not valid E-mail address
Incorrect Password

Oddzwonimy!Podaj swoje dane, a nasi doradcy skontaktuje się z Toba w najbliższym czasie.

Urządzenie do kontrastowej terapii odmładzania skóry Zemits FrioLift

Artykułu: 22532

12 200,00 zł

Raty 0%

Darmowe szkolenie

Wsparcie marketingowe

24 Miesiące Gwarancji

Certyfikaty jakości

Darmowy pokaz urządzenia

Zobacz recenzję wideo urządzenia Zemits FrioLift

PIERWSZE URZĄDZENIE KOSMETYCZNE DO TERAPII KONTRASTOWEJ Z ZASTOSOWANIEM CIEPŁA I ZIMNA JEST PRZEZNACZONE DO:

PIERWSZE URZĄDZENIE KOSMETYCZNE DO TERAPII KONTRASTOWEJ Z ZASTOSOWANIEM CIEPŁA I ZIMNA JEST PRZEZNACZONE DO:


 •  Ujędrnienia i odmłodzenia skóry
 • Modelowania owalu twarzy
 • Usunięcia podwójnego podbródka 
 • Poprawy tekstury skóry

Technologia Zemits FrioLift


Urządzenie Friolift to innowacyjna technologia, stworzona na życzenie profesjonalistów branży beauty. Technologia, która pod względem absolutnego bezpieczeństwa i skuteczności nie ma sobie równych!

Urządzenie Zemits FrioLift pozwala osiągnąć dwa główne efekty współczesnej estetyki:

 1. Napinanie skóry BEZ redukcji tkanki tłuszczowej i utraty masy ciała.
 2. Redukcja zlokalizowanej tkanki tłuszczowej z jednoczesnym odmłodzeniem skóry.

Efekty tak ważne, a jednocześnie tak różne, które można osiągnąć za pomocą jednego urządzenia, stosując odpowiednie protokoły zabiegowe.

Sprawdźmy, jak to działa

Technologia Zemits FrioLift


Technologia FrioLift łączy w sobie dwie nieinwazyjne techniki odmładzania - głębokie ogrzewanie za pomocą radiofrekwencji oraz leczenie zimnem za pomocą krioterapii. Kontrastująca różnica temperatur powoduje, że skóra doznaje szoku, który wywołuje neokolagenezę głębokich warstw skóry właściwej. Ten naturalny proces regeneracji stymuluje produkcję nowych włókien kolagenu i elastyny.

W oparciu o zakres temperatur krioterapii, specjaliści mogą osiągnąć:

 • Napinanie skóry
 • Redukcja tkanki tłuszczowej i ujędrnienie skóry


Dzięki zastosowaniu protokołów Zemits krioterapia może być izolowana w warstwie skóry właściwej i nie wchodzić w interakcje z depozytami tłuszczu, dzięki czemu objętość twarzy pozostaje nienaruszona (twarz, dłonie, okolice oczu), jednocześnie radykalnie zwiększając syntezę kolagenu.

A dzięki zastosowaniu zalecanego niższego zakresu temperatur, specjalista może pracować z warstwą podskórną i osiągnąć niesamowite efekty "zamrażania tkanki tłuszczowej" z jednoczesnym napinaniem skóry. Jest to doskonały zabieg, żeby zredukować podwójny podbródek i wymodelować owal twarzy.

W przypadku redukcji tkanki tłuszczowej, RF przyspiesza proces rozpadu tłuszczu, ponieważ wykorzystuje oscylujący prąd elektryczny wymuszający kolizje pomiędzy naładowanymi cząsteczkami i jonami, które są następnie przekształcane w ciepło. Ponieważ biofizyczne właściwości tłuszczu zachowują się jak izolator, zdolny do polaryzacji, pochłania on wysokie wydzielanie ciepła z głowicy RF, napędzając specyficzną apoptozę tłuszczu i w konsekwencji lipolizę. Gdy etap krioterapii nie jest wykorzystywany w celu usunięcia tkanki tłuszczowej, RF koncentruje się wyłącznie na napinaniu skóry, dzięki czemu objętość twarzy pozostaje nienaruszona.


Zasada ta czyni technologię FrioLift jednym z najskuteczniejszych narzędzi dla kosmetologów, którzy dążą do osiągnięcia różnych efektów skórnych.

