not valid E-mail address
Incorrect Password

Oddzwonimy!Podaj swoje dane, a nasi doradcy skontaktuje się z Toba w najbliższym czasie.

Urządzenie do endermologii i kawitacji ultradźwiękowej Zemits Bionexis Pro

Artykułu: 22402

57 800,00 zł

Raty 0%

Darmowe szkolenie

Wsparcie marketingowe

24 Miesiące Gwarancji

Certyfikaty jakości

Darmowy pokaz urządzenia

⭐️ Nowy system rolkowo-próżniowy do masażu i kawitacji Bionexis Pro amerykańskiej marki Zemits to profesjonalne urządzenie do modelowania sylwetki i liftingu twarzy z 4 ergonomicznymi głowicami.

⭐️ Urządzenie łączy jednocześnie 5 technologii – idealną synergię do zwalczania złogów tłuszczu i poprawy wyglądu skóry: działanie próżniowe, mechaniczne działanie rolkami, ogrzewanie RF, promieniowanie LED i kawitacja ultradźwiękowa.

⭐️ Dostosuj parametry zabiegu bezpośrednio na ekranie głowicy.

⭐️ TOP metody w USA od 2018 roku – ulubiony zabieg gwiazd i modelek w Kalifornii.

⭐️ Kupić urządzenie do masażu rolkowo-próżniowego i kawitacji Bionexis Pro - opłacalnie inwestować w rozwój biznesu najbardziej popularnych zabiegów modelowania sylwetki, na które zawsze jest zapotrzebowanie!

Technologii

Technologii


Zrównoważona synergia pięciu technologii to nowy poziom protokołów modelowania! To nie tylko wpływ zewnętrzny na obszary problemowe, ale także odbudowa tkanek łącznych, przyspieszenie metabolizmu wewnątrzkomórkowego i wzrost poziomu tlenu w organizmie.

Ergonomiczne urządzenie nowej generacji sprawia, że ​​odchudzanie staje się łatwym i wygodnym zabiegiem zarówno dla klientki, jak i kosmetyczki. Jest to aparat do masażu rolkowo-próżniowego , którego głównym celem jest jakościowa redukcja ilości komórek tłuszczowych i stref cellulitu.
Komfort i skuteczne efekty wyróżniają Bionexis Pro spośród innych urządzeń na rynku.

Zaletą zabiegu Bionexis Pro jest absolutny komfort dla klientów. W porównaniu z prostszymi urządzeniami, Bionexis Pro wielokrotnie wygrywa dzięki super wygodnym głowicom i jednoczesnemu ogrzewaniu tkanek na różnych głębokościach. Minimalny ból - maksymalne rezultaty.

Wykaz elementów:


 Zemits Bionexis Pro jest wyposażony w 4 ergonomiczne głowice  z ekranem ustawiania zabiegu:

  1.  Duża głowica rolkowo-próżniowa do ciała (próżnia, rolki, ogrzewanie RF, terapia LED).  Nadaje się do walki z cellulitem, drenażu limfatycznego na dużych obszarach ciała, takich jak uda, pośladki, brzuch.
  2.  Duża głowica próżniowa do ciała z kawitacją ultradźwiękową. Stosowana do dużych obszarów ciała z warstwą tłuszczu.
  3.  Średnia głowica rolkowo-próżniowa do ciała (próżnia , ogrzewanie RF, terapia LED).  Stosowana do modelowania sylwetki i małych partii ciała: ramion, pleców, nóg.
  4.  Głowica  próżniowa do twarzy z ogrzewaniem RF.  Do liftingu,napięcia skóry twarzy i okolic wokół oczu.
Wykaz elementów:
Połączenie 5 najskuteczniejszych metod modelowania sylwetki i zwalczania cellulitu:

Połączenie 5 najskuteczniejszych metod modelowania sylwetki i zwalczania cellulitu:


  1. Masaż próżniowy

 Głowica  do masażu próżniowego wywiera podciśnienie  na wybrany obszar skóry, dosłownie „pocierając” o siebie komórki tłuszczowe.  Taki efekt stymuluje aktywne krążenie krwi i przepływ limfy w tkankach, ma podwójny wpływ na obszar problemowy.  Technika ta przyspiesza usuwanie nadmiaru płynów, toksyn i jest w stanie w krótkim czasie zredukować ilość tkanki tłuszczowej.

