not valid E-mail address
Incorrect Password

Oddzwonimy!Podaj swoje dane, a nasi doradcy skontaktuje się z Toba w najbliższym czasie.

Analizator skóry Zemits Skin Analysis System

Artykułu: 22327

19 400,00 zł

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach: 19 400,00 zł

Raty 0%

Darmowe szkolenie

Wsparcie marketingowe

24 Miesiące Gwarancji

Certyfikaty jakości

Darmowy pokaz urządzenia

ZOBACZ RECENZJĘ WIDEO URZĄDZENIA ZEMITS SKIN ANALYSIS SYSTEM

 

 

Czym jest Zemits Skin Analysis System?


Zemits Skin Analysis System to najnowsze na świecie urządzenie do analizowania kondycji skóry twarzy, przechowywania, wyświetlania i porównania danych analizy. W urządzeniu jest stosowana technologia wizualizacji spektralnej RGB, UV, PL w połączeniu z inteligentnym systemem do analizowania wyników. 12 lat testów, 30 milionów zapisów w klinicznych bazach danych, by zapewnić skuteczną analizę skóry w 15 sekund. 

 

Urządzenie analizuje takie cechy skóry, jak przebarwienia, pory, nawilżenie, tekstura, zmarszczki i inne, ogólnie potrafi stwierdzić 12 problemów naskórka i skóry właściwej. Na podstawie wyników badania Zemits Skin Analysis System poleca sprzedawane w salonie produkty kosmetyczne do indywidualnej pielęgnacji skóry i prognozuje kondycję skóry na 3-5 lat. To urządzenie jest niezbędne do analizowania stanu skóry i może być stosowane w firmach kosmetycznych, salonach urody, klinikach i ośrodkach badawczych.

Czym jest Zemits Skin Analysis System?
Do czego służy analizator skóry?

Do czego służy analizator skóry?


Diagnostyka skóry pozwala na stosowanie osiągnięć nauki w celu obiektywnego i precyzyjnego badania kondycji skóry klienta, minimalizując przy tym subiektywność opinii, oraz na stwierdzanie ewentualnych skutków ubocznych po tych lub innych zabiegach, co pomaga w poprawie oczekiwanych efektów pielęgnacyjnych. Podobne analizatory są niezbędnym narzędziem dla salonów kosmetycznych ― każdy doświadczony kosmetolog, który śledzi trendy i rozwój branży, dowiaduje się o ostatnich jej osiągnięciach i jak najszybciej wdraża je do swojej praktyce.

Zalety


 • Analiza 12 cech skóry

Rozszerzone pory, trądzik pospolity, kondycja zmarszczek, tekstura skóry, prognoza rozwoju zmarszczek, produkcja sebum, przebarwienia, nawilżenie skóry, wrażliwość, metabolizm komórkowy, uszkodzenia UV, starzenie się skóry, poprawa kondycji skóry w najbliższym czasie 

 

 • Klient od razu widzi wyniki i jest zdecydowany na skorzystanie z oferty zabiegów

Czasem wizualny efekt po zabiegu jest trudno ocenić od razu, jak na przykład w przypadku oczyszczania ultradźwiękowego. Jeśli jednak klient widzi, jak oczyszczona jest jego skóra ― obowiązkowo zapisze się na kolejny zabieg. Zabiegi odmładzające charakteryzują się efektem kumulującym. Dzięki funkcji “porównanie” dostępnej w analizatorze skóry można zobaczyć efekty nawilżenia i prognozować ewentualne tendencje rozwoju zmarszczek.

 

 • Opcja wyboru środków kosmetycznych

Analizator skóry Zemits Skin Analysis System pozwala na polecenie klientowi kosmetyków dopasowanych do typu skóry i jej problemów w oparciu o precyzyjną analizę kondycji skóry oraz zapobiec używaniu kosmetyków, które mogą klientowi zaszkodzić.

 

 • Prostota obsługi

Analiza trwa jedynie 15 sekund, urządzenie jest proste w obsłudze, posiada wygodny i zrozumiały interfejs ― nawet początkujący potrafi opanować go w 15-20 minut. Ponadto oferujemy darmowe szkolenia z obsługi przy udziale naszego kosmetologa oraz dodajemy szczegółową instrukcję obsługi.

Zalety
Jakie czynniki można analizować?

Jakie czynniki można analizować?


