Showroom w Warszawie

Oddzwonimy!Podaj swoje dane, a nasi doradcy skontaktuje się z Toba w najbliższym czasie.

Urodziny Zemits! Mega rabaty i prezenty

Urodziny to wyjątkowa data. Zawsze jest symbolem czegoś nowego, zwłaszcza jeśli chodzi o założenie nowej firmy. W praktyce jest tak, że kilku entuzjastów spotyka się, aby spełnić swoje marzenie.

W tym miesiącu międzynarodowa amerykańska firma Zemits obchodzi urodziny, i dziś chcemy razem z Wami przypomnieć drogę, którą przeszliśmy przez ostatnie 11 lat.

 

Jak to wszystko się zaczęło?

Na początku był pomysł. Pragnęliśmy stworzyć dla kosmetologów sprzęt, którego naprawdę potrzebują. Tak, aby urządzenia były jednocześnie wysokiej jakości, niezawodne i niedrogie. Ideą nie było skupienie się nie na trendach marketingowych, lecz na rzeczywistych dążeniach i potrzebach branży kosmetycznej. To była czysta chęć tworzenia tego, co jest naprawdę potrzebne.

Główną inspiratorką ideową była Olga Maikina, profesjonalna kosmetolożka, która później została dyrektorem ds. badań i rozwoju centrali w Kalifornii. To właśnie pod gorącym kalifornijskim słońcem 11 lat temu powstały nasze pierwsze urządzenia.

 

Ale to nie wszystko!

Tak, naszym celem było stworzenie nie tylko nowego sprzętu, ale pełnowartościowego produktu biznesowego, który pomagałby firmom w ich rozwoju. Do każdego z naszych urządzeń postanowiliśmy dodać darmowy zestaw bonusów, który rozwija umiejętności kosmetologa i przyciąga nowych klientów: dostęp do zamkniętego portalu marketingowego, szkolenie z obsługi urządzenia pod okiem doświadczonego kosmetologa, materiały foto i wideo do nauki na odległość oraz do portali społecznościowych, przedłużona gwarancja na 2 lata, materiały drukowane do salonu/biura. Wszystkie te prezenty nie tylko ułatwiają wprowadzenie nowych usług, ale również tworzą potężny kompleks dla przyszłego rozwoju!

 

 

Międzynarodowy zespół profesjonalistów

Początkowo współpracowaliśmy tylko z kosmetologami z USA – właśnie tutaj nasze urządzenia, takie jak Zemits Hydroluxx, Zemits Eau Sante, Zemits Verstand, Zemits Verstand PRO, stały się bestsellerami. Zemits ma trzy przedstawicielstwa w USA.

Po kilku latach zaczęliśmy się rozwijać. Biura w Polsce, Wielkiej Brytanii, Ukrainie pomogły nam osiągnąć poziom międzynarodowy i współpracować ze wszystkimi krajami Europy.

Zaczęliśmy też skalować nasz biznes. W skład Grupy Zemits wchodzą również dwie marki: Adonyss Aesthetic Lasers – profesjonalny sprzęt laserowy oraz Oomnex - budżetowa, przystępna cenowo marka dla początkujących kosmetologów.

Chcemy podzielić się z Wami naszą radością! Z okazji naszej uroczystości dajemy zniżkę do -20% na wszystkie urządzenia*. Aby wziąć udział w promocji, kup swoje wymarzone urządzenie od 13 do 31 lipca. * z wyjątkiem urządzeń przenośnych i sprzętu laserowego.

Nas wybierają kosmetolodzy na całym świecie! Dzieje się tak dlatego, że w Zemits Family Club każdy klient jest traktowany nie tylko jako nabywca, ale jako przyjaciel, bliski człowiek i partner biznesowy, którego sukces jest naszym sukcesem. Kontynuujemy naszą podróż z Wami – z pewnością idziemy we właściwym kierunku i z ogniem w oczach! 11 lat ciągłego rozwoju i doskonalenia – a dalej świetlana przyszłość!