not valid E-mail address
Incorrect Password

Oddzwonimy!Podaj swoje dane, a nasi doradcy skontaktuje się z Toba w najbliższym czasie.

Analizator skóry Zemits Skin Analysis Pro

Artykułu: 22403

25 400,00 zł

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach: 25 400,00 zł

Raty 0%

Darmowe szkolenie

Wsparcie marketingowe

24 Miesiące Gwarancji

Certyfikaty jakości

Darmowy pokaz urządzenia

⭐️Teraz półtora razy większy ekran do ultraprecyzyjnej analizy: 15,6 cala
⭐️Rozdzielczość ekranu 20 megapikseli zamiast 16 - nie umknie ani jednej zmarszczki
⭐️ Kompleksowa analiza skóry pod kątem 12 czynników – stopień nawilżenia skóry, obecność i głębokość trądziku, stan tekstury skóry oraz obecność rozszerzonych porów
⭐️ 30 milionów klinicznych baz danych dla dokładnych wyników
⭐️ Wystarczy 15 sekund, aby przeanalizować i zprognozować kondycję skóry klienta nawet na 3-5 lat naprzód
⭐️Nowość Stanów Zjednoczonych 2021

Zobacz recenzję wideo urządzenia Zemits Skin Analysis Pro

Zemits Skin Analysis Pro - nowe możliwości dla Twojego biznesu

Zemits Skin Analysis Pro - nowe możliwości dla Twojego biznesu


Innowacyjny sprzęt przeznaczony do fiksacji i analizy stanu skóry przed, w trakcie i po zabiegu kosmetycznym. W oparciu o sztuczną inteligencję urządzenie wizualizuje stan skóry w oparciu o technologie RGB, UV, PL.

Ten model opiera się na latach badań. To są:

 • 12 lat testowania teorii i hipotez.
 • 30 milionów klinicznych baz danych, które są zebrane w trakcie badań.

Korzystając z tych danych, analizator skóry Zemits Skin Analysis Pro jest w stanie przeanalizować twarz klienta w zaledwie 15 sekund za pomocą 12 kluczowych wskaźników, w tym określić obecność pigmentacji, głębokość zmarszczek i stan porów.

Również ten model jest w stanie opracować indywidualny program pielęgnacyjny, a nawet przewidzieć jego stan z kilkuletnim wyprzedzeniem, z zastrzeżeniem prawidłowej i nieprawidłowej pielęgnacji.

To jest niezastąpiony pomocnik każdego kosmetologa, urządzenie, które pomoże wykonać odpowiednią pielęgnację, opartą na dogłębnej analizie skóry o różnych głębokościach.

Po co jest potrzebny analizator stanu skóry?


Diagnozując aktualny stan skóry za pomocą Zemits Skin Analysis Pro, kosmetolog przepisuje kompleksowe zabiegi pielęgnacyjne i kosmetyczne w oparciu o dokładne fakty, poparte osobistym doświadczeniem. W ten sposób estetyk wyklucza subiektywne wyniki i możliwość błędu. Dodatkowo nie odchodząc od urządzenia może pokazać, jaki będzie stan skóry za 3-5 lat, z zastrzeżeniem wskazanej pielęgnacji. Co daje klientowi Zemits Skin Analysis Pro:

 • Kompleksowe badanie skóry na różnych głębokościach

12 najważniejszych czynników skóry, których nie można ocenić „okiem”: stopień nawilżenia skóry, obecność i głębokość trądziku, stan tekstury skóry, obecność rozszerzonych porów, głębokość i stan zmarszczek, zagnieceń. Analizator pokazuje również poziom uszkodzeń UV oraz tempo procesów metabolicznych w komórkach.

 • Fiksacja przyszłych efektów przy odpowiedniej pielęgnacji

Klient może zobaczyć na ekranie stan swojej skóry po zabiegach kosmetycznych. Tak ustalona różnica stymuluje osobę do zapisania się na zabieg, aby zobaczyć taki efekt w lustrze. To jest prawdziwa fiksacja przyszłych efektów, człowiek widzi, ale nie wyobraża sobie.

 • Dobór pielęgnacji kosmetycznej

Analizator skóry Zemits Skin Analysis Pro fiksuje wszystkie wskaźniki według rodzaju skóry i cech estetycznych. W oparciu o obszerną bazę wiedzy urządzenie dobiera indywidualną pielęgnację.