Technologia wizualizacji spektralnej RGB, UV, PL pozwala na stwierdzenie szeregu problemów skóry, takich jak rozszerzone pory, zmarszczki, przebarwienia i inne. Klient może zapoznać się z 12 sekcjami wyników badania z osobna, przesuwając je na ekranie w górnej części okna wyświetlającego wyniki badań. Można też się zapoznać z pełnym sprawozdaniem oraz poleceniami dotyczącymi pielęgnacji skóry, przesuwając ekran w górę.

 

 • Pory w wizualizacji spektralnej RGB: pokazuje duże pory na powierzchni skóry, których rozmiar przekracza 0,02-0,05 mm w średnicy.
 • Trądzik pospolity w wizualizacji spektralnej RGB: pokazuje przebarwienia, których kolor jest ciemniejszy, niż kolor skóry, a kształt jest okrągły i wystający nad powierzchnią skóry.
 • Zmarszczki w wizualizacji spektralnej RGB: pokazuje potoczny stan zmarszczek oraz partie o nierównościach. Im wyższy jest procent, tym lepsza jest kondycja zmarszczek.
 • Tekstura skóry w wizualizacji spektralnej PL: pokazuje potoczną kondycję tekstury skóry, prognozuje tendencje rozwoju zmarszczek.
 • Porfiryny w wizualizacji spektralnej UV: pokazuje stan produkcji sebum w wybranej warstwie naskórka oraz lokalizację zaskórników.
 • Przebarwienia w wizualizacji spektralnej UV: pokazuje potoczny stan przebarwień oraz prognozuje ich pojawienie się w partiach o odpowiednich oznakach. Im gorszy jest wynik, tym rzetelniejszej pielęgnacji potrzebuje partia.
 • Nawilżenie UV: pokazuje stan nawilżenia skóry właściwej.
 • Wrażliwe partie: pokazuje kondycję skóry wrażliwej, o oznakach uczulenia sezonowego lub reakcjach alergicznych na kosmetyki zawierające szkodliwe składniki.
 • “Brązowa strefa”: pokazuje stan metabolizmu komórek skóry. Niektórzy pacjenci potrzebują więcej czasu na regenerację skóry po zabiegach laserowych, ponieważ metabolizm ich skóry jest zbyt powolny. Za pomocą “Brązowej strefy” można zobaczyć takie partie.
 • Uszkodzenia UV: pokazuje plamy podskórne, które powstały na skutek uszkodzeń promieniami słonecznymi, rzadkiego stosowania kremów przeciwsłonecznych bądź poparzeń. Po takim uszkodzeniu pozostają ślady w głębokich warstwach skóry właściwej.
 • Starzenie się skóry: prognozuje kondycję skóry na najbliższe 3-5 lat, jeśli pacjent nie zmieni albo nie ulepszy pielęgnacji skóry.
 • Poprawa kondycji skóry: pokazuje kondycję skóry za 3-5 lat pod warunkiem poświęcania większej uwagi profesjonalnym metodom do pielęgnacji skóry.

ZAKUP NA RATY - DODATKOWE WYGODY ZAKUPU W SKLEPIE ZEMITS!


Zakup sprzętu do pracy to trudna sprawa i czasem trudno jest wydać od razu dużą kwotę na wymarzony aparat. Kupując u nas na raty inwestujesz niedużo i możesz natychmiast korzystać z urządzenia i zarabiać z jego pomocą!

ZAKUP NA RATY - DODATKOWE WYGODY ZAKUPU W SKLEPIE ZEMITS!
Dane techniczne

Dane techniczne


Moc: 45W
Napięcie: 110〜230VAC ±10%
Piksel: 16 megapikseli
Rozmiar ekranu: 10,1 cala
Prąd: 0,2 A 50 Hz
Rozmiar aparatu: 42 cm * 36 cm * 56 cm
Wielkość opakowania: 50 cm * 45 cm * 67cm
NG/WG: 8 kg/12 kg

Szybka dostawa
Gwarancja jakości sprzętu kosmetycznego
Serwis
Duży wybór urządzeń

Analizator skóry Zemits Skin Analysis System

Artykułu: 22327

19 400,00 zł

Raty 0%

Darmowe szkolenie

Wsparcie marketingowe

24 Miesiące Gwarancji

Certyfikaty jakości

Darmowy TEST urządzenia