Showroom w Warszawie

Oddzwonimy!Podaj swoje dane, a nasi doradcy skontaktuje się z Toba w najbliższym czasie.

TOP-5 kombajnów kosmetycznych dla salonów piękności od Zemits

Jakich kryteriów użyliśmy przy tworzeniu rankingu? Wybierając wielofunkcyjne urządzenie do zabiegów, doświadczony kosmetolog zwróci uwagę przede wszystkim na ilość funkcji.

Niektóre modele łączą w sobie tylko 2-3 funkcje, a bardziej zaawansowane urządzenia są niczym mini-salony kosmetyczne. Tylko jedno urządzenie zawiera 8 komplementarnych technologii. Właściwie ten czynnik jest dla nas kluczowym kryterium oceny. 

Weźmiemy pod uwagę również uniwersalność. Niektóre urządzenia są zaprojektowane do zabiegów tylko na twarz, inne – na ciało. Jeszcze inne, które preferujemy, pozwalają na pracę zarówno z twarzą, jak i ciałem. 

Żeby praca z urządzeniem była komfortowa dla kosmetologa, a klient otrzymywał pożądany efekt – najważniejsze jest wygodne sterowanie. Weźmiemy pod uwagę ekrany dotykowe, intuicyjny interfejs, ergonomię sterowania. 

I oczywiście koszt. Kompetentny kosmetolog, wybierając urządzenie do gabinetu, zawsze wybierze równowagę „cena / jakość”. Zakup kombajnu do salonu kosmetycznego to zawsze spory wydatek. Aby było to uzasadnione i opłacalne, potrzebna jest równowaga między kosztem a jakością urządzenia. Powyżej w rankingu znajdą się urządzenia w przystępnej cenie, wyróżniające się wyjątkową funkcjonalnością i wytrzymałością. 

 

5 miejsce:  Zemits Bionexis Lite

Piąte miejsce w naszym rankingu zajmuje urządzenie do masażu rolkowo-próżniowego oraz kawitacji ultradźwiękowej Zemits Bionexis Lite. Jego zadania to stworzenie smukłej i jędrnej sylwetki, wspomaganie odchudzania oraz wygładzenie „skórki pomarańczowej”. Pobudza również krążenie krwi, dzięki czemu skóra jest wzbogacona w tlen i składniki odżywcze. Ma to korzystny wpływ na jej kondycję i wygląd. Kombajn jest niezwykle łatwy w obsłudze, ma niewielkie wymiary, a jego stylowy wygląd będzie doskonałym dodatkiem do każdego salonu kosmetycznego. 

Do dyspozycji właściciela Bionexis Lite są cztery głowice robocze. Trzy z nich to różnej wielkości głowice próżniowo-rolkowe, wyposażone w RF i funkcję podczerwieni. Z ich pomocą kosmetolog może przeprowadzać zabiegi zarówno do twarzy, jak i do ciała. Czwarta głowica służy do kawitacji ultradźwiękowej. Połączenie masażu kawitacyjnego i drenażu limfatycznego podwaja skuteczność zabiegów i sprawia, że ​​wdzięczni klienci wracają do Twojego salonu. 

Bionexis Lite jednocześnie rozbija tkankę tłuszczową i ujędrnia skórę, a także służy do drenażu limfatycznego. Okres rekonwalescencji nie jest wymagany, zabiegi są komfortowe dla klientów. Jest również bardzo oszczędny pod względem materiałów jednorazowych – dodatkowo kupujesz tylko żel kontaktowy i olejek. 

 

4 miejsce: Zemits Statur Pro 

Czwarte miejsce w naszym rankingu zajmuje Zemits Statur PRO. Urządzenie łączy w sobie funkcje kawitacji ultradźwiękowej i liftingu RF.

Niezastąpiony w walce z nadwagą, cellulitem, utratą jędrności skóry spowodowaną przez zmiany wiekowe lub szybką utratę wagi oraz rozstępami. 