Decyzja o zakupie analizatora skóry Zemits Skin Analysis Pro to doskonała perspektywa rozwoju salonu kosmetycznego, ponieważ wykorzystanie innowacyjnego analizatora w praktyce kosmetologicznej wizualnie demonstruje klientom rezultaty pielęgnacji i ułatwia dobór pielęgnacji dla kosmetologa.

Po co jest potrzebny analizator stanu skóry?
Jakie wskaźniki można analizować dzięki Zemits Skin Analysis Pro?

Jakie wskaźniki można analizować dzięki Zemits Skin Analysis Pro?


12 indywidualnych wyników badań o stanie dermatologicznym - jest to stan nabłonka w postaci zafiksowanego wyniku. Każdy wskaźnik można rozpatrywać osobno zarówno jak i zalecenia dotyczące pielęgnacji.

 • Pory w wizualizacji spektralnej RGB: pokazuje duże pory na powierzchni skóry, których rozmiar średnicy przekracza 0,02-0,05 mm.
 • Trądzik pospolity w wizualizacji spektralnej RGB:analiza ciemnych plam na skórze o okrągłym kształcie i kolorze ciemniejszym niż normalnie.
 • Zmarszczki w wizualizacji spektralnej RGB: pokazuje potoczny stan zmarszczek oraz partie o nierównościach. Im wyższy jest procent, tym lepsza jest kondycja zmarszczek.
 • Tekstura skóry w wizualizacji spektralnej PL: pokazuje potoczną kondycję tekstury skóry, prognozuje tendencje rozwoju zmarszczek.
 • Porfiryny w wizualizacji spektralnej UV: pokazuje stan produkcji sebum w wybranej warstwie naskórka oraz lokalizację zaskórników.


 • Przebarwienia w wizualizacji spektralnej UV: Jest to pokaz nie tylko aktualnej sytuacji pigmentacji, ale także przewidywania przyszłych formacji. Im ciemniejsze, tym gorszy wynik, więc te obszary wymagają więcej uwagi.
 • Nawilżenie UV: pokazuje stan nawilżenia skóry właściwej.
 • Wrażliwe partie: pokazuje kondycję skóry wrażliwej, o oznakach uczulenia sezonowego lub reakcjach alergicznych na kosmetyki zawierające szkodliwe składniki.
 • “Brązowa strefa”: Jest to strefowe utrwalenie metabolizmu komórkowego, które jest odpowiedzialne za odbudowę komórek po zabiegach kosmetycznych. Za pomocą analizy kosmetyczka może zobaczyć strefy spowolnionego metabolizmu wewnątrzkomórkowego.
 • Uszkodzenia UV: Pigmentacja może wystąpić na różnych poziomach skóry. Powstaje pod wpływem negatywnego działania promieni ultrafioletowych i jest w postaci plamy. Urządzenie pokazuje głębokość i wielkość plam starczych.
 • Starzenie się skóry: pokazuje dynamikę rozwoju procesu starzenia się skóry pod warunkiem, że klient nic nie zmienia w pielęgnacji.
 • Poprawa kondycji skóry: Wyświetla scenariusz dermatologiczny na najbliższe 3-5 lat, pod warunkiem zastosowania odpowiednio dobranej pielęgnacji.
Dane techniczne

Dane techniczne


 • Moc: 55W
 • Napięcie: 110〜230VAC ±10%
 • Piksel: 20 megapikseli
 • Rozmiar ekranu: 15,6 cala
 • Prąd: 0,2 A 50 Hz
 • Rozmiar aparatu: 45 cm * 55 cm * 40 cm
 • Wielkość opakowania: 56cm* 50cm* 73cm
 • NG/WG: 11,2 kg/14,9 kg
Szybka dostawa
Gwarancja jakości sprzętu kosmetycznego
Serwis
Duży wybór urządzeń

Analizator skóry Zemits Skin Analysis Pro

Artykułu: 22403

25 400,00 zł

Raty 0%

Darmowe szkolenie

Wsparcie marketingowe

24 Miesiące Gwarancji

Certyfikaty jakości

Darmowy TEST urządzenia