    2. Działanie mechaniczne za pomocą rolek

 Mechaniczna głowica rolkowa pracuje rzetelnie masując łączną tkankę tłuszczową.  Taki wpływ przyspiesza krążenie krwi i limfę.  W efekcie struktura skory zostaje wyrównana, gładka i elastyczna.


3. Lifting RF

 Ogrzewanie RF wszystkich warstw skóry do 10-15 mm przyspiesza proces rozszczepiania trójglicerydów.  Obkurcza również włókna kolagenowe i stymuluje tworzenie nowych.  Technologia napina zwiotczałą skórę, przywracając jej elastyczność.

4. Ogrzewanie LED

 Urządzenie wyposażone jest w diodę LED.  Lekko napina zwiotczałą i nieelastyczną skórę, rozgrzewając głębokie warstwy.  Energia świetlna stymuluje wzrost poziomu tlenu w organizmie, zamieniając ujemne cząsteczki wody w niezależne cząsteczki.

 Jest to wpływ zarówno od wewnątrz, jak i od zewnątrz na problematyczny obszar.  Na klientów czeka piękna, elastyczna i zdrowa skóra.


5. Kawitacja ultradźwiękowa z masażem próżniowym
Teraz będziecie spędzać dwukrotnie mniej czasu na zabiegi dla jednego klienta z innowacyjnym masażem próżniowym i ultradźwiękową głowicą kawitacyjną! Ta technika skutecznie niszczy komórki tłuszczowe. Pod wpływem ultradźwięków w komórkach tłuszczowych pojawiają się bąbelki (efekt kawitacji), które są następnie oddzielane od komórki i wydalane z organizmu.

Kawitację wykonuje się tylko razem z drenażem limfatycznym, który zwykle wykonuje się po zabiegu. Dzięki Zemits Bionexis Pro możecie wykonywać te zabiegi w tym samym czasie, co skraca czas zabiegu o połowę.

Jak poprawić rezultaty zabiegów


Aby uzyskać najlepsze efekty zalecamy stosowanie olejku do masażu próżniowego Zemits DazzleSkin.
Lekki, roślinny olejek odżywczy DazzleSkin z witaminami i składnikami odżywczymi zapewnia komfortowy masaż, sprzyja się zdrowemu wyglądu skóry, pozostawiając ją widocznie bardziej miękką i gładką. Olejek nie pozostawia tłustych śladów po zabiegu i nie wymaga zmywania. Tylko jedwabista i gładka skóra.
Arganowy olejek z migdałów i pestek winogron sprawiają, że olejek jest kuracją klasy premium. Zemits DazzleSkin dzięki swojemu całkowicie naturalnemu składowi nadaje się do każdego rodzaju skóry, delikatnie nawilża i nasyca użytecznymi substancjami. Ponadto olej nie zatyka filtrów urządzenia i poprawia poślizg.

Jak poprawić rezultaty zabiegów

 

Dane techniczne

Dane techniczne


Napięcie: 200-240 V, 50-60 Hz

Moc RF: ≤50 W, 10 W Hz

Moc promieniowania: ≤ 5-20 W

Ciśnienie próżni: 30-95 kPa

Wyświetlacz: 8-calowy ekran dotykowy LCD

Szybka dostawa
Gwarancja jakości sprzętu kosmetycznego
Serwis
Duży wybór urządzeń

Urządzenie do endermologii i kawitacji ultradźwiękowej Zemits Bionexis Pro

Artykułu: 22402

57 800,00 zł

Raty 0%

Darmowe szkolenie

Wsparcie marketingowe

24 Miesiące Gwarancji

Certyfikaty jakości

Darmowy TEST urządzenia