 

Funkcja kawitacji ultradźwiękowej — to niechirurgiczny wpływ fal dźwiękowych na adipocyty (komórki tłuszczowe). Ultradźwięki o niskich częstotliwościach uszkadzają błony tych komórek, w wyniku czego tłuszcz jest wydalany na drodze naturalnego metabolizmu. Zalety pracy z Zemits Statur Pro

 • Pozwala na usuwanie niepożądanego tłuszczu w trudno dostępnych miejscach.
 • Technologia posiada wysoką efektywność, a zarazem jest nieinwazyjna.
 • Bezbolesny i bezpieczny zabieg.
 • Urządzenie nadaje się zarówno do twarzy, jak i ciała – nie musisz kupować osobnych urządzeń.
 • Zabiegi trwają nie dłużej niż godzinę. Dzięki temu możesz obsługiwać więcej klientów dziennie.
 • Możliwość lokalnego oddziaływania, bez wpływu na okoliczne partie.

Oprócz kawitacji ultradźwiękowej kombajn posiada funkcję bipolarnego liftingu  RF do twarzy i multipolarnego RF do ujędrniania ciała. Lifting bipolarny w kosmetologii to technika oparta na termoregulacji. Wpływ RF stymuluje zmiany w skórze właściwej na poziomie komórkowym. Dwie elektrody działają symetrycznie na obszar docelowy, podgrzewając głębokie warstwy skóry właściwej. Odpowiedzią na ten efekt jest przedłużona produkcja włókien kolagenowych przez kolejne 3-6 miesięcy. 

Lifting bipolarny to jedyna odpowiednia alternatywa dla chirurgicznego liftingu twarzy. Jednocześnie wyróżnia się delikatnym efektem, sprzyja odmładzaniu skóry i nie powoduje żadnego ryzyka dla zdrowia.

Multipolarny lifting ciała RF. Impulsy elektryczne w zakresie częstotliwości radiowych emitują energię cieplną do zewnętrznej warstwy skóry. Prowadzi to do skurczu tkanki, co z kolei stymuluje naturalną produkcję kolagenu.

Zabieg doskonale sprawdza się w przypadku cienkiej, osłabionej, zwiotczałej skóry. Przywraca jej blask, świeżość oraz wygładza zmarszczki.

Połączenie trzech powyższych funkcji sprawiło, że Startur PRO stał się ulubionym urządzeniem profesjonalnych kosmetologów na całym świecie. 

Nadszedł czas, abyśmy przeszli do trzeciej pozycji w naszym rankingu. Do kogo należy honorowy „brąz”?

 

Процедурное фото на бедре_Zemits Statur Pro_кавитация

 

3 miejsce: Zemits Meister NG 

Zemits Meister NG, który jest de facto nowszą wersją poprzedniego modelu, połączył 8 funkcji pod swoją stylową, ergonomiczną obudową. Te funkcje są wykonywane przez różnorodne głowice, które są wygodnie umieszczone na uchwycie przymocowanym do urządzenia. Sterowanie odbywa się za pomocą ekranu LED, którego funkcjonalność jest intuicyjnie zrozumiała nawet dla początkującego. Dzięki temu urządzeniu Twój salon kosmetyczny będzie mógł zaoferować klientom szerszy wachlarz usług. Funkcje, dostępne w urządzeniu: 

 1. Krioterapia (odmładzanie zimnem)
 2. Mezoterapia tlenowa
 3. Lifting RF (fale radiowe)
 4. Mikroprądowa terapia LED
 5. Peeling kawitacyjny
 6. Elektroporacja
 7. Mikrodermabrazja diamentowa
 8. Terapia próżniowa 

Jak widać, tylko jedno urządzenie zaspokaja wszystkie podstawowe potrzeby małego salonu kosmetycznego. Taki sprzęt, oczywiście, nie należy do tanich. Ale jeśli chodzi o koszt wszystkich mono-urządzeń, kombajn będzie kosztował 30-40% taniej. Ponadto kombajn dużo szybciej się zwróci i zajmie mniej miejsca w salonie.

Dostępna w kombajnie metoda terapii MicroLED uznawana jest za najlepszą w kraju pochodzenia marki, czyli w USA. To najbardziej pożądany zabieg w 2021 roku. Głowica do mikroprądowej terapii LED działa w trybach światła niebieskiego, czerwonego i zielonego służących do różnych celów kosmetycznych. Dostępne są również tryby łączone, które zapewniają lepsze efekty. 

