Oddzwonimy!Podaj swoje dane, a nasi doradcy skontaktuje się z Toba w najbliższym czasie.

Zimowe super-zniżki na bestsellery z kolekcji Zemits!

Zima będzie cieplejsza z gorącymi zniżkami na najpopularniejsze urządzenia Zemits! Mamy zamiar cieszyć naszych klientów kuszącymi zniżkami i nic nas nie powstrzyma! Zimowe mrozy to nic, przecież od 25 stycznia do 5 lutego nasze TOP-urządzenia Zemits są w niesamowicie “gorącej” promocji! 

 

 
Gwiazdor wśród naszych urządzeń! Wyjątkowe urządzenie, które ma 8 hitowych funkcji do pielęgnacji, oczyszczania i odmładzania skóry pod jedną obudową. Łącz metody, podnieś skuteczność i dochodowość zabiegów. To mądra inwestycja w Twój biznes, która niebawem przełoży się na czysty zysk!
TOP-kombajn o 6 funkcjach, który jako jedyny zawiera 2 wyjątkowe metody anti-age: terapię mikroprądami i elektroporację. Pozwala na przeprowadzanie wielu kompleksów zabiegowych do pielęgnacji i odmładzania skóry, w tym do leczenia cery suchej, odwodnionej i problematycznej. Urządzenie 6 w 1, które potrafi podnieść status Twojego salonu kosmetycznego!
 
To nowy poziom pielęgnacji skóry! 8 trendowych funkcji kosmetycznych w 1 urządzeniu. Łącz metody odmładzające, pielęgnacyjne i oczyszczające. Jedno urządzenie potrafi odczuwalnie wzbogacić listę usług Twojego salonu! To nowe pokolenie urządzeń, idealna opcja zarówno dla początku, jak i do rozwijania biznesu!
 
Trendowe, wielofunkcyjne urządzenie w Twoim gabinecie! Podnoś dochody, łącząc takie zabiegi jak: peeling wodny, peeling ultradźwiękowy, lifting RF, mezoterapia tlenowa, terapia ultradźwiękowa, krioterapia. Poza tym, urządzenie jest wyposażone w generator wodoru, który służy do usuwania wolnych rodników ze skóry oraz poprawy przepuszczalności błon komórkowych!
Innowacyjne urządzenie, dzięki któremu profesjonalnie i precyzyjnie ocenisz kondycję skóry! Smart-system w 15 sekund sporządzi pełnowartościową analizę kondycji cery według 12 kryteriów: od tekstury po partie uszkodzone przez promienie słoneczne. Urządzenie może również prognozować dynamikę zmian skóry na najbliższe 3-5 lat i dopasować odpowiednią pielęgnację.