https://newfacebeauty.pl/

Pomoc doradcy

Oceń nas

Zostaw Opinię

Menu

Cena

Biurko kosmetyczne

Towary kategorii: Biurko kosmetyczne

tylko dostępne
tylko promocje
Widok
Sort order
Dostępny
Bestseller!!

Panda Stolik Kosmetyczny 413 Z Szafką

787,20 zł 708,48 zł
Promocja Stolik Kosmetyczny 10%
Act before 31.07.2018

Zobacz więcej

Stolik kosmetyczny 413 z szafką jest praktyczny i nowoczesny. Blat wykonany jest z płyty laminowanej, która jest obramowana taśmą PCV. Dodatkowo wyposażony jest w dwie wysuwane szuflady oraz 4-gniazdkowy rozgałęziacz, który pozwoli na podłączenie sprzętu kosmetycznego.
Dostępny

Ayala Stolik Do Manicure Amelia, Płyta Zwykła

2 885,60 zł

Zobacz więcej

Ayala AMELIA stolik manicure to wysokiej jakości stolik, który został wykonany z solidnej płyty meblowej dostępnej w kilku kolorach do wyboru. Taki wybór daje Tobie możliwość idealnego dopasowania stolika do wnętrza swojego salonu. Stolik wyposażony w praktyczne i pojemne szuflady, które zostały zaopatrzone w eleganckie uchwyty. Obydwie szafki zostały wyposażone w gniazdka elektryczne, a także od strony klienta znajdują się specjalne wnęki z gniazdkami elektrycznymi na lampy UV.
Dostępny

Ayala Stolik Do Manicure Reflection Dwuosobowy

3 813,00 zł

Zobacz więcej

Chcesz kupić wysokiej jakości stolik manicure? Wybierz więc Ayala Reflection stolik manicure dwuosobowy, który bez wątpienia sprawdzi się w każdym salonie kosmetycznym. Wysoka jakość wykonania, duży komfort pracy.
Dostępny

Ayala Stolik Do Manicure Reflection Jednososobowy

3 108,30 zł

Zobacz więcej

Ayala Reflection stolik manicure jednoosobowy to wysokiej jakości stolik manicure, który idealnie się sprawdzi w każdym salonie kosmetycznym. Zapewni wygodę i komfortową pozycję ciała zarówno Tobie jak i Twojej klientce. Wyposażony w specjalną wnękę na dwa gniazda elektryczne. Szafka dostępna jest aż w 16 kolorach płyty meblowej do wyboru.
Dostępny

Ayala Stolik Do Manicure Roma I, Płyta Zwykła

1 126,70 zł

Zobacz więcej

Ayala ROMA I stolik do manicure to bardzo solidny oraz w pełni profesjonalny stolik do manicure, który idealnie sprawdzi się w Twoim salonie kosmetycznym. Bez wątpienia zagwarantuje Tobie maksymalnie i komfortowe warunki do pracy i co ważne, zadba również o wygodę, komfort Twoich klientów Powstał on specjalnie po to, by zaspokoić niezwykle szeroki zakres potrzeb osób korzystających z Twoich usług. Stolik została stworzony z wysokiej jakości płyty meblowej, która występuje w wielu wariantach kolorystycznych, co daje Tobie możliwość doskonałego dopasowania stolika do wnętrza swojego salonu. Całość cechuje się bardzo solidnym wykonaniem dlatego też Ayala ROMA I stolik do manicure bez wątpienia zadowoli gusta i potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.
Dostępny

Ayala Stolik Do Manicure Roma II, Płyta Zwykła

1 995,10 zł

Zobacz więcej

Ayala ROMA II stolik do manicure to w pełni profesjonalny stolik, który idealnie się sprawdzi w każdym salonie fryzjerskim, dbając o komfort i wygodę zarówno kosmetyczki jaki i klientki. Stolik prezentuje się bardzo elegancko, dzięki czemu daje pewność, że każda klientka, która przy nim usiądzie poczuje się wyjątkowo. Nie bez znaczenia jest fakt, iż Ayala ROMA II stolik do manicure został wykonany z bardzo wysokiej jakości płyty meblowej, dzięki czemu będzie ozdobą Twojego salonu przez długi czas.
Dostępny

Ayala Stolik Do Manicure Royal, Płyta Połysk

2 546,10 zł

Zobacz więcej

Każdy salon fryzjerski powinien cechować się komfortowym i stylowym wyposażeniem. Mając to na względzie polecam Tobie profesjonalny stolik Ayal Roayl, który fantastycznie się sprawdzi w Twoim salonie. Blat stolika oraz szafka zostały wykonane z wysokiej jakości płyty meblowej, dostępnej w kilkunastu kolorach. Szuflady zostały wyposażone w eleganckie chromowane uchwyty.
Dostępny

