Showroom w Warszawie

Oddzwonimy!Podaj swoje dane, a nasi doradcy skontaktuje się z Toba w najbliższym czasie.

Spotykamy się na targach Beauty Forum stoisko 5.03

  Już we wrześniu w Warszawie odbędą się Targach Beauty Forum poświęcone nowościom i trendom branży beauty. Oczywiście nie możemy nie wziąć udziału w tym jednym z najważniejszych wydarzeń ze świata kosmetologi.

 

Wydarzenie jest przede wszystkim skierowane do profesjonalistów i właścicieli beauty-biznesu, jednak zwiedzanie targów będzie również interesujące dla każdego, kto interesuje się nowościami i śledzi tendencje.

 

Właśnie z wyników BEAUTY FORUM duże marki dowiadują się, jakie tendencje są obecnie panujące na rynku i w jakim kierunku należy rozwijać swoją firmę w najbliższy rok. 

 

Dlaczego warto odwiedzić targach 21-22 września?

Beauty Forum jest największą i najpopularniejszą wystawą branży beauty. Co rok prezentują się tu światowe nowości. Największe na rynku firmy sąsiadują z nieznanymi jeszcze markami.

 

Każdy zwiedzający targach w ciągu 2 dni wydarzenia może:

Jak widać, na Targach BEAUTY FORUM, 2019 nikt nie będzie się nudzić.

Zaletą targów jest ich skala - w jednym miejscu są zebrane wszystkie kierunki beauty-branży - od podologii i manicure do kosmetyków upiększających i kosmetologii aparatowej.

 

Zespół Zemits przygotowuje dla was bogaty program, w którym będą pokazy dla kosmetologów, którzy chcą podnieść swój poziom zawodowy, testy nowych modeli sprzętu i już znanych urządzeń.

 

Udział w konferencjach i treningach pozwoli zarówno na podniesienie poziomu profesjonalizmu, jak i zdobycie nowych kontaktów zawodowych, co jest bardzo istotne dla rozwoju biznesu. Można dzielić się doświadczeniem, uczyć się nowego i spędzać czas z korzyścią i w przyjaznym otoczeniu.

 

Gdzie odbędą się TARGACH BEAUTY FORUM 2019?

 

 

Nie trzeba będzie długo szukać interesującą dla Ciebie markę - na stronie targów są umieszczone szczegółowe opisy wszystkich wydarzeń i lokacje każdego ze stoisk uczestników. Możesz z góry, bez zmartwienia i marnowania czasu w trakcie targów, zaplanować trasę i wybrać te najbardziej interesujące dla Ciebie warsztaty i testy. 

 

 

 

 

Czekamy na spotkanie z Tobą na TARGACH BEAUTY FORUM Warszawa 2019!