy to przede wszystkim od ilości barwnika, ale także od tego czy tatuaż wykonany był w sposób profesjonalny - barwnik wówczas znajduje się na stałej, tej samej głębokości, czy też w sposób amatorski, wówczas drobinki barwnika wprowadzone są na różne głębokości do skóry.

Cena brutto: 16 900,00
Urządzenie Laser Q-Switch LT
Urządzenie Laser Q-Switch LT

Laser laser q-switch lt - światło emitowane przez laser używane jest w celu zniszczenia barwnika. Powierzchnia skóry jest "przeźroczysta" dla emitowanego światła, podczas gdy cała energia jest skupiona i pochłaniana przez barwnik. Pigment ulega rozbiciu na drobne fragmenty, które następnie są pochłaniane przez komórki organizmu - makrofagi. Laserowe usuwanie jest bardzo skuteczne przy większości typów tatuażu. Generalnie tatuaż może zostać całkowicie usunięty podczas zabiegów laserowych chyba, że znajduje się w warstwie podstawnej skóry lub w bliźnie. Laserowe usuwanie tatuażu jest bezpieczniejsze i bardziej efektywne niż metody tradycyjne. Laser eliminuje ryzyko infekcji, które jest dość wysokie przy metodach tradycyjnych oraz co jest niezwykle ważne, zmniejsza do minimum możliwość powstania blizn w porównaniu z metodami tradycyjnymi. W celu zwiększenia komfortu pacjenta zabieg usunięcia tatuażu wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym. W przypadku tatuaży o bardzo dużych rozmiarach zabieg może zostać przeprowadzony w kilku etapach, każdy na innej części tatuażu.

Cena brutto: 23 000,00
Urządzenie Pixel – Laser Frakcyjny CO2 (Głowica: CO2)
Urządzenie Pixel – Laser Frakcyjny CO2 (Głowica: CO2)

Leczenie laserem frakcyjnym co2 polega na wytwarzaniu mikroskopijnych uszkodzeń sięgających skóry właściwej otoczonych skórą nienagrzewaną co pozwala na szybki proces gojenia i wytwarzanie kolagenu i zapewnia skórze młodszy wygląd. Laser frakcyjny ma zastosowanie w usuwaniu zmarszczek oraz bruzd, korekcji blizn, redukcji poszerzonych porów oraz zwiększeniu napięcia skóry - efekt liftingu- wszędzie, gdzie jest to konieczne: twarz, szyja, dekolt, brzuch, ramiona itp.

Cena brutto: 45 000,00
Urządzenie Ewakuator Dymu Zabiegowego
Urządzenie Ewakuator Dymu Zabiegowego

Ewakuator dymu se-02 – usuwanie i filtracja dymu z waporyzowanych tkanek

Cena brutto: 15 990,00
Urządzenie Laser Diodowy – Light Sapphire
Urządzenie Laser Diodowy – Light Sapphire

Laser działa, opierając się na zjawisku selektywnej fototermolizy. Ściśle określona długość fali 808 nm emitowana przez laser light sapphire jest absorbowana przez melaninę włosa. Energia świetlna zmienia się wtedy w cieplną a melanina jest termicznie niszczona bez uszkodzenia otaczającej włos skóry.

Cena brutto: 45 000,00
Urządzenie Pixel – Laser Frakcyjny CO2(2 Głowice: CO2 Oraz Głowica Frakcyjna)
Urządzenie Pixel – Laser Frakcyjny CO2(2 Głowice: CO2 Oraz Głowica Frakcyjna)

Leczenie laserem frakcyjnym co2 polega na wytwarzaniu mikroskopijnych uszkodzeń sięgających skóry właściwej otoczonych skórą nienagrzewaną co pozwala na szybki proces gojenia i wytwarzanie kolagenu i zapewnia skórze młodszy wygląd. Laser frakcyjny ma zastosowanie w usuwaniu zmarszczek oraz bruzd, korekcji blizn, redukcji poszerzonych porów oraz zwiększeniu napięcia skóry - efekt liftingu- wszędzie, gdzie jest to konieczne: twarz, szyja, dekolt, brzuch, ramiona itp.

Cena brutto: 55 000,00
Urządzenie KW/RF 100
Urządzenie KW/RF 100

Nasze urządzenie przedstawia jedną z najnowocześniejszych technik redukujących złogi tłuszczu oraz cellulit. Do tego celu wykorzystano trzy najnowocześniejsze technologie stosowane od niedawna w kosmetyce.

Cena brutto: 16 900,00
Urządzenie HIFU 2D Plus
Urządzenie HIFU 2D Plus

Urządzenie HIFU2D PLUs - skoncentrowane ultradźwięki drugiej generacji do: Bezinwazyjnego liftingu twarzy, Poprawy owalu twarzy, uniesienie brwi, Ujędrniania obwisłej skóry twarzy i ciała, Wyszczuplenia i modelowania sylwetki

Cena brutto: 36 900,00
Urządzenie Oxygen Jet
Urządzenie Oxygen Jet

Funkcje aparatu: likwidacja zmarszczek i blizn, zamykanie porów skóry, poprawa elastyczności skóry, tonizacja, rozjaśnienie przebarwień, wygładzanie skóry, oczyszczanie skóry z zaskórników i martwego naskórka. natlenianie skóry wprowadzanie preparatów tlenem lifting natlenianie wew. - bar tlenowy

Cena brutto: 18 942,00
Urządzenie Carboxy-Med
Urządzenie Carboxy-Med

Wskazania do zabiegu karboksyterapii: cienie i zasinienia wokół oczu wszelkie zmarszczki mimiczne rozstępy nadmiar tkanki tłuszczowej cellulit poprawa elastyczności twarzy, szyi i dekoltu zwiotczenie skóry na brzuchu, ramionach i udach problem łysienia i przerzedzonych włosów, choroby krwi

Cena brutto: 25 000,00
1 2