Oddzwonimy!Podaj swoje dane, a nasi doradcy skontaktuje się z Toba w najbliższym czasie.

TOP trendy w kosmetologii : jakie zabiegi aparaturowe są teraz na TOPie?

W kosmetologii, tak jak i w modzie, obowiązują trendy. Co roku, a nawet co sezon, wektor rozwoju branży beauty jest dostosowywany w zależności od potrzeb klientów. Pojawiają się nowe technologie, powstają nowe urządzenia - bo klienci chcą piękniej, lepiej, szybciej i skuteczniej.

Dlatego dla kosmetologów, którzy nie chcą pozostać w tyle za trendami, przygotowaliśmy przegląd trzech trendów i urządzeń, które je uosabiają. Zaczynamy!

Kompleksowe protokoły pielęgnacji twarzy

Ta metoda pielęgnacji ominęła już usługi, gdy przeprowadzany jest tylko jeden zabieg ze względu na kilka czynników. Po pierwsze jest to zwiększona efektywność, ponieważ podczas wykonywania protokołu kosmetyczka może wykonać oczyszczanie, nawilżanie i zabiegi anti-age. Po drugie, jest to możliwość indywidualnego doboru pielęgnacji dla klienta. 

Dlatego kombajny kosmetyczne, które są w stanie spełnić potrzeby klienta, stały się głównym sprzętem, o którym marzą właściciele firm kosmetycznych. Dziś mamy dla Was przegląd dwóch najpopularniejszych z nich - Zemits Verstand i Zemits Eau Sante.

Zemits Eau Sante: pomocnik kosmetyczny z funkcją hydropeelingu

Jeśli szukasz nieco więcej dla swojej firmy lub masz już podstawowe zabiegi w swoim cenniku świadczonych usług - Zemits Eau Sante jest do Twojej dyspozycji. Jego główną zaletą jest technika hydrodermabrazji, która jest na TOPie przez cały rok i staje się hitem w salonach i  gabinetach kosmetycznych. Podwójne działanie - delikatne oczyszczanie i intensywne nasycenie skóry substancjami aktywnymi, jak nic innego nadaje się do jakościowego wyprzedzenia wszystkich konkurentów!

 • Sześć innowacyjnych technologii - peeling kawitacyjny, lifting RF, mezoterapia tlenowa, terapia ultradźwiękowa, krioterapia, na czele z aqua peelingiem. Są to kompleksowe protokoły oczyszczania, odżywiania i odmładzania dla jakościowego rozwoju Twojej firmy. 
 • Zwiększenie średniego czeku. Dostarczając złożone protokoły, podnosisz średni czek salonu i podnosisz złożony zysk.
 • Ergonomia. Jest to wygodne wykorzystanie głowic w procesie świadczenia skomplikowanych zabiegów.
 • Dodatkowe bonusy. Oprócz zaskakująco skutecznego urządzenia, otrzymujesz od Zemits szereg korzyści: materiały marketingowe, materiały zdjęciowe i wideo do sieci społecznościowych, wskazówki dotyczące rozwoju biznesu oraz bezpłatne szkolenie z obsługi urządzenia.

Zemits Verstand = podstawa Twojego cennika

Zemits Verstand to urządzenie, które łączy w sobie wszystkie funkcje do rozpoczęcia działalności w branży beauty. Jest to urządzenie, od którego można zacząć, ponieważ zawiera aż 8 technologii:

 • Lifting RF.
 • Mikrodermabrazja diamentowa.
 • Mezoterapia nieinwazyjna.
 • Elektroporacja okolic oczu.
 • Peeling kawitacyjny.
 • Terapia próżniowa.
 • Mezoterapia tlenowa.
 • Krioterapia.

Jest to kompleks jednoczesnej pielęgnacji, odmładzania i oczyszczania skóry. Dzięki niej możesz zarówno rozpocząć działalność jak i rozwijać swoją firmę kosmetyczną. Mocny kompleks, który wykaże się doskonałymi efektami w każdej sytuacji.

Złożone protokoły modelowania sylwetki

Przejdźmy teraz do złożonych protokołów modelowania sylwetki, ponieważ słusznie stały się one trendem ze względu na swoją skuteczność. Oto najlepsi przedstawiciele kombajnów kosmetycznych do ciała.

Zemits Abigon Pro to urządzenie, które łączy w sobie trzy najpopularniejsze technologie kosmetyczne: kawitację, lifting RF i masaż próżniowy. Ponieważ wszyscy wiemy jak działa kawitacja i lifting RF, skupmy się na protokole połączenia masażu próżniowego z liftingiem RF w jednej głowicy.