W oparciu o rzeczywiste doświadczenie w stosowaniu najlepszych metod odmładzających, specjaliści Zemits opracowali protokół kontrastowej terapii odmładzania skóry. Jest to jedyny absolutnie bezpieczny protokół odmładzania, który nie obejmuje żadnych iniekcji ani operacji. W rezultacie klienci mogą zauważyć widoczne odmłodzenie i wymodelowanie twarzy już po pierwszym zabiegu FrioLift. Seria zabiegów zapewnia długotrwałe efekty i znaczną poprawę ogólnej kondycji skóry.

FrioLift to najbardziej oczekiwana innowacja w branży beauty!

Protokół kontrastowej terapii odmładzania skóry

Zespół najlepszych specjalistów Zemits opracował unikalny protokół odmładzania skóry Contrast Skin Rejuvenation oparty na synergii technologii promieniowania RF i krioterapii.

Krok 1 Wstępna stymulacja kolagenu za pomocą radiofrekwencji

Intensywne ogrzewanie termiczne za pomocą RF powoduje stymulację neokolagenezy i pobudza proces odmładzania skóry.

Krok 2 Kriostymulacja

Po podgrzaniu warstwy skóry właściwej, w celu wywołania efektu "szoku" termicznego, stosowana jest krioterapia. Niezwykle niska temperatura dostarcza do skóry 100% bezpieczne chłodzenie. Ten krok tworzy kontrast z etapem głębokiego nagrzewania do ekstra zimna. Pomaga to osiągnąć 3-krotnie lepsze efekty ujędrnienia skóry.

Krok 3 Intensywne odmładzanie skóry za pomocą radiofrekwencji

Ostatni etap kontrastu termicznego powoduje drastyczne zwiększenie produkcji kolagenu i elastyny. Zapewnia to znakomite i długotrwałe efekty modelowania twarzy.

CZEGO MOŻNA SIĘ SPODZIEWAĆ PO SERII ZABIEGÓW:

CZEGO MOŻNA SIĘ SPODZIEWAĆ PO SERII ZABIEGÓW:


 • Likwidacja podwójnego podbródka i wymodelowanie owalu twarzy
 • Ujędrnienie i napięcie skóry
 • Poprawa struktury i elastyczności skóry
 • Zmniejszenie obrzęków i poprawa przepływu limfy
 • Spłycenie zmarszczek wokół oczu i ust
 • Wymodelowanie linii żuchwy
 • Odmłodzenie dekoltu i szyi
 • Odmłodzenie skóry dłoni
 • Zmniejszenie ilości rozszerzonych porów i redukcja ilości wydzielanego sebum

Zagłębmy się w technologię FrioLift


Jakie procesy są uruchamiane w tkance skórnej, dzięki którym efekty są widoczne już od pierwszego zabiegu?

Dlaczego stymulacja kontrastową temperaturą jest tak skuteczna?

Zastosowanie niskiej temperatury poprawia metabolizm, poprawia krążenie krwi i limfy, natychmiast usuwa obrzęki, przyspiesza produkcję kolagenu i elastyny, powoduje złuszczanie martwych komórek na powierzchni skóry oraz wzmacnia skórę, poprawiając jej ogólną kondycję.

Radiofrekwencja to technologia mająca na celu stymulację produkcji kolagenu. Energia o częstotliwości radiowej podgrzewa skórę właściwą do temperatury 42-45 stopni stymulując w ten sposób produkcję nowych włókien kolagenowych i ostatecznie zwiększając elastyczność i napięcie skóry. RF zwiększa metabolizm fibroblastów i powoduje produkcję nowych włókien kolagenowych.
Produkcja nowych włókien kolagenowych w głębokich warstwach skóry zagęszcza skórę właściwą nie uszkadzając górnych warstw skóry. W rezultacie po około 28 dni od pierwszego zabiegu następuje redukcja głębokich zmarszczek i poprawa elastyczności skóry.
Normalną reakcją skóry na RF jest lekkie zaczerwienienie spowodowane stymulacją wysoką temperaturą. Radiofrekwencja jest skuteczną metodą odmładzania skóry, ale istnieją problemy, których nie można osiągnąć za pomocą RF, takie jak: miejscowe złogi tłuszczu, obrzęki. Aby rozwiązać te problemy estetyczne, stosuje się technikę krioterapii.

Zagłębmy się w technologię FrioLift
Krioterapia to technika, która opiera się na chłodzeniu skóry.