Biurko 2027 Białe Dwie Szafki Z Pochłaniaczem

999,00 zł

Zobacz więcej

Jest to mebel nie tylko funkcjonalny, ale jednocześnie niezwykle elegancki, idealnie komponujący się z wyposażeniem nowocześnie urządzonych pomieszczeń. Biurko kosmetyczne posiada szufladę, szafki o różnej wielkości oraz pochłaniacz pyłu. Mebel jest stabilny oraz łatwo go przestawiać w pomieszczeniach, nawet jeśli jest obciążony.
Dostępny

Biurko 2027 BP Białe Dwie Szafki

949,00 zł

Zobacz więcej

Dane techniczne: wys biurka: 80cm dł blatu 121cm szer blatu 46cm odległość blatu od szafki 7,5cm
Dostępny

Biurko 2027 Zp Białe Dwie Szafki

999,00 zł

Zobacz więcej

Jest to mebel nie tylko funkcjonalny, ale jednocześnie niezwykle elegancki, idealnie komponujący się z wyposażeniem nowocześnie urządzonych pomieszczeń. Biurko kosmetyczne posiada szufladę, szafki o różnej wielkości oraz pochłaniacz pyłu. Mebel jest stabilny oraz łatwo go przestawiać w pomieszczeniach, nawet jeśli jest obciążony.
Dostępny

Biurko Azzurro 2021 Białe +

729,99 zł

Zobacz więcej

Funkcjonalne biurko kosmetyczne -idealne do gabinetów. Jest to mebel nie tylko funkcjonalny, ale jednocześnie niezwykle elegancki, idealnie komponujący się z wyposażeniem nowocześnie urządzonych pomieszczeń. Biurko kosmetyczne posiada 3 szafki o różnej wielkości. Mebel jest stabilny oraz łatwo go przestawiać w pomieszczeniach, nawet jeśli jest obciążony.
Dostępny

Biurko Azzurro 2022 Venge Dwie Szafki

835,00 zł

Zobacz więcej

Funkcjonalne biurko kosmetyczne -idealne do gabinetów. Jest to mebel nie tylko funkcjonalny, ale jednocześnie elegancki, idealnie komponujący się z wyposażeniem nowocześnie urządzonych pomieszczeń. Biurko kosmetyczne posiada 4 szafki oraz szufladę. Mebel jest stabilny oraz łatwo go przestawiać w pomieszczeniach, nawet jeśli jest obciążony.
Dostępny
Bestseller!!

Biurko Azzurro 2030 Venge Dwie Szafki

769,00 zł 653,65 zł
Promocja Biurko Azzurro 2030 Venge Dwie Szafki 15%
Act before 31.07.2018

Zobacz więcej

Mobilne biurko na kółkach z trzema pojemnymi szufladami oraz szafką. Dzięki zamontowanym kółkom możemy bez wysiłku przestawiać nasze stanowisko pracy w różne miejsca. Pojemna szafka oraz szuflady uporządkują nasze akcesoria i przypory do manicure. Dodatkowo w zestawie ekspozytor na lakiery.
Dostępny

Biurko Azzurro 2042 Białe Z Pochłaniaczem

1 099,00 zł

Zobacz więcej

Jest to mebel nie tylko funkcjonalny, ale jednocześnie niezwykle elegancki, idealnie komponujący się z wyposażeniem nowocześnie urządzonych pomieszczeń. Biurko kosmetyczne posiada szafki o różnej wielkości oraz pochłaniacz pyłu. Mebel jest stabilny oraz łatwo go przestawiać w pomieszczeniach, nawet jeśli jest obciążony.
Dostępny

Biurko Azzurro Składane 2020 Białe

449,00 zł

Zobacz więcej

Funkcjonalne biurko kosmetyczne -idealne do gabinetów mobilnych.
Dostępny

Biurko Azzurro Składane 2051 Białe

888,33 zł

Zobacz więcej

Funkcjonalne biurko kosmetyczne -idealne do małych gabinetów.
Dostępny

Biurko Azzurro Styl 2049 Białe

1 569,00 zł

Zobacz więcej

Styl i nowoczesność w jednym. Niezwykle oryginalne biurko kosmetyczne. Nie tylko świetnie się prezentuje, ale jest przy tym także niezwykle funkcjonalne. Mebel posiada szeroki blat i dwie pojemne szuflady, łatwo mieszczące wszystkie drobiazgi, które musisz mieć pod ręką. Lakierowana powłoka, obok podniesienia estetyki mebla, ułatwia też jego czyszczenie.
Dostępny