Masaż próżniowy wraz z liftingiem RF skutecznie zwalcza miejscowe złogi tłuszczu. Innowacyjny pomysł połączenia radiofrekwencji i próżni umożliwia jak najgłębsze opracowanie obszarów problemowych  i uzyskanie jeszcze bardziej widocznych efektów: redukcji zbędnych kilogramów, normalizacji procesów metabolicznych organizmu, napinania obwisłej i zwiotczałej skóry, stymulowania drenażu limfatycznego i usuwania toksyn.

Już masz zebrany w swoim salonie podstawowy zestaw technik modelowania i kształtowania sylwetki i szukasz czegoś bardziej skutecznego? Wtedy Zemits Bionexis Lite jest do Twojej dyspozycji! To przenośny, ale zaskakująco silny pomocnik kosmetyczny, który łączy w sobie 5 technologii modelujących sylwetkę:

 • Próżnia i działanie mechaniczne. Trzy głowice o różnych rozmiarach, które pozwalają skutecznie pracować na różnych obszarach problemowych, chwytając i masując fałd tłuszczu.
 • Ogrzewanie RF i światło podczerwone. Poprawia wewnątrzkomórkową dyfuzję tlenu i zmniejsza odporność skóry.
 • Kawitacja ultradźwiękowa. Ultradźwięki niszczą błony komórek tłuszczowych, tworząc w warstwie tłuszczu pęcherzyki próżniowe.

Ten kompleks skutecznie działa na obszary problemowe zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, zwiększa cenę zabiegu i ma pozytywny wpływ na całe ciało, poprawiając krążenie krwi i wewnętrzny metabolizm. Zemits Bionexis Lite to kompleksowy zabieg modelowania bez okresu rekonwalescencji. 

Silny drenaż limfatyczny jest na TOPie

Tak, presoterapia to już standard wśród zabiegów odchudzających. A wydawać by się mogło, że nie ma co poprawiać. Ale Zemits Demeter 2.0 jest przykładem, jak skutecznie można to zrobić.

Główną zaletą tego modelu są 44 komory. W przeciwieństwie do standardowych urządzeń, które posiadają 16-30 komory, ten model jakościowo opracowuje całe ciało na nowym poziomie, a przede wszystkim nogi, które wymagają maksymalnego drenażu limfatycznego. Demeter 2.0 posiada pięć wbudowanych trybów pracy:

 • Pierwszy z nich jest to tryb relaksujący i drenujący, łagodzi zmęczenie i przyspiesza pracę układu limfatycznego.
 • Dwa tryby antycellulitowe, które wygładzają teksturę skóry i usuwają "pomarańczową skórkę".
 • Tryb modelujący, który usuwa dodatkowe centymetry, przyspiesza krążenie krwi i usuwa nadmiar płynów z organizmu
 • A ostatnim jest to tryb odmładzająco-liftingujący, który zmniejsza obrzęki, tonizuje i aktywnie masuje ciało. Tryb ten jest najczęściej stosowany w złożonych protokołach po kawitacji i kriolipolizie.

Urządzenie posiada 4 poziomy intensywności ucisku 120-240 mm Hg, co pozwala na dostosowanie zabiegu indywidualnie dla każdego klienta. Zaletą tego urządzenia jest to, że można używać nie całego kombinezonu, a jedynie jego części. Na przykład wyłączyć masaż rąk i pleców i opracować tylko nogi.

Zemits Sisley 2.0 - urządzenie do drenażu limfatycznego na 24 komory. Zaletą tego urządzenia jest to, że można wykorzystać nie cały kombinezon, ale tylko jego część - na przykład wyłączyć masaż rąk i pleców i opracować tylko nogi.

 

W ten sposób różnicujesz zakres usług i oferujesz swoim klientom zarówno opcje budżetowe, jak i luksusowe zabiegi.

Model wyposażony jest również w wydajny układ chłodzenia, który chroni przed przegrzaniem oraz pozwala na regulację stopnia kompresji - od 1 do 4, co jest odpowiednie dla klientów o wrażliwej skórze.

No i oczywiście nie należy zapominać o kosmetykach. Przecież na sukces kosmetologa składają się nie tylko własne umiejętności i profesjonalny sprzęt, ale także asortyment kosmetyków, zarówno pielęgnacyjnych, jak i aparaturowych. 

Przeczytaj nasze najnowsze artykuły: