not valid E-mail address
Incorrect Password

Oddzwonimy!Podaj swoje dane, a nasi doradcy skontaktuje się z Toba w najbliższym czasie.

Derma Stamp Pen

Towary kategorii Derma Stamp Pen:
Derma Stamp Pen to niezastąpione narzędzie w walce o piękną i zadbaną skórę. Przeznaczony jest on przede wszystkim dla osób, które pragną wygładzić zmarszczki, poprawić kondycję skóry, zniwelować sińce pod oczami czy nawet usunąć blizny po trądziku. To właśnie dzięki Derma Penowi skóra staje się nawilżona i elastyczna, ponadto odzyskuje jędrność i zdrowy koloryt.

Zaskakujące efekty dostrzec można po dosłownie kilku zabiegach. Rekomendowane jest wykonanie serii 3-6 zabiegów w odstępach 3-4 tygodni. Bardzo dobrze sprawdza się łączenie zabiegu Derma Penem z innymi zabiegami, takimi jak chociażby terapia światłem LED – za sprawą której zniwelowane zostają zaczerwienienia powstałe przy użyciu Derma Pena znakomity sposób potrafi przygotować zabieg mikrodermabrazji wilgotnej. Zabieg ten złuszcza martwy naskórek, a także poprawia krążenie krwi  i dotlenienie skóry, co gwarantuje, iż zabieg Derma Penem będzie bardziej intensywny, zaś efekty bardziej długotrwałe.

Kto powinien skorzystać z Derma Stamp Pen?

Zabieg ten jest dedykowany przede wszystkim osobom, których skóra wymaga rewitalizacji, rozjaśnienia, redukcji przebarwień, poprawy napięcia, grubości i jędrności, a także spłycenia zmarszczek i co za tym idzie – wzmożonej produkcji kolagenu. Zabieg Derma Penem w doskonały sposób sprawdzi się także u osób borykających się z rozstępami i cellulitem. Derma Pen sprawdza się także przy usuwaniu sińców pod oczami, a nawet blizn potrądzikowych!

Czy istnieją przeciwwskazania do użycia Derma Stamp Pen

?

Mimo, że zabieg Derma Penem nie należy do inwazyjnych, istnieje grupa przeciwwskazań przed jego wykonaniem.

Z zabiegu powinny zrezygnować osoby posiadające podrażnienia, stany zapalne czy alergie skóry. Przeciwwskazaniem są także stany zapalne wywołane trądzikiem oraz trądzikiem różowatym. Należy stwierdzić, że wszelkie choroby na tle dermatologicznym są poważnym przeciwwskazaniem.

Oczywiście przeciwwskazań może być jeszcze więcej, dlatego przed zabiegiem lepiej skonsultować się z lekarzem. Preparat używany do zabiegu powinien być dobrany w należyty sposób, zgodny z preferencjami skóry, a także jej stanem i rodzajem.

Uwaga! Pamiętaj o zakupie preparatów posiadających wszelkie atesty! W naszym sklepie nabędziesz właśnie takie preparaty.

Jak działa Derma Stamp Pen?

Zabieg ten polega na wprowadzeniu w głąb skóry kompozycji substancji aktywnych indywidualnie dobranych do pacjenta. Wprowadzenia dokonuje się przy pomocy Derma Pena posiadającego ok. 12 cienkich igiełek – sprzęt ten swoim kształtem przypomina nieco pióro. Substancje początkowo trafiają do warstwy właściwej skóry, co daje najbardziej spektakularne efekty. Zabiegi Derma Penem należy wykonywać w serii 3-6 zabiegów, w 2-5 tygodniowych odstępach. Warto dodać, że można je wykonywać przez cały rok!

Derma Pen posiada swój niezwykle wydajny silnik, który umożliwia wykonanie nawet 1300 nakłuć w ciągu minuty! Głębokość nakłuć waha się od 0,25 do 2,5 mm. Przed rozpoczęciem zabiegu twarz pacjentki należy znieczulić specjalnym kremem, warto także nałożyć indywidualnie dobrane substancje aktywne. Najpopularniej stosowanych substancjami aktywnymi są kwas hialuronowy, osocze bogatopłytkowe czy preparaty zawierające krzemionkę. Substancje te w trakcie zabiegu są transportowane w głębokie warstwy skóry, zaś ich wchłanianie jest 1000 razy (!) bardziej efektywne niż standardowe wklepywanie kremu w skórę!

Zabieg Derma Penem zrewolucjonizował rynek kosmetyczny, ponieważ płyną z niego liczne korzyści, o czym przekonały się nie tylko kobiety z Europy, ale i z Polski! Nie daj się starzeniu, nie daj się trądzikowi, nie daj się źle wyglądającej cerze! Spraw, aby Twoja twarz stała się Twoją etykietą!