Biurko Elegante 82

1 999,00 zł

Zobacz więcej

Funkcjonalne biurko kosmetyczne -idealne do gabinetów. Jest to mebel nie tylko funkcjonalny, ale jednocześnie niezwykle elegancki, idealnie komponujący się z wyposażeniem nowocześnie urządzonych pomieszczeń. Biurko kosmetyczne posiada szufladę, szafki o różnej wielkości oraz. Mebel jest stabilny oraz łatwo go przestawiać w pomieszczeniach, nawet jeśli jest obciążony.
Dostępny

Biurko Giovanni DM135 Białe

719,98 zł

Zobacz więcej

Stolik GIOVANNI BIAŁY Włoski, estetyczny stolik kosmetyczny. Doskonały w każdym gabinecie kosmetycznym. Posiada dwie szuflady oraz szafkę.
Dostępny

Biurko Giovanni DM135P Białe Z Pochłaniaczem

955,98 zł

Zobacz więcej

Włoski, estetyczny stolik kosmetyczny. Doskonały w każdym gabinecie kosmetycznym. Posiada bardzo skuteczny pochłaniacz pyłu, dwie szuflady oraz szafkę.
Dostępny

Biurko Glass 013C Białe

1 399,00 zł

Zobacz więcej

Jest to mebel nie tylko funkcjonalny, ale jednocześnie niezwykle elegancki, idealnie komponujący się z wyposażeniem nowocześnie urządzonych pomieszczeń. Oprócz trzech otwartych półek, posiada szafkę i dwie pojemne szuflady. Dzięki aż ośmiu kółkom mebel jest stabilny oraz łatwo go przestawiać w pomieszczeniach, nawet jeśli jest obciążony. Kilkunastocentymetrowe podwyzszenie pod blatem z grubego, hartowanego szkła czyni z proponowanego stolika idealny do wykonywania zabiegów manicure. Wymiary stolika : 75x43x110
Dostępny

Biurko Kosmetyczne Bis BK03

999,99 zł

Zobacz więcej

Opis szczegółowy: biurko kosmetyczne z dwoma szafkami; blat biurka wykonany z płyty laminowanej obramowanej taśmą z PCV; dzięki regulowanym stopkom można ustawić biurko stabilnie, nawet na nierównej podłodze; w blacie zamocowany cichy pochłaniacz pyłów do manicure; wymiary: 12 x 12 cm; moc: 12V, 3,2W (certyfikat CE); bezpieczny zasilacz: 200 - 240V, 50 - 60 Hz (certyfikat CE).
Dostępny

Biurko Kosmetyczne Bis Bk03 Z Pochłaniaczem

1 141,44 zł

Zobacz więcej

biurko kosmetyczne z dwoma szafkami; blat biurka wykonany z płyty laminowanej obramowanej taśmą z PCV; dzięki regulowanym stopkom można ustawić biurko stabilnie, nawet na nierównej podłodze; w blacie zamocowany cichy pochłaniacz pyłów do manicure; wymiary: 12 x 12 cm; moc: 12V, 3,2W (certyfikat CE); bezpieczny zasilacz: 200 - 240V, 50 - 60 Hz (certyfikat CE).
Dostępny

Biurko Kosmetyczne BK01

602,70 zł

Zobacz więcej

Opis szczegółowy: biurko wykonane z płyty laminowanej obramowanej białą taśmą z PCV; dzięki regulowanym stopkom można ustawić biurko stabilnie, nawet na nierównej podłodze.
Dostępny

Biurko Kosmetyczne BK01 Z Pochłaniaczem

744,15 zł

Zobacz więcej

Charakterystyka: blat stolika wykonany z płyty laminowanej obramowanej taśmą z PCV dzięki regulowanym stopkom można ustawić biurko stabilnie, nawet na nierównej podłodze w blacie zamocowany cichy pochłaniacz pyłów do manicure, wymiary: 12 x 12 cm, moc: 12V, 3,2W (certyfikat CE) bezpieczny zasilacz: 200 - 240V, 50 - 60 Hz (certyfikat CE)
Dostępny

Biurko Kosmetyczne BK02

621,15 zł

Zobacz więcej

Charakterystyka: biurko wykonane z płyty laminowanej obramowanej białą taśmą z PCV; dzięki regulowanym stopkom można ustawić biurko stabilnie, nawet na nierównej podłodze.
Dostępny