Krioterapia to technika, która opiera się na chłodzeniu skóry.


Urządzenie Zemits FrioLift umożliwia szokujące dla skóry bardzo niskie chłodzenie o temperaturze do -7 stopni Celsjusza. Protokoły FrioLift są niezwykle skuteczne i całkowicie bezpieczne dla zabiegów na twarz. Zabieg ten jest doskonałym wyborem dla uzyskania natychmiastowych, widocznych efektów modelowania i odmładzania .

Zastosowanie niskiej temperatury poprawia miejscowy metabolizm, poprawia krążenie krwi i limfy, natychmiast usuwa obrzęki, przyspiesza produkcję kolagenu i elastyny, powoduje złuszczanie martwych komórek na powierzchni skóry oraz wzmacnia skórę, poprawiając jej ogólną kondycję.

Jedną z najbardziej niesamowitych cech Zemits CryoTherapy jest jej działanie wyszczuplające. Dzięki wyjątkowo niskim temperaturom, klienci Zemits są w stanie osiągnąć 100% naturalną redukcję podwójnego podbródka bez żadnych iniekcji. Zastosowanie Zemits Cryo stymuluje komórki tłuszczowe do naturalnego obumierania bez użycia prądu lub ultradźwięków.


Technologia FrioLift łączy te dwie wyjątkowe metody w jeden skuteczny protokół odmładzający. Naprzemienne stosowanie głębokiego ogrzewania skóry i intensywnego naturalnego chłodzenia tworzy szok termiczny dla skóry, który wzmacnia efekt osobnego stosowania każdej z technik.

Ten unikalny protokół zabiegowy w niczym nie przypomina innych metod zabiegowych. Klienci odczuwają głębokie, komfortowe ciepło przy pierwszym kroku RF, następnie drętwienie po kilku minutach krioterapii , po którym następuje powtarzające się głębokie ciepło przy ostatnim kroku RF. Cały zabieg jest skoncentrowany na skórze właściwej, co umożliwia skuteczne napinanie i odmładzanie skóry.

Technologia Zemits FrioLift jednocześnie rozwiązuje szeroki zakres problemów estetycznych - od skutecznego odmładzania skóry po tonizację i redukcję zlokalizowanych złogów tłuszczowych. Zastosowanie szybkiego chłodzenia skóry krioterapią eliminuje napięcie skóry po głębokim podgrzewaniu RF, skracając czas rekonwalescencji. Efekt ujędrnienia skóry jest widoczny już po pierwszym zabiegu, a przedłużone efekty widoczne są w ciągu kolejnych 4 tygodni po serii zabiegów. Kontrastowa terapia odmładzania skóry szybko staje się jedną z najpopularniejszych zabiegów w salonie lub gabinecie kosmetycznym!

Jak zwiększyć swoje dochody dzięki Zemits FrioLift

Jak zwiększyć swoje dochody dzięki Zemits FrioLift


Zwiększ swoje zyski dzięki najpopularniejszej nowości roku - Zemits Friolift!

Bądź pierwszym, który zastosuje kontrastową terapię do kompleksowego odmłodzenia skóry.

Podaruj swoim klientom absolutnie bezpieczne odmładzanie z długotrwałym efektem wymodelowania owalu twarzy.

Zalecany koszt jednego zabiegu wynosi 200-300 złotych za 45-minutowy zabieg na twarz.

Pozytywny wpływ Zemits Frio na Twój biznes: zgodnie z informacjami zwrotnymi od naszych klientów Zemits, wykonując średnio 2 zabiegi dziennie, 4 razy w tygodniu, są w stanie zwiększyć swoje dochody o 2200 złotych tygodniowo lub 8800 złotych miesięcznie.

Efekty po zabiegu

Zobacz recenzję na urządzenia Zemits FrioLift

Dane techniczne


 • Moc wyjściowa: 60W
 • Napięcie zasilania: 110/60 Hz, 220 V, 50 Hz
 • Częstotliwość radiowa: 1 MHz
 • Krioterapia: 0-8C/32F-17,6F
Dane techniczne
Szybka dostawa
Gwarancja jakości sprzętu kosmetycznego
Serwis
Duży wybór urządzeń

Urządzenie do kontrastowej terapii odmładzania skóry Zemits FrioLift

Artykułu:

22532

12 200,00 zł
Uzyskać poradę
RATY 0%
Test Drive
Dodaj do koszyka