not valid E-mail address
Incorrect Password
Showroom w Warszawie

Oddzwonimy!Podaj swoje dane, a nasi doradcy skontaktuje się z Toba w najbliższym czasie.

Sonia

Kombajn kosmetyczny H4534
Kombajn kosmetyczny H4534

Kombajn kosmetyczny H4534 zawiera wszystkie podstawowe funkcje niezbędne w skutecznej pielęgnacje skóry twarzy. Kupując ten kombajn oszczędzacie Państwo miejsce, otrzymując urządzenie o szerokim spektrum zastosowań, które nadaje się na przykład do wykonania zabiegów czystki twarzy, wygładzania zmarszczek, podwyższenia sprężystości skóry i aktywności mięśni.

Cena brutto: 1 489,00
Kombajn kosmetyczny H4532
Kombajn kosmetyczny H4532

Kombajn kosmetyczny, który powstał z myślą o kompleksowej pielęgnacji skóry twarzy, szyi i dekoltu. Jest bezpieczny, bezinwazyjny, funkcjonalny, zajmuje mało miejsca.

Cena brutto: 1 799,00
Urządzenie do peelingu kawitacyjnego 2201
Urządzenie do peelingu kawitacyjnego 2201

Urządzenie do peelingu kawitacyjnego 2201 - fachowy kosmetyczny aparat do czyszczenia ultradźwiękowego skóry. Taki przyrząd jest prosty w pracy, pozwoli usunąć wiele estetycznych problemów z skórą, usunięcie warstwy rogowej, kamedonow. Przy leczeniu ultradźwiękiem zwiększa intensywność tkankowych oksydacyjno - rekonstrukcyjnych procesów, powiększa się utworzenie biologicznie czynnych substancji - histaminy, heparynа, serotoniny. Ultradźwięk ma wyraźnе przeciwzapalne, przeciwbólowe, rozkurczowe (eliminuje skurcze), antyalergiczne i czyni ogólnotonizujące działanie. Regularne procedury z aparatem do peelingu kawitacyjnego 2201 pobudza krążenie krwi, poprawia odżywienie tkanek.

Cena brutto: 1 099,00
Urządzenie do peelingu kawitacyjnego 2202
Urządzenie do peelingu kawitacyjnego 2202

Urządzenie do peelingu kawitacyjnego 2202 - profesjonalny, kosmetyczny aparat do ultradźwiękowego peelingu skóry.

Cena brutto: 1 189,00
Urządzenie do galwanizacji H2401
Urządzenie do galwanizacji H2401

Urządzenie do galwanizacji H2401 przeznaczone jest do profesjonalnego użytku w salonach kosmetycznych i pozwala na wykonanie 2 zabiegów: jonoforezy oraz czystki galwanicznej. Metodyka galwanizacji polega na dobroczynnym działaniu na organizm człowieka stałego prądu elektrycznego małej intensywności i niskiego napięcia.

Cena brutto: 699,00