Biurko Kosmetyczne BK02 Z Pochłaniaczem

762,60 zł

Zobacz więcej

Charakterystyka: blat stolika wykonany z płyty laminowanej obramowanej taśmą z PCV; w blacie zamocowany cichy pochłaniacz pyłów do manicure; wymiary: 12 x 12 cm; moc: 12V, 3,2W (certyfikat CE); bezpieczny zasilacz: 200 - 240V, 50 - 60 Hz (certyfikat CE); dzięki regulowanym stopkom można ustawić biurko stabilnie, nawet na nierównej podłodze.
Dostępny

Biurko Wood 011C

749,99 zł

Zobacz więcej

Funkcjonalne biurko kosmetyczne -idealne do gabinetów. Jest to mebel nie tylko funkcjonalny, ale jednocześnie niezwykle elegancki, idealnie komponujący się z wyposażeniem nowocześnie urządzonych pomieszczeń. Biurko posiada szafkę i dwie pojemne szuflady, oraz poduszkę pod dłoń dla klienta.
Dostępny

Biurko Wood Z Pochłaniaczem 011B

899,00 zł

Zobacz więcej

Jest to mebel nie tylko funkcjonalny, ale jednocześnie niezwykle elegancki, idealnie komponujący się z wyposażeniem nowocześnie urządzonych pomieszczeń. Biurko kosmetyczne posiada szafkę i dwie pojemne szuflady oraz pochłaniacz pyłu. Dzięki aż ośmiu kółkom mebel jest stabilny oraz łatwo go przestawiać w pomieszczeniach, nawet jeśli jest obciążony.
Dostępny

Stolik Clasic Z Pochłaniaczem

1 690,00 zł

Zobacz więcej

odpowiednia wysokość; łatwa do utrzymania w czystości szklana powierzchnia odporna na działanie środków do dezynfekcji; duża powierzchnia blatu roboczego jednocześnie nie oddalającą nas za bardzo od klienta; odpowiednia ilość potrzebnych szafek lub szuflad, z wygodnym otwarciem; atrakcyjny wygląd; szyba matowa - piaskowana.
Dostępny

Stolik Do Manicure (Bez Szafki)

375,15 zł

Zobacz więcej

Opis szczegółowy: blat stolika wykonany jest z płyty laminowanej obramowanej taśmą z PCV, 4 gniazdkowy rozgałęziacz.
Dostępny

Stolik Do Manicure Nail Art Mały

155,00 zł

Zobacz więcej

Stolik składa się z: Prostokątnego blatu o wymiarach: dł. 105 cm x szer. 48 cm; Dwóch półek o wymiarach: wys. 71 cm x szer. 27 cm x gł. 36 cm; Regulowanej stalowej nogi.
Dostępny

Stolik Do Manicure Z Pochłaniaczem

621,15 zł

Zobacz więcej

4 gniazdkowy rozgałęziacz, w blacie zamocowany cichy pochłaniacz pyłów do manicure: wymiary: 12 x 12 cm, moc: 12V, 3,2W (certyfikat CE) bezpieczny zasilacz: 200 - 240V, 50 - 60 Hz (certyfikat CE)
Dostępny

Stolik Do Manicure Z Szafką

565,80 zł

Zobacz więcej

Opis szczegółowy: blat stolika wykonany jest z płyty laminowanej obramowanej taśmą z PCV 4 gniazdkowy rozgałęziacz szafka posiada dwie wysuwane szuflady
Dostępny

Stolik Do Manicure Z Szafką I Pochłaniaczem

811,80 zł

Zobacz więcej

Opis szczegółowy: blat stolika wykonany jest z płyty laminowanej obramowanej taśmą z PCV 4 gniazdkowy rozgałęziacz szafka posiada dwie wysuwane szuflady w blacie zamocowany cichy pochłaniacz pyłów do manicure: wymiary: 12 x 12 cm, moc: 12V, 3,2W (certyfikat CE) bezpieczny zasilacz: 200 - 240V, 50 - 60 Hz (certyfikat CE)
Dostępny

Stolik Edge Double

1 599,00 zł

Zobacz więcej

Wymiary blatu: 130x50cm. Wysokość stolika: 75cm.
Dostępny

Stolik Edge Double Z Odpylarką

1 879,00 zł

Zobacz więcej

Wymiary blatu: 130x50cm. Wysokość stolika: 75cm.
Dostępny

Stolik Edge Double Z Wnękami

1 549,00 zł

Zobacz więcej

Wymiary blatu: 130x50cm. Wysokość stolika: 75cm.
Dostępny

Stolik Kosmetyczny Biały Nail Art Do Manicure

189,00 zł

Zobacz więcej

STOLIK KOSMETYCZNY „Nailart” Wymiary: wysokoś 73cm, długość 120cm, szerokość 50cm - 45cm. Możliwość zamontowania szafki z lewej lub prawej strony.
Dostępny