Sterowanie takim urządzeniem to czysta przyjemność dla kosmetologa. Urządzenie jest wyposażone w inteligentny system sterowania, który ułatwia opanowanie metody. A potężny system chłodzenia CoolRestart zwiększa wytrzymałość Meister MG na długotrwałe i intensywne obciążenia. Dzięki temu Twój salon zyska więcej klientów i – jako efekt – zwiększy zyski.

Wydawałoby się, cóż jeszcze fajniejszego dla nowoczesnego kosmetologa? Jeśli zadajesz to pytanie, to znaczy, że jeszcze nie znasz urządzenia do hydrobrazji wodnej i peelingu wodorowego Eau Sante, który jest na naszym drugim miejscu. 

 

2 miejsce: Zemits Eau Sante 

Hit sprzedaży wśród urządzeń do hydobrazji wodnej w USA, który „wystrzelił” w 2019 roku, a po 2020 roku i połowie 2021 roku nadal utrzymuje czołowe pozycje w kraju pochodzenia. Hydrobrazja wodna (albo peeling wodny, hydropeeling) to „najmłodszy” kierunek oczyszczania twarzy w kosmetologii aparaturowej. Niemniej jednak, ze względu na swoją delikatność i skuteczność, metoda ta przeszła już do kategorii top-end. 

Ale możliwości Eau Sante nie ograniczają się do tych zabiegów. Urządzenie łączy w sobie sześć funkcji, z których pięć wykazuje idealne połączenie z szóstą – a właściwie dermabrazją wodną. Usługi dostępne z Eau Sante to: 

 1. Dermabrazja wodna. 
 2. Peeling kawitacyjny.
 3. Lifting RF.
 4. Mezoterapia tlenowa.
 5. Terapia ultradźwiękowa.
 6. Krioterapia. 

Przyjemnym bonusem jest to, że w zestawie z urządzeniem każdy nabywca otrzymuje profesjonalne wsparcie marketingowe profesjonalistów. Wszystkie zabiegi dostępne w kombajnie są bezbolesne i jak najbardziej komfortowe dla klienta, nie wymagają też rekonwalescencji.  

 

1 miejsce: Zemits Verstand PRO

Zemits Verstand PRO 6 w 1 to najnowsze osiągnięcie amerykańskiej marki Zemits. Ale mimo to, że to urządzenie jest “najmłodsze” w rodzinie Zemits, Verstand PRO szybko stał się bestsellerem w USA i ulubionym sprzętem wielu kosmetologów. Kombajn umożliwia pracę z takich sektorach, jak terapia anti-age, leczenie skóry problematycznej, usuwanie pigmentacji, terapia skóry suchej i odwodnionej.

Verstand PRO wyróżnia się między innymi inteligentnym systemem sterowania, który znacznie ułatwia życie użytkownika. Długi czas pracy bez przerw jest zapewniony przez zaawansowany system chłodzenia CoolRestart. Od poprzednich wersji Verstand 8.1 i Verstand 8.2 różni się głównie funkcją terapii mikroprądami.

Każdy z zabiegów dostępnych w Verstand PRO to samodzielna metoda kosmetyczna, która ma swoje funkcje. Jednak zabiegi dobierane są w taki sposób, aby skutecznie łączyć się ze sobą, poszerzając zakres działania kosmetologa.

Dostępne są następujące funkcje:

 1. Fonoforeza
 2. Terapia mikroprądami
 3. Peeling kawitacyjny
 4. Elektroporacja
 5. Mikrodermabrazja diamentowa
 6. Lifting RF. 

 

Tylko jeden taki kombajn kosmetyczny jest w stanie zastąpić kilka mono-urządzeń jednocześnie. Na przykład zawiera funkcje takich urządzeń jak Klein RF 2.0, Adrinox 2.0 itp.

Inwestuj mądrze w biznes kosmetyczny – wybieraj Zemits jako najbardziej niezawodnego asystenta i eksperta w dziedzinie zdrowia i urody.

 

Przeczytaj nasze najnowsze artykuły: