not valid E-mail address
Incorrect Password

Oddzwonimy!Podaj swoje dane, a nasi doradcy skontaktuje się z Toba w najbliższym czasie.

Laser e-light

Towary kategorii Laser e-light:

Laser e-light - nowość w kosmetologii! Zabieg tym aparatem nie tylko zabezpieczy skuteczne usunięcie włosów, ale także  może być wykorzystany do usunięcia plam starczych, w leczeniu trądziku , jako zabieg odmładzający i w wielu innych przypadkach. Na czym polega innowacyjność urządzenia IPL+ RF? Urządzenie IPL+ RF wpływa na skórę kombinacją dwóch energii: IPL (intensywne pulsujące światło) i RF (energii o częstotliwości radiowej). To zabezpiecza lepsze przenikanie impulsów pod skórę, w ten sposób poprawiając efekty zabiegów laserowych.

Laser elight

Laser elight jest proste w użyciu i ma kilka trybów oddziaływania, które można dowolnie wybrać w menu "wyboru programów". Długość impulsów światła natomiast jest regulowana za pomocą specjalnych filtrów, które wstawiano  do rękojeści. Na przykład, filtr 640 nm , najlepiej nadaje się do depilacji, a filtr 530 nm - jest efektywny w leczeniu trądziku.

E light laser

E light laser kupić urządzenie można u nas na stronie! Ten aparat przeznaczony do użytku profesjonalnego pozwoli znacznie poszerzyć listę oferowanych przez salon usług, przecież  jest przeznaczony nie tylko do depilacji, ale również przyda się w wielu innych przypadkach. Urządzenie IPL+ RF - to jedna z najbardziej zaawansowanych technologii w kosmetologii!