Oddzwonimy!Podaj swoje dane, a nasi doradcy skontaktuje się z Toba w najbliższym czasie.

Jak szybko pozbyć się zbędnych centymetrów na brzuchu: Najlepsze metody aparaturowe

Zbędne centymetry zawsze przychodzą niepostrzeżenie, pozostają na długo i niechętnie odchodzą. Taka prawda. Nasz organizm gromadzi nadmiar tłuszczu, robiąc zapasy na przypadek nieoczekiwanego okresu głodu.

Do partii problematycznych, na których zbędny tłuszczyk utrzymuje się najdłużej, należą biodra, boczki i brzuch. Najwięcej problemów z tym mają kobiety, gdyż one niestety tyją szybciej, niż mężczyźni. O jednej z tych partii problematycznych będzie w dzisiejszym wpisie.

Brzuch. Tłuszczyk z brzucha znika jako ostatni, nasz organizm najdłużej go zatrzymuje. Zdarzają się sytuacje, gdy mamy już całkiem jędrne ciało, a brzuch nadal pozostaje problematyczny. 

Jednak wszystko jest do ogarnięcia. Szczególnie gdy po stronie klienta są niezwykle efektowne metody kosmetyczne. Będą one niezwykle pomocne,wtedy gdy inne sposoby nie spełniły naszych oczekiwań. Temat na dzisiaj to TOP-metody aparaturowe, które pomogą szybko usunąć zbędne centymetry z partii brzucha.

 

Poznaj presoterapię!

Tę metodę spotkasz w niemal każdym salonie kosmetycznym. Urządzenie do presoterapii skutecznie rozbija zastoje limfatyczne, masuje partie problematyczne za pomocą sprężonego powietrza i przyspiesza metabolizm.

Ponadto wydala z organizmu nadmiar wody i toksyny, które kumulują się w tkankach wskutek zaburzeń metabolizmu i krążenia płynów ustrojowych. Pod względem efektywności jeden zabieg tak intensywnego drenażu limfatycznego równa się pięciu zabiegom masażu ręcznego. Urządzenie aktywnie “rozdrabnia” komórki tłuszczowe, rytmicznie uciskając tkanki w partii problematycznej.

Efekt takiej intensywnej stymulacji jest widoczny już po pierwszych wizytach w gabinecie. Presoterapia ma kompleksowe działanie, szybko redukuje tkankę tłuszczową, nawet w tak problematycznej partii, jaką jest brzuch.

Dobra, ale jak sprawić to aby terapia była jeszcze bardziej efektywna? Musimy korzystać z  jakościowego i precyzyjnego sprzętu. Na przykład, Zemits Sisley 2.0 to profesjonalne urządzenie do drenażu limfatycznego:

 • 24 kanały do kompleksowej terapii całego ciała,
 • cztery tryby intensywności próżni (od 15 do 30 kPa),
 • prosty user-friendly interfejs, który pozwala na wybór indywidualnych ustawień.

 

Presoterapia: efekty po zabiegu

 

Masaż rolkowo-próżniowy czyni cuda

Kolejną bardzo skuteczną metodą w modelowaniu sylwetki jest masaż rolkowo-próżniowy wykonywany za pomocą profesjonalnego sprzętu. 

Na przykład sprawdzi się tutaj doskonale nasz Zemits Leger 2.0 – urządzenie do ujędrniania skóry, wyposażone jest w naprawdę wyczerpujący zestaw: różnorodne bańki do statycznego masażu próżniowego i różnej wielkości głowice rolkowe.

Masaż rolkowo-próżniowy potrafi nie tylko usunąć zbędny tłuszczyk, ale też istotnie poprawić kondycję całego organizmu, gdyż poprawia krążenie krwi i limfy.

Odkryj cały wachlarz możliwości masażu próżniowego

 

Kawitacja + lifting RF zdobywają szczyty popularności

Dlaczego wspominamy o tych metodach w obrębie kompleksu? Tak, urządzenia działają wystarczająco skutecznie jeśli stosujemy każdy z osobna, ale w połączeniu tworzą naprawdę “gwiezdny duet”. Dlatego, że wpływają na problematyczną partię od środka i od zewnątrz. Zatrzymamy się teraz na chwilę.

Urządzenie do kawitacji generuje fale ultradźwiękowe, które przenikają głęboko w skórę i tworzą próżniowe bąbelki w warstwie tkanki tłuszczowej. Pękając, te bąbelki uszkadzają błony adipocytów, sprzyjając redukcji tkanki tłuszczowej. Efekt zauważalny jest już po pierwszej wizycie w salonie.

Z kolei lifting RF, tworząc promieniowanie radiofalowe, podgrzewa głębokie warstwy skóry, powodując lepsze napięcie włókien kolagenu oraz stymuluje produkcję elastyny i kolagenu. 

Jak te metody współdziałają? Wyjaśnimy to na przykładzie naszego Zemits Statur Pro, który łączy w sobie te dwie funkcje. Kawitacja usuwa nadmiar tkanki tłuszczowej w partii brzucha, lifting RF ujędrnia skórę zapobiegając powstawaniu fałd skórnych. 

 

 

Wielofunkcyjne urządzenia do modelowania sylwetki – poziom profesionalny?

Tak, na rynku istnieją kombajny które posiadają  3, a nawet 5 zróżnicowanych funkcji. Taka synergia daje naprawdę wspaniałe efekty, i te sprzęty możemy spotkać w salonach klasy premium.

W profesjonalnej serii urządzeń Zemits mamy takie wielofunkcyjne urządzenia, jak Zemits Bionexis Lite. Łączą w sobie zróżnicowane metody:

 • lifting RF
 • terapia próżniowa
 • mechaniczny masaż rolkowy
 • terapia LED
 • terapia energią podczerwieni
 • kawitacja

Wybierają poszczególne urządzenie, sprawiasz, że Twoja placówka awansuje do “wyższej ligi” i oferujesz klientom potężny kompleks zabiegów wyszczuplających, z którego pomocą usuniemy bądź zminimalizujemy problem. 

 

Odkryj nowe możliwości kosmetyczne do modelowania sylwetki

 

Główna rada od Zemits

Wybierając urządzenie do modelowania sylwetki, dokładnie zbadaj rynek. Kupuj sprzęt od sprawdzonych producentów, którzy zapewniają cały kompleks usług. To podstawa Twojej spokojnej, skutecznej i długotrwałej pracy w branży kosmetycznej.

Zwracaj uwagę na:

 • okres obowiązywania gwarancji. Producenci oferują średnio jeden rok obsługi gwarancyjnej. 
 • Oficjalne centrum obsługi będzie gwarancją tego, że w razie konieczności otrzymasz doskonałą opiekę serwisową i profesjonalne wsparcie.
 • Międzynarodowe certyfikaty. Takie dokumenty są potwierdzeniem jakości i bezpieczeństwa sprzętu.

 

Wybieraj tylko wiarygodny sprzęt do modelowania sylwetki, a Ty i Twoi klienci osiągniecie tylko sukces i wspaniałe efekty!Przeczytaj nasze najnowsze artykuły:  

  1. Oddychając pełną piersią ― dlaczego tlenoterapia jest zabiegiem must-have dla salonów kosmetycznych
  2. Dermabrazja Wodna: Oczyszczamy, Odmładzamy, Odżywiamy
  3. Czy dobrze dopasowane kosmetyki rzeczywiście mogą podnieść efektywność zabiegu?