not valid E-mail address
Incorrect Password
Showroom w Warszawie

Oddzwonimy!Podaj swoje dane, a nasi doradcy skontaktuje się z Toba w najbliższym czasie.

Young-in

Urządzenie kawitacji Young-in Cavita Cell
Urządzenie kawitacji Young-in Cavita Cell

Polecamy Państwu niezastąpione urządzenie do kawitacji ultradźwiękowej Young­in Cavita Cell. Urządzenie zajmuje niewiele miejsca i posiada profesjonalny design. Idealnie nadaje się do salonów kosmetycznych, ośrodków SPA czy gabinetów medycyny estetycznej. Technologia urządzenie oparta jest o działanie ultradźwięków. Ultradźwięki o pewnej częstotliwości, przechodzą przed tkanki powodując powstanie obszarów podwyższonego i obniżonego ciśnienia. W przypadku obniżeni ciśnienia płyny tkankowe ulegają zjawisku kawitacji.

Cena brutto: 3 778,00
Fale radiowe urządzenie Q 31
Fale radiowe urządzenie Q 31

Urządzenie do fal radiowych Q 31 - to profesjonalne wyposażenie gabinetu kosmetycznego. Zabieg pozwoli na niechirurgiczny lifting twarzy i liposukcję bez skalpela!

Cena brutto: 6 950,00
Urządzenie do liposukcji ultradźwiękowej i rf SK-02
Urządzenie do liposukcji ultradźwiękowej i rf SK-02

Urządzenie umożliwia przeprowadzenie zabiegów modelujących sylwetkę. Aparat jest prosty w obsłudze, pozwala na wykonanie bezpiecznego zabiegu na twarz i ciało. Przeprowadzenie zabiegów w serii zapewnia poprawę jędrności i elastyczności skóry, redukcję cellulitu, zmniejszenie obwodów ciała.

Cena brutto: 6 650,00
Urządzenie do liposukcji kawitacyjnej i rf Slim Systems
Urządzenie do liposukcji kawitacyjnej i rf Slim Systems

Urządzenie do liposukcji kawitacyjnej i rf LT-S03 – najwyższej jakości urządzenie do pielęgnacji ciała i twarzy. Urządzenie wykorzystuje działanie fali radiowej i ultradźwięków. Fale o częstotliwości radiowej docierają do głębszych warstw skóry i wpływają na włókna kolagenu (efekt termiczny), warstwy powierzchowne skóry pozostają niezmienione.

Cena brutto: 4 630,00