Stolik Louis Lamp I

1 249,00 zł

Zobacz więcej

Wymiary blatu: 105x50cm. Wysokość stolika: 75cm.
Dostępny

Stolik Louis Lamp II

1 299,00 zł

Zobacz więcej

Istnieje możliwość zamówienia polakierowanego stolika za dopłatą. Możliwe inne kolory. Wymiary blatu: 105x50cm. Wysokość stolika: 75cm.
Dostępny

Stolik Louis Twin III - lakier wanilia

3 499,00 zł

Zobacz więcej

Wymiary: szerokość 240 cm wysokość 74 cm głębokość 50cm
Dostępny

Stolik Louis Twin III - matowej

3 499,00 zł

Zobacz więcej

Wymiary: szerokość 240 cm wysokość 74 cm głębokość 50cm
Dostępny

Stolik Mezo Z Dużą Szufladą

393,60 zł

Zobacz więcej

Charakterystyka: półki i szuflada wykonane z płyty laminowanej, uchwyt na lampę, (OPCJA), uchwyt na wapozon, (OPCJA), rozgałęziacz gniazdkowy, zainstalowane kółka.
Dostępny

Stolik Mezo Z Dwiema Szufladami

393,60 zł

Zobacz więcej

Charakterystyka: półki i szuflada wykonane z płyty laminowanej, uchwyt na lampę, (OPCJA), uchwyt na wapozon, (OPCJA), rozgałęziacz gniazdkowy, zainstalowane kółka.
Dostępny

Stolik Mezo Z Szufladą

344,40 zł

Zobacz więcej

Charakterystyka: półki i szuflada wykonane z płyty laminowanej, uchwyt na lampę, (OPCJA), uchwyt na wapozon, (OPCJA), rozgałęziacz gniazdkowy, zainstalowane kółka.
Dostępny

Stolik Quatro 4 Szuflady

1 549,00 zł

Zobacz więcej

Wymiary blatu: 130x53cm Wysokość stolika: 78,5cm
Dostępny

Stolik Retro

1 149,00 zł

Zobacz więcej

Za dopłatą istnieje możliwość zamówienia polakierowanego stolika. Stolik wygląda doskonale w gabinecie kosmetycznym jak i poczekalni. Wymiary 105x75x50cm.
Dostępny

Stolik Vena Bez Pochłaniacza

2 125,00 zł

Zobacz więcej

praktyczna półka na lakiery; odpowiednia wysokość; łatwa do utrzymania w czystości szklana powierzchnia odporna na działanie środków do dezynfekcji; duża powierzchnia blatu roboczego jednocześnie nie oddalającą nas za bardzo od klienta; podpórka pod ręce; odpowiednia ilość potrzebnych szafek lub szuflad, z wygodnym otwarciem; atrakcyjny wygląd; szyba przezroczysta.
Dostępny
Bestseller!!

Toaletka Biała Elsa 3 Lustra 7 Szuflad + Taboret

430,00 zł 387,00 zł
Promocja Toaletka Biała Elsa 3 Lustra 7 Szuflad + Taboret 10%
Act before 31.07.2018

Zobacz więcej

Ta wspaniała toaletka sprawi, że ​​serca kobiet zabiją szybciej. Zakrzywione kształty, kwiatowe ozdoby i elegancki taboret pozwolą Ci się poczuć jak we własnym salonie piękności. Regulowane lustra ułatwiają pracę nad stylizacją.

Biurka kosmetyczne

Biurko kosmetyczne do salonu

Dostawa i Płatności

Gwarancja

12, 18, 24 miesięcy gwarancji na wszystkie urządzenia w zależności od artykułu

Opłata

przelew bankowy

NEWFACE w sieciach społecznościowych

Zapraszamy w godzinach

poń – czwartek 8.oo – 18.oo piątek 8.oo – 16.oo sobota nieczynne

Dostarczamy we wszystkich miastach Polski:  Warszawa Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, ... [ Pokaż wszystko ]

NEWFACE GROUP Sp. z o.o. Warszawa Infolinia: (22) 102 19 45

TA STRONA UŻYWA COOKIE

Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookiew przeglądarce.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.