Oddzwonimy!Podaj swoje dane, a nasi doradcy skontaktuje się z Toba w najbliższym czasie.

Zwrot z inwestycji w sprzęt laserowy: obliczmy razem z Zemits

Zwrot z inwestycji - co to jest? Główny temat, który martwi każdego kosmetologa przy zakupie nowych urządzeń do swojego biznesu. I najczęstsze pytanie, które słyszymy podczas pokazu naszego sprzętu.

Tak, wszystkich interesuje, kiedy inwestycja się zwróci i urządzenie osiągnie zysk netto. A im bardziej popularny i powszechny jest dany zabieg, tym szybciej właściciel odzyska zainwestowane środki. Dziś porozmawiamy o sprzęcie laserowym i wspólnie obliczymy zwrot kosztów tych modeli. Zemits Quidion, Adonyss DioPulse, Adonyss DioLite - od pełnowymiarowych do przenośnych, zacznijmy!

https://newfacebeauty.pl/groupsale/rabaty

Zemits Quidion - TOP flagowiec od Zemits

Gwiazda naszej linii sprzętowej, nie bez powodu cieszy się tak dużym zainteresowaniem, ponieważ posiada wszystko, co może przenieść Twój biznes na wyższy poziom:

 • Technologia Quick Dynamic Control zwiększa skuteczność zabiegów.
 • Pięciopoziomowy układ chłodzenia, który minimalizuje ból u klientów i zapobiega przegrzewaniu się urządzenia. Układ chłodzenia obejmuje podwójny blok wodny, wzmocniony TEC oraz chłodzenie powietrzem, co pozwala na długą pracę bez przegrzewania urządzenia.
 • Łatwe i wygodne prowadzenie klientów bezpośrednio z interfejsu urządzenia. Teraz prowadzenie kart klientów stało się jeszcze łatwiejsze, ponieważ wszystkie informacje można zapisywać za pomocą systemu operacyjnego.
 •  Podwójna funkcjonalność. Oprócz depilacji laserowej, urządzenie wykonuje zabiegi odmładzania skóry. To udogodnienie dla osób, które chcą poszerzyć swój cennik nie tylko o usuwanie niechcianych włosów.
 • Funkcjonalna głowica. Posiada ekran dotykowy, który pokazuje: temperaturę głowicy, przełącznik startowy, za pomocą którego można wstrzymać i rozpocząć zabieg, a także aktualną moc zabiegu. Jest to moduł do szybkiej kontroli zabiegu i szybkiej zmiany ustawień. 
 • Rozmiar plamki roboczej to 13*23 - są to idealne parametry dla najskuteczniejszego opracowania wybranego obszaru + wskaźnik świetlny, który wyświetla aktualny tryb pracy.

Przejdźmy teraz do jego zwrotu:

 • Cena promocyjna w październiku - 80 000 zł.
 • Średni koszt depilacji laserowej w Warszawie: bikini - 250 zł, nogi (w zależności od wielkości obszaru poddanego zabiegowi) od 120 do 500zł, ręce - 250-500zł. Załóżmy, że 30 0zł to średni koszt zabiegu.
 • Średnia liczba odwiedzających dziennie to 4-5 osób.
 • Okazuje się, że z Zemits Quidion można zarobić 1000-1500zł dziennie.

Dlatego okres zwrotu z inwestycji w tym modelu wynosi 2 miesiące, a dokładnie 53-54 dni. To wystarczy, aby w pełni zwrócić koszt z inwestycji i osiągnąć zysk. I wzięliśmy tylko średnie liczby.

Ponadto nie zapominaj, że oprócz usuwania włosów, Zemits Quidion wykonuje również laserowe odmładzanie. Będą też klienci na ten zabieg i pomoże jeszcze szybciej zwrócić koszt z inwestycji.

Więcej o urządzeniu dowiesz się podczas pokazu z naszym profesjonalnym kosmetologiem

Lasery diodowe od Adonyss: jaki jest ich zwrot?

Adonyss DioLite to model przenośny, który doskonale sprawdzi się w małym salonie kosmetycznym, gdzie przestrzeń jest ograniczona. Posiada żywotność do 20 milionów impulsów, co jest wystarczające dla testowania niszy. Laser nadaje się dla osób początkujących w dziedzinie laseroterapii lub dla tych, którzy lubią podróżować i cenią sobie mobilność. Obliczmy jego zwrot z inwestycji:

 • Aktualna cena w październiku to 47 500zł.
 • Bierzemy wyliczony powyżej średni koszt zabiegów - 300zł i średnią liczbę odwiedzających - 4.
 • Bierzmy średni zarobek na dzień - 1000zł.

Okazuje się, że urządzenie zwróci się w mniej niż 50 dni. Ale odwiedzających może być więcej, więc wszystkie liczby są przybliżone.

Adonyss DioPulse to pełnowymiarowy, podłogowy model, który można nazwać " starszym bratem" Adonyss DioLite. Żywotność tego lasera jest o 10 milionów większa, a moc o 2 razy większa - 1200 W. Oznacza to, że urządzenie działa na wybranym obszarze dwukrotnie skuteczniej. Jego cena promocyjna w październiku wynosi 78 200 zł, czyli o prawie 2 tys. mniej niż Zemits Quidion, ale można tu zastosować tę samą formułę zwrotu kosztów. Adonyss DioPulse zwróci się w mniej niż 2 miesiące przy średnim obciążeniu salonu kosmetycznego. 

Więcej o urządzeniu dowiesz się podczas pokazu z naszym profesjonalnym kosmetologiem

Bezpłatny pokaz sprzętu od firmy Zemits to okazja, by w pełni przekonać się do wybranego sprzętu i dołączyć do zespołu profesjonalistów. Nasz showroom jest otwarty i czeka na wszystkich!

 

Przeczytaj nasze najnowsze artykuły: