not valid E-mail address
Incorrect Password
Showroom w Warszawie

Oddzwonimy!Podaj swoje dane, a nasi doradcy skontaktuje się z Toba w najbliższym czasie.

Simon

Kombajn kosmetyczny 14w1 1008
Kombajn kosmetyczny 14w1 1008

Kombajn kosmetyczny 14w1 1008- jednoczy w sobie wszystkie bazowe funkcje konieczne dla pracy kosmetologa. Ten aparat łączy w sobie możliwości kilku urządzeń. Z nim potraficie zaoszczędzić przyzwoitą sumę na kupnie oddzielnych przyrządów i nie zagracać obszar gabinetu kosmetycznego. Nie zważając na dużą ilość funkcji, aparat jest prosty do praci i problemów z jego eksploatacją nie powstanie.

Cena brutto: 5 989,00
Taboret kosmetyczny BC - 307
Taboret kosmetyczny BC - 307

Taboret kosmetyczny BC- 307 - sprzęt, który ułatwia pracę dowolnego majstra: manicure, pedicure, kosmetologa. Taki sprzęt pozwoli odpoczywać odnóżom majstra podczas przeprowadzenia trwałych procedur, gdzie jest potrzebna uwaga i koncentracja. Specjalnie dla wygody kosmetologa, taboret jest wyposażony podstawką pod odnóża.

Cena brutto: 249,00
Taboret kosmetyczny BC - 303
Taboret kosmetyczny BC - 303

Taboret kosmetyczny BC - 303 zostanie niezbędnym pomagierem w pracy kosmetologa. Cały dzień pracujący kosmetolog znajduje się na odnóżach, naturalnie przed wieczór on wykańcza się i jakość procedur może pogarszać się, żeby intensywność pracy nie padała, dla tego będzie wygodny i komfortowy taboret BC - 303. Prosty lakoniczny designe taboreta kosmetycznego podejdzie do dowolnego wnętrza.

Cena brutto: 229,00
Taboret kosmetyczny BC - 304
Taboret kosmetyczny BC - 304

Taboret kosmetyczny BC - 304 zostanie niezbędnym pomagierem w pracy kosmetologa. Cały dzień pracujący kosmetolog znajduje się na odnóżach, naturalnie przed wieczór on wykańcza się i jakość procedur może pogarszać się, żeby intensywność pracy nie padała, dla tego będzie wygodny i komfortowy taboret BC - 303. Prosty lakoniczny designe taboreta kosmetycznego podejdzie do dowolnego wnętrza.

Cena brutto: 229,00
Taboret kosmetyczny BC - 305
Taboret kosmetyczny BC - 305

Taboret kosmetyczny BC - 305 stanie się nieodłacznym atrybutem w salonie. Ten taboret zabezpieczy maksymalny komfort majstrowi. Majster nie będzie odczuwał dyskomfortu podczas przeprowadzenia procedur, on będzie miał dobry humor, a jakość procedury stanie lepiej. Również taboret kosmetyczny BC - 305 dokonany w stylowym designe i pięknie będzie wpisywał się do dowolnego wnętrza salonu piękności. Taki taboret można wykorzystać i podczas przeprowadzenia różnych procedur kosmetycznych i jak miejsce odpoczynku.

Cena brutto: 249,00
Fotel kosmetyczny elektryczny BC - 8676
Fotel kosmetyczny elektryczny BC - 8676

Fotel kosmetyczny elektryczny w oryginalnym design'ie, w pełni regulowany napędem elektrycznym, z pomocą pilota osobie prowadzącej będzie łatwo ustawić wysokość, wyrównać do poziomu, a także wyregulować poduszkę dla głowy. Fotel kosmetyczny elektryczny BC - 8676 będzie niezastąpiony w każdym salonie piękności, wyjątkowo użyteczny do zabiegów SPA, wszystkich rodzajów masażu i terapii manualnej, a także do depilacji.

Cena brutto: 4 489,00
Fotel kosmetyczny elektryczny BC - 8686
Fotel kosmetyczny elektryczny BC - 8686

Fotel kosmetyczny elektryczny BC - 8686 niezastąpiony atrybut salonu piękności. Osobie prowadzącej będzie wygodnie przeprowadzać szereg zabiegów zapewniając klientowi komfort, z możliwością regulacji wysokości fotela za pomocą napędu elektrycznego.

Cena brutto: 2 599,00
Urządzenie do elektrostymulacji BioTek D9116
Urządzenie do elektrostymulacji BioTek D9116

Aparat do elektrostymulacji Bio Tek D9116 to niezawodne, bezawaryjne i skuteczne urządzenie niezbędne w każdym gabinecie modelowania i kształtowania sylwetki, gabinetach kosmetologicznych oraz ośrodkach rehabilitacyjnych. Dodatkowo aparat ma opływowy kształt o eleganckim designie oraz zajmuje naprawdę niewiele miejsca.

Cena brutto: 2 699,00
Taboret kosmetyczny  BC - 301
Taboret kosmetyczny BC - 301

Taboret kosmetyczny BC - 301 - wygodny i komfortowy taboret dla majstra manicure, pedicure, kosmetologa, majstra zwiększania rzęs i depilacji. Taboret kosmetyczny BC - 301 ma specjalną wklęsłą formę siedzenia dla jeszcze większego komfortu.

Cena brutto: 199,00