not valid E-mail address
Incorrect Password
Showroom w Warszawie

Oddzwonimy!Podaj swoje dane, a nasi doradcy skontaktuje się z Toba w najbliższym czasie.

Rabaty na koncentratory tlenu

Brak świeżego powietrza, duża ilość fabryk i obiektów przemysłowych, zanieczyszczenie środowiska ― to wszystko wpływa na nasze zdrowie. Niedotlenienie prowadzi do przewlekłego zmęczenia, senności i obniżenia motywacji. Dlatego lekarze zalecają profilaktyczne stosowanie specjalistycznego urządzenia medycznego ― koncentratora tlenu.

Do końca promocji pozostało:

5 dni 6 godzin

Rabaty do 42%

Towar ze zniżki
Koncentrator tlenu Adonyss Oxi-Pulse  Pro terapia tlenowa 5l
Koncentrator tlenu Adonyss Oxi-Pulse Pro terapia tlenowa 5l

Adonyss Oxi-Pulse służy do nasycania powietrza atmosferycznego tlenem i jest stosowany w ośrodkach leczniczych, klinikach oraz w warunkach domowych. Koncentrator tlenu może być stosowany zarówno w warunkach domowych, jak i w gabinetach kosmetycznych.

-54% 6 500,00 zł
Cena brutto: 2 990,00
Urządzenie do terapii tlenowej, oczyszczania i odmładzania cery Adonyss OxiPulse
Urządzenie do terapii tlenowej, oczyszczania i odmładzania cery Adonyss OxiPulse

Urządzenie do terapii tlenowej, oczyszczania i odmładzania cery Adonyss OxiPulse. Adonyss Oxi-Pulse to nowoczesne urządzenie do mezoterapii tlenowej. Mezoterapia tlenowa jest nieinwazyjnym sposobem na wtłaczanie substancji aktywnych w głąb skóry za pomocą czystego tlenu o stężeniu 93-95%. Tlen jest przewodnikiem, który dostarcza wszystkie niezbędne substancje sprzyjające poprawie kondycji skóry, takie jak kwas hialuronowy, przeciwutleniacze i witaminy. Zabiegi tlenowe są niezamienne do pobudzenia procesów regeneracji i odmładzania, efekty zaś są zauważalne już po pierwszej wizycie. Tlen również sprzyja ogólnej poprawie samopoczucia pacjenta, normalizuje funkcje oddechowe i poprawia humor.

-54% 6 500,00 zł
Cena brutto: 2 990,00
Koncentrator tlenu Adonyss Oxi-Pulse Pro terapia tlenowa 2.0 5l
Koncentrator tlenu Adonyss Oxi-Pulse Pro terapia tlenowa 2.0 5l

Brak świeżego powietrza, duża ilość fabryk i obiektów przemysłowych, zanieczyszczenie środowiska ― to wszystko wpływa na nasze zdrowie. Niedotlenienie prowadzi do przewlekłego zmęczenia, senności i obniżenia motywacji. Dlatego lekarze zalecają profilaktyczne stosowanie specjalistycznego urządzenia medycznego ― koncentratora tlenu. Terapia tlenem jest też szeroko stosowana w szpitalach, klinikach, sanatoriach leczniczych i innych ośrodkach medycznych, w których pacjenci o zaburzeniu funkcji układu oddechowego potrzebują dodatkowego dotleniania. Koncentrator tlenu może być również stosowany w warunkach domowych i klubach sportowych.

-54% 6 500,00 zł
Cena brutto: 2 990,00