not valid E-mail address
Incorrect Password

Oddzwonimy!Podaj swoje dane, a nasi doradcy skontaktuje się z Toba w najbliższym czasie.

Brodzik do pedicure

Towary kategorii Brodzik do pedicure:

Brodzik kosmetyczny do pedicure to niezastąpiona broń w walce o piękne nogi

Współczesny rytm życia zmusza większość ludzi do ciągłego stania na nogach, co nie najlepiej wpływa na piękność stóp. Aby zapewnić właściwą i zintegrowaną pielęgnację stóp, nie trzeba odwiedzać salonu urody, wystarczy kupić brodzik do pedicure i wykonać hydromasaż oraz pedicure w warunkach domowych. Korzystanie z tego akcesorium pomoże również usunąć zmęczenie, rozluźnić mięśnie, poprawić krążenie krwi.

Brodzik do pedicure to plastikowy pojemnik z zagłębieniami na nogi wypełnianymi wodą. Jakościowe artykuły spełniają normy higieniczne, są łatwe do czyszczenia i dezynfekcji, wygodne, praktyczne oraz bezpieczne. Nadają się do stosowania w salonach kosmetycznych i w domu. 

Zalety brodzików do pedicure z hydromasażem 

Brodzik do stóp z hydromasażem to wielofunkcyjne urządzenie do hydromasażu z efektem fizjoterapeutycznym. Pomaga w rozgrzaniu i parowaniu stóp, wpływa na punkty akupunkturowe w celu osiągnięcia efektu terapeutycznego. Hydromasaż stóp stymuluje krążenie krwi, usuwa bóle mięśni, łagodzi zmęczenie i stres, przygotowuje stopy do pedicure. Przy regularnym stosowaniu poprawia się stan naczyń krwionośnych, znikają bóle głowy i uczucie bólu w mięśniach łydek, wzmacnia się układ odpornościowy. 

Istnieje kilka rodzajów zabiegów, które można wykonać za pomocą brodzików do pedicure:

  • tonizowanie z dodatkiem aromatycznych olejków, ziołowych naparów, kryształów soli morskiej;
  • Kontrastowe z naprzemiennym masowaniem gorącą i zimną wodą, co dobrze wzmacnia naczynia;
  • oczyszczające ze specjalnymi szczotkami i rolkami, które skutecznie usuwają martwe komórki naskórka, zmiękczają cerę;
  • lecznicze z kilkoma trybami hydromasażu, co korzystnie wpływa na ogólny stan organizmu.

Aby wybrać najbardziej odpowiedni wariant brodzika z hydromasażem do pedicure, należy zwrócić uwagę na stateczność urządzenia (obecność gumowanych nóżek lub zamka na koła), rodzaj przełącznika (lepiej preferować przyciski, a nie przełączniki obrotowe), tryby pracy (wibracyjny, suchy, bąbelkowy, mechaniczny, akupunkturowy i inne rodzaje masażu), zestaw funkcji (podgrzewanie wody, magnetoterapia).

Brodziki kosmetyczne z funkcją masażu pomagają zachować nie tylko ton stóp, ale całego organizmu. Przyjemny zabieg sprzyja podniesieniu humoru, zapewnia piękność i zdrowie.